Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

+7
Terorizt
Kafu
Gingereater
Cobain
Eveonor
Kucko
Razypan
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Thu Feb 04, 2016 7:25 pm

Jak by jsi se měl prezentovat? ok... tak ti to zkusim vysvětlit. Predstav si ze jdeš na pohovor, přijdeš tam podáš si ruku s personálníma, šéfem a první větu co mu řekneš " jsem nejlepší programátor v "C" a neznám nikoho kdo by to dokázal líp "... uznej sám, že by na tebe koukali jako na trotla.... Smile

Stačilo si napsat normální přihlášku, bez těhle ego přiblbejch keců, protože tech se chytí úplně každý a hned si tě srovnaj na bosskills. Nikdo neříká, že třeba nepotočíš, ale podal si to tak, že jsi top ever Spriest na Twinstaru.

Já bych tě zkusil, myslím si, že přehled na raidu mít budeš a ten dmg, jestli se dostaneš na raid, tak čekej hodně velkou sodu What a Face

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Goldrin Thu Feb 04, 2016 7:28 pm

PROTI
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Thu Feb 04, 2016 7:31 pm

Dracice napsal:Jak by jsi se měl prezentovat? ok... tak ti to zkusim vysvětlit. Predstav si ze jdeš na pohovor, přijdeš tam podáš si ruku s personálníma, šéfem a první větu co mu řekneš " jsem nejlepší programátor v "C" a neznám nikoho kdo by to dokázal líp "... uznej sám, že by na tebe koukali jako na trotla.... Smile

Stačilo si napsat normální přihlášku, bez těhle ego přiblbejch keců, protože tech se chytí úplně každý a hned si tě srovnaj na bosskills. Nikdo neříká, že třeba nepotočíš, ale podal si to tak, že jsi top ever Spriest na Twinstaru.

Já bych tě zkusil, myslím si, že přehled na raidu mít budeš a ten dmg, jestli se dostaneš na raid, tak čekej hodně velkou sodu What a Face

Záleží jak kde, já to vidím z úhlu, že by to působilo právě zajímavě a šefa by to nutilo mi dát šanci aby si to otestoval:) nejlepší jsou vždy ti co si věří, ale tak úhel pohledu.

Ano počítám stím, že nepřetočím priesta 365+ od vás, jestli jsou tak dobří jak říkáte. Nepsal jsem, že jsem nejlepší shadow piesta světa, ale že na můj ilvl všichni říkají (ne já), že točím dost dobře, ale vím, že ze začátku než doberu gear budu u vás asi níže v DPS metru, než bych chtěl být, ale tak stím snad počítáte když vidíte ilvl 361.

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Thu Feb 04, 2016 7:35 pm

Proč to takhle nešlo napsat už začátku? Question Question Question

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Thu Feb 04, 2016 7:39 pm

Razypan napsal:...
Já nehledal nejhorší výsledky Razypane, já hledal bosse, kde máš značnou výhodu nad ostatními classami a kde jde vidět, jestli děláš nebo neděláš něco špatně. Takže naopak, já se tě nesnažil hejtit, šel jsem ti na ruku, protože vím kde síla shadow priesta je. Tím, že jsem poslal logy jsem se ti snažil vyvrátit tvojí představu, kterou jsem citoval několikrát výše. To, že si mě bereš do *pusy* ohledně mé znalosti leadrování a to, že se pouze vezu, bych přeskočil. Nevíš o mě totiž vůbec nic. Abych tedy nehejtil (jak stále dokola opakuješ) dal jsem si tu práci a vyjel jsem si všechny tvé dps logy. Budeme respektovat to, že si musel sem tam hodit PW:S a že si leadroval a musel sledovat spíše raid než svojí rotaci. Jen pro upřesnění. Náš raidleader Sedara hlídá 24 lidí (ty si hlídal 9) a dokáže stále topovat - Magmaw 2nd best DPS 25m HC a podobně.

Halfus 10HC - 34. místo
V&T 10HC - 80. místo
V&T 10N - 59. místo
Monstrosita 10N - 69. místo (HC nezabito)
Cho'gall 10N - 52. místo (HC nezabito) -> Sinestra nezabito
Magmaw 10N - 110. místo
Magmaw 10HC - 84. místo
Omnotron 10N - 165. místo
Omnotron 10HC - 139. místo (tady si umřel a nedostal ress, takže je pochopitelné, že jsi tak nízko -> 139 z 142)
Maloriak 10N - 49. místo (HC nezabito)
Atramedes 10HC - 110. místo
Atramedes 10N - 141. místo
Chimaeron 10 HC - 101. místo
Chimareon 10N - 69. místo
Nefarian 10N - 58. místo (HC nezabito)
Conlave 10N - 129. místo
Conclave 10HC - 33. místo (ze 44 Sh priestů)
Al'akir 10N - 84 místo. (HC nezabito)

Pokud se začneš ohánět tím, jak přetáčíš lepší shadowpriesty, musíš počítat, že si z toho nikdo na prdel nesedne a spíš se o tom přesvědčí sám. Je pravda, že na test raidu je to mnohem relevantnější, ale když existuj funkce jako bosskilly, proč ji nevyužít. Do Exalted se hlásili lidi, kteří jsou výbornými hráči, trhají rekordy jak v dmg tak v healingu a NIKDY nevystupovali v přihlášce tak jako ty. Studuješ strojařinu třetím rokem, tudíž základem bude určitě matika. Důkazová logika, postuláty, určitě víš o čem je řeč -> Ty si něco řekl, já ti to vyvracím na základě faktů. NIC VÍC. Není to H8, prosím pochop to. Hejtr by se ti na nějaké pracné vyhledávání bosskillů s prominutím vysral Smile
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Razypan Thu Feb 04, 2016 8:23 pm

Dracice
považoval jsem to za samozdřejmost a vzhledem na reakce Leadrů co tu zatím psali, tak věřím že to pochopili a brali to tak:) ostatní asi ne, omlouvám se těm které jsem naštval.

Gingereater
Teď to není hate, ale když jsi mi poprvé psal, tak mi řekni, že v tom nebyl podtext hatu, to ztoho uplně šiřelo:D teď už píšeš úplně jinak, neutrálně, takže to beru od tebe, přiznávám v databázi jsou lepší než já. Šlo mi jen o to, že jsi neustále zdůrazňoval jak můj výkon neodpovídá tomu co píšu, ikdyž nejsem první v databázi, tak si myslím, že na ilvl 361 výkon odpovídá. Jestli se dostanu na Test, tak snad vám vyvrátím váš názor, jestli ne tak ne, začal jsem špatně. Ale abych tě uklidnil, přiznávám, že jsou lepšíSmile

Každopádně, jsem se díval na jiné přihlášky a dávali se tam otázky, aby si ověřili znalosti a podobně, na mě jich moc nebylo, to už je rozhodnuto?

Razypan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 03. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Thu Feb 04, 2016 8:42 pm

Exalted je jedna z najlepsich guild na serveri. Je to jedna z mala (fakt mala) guild, co sa vybrala tazsiou, ale o to viac respektovanou cestou 25-man raidov a udrzala si aktivne raidovanie po celu dobu tunajsej nekonecnej 4.0-4.1 sezony. To sa nam nepodarilo iba zbierkov kvalitnych hracov, ale najma sudrznostou dobreho kolektivu a ver mi, ked poviem, ze sa viac krat stalo, ze clen (napriek svojej nadpriemernej kvalite) dostal kick len koli tomu, ze do toho kolektivu nezapadol a naopak vyvolaval konflikty.

Zaclenit sa do kolektivu vyzaduje preukazanie schopnosti a vlastnosti, ktorymi budes tento kolektiv posuvat dopredu. Jednou z tychto vlastnosti je aj pokora a v tvojich postoch som jej nenasiel ani stipku. Dostanes moznost ukazat nam co je v tebe a dokazat svoje tvrdenia. Ale radim ti, aj keby si bol najlepsi shadow priest na serveri, ak sa chces stat clenom EXALTED, pracuj na tom, aby si si ziskal respekt ostatnych aj mimo raid.

Prijaty na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Kucko, Destik.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Razypan - Shadow Priest - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Razypan - Shadow Priest - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru