Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MoreQQ - surv hunter - alt Atuch - PRIJATÝ

3 posters

Goto down

MoreQQ - surv hunter - alt Atuch - PRIJATÝ Empty MoreQQ - surv hunter - alt Atuch - PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Mon Feb 08, 2016 6:26 pm

Nick postavy: MoreQQ
Class survival hunter (v offu BM, za který jsem nikdy nic nebyl, ale kdyby byl potřeba buff na 3% dmg done, hádám že spíš půjdu za retri)
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem: 13/13 hc, na hunterovi 11/13
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wow necelé 4 roky, huntera asi půl roku na wotlku a rok na cata
Stav tvého equipu, ilvl: 366 ilvl; armory
Talenty: klasika s entrapment; armory
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): z raidu jsem nic nenašel, ale je to stejné jak u palacha; screen z dummy tu
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
rotace: před pullem marka, nástřel, na 2sec timeru prepot + precast cobry, serpent, explo, black arrow; dál spam cobry, explo a black arrow na cd; při procu L&L explosivky prokládat cobrou nebo arcane shotem (podle focusu, při cca 60+ focusu arcane, jinak cobra, záleží i na zbývajícím cd na black arrow)
staty: agility > hit cap (8% ranged) > haste soft cap > crit > mastery > haste ; haste na soft cap (sražení castu cobra shotu pod 1,66 sec -> 3x cobra do jednoho cd na explo) - s t11 4setem dodržen i když člověk nechce
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: ano, ano, ano
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: chci dosáhnout toho, aby gnom pořád nebrečel, že paladini jsou moc OP Very Happy
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Destíkovo spam

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

MoreQQ - surv hunter - alt Atuch - PRIJATÝ Empty Re: MoreQQ - surv hunter - alt Atuch - PRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Mon Feb 08, 2016 8:16 pm

jj

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

MoreQQ - surv hunter - alt Atuch - PRIJATÝ Empty Re: MoreQQ - surv hunter - alt Atuch - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Mon Feb 08, 2016 8:46 pm

Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

MoreQQ - surv hunter - alt Atuch - PRIJATÝ Empty Re: MoreQQ - surv hunter - alt Atuch - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru