Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

+11
Eveonor
fidget
Gingereater
Cobain
worent
Cady
JudgeDeath
Soulburn
Kucko
Tiine
Kotelniik
15 posters

Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Kotelniik Mon May 25, 2015 10:52 pm

Nick postavy: Kotelniik
Class Priest

Koupená nebo vyexpená postava: 
Vyexpená

Zkušenosti s progresem: 
Aktuální content: 25man - BWD 4/6HC, BoT 1/4HC. BoT 10man 2/4HC + lehký progress Chogalla

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 
Priesta hraji cca 3 roky. Začínal jsem jako Shadow (ToC + WotLK), po přechodu guildy na Cata jsem z důvodu nedostatku healerů změnil main na healera. Vyzkoušel jsem oba, jak Holy tak Disko a nemám problém chodit za to co bude v dané situaci víc potřeba.

Stav tvého equipu: 
ilvl 363, pořád si mám ještě co lootnout

Talenty: 
Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Kotelniik

Screen ui (idealně s FPS v raidu: 
http://postimg.org/image/vkx71xl87/

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: 
Nejdůležitějším statem je Intelect (spell power, mana pool a lehce crit), proto gemuji primárně intelect samozřejmě s ohledem na aktivaci meta gemu. Spiritu tak abych vyšel s manou. Haste 12,5% pro tick renew navíc, zbytek mastery. V 25tkových raidech: Renew + Circle of Healing, Prayer of Healing, Prayer of Mending, Divine Hymn. Chakra podle situace.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: 
TS, mikrofon mám a používám. HealBot, DBM, ElvUI.

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: 
Váš raid time mi plně vyhovuje.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: 
Očekávám organizovanou skupinu inteligentních lidí chodící 25man raidy.

Předchozí guildy  (důvod odchodu): The Fire Clan. Změna GuM.

Znáš někoho z EXALTED? Osobně ne.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? 
Z náborového makra, ne dělám si legraci...řekl bych, že lidi, kteří jsou na twinu nějakou dobu tak ten název znají.

Něco o sobě 
Ahoj všichni, jmenuji se Vítězslav, je mi 33 mám 2 děti a pouze jednu ženu (bohužel stávající legislativa víc jak jednu nedovoluje). Bydlím v Benátkách nad Jizerou a pracuji v Praze. Pokud by byl zájem mohu nabídnout feral tanka ilvl 362. Nemám problém jít za to co zrovna guilda potřebuje. Nehledám hon za achievama, ale slušný a pohodový kolektiv. Přihláška je kratší, ale věřím, že neurazí. 
Na jakékoliv dotazy rád odpovím. 
Díky za přečtení.

Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Tue May 26, 2015 12:07 am

len tak sa stručne spýtam:
- beháš s inner will alebo inner fire
- kedy sa teraz vyplatí striedať chakru v 25kovom raide ( teraz!!!)
- kolko ti spravi renew healingu v 25kovom raide prípadne posledne id v 10tkovom
- nikdy si nepocítil potrebu lw a dr ?
- vidím že máš tailor a eng, sleduješ nejak proc ench na back?
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue May 26, 2015 12:13 am

Ahoj. Taaakže:

  • Nejaký screen z raidu by sa prosím ťa nenašiel? (aj bg/rdf môže byť, ideálne za combatu)
  • Talenty a glyphy vyzerajú dobre, čo hovoríš na talent Lightwell? Popr. na aké fighty by sa ti zišla Spirit of Redemption/Desperate Prayer?
  • Ktorý Inner používaš ? Prehadzuješ ich niekde?
  • Mohol by si mi povedať tvoje staty unbuff ?
  • Ako healuješ za Disco (nejaké tie základy aspoň v 25ke) ? Aké staty preferuješ tam ?
  • V čom je lepší Holy a v čom Disco podľa teba ? Keby si napr. v BoTku 25HC jediný priest, kde hodíš aké talenty?
  • Nejaké tie trackery na CD´s/Trinkety/Procy máš ?
  • Worgena hráš kvôli skinu?
Podľa mňa si sa mohol rozpísať viac (Holy a Disco). Ďalej (čisto môj bezvýznamný názor) je asi healerov dosť, ale na druhú stranu konkurencia nie je nikdy na škodu Smile
Zatiaľ NEUTRAL, počkám si na odpovede.

Edit.: Tine ma predbehol (stačí odpovedať raz, nechcelo sa mi to už filtrovať) Sad
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Soulburn Tue May 26, 2015 12:55 am

Rozepiš se prosím o tvém nastavení healbotu.
Bindy máš skryté, nebo jedeš vše na myši?
Co ty a dmg v roli healera?
Sleduješ nějak raid CD?
Využíváš často Leap of Faith?

-Můj názor na stav healerů je, že nám nikdy nechyběl kvalitní setup. Vyžaduješ 100% účast, když jsi přítomen ve hře v době raidu?
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Tue May 26, 2015 2:34 am

Proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Kotelniik Tue May 26, 2015 9:36 am

Tiine napsal:len tak sa stručne spýtam:
- beháš s inner will alebo inner fire
- kedy sa teraz vyplatí striedať chakru v 25kovom raide ( teraz!!!)
- kolko ti spravi renew healingu v 25kovom raide prípadne posledne id v 10tkovom
- nikdy si nepocítil potrebu lw a dr ?
- vidím že máš tailor a eng, sleduješ nejak proc ench na back?

- inner will
- není to tak, že bych Chakru měnil 3x za fight, ale třeba ve třetí fázi u Neffa, kdy jsou všichni pohromadě tak se prostě nemůžu udržet a dám Sanctuary.
- nejvíc, je vždy na prvním místě.
- na LW se musí klikat, v tom vidím největší problém, většinou jsou lidi zabraní honěním DPS a mají problém neumřít na ability bosse. Nechtěl bych jim to ještě více zkomplikovat takže LW nepoužívám. Ale pokud je u Vás zvykem, aby byla v raidu, pak bude.
- měl jsem spoustu addonů, které jsem nedávno nahradil ElvUI. Ten sleduje prakticky všechno.

Budu se snažit odpovídat na Vaše dotazy jakmile to bude možné, ale jak jsem psal v přihlášce jsem "pracující" člověk tak mějte prosím trpělivost.

Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Kotelniik Tue May 26, 2015 9:58 am

Soulburn napsal:Rozepiš se prosím o tvém nastavení healbotu.
Bindy máš skryté, nebo jedeš vše na myši?
Co ty a dmg v roli healera?
Sleduješ nějak raid CD?
Využíváš často Leap of Faith?

-Můj názor na stav healerů je, že nám nikdy nechyběl kvalitní setup. Vyžaduješ 100% účast, když jsi přítomen ve hře v době raidu?

- rád se rozepíšu,ale opravdu to myslíš tak, že mám psát, že mám na levém myšítku renew atd. ?
- jedu přes myš (tlačítek víc než prstů) + q,e,mezerník a aby toho nebylo málo tak ještě shift
- jediné co mě napadá tak poslední fáze u Chimareona...jinak asi nechápu jak to myslíš, zkus se prosím zeptat jinak.
- sleduji převážně svoje CD takže moc ne
- LoF jsem používal převážne u Atramenda. Bublinku a pak LoF na běžce.

- jsem obeznámen se situací healerů u Vás a vím, že prioritně heal nehledáte. S lavičkou problém nemám a na svou příležitost si rád počkám.

Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Cady Tue May 26, 2015 10:00 am

Kotelniik napsal:
- na LW se musí klikat, v tom vidím největší problém, většinou jsou lidi zabraní honěním DPS a mají problém neumřít na ability bosse. Nechtěl bych jim to ještě více zkomplikovat takže LW nepoužívám. Ale pokud je u Vás zvykem, aby byla v raidu, pak bude.

Myslím že si na to každý rád klikne, no hlavná výhoda je tá že to dáš tankovi ktorý sa tak môže sám pohealovať keď on uzná za vhodné. Tak sito DPS, ak je hráč aspoň trochu kvalitnejší tak to využije vždy a rád, ak len honí čísielka nemá v 25man čo hľadať.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Soulburn Tue May 26, 2015 10:29 am

[quote="Kotelniik"]
Soulburn napsal:Rozepiš se prosím o tvém nastavení healbotu.
Bindy máš skryté, nebo jedeš vše na myši?
Co ty a dmg v roli healera?
Sleduješ nějak raid CD?
Využíváš často Leap of Faith?

-Nastavení - buffy, debuffy, a nějaké rozšířené nastavení jak bindů tak chování
-
- dostatek many, raid full, není co dělat - hodíš dotku, vycastíš něco? není i málo situací, kdy se wipne na pár procentech
-
- přehled o raidu, někdo nemá být tam kde je, gripování na sloup u neffa, gripování z crushů u chogalla, atd. spíš tam, kde se to normálně od tebe nečeká.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  worent Tue May 26, 2015 11:29 am

Nevidím v guilde místo pre dalšího healera a už vobec nie pre prista. Kuco...Tine...Smrado -  Astia bude za chvíli hrát.
Plus keď sa naberie Kratz tak nepočítam ze sa dostane každý raid za shadow /určite bude aj healovat keď bude potreba/..
Úprimne si 6 pristov v raide představit nedokážem.

Už posledne ID bolo na striedačke 10 lidí z toho asi cca 3x heal. A to nevravím o tom že x lidí z main grupy ani nebolo online...


Naposledy upravil worent dne Tue May 26, 2015 8:20 pm, celkově upraveno 2 krát
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Tue May 26, 2015 2:00 pm

-ako ti môže renew narobiť najviac? na manu lepšie vychádza poh ak ho dáš len na 3targety
-preto asi aj behaš s inner will
- Dalej najvačšia vyhoda lw je že možeš healovať seba snou a popritom zbytkom tvojho arzenalu raid (to že ju použiješ aj počas stunu nehovoriac)
-som zvedavý na odpovede na kuckove otazky
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue May 26, 2015 2:23 pm

Ten screen nehovori nic, nemas tam Raid framy, nemas tam DBM timery, neukazuje ti to zacate CDcka, dokonca nemas ani zakliknuty target. Vidim iba dve pariace sa macky.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Tue May 26, 2015 3:06 pm

Renew style healing fixnutý...ještě ke všemu na 25 jsou tady od toho druidi. I přes bug to považuji za velmi neefektivní healování...

Takže za mě PROTI za neznalost classy
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  fidget Tue May 26, 2015 11:07 pm

Kotelníka znám a je to dost kvalitní hráč, a nikdy jsem nevidel, že by to byl problémovej hráč
pro
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Kotelniik Tue May 26, 2015 11:33 pm

Dopředu se omlouvám za psany projev, pisu z mobilu jsem na služebce v Belgii.

Než jsem si napsal přihlášku tak jsem to probíral s Hannele a řekl mi, že šanci mam, ale ať si to dobře rozmyslim, že healeru máte dost. Během rozmýšlení me kontaktovala Sabersoul, že by se misto přece jen našlo. Na základe toho jsem si podal přihlášku. Pokud by mi řekli, že máte 6 prejtu a ze to nemá smysl tak tu nic nepisu.

Co se týka screenu mužů v patek vlézt do BH a nějaký hezčí nafotit. Nemel jsem dřív důvod screeny delat. Napravím. Každopádně v dane situaci me ty kočky přišly mile.

Renew plus obnova přes CoH mi neprijde narocna na manu v porovnání s množstvím nahealovaneho. Ano druidi jsou od ledasceho, ale musíš je v raidu mít. Já to stesti mnohokrát nemel. Nemyslím si, že guidy, ktere pouzivam, danou classu neznaji. Přišlo mi ze maji spoustu kladnych ohlasu...

Opet k LW, pokud jsou lidi na ni ochotni klikat proc ne.

Na Bot 25 hc jsem byl pouze halfuse a tam se discant docela hodi.

tracker na procy, jak už jsem psal tak mam ElvUI. Bude vidět na screenu.

Slibují, že se na všechny dostane a pokusím se zodpovedet i na zbývající dotazy (disco), ale ted valim chrapat 9 hodin jsem řidil a datlovani na mobilu je na palici. Díky za dotazy. Pokračování zitra.


Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Wed May 27, 2015 12:09 am

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY 1533ee1
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed May 27, 2015 12:12 am

Renew plus obnova přes CoH mi neprijde narocna na manu v porovnání s množstvím nahealovaneho

Chápeš, že to byl bug twinstaru? Předpokládám že tooltipy spellů nečteš.

Renew má v Serenity obnovovat pouze direct heal.
Chápu že máš těch postav víc a že se snažíš tady dostat alespoň za nějakou, ale ten fix byl předtím, než sis podal přihlášku.

Stojím si za svým PROTI

Tohle všechno poukazuje na to, že se priestovi aktivně nevěnuješ. Když se tady s ním hlásíš, měl sis to alespoň zjistit. Jiní hráči se tady drbou za prkotiny..a tohle je dost majoritní problém a neznalost.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Wed May 27, 2015 12:24 am

Kotelniik napsal:Renew plus obnova přes CoH mi neprijde narocna na manu v porovnání s množstvím nahealovaneho
Tu je ten problém, toto už nejde. Na 25ke aj keď to išlo, bolo to oničom. Na desine dosť dobré. Keď už Renew healing, jedine za Sanctuary, ale v kombinácií z CoH/PoH pričom sa to nerefreshuje (ale bonus 15% renew + aoe). Takže určite nespamovať Renew, ale hospodáriť, iba keď treba heal na 1/5 z party napríklad. Serenity na 25 skoro nevyužiješ. Ojedinele ma napadá switchovanie v TotFW/Sinestra.

Vzhľadom na to, že si používal Serenity a Inner Will sa mi zdá, že si v poslednom čase chodil iba desiatky (prepáč ak sa mýlim). Na 25ke sa to dosť líši, preto by som chcel, aby si zauvažoval aj nad tým.

Ďalej keď budeš mať čas, potom napíš kľudne tu, alebo v hre, pokecáme ohľadom toho (nesúri to). Ak ti Saber písala, že sa miesto nájde, tak asi hej. Ja osobne nemám problém sa vymeniť, ale musíš presvedčiť.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Wed May 27, 2015 12:58 am

Kucko napsal:....Ojedinele ma napadá switchovanie v TotFW/Sinestra.....

ešte modra fáza na maloriakovi, ale tam je to aj tak zbytočne ked jediny dmg dostavaju tanci čo prehealuje hocikto, ty možeš zbierať manu a byť na fesjbuku:D
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Morby Wed May 27, 2015 1:21 am

Háj
Tak jak jsem psal u Dyveiny. Měl jsi s ním údajně spor v TFC, o co šlo? Jak moc jste se pohádali? Pokud ses díval do přihlášek hlásí se také, zda budete přijati oba, bude to pro tebe problém, který nepřekousneš?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Kotelniik Wed May 27, 2015 6:10 pm

Od te doby co jsem odešel z TFC tak nehraji, cca 2 měsíce. Když jsem občas lognul tak jsem byl tak znechuceny ze jsem nesel ani rhc. Ono je tezke hodit 3 roky jen tak za hlavu. Změny jsem nesledoval a myslel si ze to zabalim úplne. Az Quaj a Sanka kteri se k Vam dostali, me popichli abych to u Vás zkusil.

Rekl bych ze základní návyky mam a ze se dokážu rychle učit. Pokud se během me absence něco změnilo rad si nechám poradit.

Nesnažím se k Vam dostat za jakoukoliv cenu přes více postav, jak píses. Byla to jen nabídka nic víc v tom nehledej.

Byl bych nerad abych tu spustil nějakou nesmyslnou hádku. Těch jsem poslední dobu zazil dost a vedlo to Az k tomu, že jsem přestal hrát. V TFC se vytvorili 2 skupiny a kazda viděla budoucnost jinak. Jelikož jsem byl v rade, snažil jsem se aby měli možnost hrát vsichni. Bohužel jsem nebyl schopny presvedcit ty kteří stali na druhém strane. Mezi nimi byl i Dyveina. Protoze se mi nepodařilo posadit to co chtěla většina guildy, proběhlo i hlasování, a nestotoznoval jsem se z kroky noveho GuM, odešel jsem. Nechce se mi zabíhat do detailů, nebylo by to fér. Bylo to v TFC a tam by mělo zustat. Verim, že jsme oba dospeli a dokážeme se přes to prenest. Kamarádi asi nebudeme ale myslím si že to bude v klidu. Jeho prihlasku nečtu a nekomentuju a doufám, že to bude oboustrane.


Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Wed May 27, 2015 6:47 pm

Mě zajímá jediné - vyřešte si s Dyveinou svůj spor. Nestrpím, aby kdokoliv v guildě ignoroval ostatní členy. Takhle fungovat nebudeme. Nikdy.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Thu May 28, 2015 7:40 am

som si aj povedal ze sa do tohoto nezapojim ale nakoniec mi to nedalo :}

na jednej strane mensie nedostatky s classou co nieje problem ale poriesit ked si ho kucko zoberie do parady ...

na druhej strane nejaky spor ale nejak sa mi nezda ze by ho kotelnik zapricinil posoby na mna dost kludne a dospelo...

na tretej strane mame priestov fakt dost ... mam rad saber ale teraz sa mi zda ze ta chce nie pre tvoje kvality ale pre nieco ine Smile
co zase nemeni nic na tom ze blizi sa leto a vela ludi bude mimo takze sa hodi nabrat ludi aj nad limit...

kazdopadne mas to tak 2 proti 1 za noooooo ja by som ti sancu dal

samozrejme s tym ide aj to ci znesies ak sa nedostanes na kazdy raid ... dalej ako sa uz spomina nejake riesenie vasich sporov u nas v guilde nema miesto takze ak vas zoberieme tak sa k sebe budete spravat uplne normalne ziadne hadky osocovanie nic take ....

ZA
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Thu May 28, 2015 12:13 pm

Prijatý na test. O inv si napíš Sedara/Cobain/Gragass/Sabersoul/Diranda/Hannele
Podrobnosti si ešte poriešime v hre.

Akonáhle dostaneš práva na fóre prečítaj si prosím https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov?highlight=kutik
A rovnako https://exalted.forumotion.net/t3025-heal-class-section
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY Empty Re: Kotelniik - Holy (Disco) / Shadow - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru