Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

+11
Cobain
worent
JudgeDeath
Cady
Soulburn
Tiine
Theonlycaput
Hannele
Sedara
Enelia
Kucko
15 posters

Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Mon Feb 16, 2015 8:33 pm

Nick postavy: Kucko
- Armory
- TwinAchiev

Class: Priest
Rasa: Gnome (a som na to hrdý)

Koupená nebo vyexpená postava:
Kúpená asi 3-4 roky dozadu

Zkušenosti s progresem:
- TBC - celé odprogressované až na posledných 3 bossov v SWP
- WotLK - hrával som skôr PVP
- Cataclysm - BoT 2/5 hc, BwD 5/6 hc, TotFW 0/2 hc na 10nách . Normal všetko dole na 25kách.

Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
Wow hrám zo 5-6 rokov, z toho priesta asi 3-4, odkedy som ho kúpil.

Stav tvého equipu:
Holy - 361ilvl
Disco - iba prereforgujem/pregemujem
Shadow - mám skoro full normal eq
PVP Disco - full vici

Talenty:
Main spec - Holy PVE
Off spec - Disco PVP
OffOff spec - Disco PVE
OffOffOff spec - Shadow PVE

Screen ui (idealně s FPS v raidu):
S FPS nemám problém (samozrejme pokiaľ to nie je na strane TS).
https://i.imgur.com/qjOQffA.jpg
https://i.imgur.com/XFiNu3X.jpg
https://i.imgur.com/Al35jTG.jpg

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Holy
Holy priest ma baví najviac a najlepšie za to viem, rozpíšem najprv to.
Priorita statov je jednoduchá, idem Int -> Spirit -> Haste cap v raide -> Mastery -> Haste nad cap ->>>>> Crit. Dá sa tu polemizovať, že haste cap treba mať skôr ako boostovať Spirit, no ja nesúhlasím. Pokiaľ nie je dostatok spiritu, haste cap človeka nezachráni (dostatok spiritu je každého osobný pocit).
Dobrý priest vie podľa situácie prepínať Chakry a Innery, preto to podľa potreby prepínam počas fightu, keďže to stojí iba GCD.
Holy sa dá hrať viacerými spôsobmi, dosť záleží od bossa. Pred pullom sa snažím nahádzať na ľudí (najmä tankov) Renew, PoM a dám sa dopiť tie 2s pred pullom. Keď je encounter najmä o pohybe, nahodím Inner Will, Sanctuary Chakru a healujem cez Renew (30-40% healing)/CoH/PoM. V iných prípadoch väčšinou idem cez Inner Fire, poprípade prepínam počas fightu. Na 25-mane sa snažím držať Sanctuary, na desine som chodieval aj cez Serenity, keďže ľahko sa dá udržať Renew na všetkých ak treba, navyše v desine nie vždy healujem s druhým direct healerom, preto sa single target instant zíde. Veľmi dôležité spelly, ktoré používam a nespomenul ešte sú:
- základný single target heal Heal, proste filler heal
- PoH - nie je to smart heal ako CoH, healuje partu + petov. Mám glyph, takže pridá aj hotku, ideálne prebiehať groupy najmä na zerg fázu keď raid dostáva hromadný dmg, popr. ak mám momentálne Serenity na refresh Renewu (10man) celej party
- Divine Hymn - najsilnejší priestov heal, doslova záchrana raidu (treba sa ale vedieť postaviť pred castením)
- Flash/Greater/Binding - Flash nie je ideálne voľba, no ja som zvolil aj Glyph naň miesto Guardiana, keďže je to low-cast-time heal, ktorý neraz zachránil tanka. Navyše sa stackuje buff na 2stacky, ktorý redukuje následný cast-time Greateru/PoH. Používam ale čo najmenej. Binding je asi jasné kedy. Greater dávam keď viem, že niekto (väčšinou tank) dostáva veľké rany (Heal by nestačil) a mám čas na cast.
- Echo of Light - nie je to active spell, no vďaka tejto hotke má priest ďaľší real-time healing, ktorý ho nič nestojí (dokonca ani cast-time/GCD). Preto sa snažím po haste cape čo najviac boostovať Mastery.
- LW - naklikané to momentálne nemám, no v pomerne healing/mana je to najefektívnejší spell, no... donútiť ľudí na to kliknúť efektívne je fakt umenie... ale nie je problém hodiť znova.
Disco
Na začiatku nastackujem na tanka Grace, PW:S, PoM a ideálne 1-2s pred pullom sa dám ešte piť. Ideálne je keď Grace držím na tankovi pomocou Penance stále. GH + Heal sa snažím používať najmä na zmenšenie času WeakSoul (ak to mám akurát naklikané). Flash čo najmenej, ale niekedy sa tomu nevyhnem, niekedy tiež na zmenšenie WeakSoul. Pennance na cd, 4set active.
Raid healing už nie je o spame PW:S na ľudí (Rapture je obrovský zdroj many, preto PW:S s rozumom), disco veľmi profituje z PoH, keďže je to heal + zaručený DA (+bonus z critu) + glyph. Vyplatí sa používať, precast etc. To isté PoM na cd, resp. zisťujem pomocou PoM Tracker. Všeobecne cast spelly ako PoH, Hymny, GH sa používajú po hodení PW:S, keďže po tom je na pár sekúnd buff Borrowed Time. Bariéra pri aoe, PS a PI podľa zváženia. Ideálne je hádzať Archangela na cd, aby som mal 15% healingu. Samozrejme je to dobré niekedy vyrátať, keď viem, že ten bonus naozaj bude treba. Nevychádza to, aby som ho mal pernamentne na sebe (30cd, 18uptime). Takže HF/Smite podľa tohto, inak vždy keď je čas a prioritne tanci majú PW:S, Grace.
Glyphy sú jednoznačné, jediné čo striedam podľa fightu je Bariéra za Pennance.
Priorita statov Int -> Spirit -> Haste = Mastery = Crit . Sekundárne staty vyrovnávam preto, lebo pred každým fightom reforgovať naozaj nepôjdem. Navyše na Disco sa prakticky dopĺňajú a žiaden moc neprevyšuje ostatné. Iba pri jednotlivých situáciach. Niekde je jasné, že idem viac cez absorb a instanty, niekde zase keď idem cez PoH tak má najväčší vplyv Crit, inokedy idem zase čisto smite/hf.

Priestov najväčší problém na Cata je mana, na to sú cd ako HoH/SF/Mana Potka. SF sa snažím dávať keď mám procnutý back (+580intel), poprípade s príchodom HC uvažujem o Volcanic potke, vtedy by som dal aj tú pred SF.

Gemujem +40intel všade kde ide, okrem aktivovaniu meta gemu a socket bonusov +10int/+20int. Vtedy dodržujem farbu a dávam buď +20int+20mastery,haste/+20int+20spirit (oplatí sa to pri bonuse +20int, no ja to plním aj pri +10int). Na weapone mám Heartsong (staff z trashu), dakde som videl porovnanie uptimov a celkového regenu v porovnaní s Power Torrentom a na Holy vyšiel o kúsok lepšie Heartsong (na Disco mám PT a kombinácia mace + off hand).

P.S. Samozrejme healovanie sa zle rozpisuje a úprimne viac sa mi ani nechce. Asi mi je jedno čo by som šiel main spec, no predsa to disco na 25 chce trochu tréningu .

Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
Mumble mám, mikrofón tiež, nerobí mi problém kecať.
Addony:  DBM, Grid+pluginy, na cd mám - OmniCC a ExtraCD, PoM Tracker, MSBT oznámenia cd. V raide používam ešte srandičky RBS, dáke addony na vzhľad, ďaľšie na achievy a Q, ale to tu asi nie je podstatné.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Očakávam kvalitné 25-kové raidy, ďaľších achiev hunterov a achiev runy, samozrejme zábavu a príjemný kolektív (alebo aspoň pár ľudí). Prídete mi ako podobná guilda mojím predchádzajúcim. Čakám keď bude treba tak tvrdú ruku, ale keď ju netreba pohodovú atmosféru.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Na WotLKu som bol chvíľu v Drunken Hamsters, po jej rozpade som bol bez významnejšej PVE guildy. Pri prechode na Cata, kedy som začal viac hrávať mi kamarát ponúkol miesto v guilde Černá ruka, kde mi dlho všetko vyhovovalo a bolo mi po čase ponúknuté miesto Officera. Progress HC tam nevyzeral zle, práve naopak. Dlho som váhal s odchodom a najmä sú tam stále v pohode ľudia, no ja som bol vždy na 25-ky (raidy aj ženy), pravidelné 10-ky ma nebavia vôbec.

Znáš někoho z EXALTED?
Najviac Matqu (Windqt)

Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Viem o Exalted už dlho (dakedy na WotLKu).

Něco o sobě
22-ročný študent, bavia ma rôzne športy, strašne rád si pozriem dobrý film (najmä niečo hlbšie). Aj Marvelovky zbožňujem asi všetky. Tak isto strašne rád chodím do prírody, najmä do hôr.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Mon Feb 16, 2015 8:48 pm

Znáš někoho z EXALTED?
Najviac Matqu (Windqt)


Tos posral!
Pro.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Sedara Mon Feb 16, 2015 9:25 pm

pro
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Mon Feb 16, 2015 9:41 pm

Vyhovují ti naše raidovací časy? Budeš hrát pravidelně? Jak se zachováš v případě, že se do raidu nedostaneš?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Mon Feb 16, 2015 9:42 pm

Zdarec,

chtěl bych se zeptat. Všiml jsem si, že Disco PvE je až v offoffu. Je pro tebe problém mít ho u sebe při raidech kvůli možnosti switchování mezi jednotlivýmu encountery?

Marvel +1.
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Mon Feb 16, 2015 10:00 pm

Hannele napsal:...
Konkurencia mi nevadí, aspoň budem musieť robiť niečo lepšie. Hrávam pravidelne, ale môže sa stať hocičo, keďže budúcnosť predpovedať neviem. Raidtime je ok.

Theonlycaput napsal:...
Nie je problém, na raid vždy sekundárne mením podľa instancie, bossov.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Mon Feb 16, 2015 10:26 pm

tak len stručne:
- máš v gride nejaký ten aoe advice?
- v 10tkovom raide pochopím chakru serenity, sám som tak behal, ale v 25kovom ti tiež robí renew 30-40% healingu (ak som to dobre vyčítal)
- koľko cca ti nahealuje eol v raide, vedel by si mi povedať ako ho čo najefektívnejšie využiť pri vyhealovaní raidu (samozrejme nie hymnu:D)
- vyber glyphu na flash sa mne osobne nepáči ale ja som zvyknutý že ľudí a tankov nezachraňujem ja a ak hej tak mám guardiana, práve pre neho aj glyph(viz ods hc kde moje flashe nezachránia pred plameňometom Very Happy )
- zaujíma ma ako si vyrátal že heartsong vychádza lepšie ako power torent u holy, podla môjho názoru a kdesi aj na ej zrátali že pt je lepšie, hlavne ak vieš použiť (len na ods zvyknem dať concetration potion) inak vždy volcanic, pt, back, fiend a hymna, ak náhodou ešte existuje trinket u baradinov ktorý je na cca 10minutove encountre top spolu s kartou
- u talentov mi chýba b&s, je to situačne ale podla mňa veľmi výhodne
- môžeš vyhodiť inspiration z talentov, ak hej tak kedy a prečo
- ako často používaš poh, kedy sa oplatí dávať, oplatí sa ho spamovať stále na jednu a tu istú grupu?,
- ešte ma zaujíma u holy koľko máš mastery (koľko % z healu ti ide do eol) a koľko haste máš
tak a teraz disco
- talenty máš asi pvp ale zaujímalo by ma ako by si ich vyskladal do pve, ako by si poskladal tank heal talenty ako raid heal talenty
- prioritu statov si celkom vystihol ale ja som skorej za intel>spirit(do vyhovujúceho stavu) mastery>=haste(podla encountru)>crit , mne to takto vyhovuje, niekedy prehodím nejakú časť equipu a zvýšim haste a crit, napr chimareon
- zaujíma ma čo je podla teba viac bt+hymna alebo pi na teba a hard spam poh

no ak ma niečo ešte napadne doplním Smile
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Mon Feb 16, 2015 11:25 pm

- Nie, nepotrebujem aoe advice.
- samozrejme, renew prešiel obrovskou zmenou oproti WotLK, asi som to napísal zle, ale je pravda, že pod 20%-25% nejde v healing done (možno chim).
- eol od tých 10% po 20%
- tak na 25ky sa určite glyph of Flash nechodí, mám to na desiny + na chima a niektorých bossov dávam ako píšeš guardiana
- áno, na dlhé fighty vychádza lepšie PT, keďže dokážeš pretočiť fienda aj 2x spolu s PT. Ale práve na tie kratšie je lepší HS o dákych 50 mana regen. Čisto na regen bez fienda. S tým trinketom od baradinov nesúhlasím.
- ako vravíš B&S je čisto situačný talent, na všeobecné encountere nie je povinný, iba voliteľný. Ak človek vie dobre používať grip, dokonca poviem že zbytočné 2 talenty.
- vyhodiť ho za holy môže človek vždy Smile To isté dáva RSham (ak sa nemýlim) + za holy máš aj tak málo critu, navyše v 25kách ide holy fakt cez raid heal a directuje tankov len sem tam. Ale nič zmysluplnejšie, resp. viac užitočnejšie v strome nenájdeš.
- či sa oplatí spamovať PoH záleží od situácie. Síce ti to navyšuje eol (stackovanie), ale keď už tak medzi tým hádzať na inú groupu, keďže by som zbytočne prišiel o pár sekúnd z glyphu.
- haste 7.7 (na LW cap nejdem), mastery 17.8 - holy, disco momentálne nemám naklikané
- tak na tank heal určite ToT, Inspiration + asi SoS. Na raid healing bez SoS a Inspiration, skôr fienda v shadow
- tá priorita je strašne diskutabilná. Na každého bossa získaš na dačom inom. Preto sa to balancuje, popr. prehadzuje eq ako vravíš.
- na to sa nedá jasne odpovedať, záleží ako je na tom raid, jednotlivé groupy, ako sú na tom healeri a ja s manou. Samozrejme hymna je čistý save heal bez námahy a hlavne keď mám čas stáť, jednotlivý členovia v groupach sú na tom inak s hp a podobne... bolo by smutné ju v polke prerušiť. Samozrejme ak som ja ten disco je jasná voľba PoH spam

P.S. mnoho otázok som nevedel či myslíš disco or holy, takže je možné že som to doplietol Smile
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue Feb 17, 2015 12:04 am

Zajímalo by mě, jakej bude v akci. Máte s ním někdo zkušenosti?

Kucko, teď jsi v guildě "I am what I am", nicméně jsi ji neuvedl. Proč?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Tue Feb 17, 2015 12:49 am

no mne ten eol býva tretí cca v heale, za ním hned hymna a pom ale to bude tým že radšej dám poh miesto renewu lebo mám aoe advice a vždy healnem 3a viac targetov efektívne, ušetrím manu a vdaka mastery vačší heal
- mandala, na omnotrone sa mi ten trinket vyplatil, hlavne ked bol prvý krat otvorený ( mať 2 shadow conductory v raide bolo cítiť na mane)
- hearsong by som si ja osobne nedával ani na kratšie fighty, predsa tam mi mana nedojde a na dlchšie je lepší pt Smile
u disca
- neviem prečo by si bral inspiration, na raid healing by som z holy stromu bral len reduced cast time na smite/holy fire atd či to to tam ešte je a pak v v shadov istotne haste ale tak každý hráme inak

anyway za mna PRO na test, možno sa aj za wara dostanem do raidu Very Happy

p.s. páči sa mi zmena tvojho ui oproti tvojej predchádzajúcej prihláške:)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue Feb 17, 2015 12:57 am

Tiine napsal:
- neviem prečo by si bral inspiration, na raid healing by som z holy stromu bral len reduced cast time na smite/holy fire atd či to to tam ešte je a pak v v shadov istotne haste ale tak každý hráme inak
Kucko napsal:
- tak na tank heal určite ToT, Inspiration + asi SoS. Na raid healing bez SoS a Inspiration, skôr fienda v shadow
Asi si to zle prečítal, Inspiration len na tank healing. Na raid haste  určite, fiend len ak vynde. V holy strome len tie 3 ako píšeš

Hannele napsal:
...
Nespomenul som ju preto, že je to guilda na banku.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Tue Feb 17, 2015 1:07 am

a to som mal len jedno pivo:D
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Sedara Tue Feb 17, 2015 1:17 am

Heh, az ted jsem si vsiml toho linku na twinachiev (+1). Jen skoda ze ti toho tolik chybi z wotlku, koukam ze vetsinu tech cata mas hotovych.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Soulburn Tue Feb 17, 2015 3:19 am

Jsem pro, nasi priesti potrebujou zapálit u koudele aby vznikla touha se trošku zlepšovat. Pvp +
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Cady Tue Feb 17, 2015 8:41 am

Som ZA akýkoľvek kvalitný pveckar, či dmg či heal má šancu dokázať, že si zaslúži patriť do raidu ( zapojiť sa plnohodnotne do progresu ).
Len by ma zaujímalo ako to máš s časom ( raid time  piatok -  nedeľa - utorok zavše sobota/štvrtok ).
Asi hlavná podmienka je dávať v čas vedieť svoju účasť a neúčasť svojmu CL/poprípade na fóre.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Tue Feb 17, 2015 10:50 am

ja jsem pro Smile

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  worent Tue Feb 17, 2015 11:18 am

Pvp healer sa do raidu určite velmi rýchlo presadí Smile

Aj ked so Smráďom to bude už 4 holy

Konečne prist ktorý neskape u  každého pullu :DDD

Pro test
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue Feb 17, 2015 11:35 am

Som ZA test.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Franklos Tue Feb 17, 2015 12:13 pm

PRO ... Myslím, že ten gnom se hodí xD A navíc hrajé PéVéPé  Smile 
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Tink0 Tue Feb 17, 2015 12:55 pm

ZA dal by som mu šancu
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Tue Feb 17, 2015 2:12 pm

PRO
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Tue Feb 17, 2015 2:47 pm

Ešte sa dohodneme ako s tým tvojím zameraním na main spec.

PRIJATY na test. O inv si napíš Sabersoul/Sedara/Cobain/Cady/Hannele/Diranda
Keď dostaneš práva na fóre, prečítaj si prosím https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Kucko - Holy/Disco - PRIJATY Empty Re: Kucko - Holy/Disco - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru