Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

+9
Atucha
Kriplex
Eveonor
Soulburn
Dracice
Wolus
Kucko
Cobain
helloitsme - paladin
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Sun Jan 24, 2016 1:33 pm

Nick postavy:
HELLOITSME (ano, mám rád Adele)
Class
PALADIN - HOLY / OFF R3
Koupená nebo vyexpená postava:
Vyexpená (na všech datadiscích)
Zkušenosti s progresem:
Progress všechno kromě Sinestry a alakira. Down na Heroic: BOT: Half, valla. // Totfw nic // BwD: Magmaw, chim, atra. (všechno na 10)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
Začal sem na TBC, hrál sem ho 5 let (pve hunt - mm, pvp rog) Potom kvůli banu sem přešel na Wotlk, kde sem hrál necelej rok (Na wotlku sem si oblíbil paladina, v pvp affli), a necelej půlrok tady na twinstaru.
Stav tvého equipu, ilvl:
Červený, potřebuju Jeevese. (358 holy [token na chest v kapse], 357 R3)
Talenty:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Helloitsme
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):
Na Raidy mám už ID, sorrka.  https://imgur.com/gzWvgh9
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Paladin.
V Eko módu klasika holylajt + shock, nejlíp na proc x2, World of G., na filler crusader a judgement. Když je horko, nebo si to můžu dovolit Flash of light. Na plošnění 2x Radience, Crusader, Light of dawn. A dokola. CDčka si nechávám na krizový situace (electrocuty na neffovi, feudy atd.) Cdčka na manu při cca 80% many a pak až když mám -+20% a vim že fight ještě nějakou dobu potrvá. Pleu si snažim domlouvat s tankem kdy si dá Cdčka. v největší krizi jak s manou, tak s HP dám LoH. // Mám lekce a odhealovanej run s Fatherpain-em, od toho mám asi nejvíc mechanik.
Staty, Intel>spirit>Haste=crit>mastery. Intel? Prostě mana, spellpower. Spirit? Regen. Haste? Rychle castíš. Crit? šetří manu ^^ Mastery? Spíš do pvp, ale furt lepší než hit.  bom
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony:
Mám. Mám (prej v krabici). Používám toho hrozně moc: Grid (healbot sucks), WeakAuras, Recount, Xpearl, Mik's Scrolling text něco, Sexy map :-O, DBM. (většině věrný od TBC) + V guildě sme používali EPGP, nevim jestli vy taky.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?:
Sem nerd kterej se do školy učit nemusí, sem na wowku furt.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Personální zlepšení určitě. Ani ne equipový jako spíš vědomostní (jakože zažít si ty bosse, encountery atd.) Dosáhnout? Asi stějně jak vy -> 13/13
Předchozí guildy  (důvod odchodu): The Final Frontier (Odtud ani tak neodcházim, tam mám prostě vztahy mimo wowko, jsem tu raid leader druhý desítky) Knights of vengeance > (tahle 800+ person guild byla spíš jen na expení)
Znáš někoho z EXALTED?
Rozhodně ne osobně, jen z farmy ICC. A z TS, kde sem se vlastně už konečně dokopal díky Gingerovi a Destíkovi napsat tohle.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
World, Bosskilly, Desťovo a Gingerovo spam macro.
Něco o sobě
Komunikativní 19-cti letej študent z Prahy. Dodělal sem školu Mediální grafiky (3-letej) Teďka dělám nástavbu na podnikání. Mám strašný nedostatky v češtině, hlavně v i/y, ale to vynahradim angličtinou asi na úrovni 8/10, kek.  elephant A mám rád Adele
(btw: Nesnažim se přetvářet, nebo dělat ze sebe nějakýho profíka, radši to napíšu narovinu, tak jakej sem, pak rovnou víte kdo jsem, ne jaká je moje maska)
(btw2: Kdyby ste mě hrozně zh8tovali, tak si aspoň někdy semnou zahrajte W3, to hraju odmala bounce )

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Sun Jan 24, 2016 3:30 pm

Ja som za TEST.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Jan 24, 2016 3:31 pm

Ahoj.

Máš buď hrozný mikrák alebo do toho zle hovoríš - nebudeme cez raidy lúštiť, čo vlastne chceš.
To mastery vs. crit nie je také jednoznačné, zvlášť na 25ke.
Helloitsme napsal:The Final Frontier (Odtud ani tak neodcházim, tam mám prostě vztahy mimo wowko, jsem tu raid leader druhý desítky)
Hoď sem link toho druhého charu. S altami nemáme dobré skúsenosti. Buď sa budeš venovať primárne našej guilde, alebo nemáme záujem.
Naklikávaš/Mouseover? Nemáš dôležité bindy.
Nerád hodnotím niekoho UI, ale ako vidíš čo sa deje okolo teba? Načo máš svoj target cez polku obrazovky (za healera)?
Aké trinkety by si chcel ako BiS a prečo máš tie čo máš - sú aj lepšie a pomerne fajn získateľné.

edit.: Nemáš reputáciu Therazane.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Sun Jan 24, 2016 3:58 pm

Ohledně mikrofonu - včera jsem mluvil potichu, protože bratr spal a nebylo to nějaký závažný téma. Jinak je zvyklej že žvu při raidech do 1 do rána.
Link klidně postnu, ale neni to tak alt, pala je teď main, DK sem dal bratrovi. to stou guildou sem špatně napsal, myslel sem to ve smyslu že ta guilda (TFF) je už o vztazích mimo wowko, chtěl sem tim říct že když z ní odejdu, furt budu v kontaktu s lidma z ní, ale jak si řekl, primárně se budu věnovat vám, jinak a zkráceně řečeno. Real life - TFF, WoW Life - Exa.
mám nastavenej grid na ''Mouseover''. - K těm bindům bych prosil objasnění.
Ono ten screen je zrovna tak, že zamnou byl kopec, takže mě to hodně zoomnulo, jinak když zrovna nědělám selfiečka mího charru mam view distance na max.
V tom targetu mám tanka / primání cíl na heal. Sem takhle zvyklej už od TBC, Vidim přehledně co má na sobě za buffy/debuffy, deffensivní CD-čka, zřetelně jeho hp, hp perimetr (+-) a k tomu si můžu přizpůsobit můj mana give in.
trinkety, well, FoM hc z cho'galla + (přemýšlím mezi Jarkou z maloriaka, nebo si nechat potom jeden z 359. ) Ale doteď sem se snažil o FoM alespoň na normal, Farmim goldy na tsunamku a zároveň TB com., taky potřebuju co nejrychlejš dostat 4-set, ten toho dost ovlivní.
Repku sem teď dodělal s Winghammerem, therezane je na řadě, neboj Cool


helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Wolus Sun Jan 24, 2016 4:00 pm

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - holly (=cesmína)
helloitsme - paladin napsal:...vynahradim angličtinou...
jo? Very Happy

pardon musím si rejpnout Very Happy
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Sun Jan 24, 2016 4:06 pm

pale

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Jan 24, 2016 4:17 pm

helloitsme napsal:K těm bindům bych prosil objasnění. V tom targetu mám tanka / primání cíl na heal
No salva, freedom, racial.
Príklad - V targete máš primárny target na heal/tanka, potrebuješ dať freedomku, musíš preklikávať target a kliknúť na freedomku.
(napr. aj CDčka - healuješ cez MO, vľavo máš grid a AW úplne vpravo - ale to je už detail)

helloitsme napsal:taky potřebuju co nejrychlejš dostat 4-set, ten toho dost ovlivní
Plánuješ chodiť 4set? Čo takto mastery eq? Kedy sa podľa teba vyplatí?

Máš teoretické znalosti bossov čo si nebol(Sinestra/Akir)?
Ako funguje dotka na Sinestre? Kedy sa ti oplatí používať AM na Nefarianovi?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Sun Jan 24, 2016 4:47 pm

Salva - tu používám zřídka, ještě sem nenarazil na nějkýho megatrhače aggra - kdy jí použiju záměrně je případ kdy se v první fázi neffa snáší neff k onixii, potom salvu dám na healera s primárem na tanka kterej má onixii - neff má tendenci řezat healera co má největší heal na tanku onixie.
Ale, nabinduju to, Rozhodně freedom a salvu, freedom už plnáju dlouho, hlavně kvůli BG-čkům. U tý racialky nevidim extra potřebu na bind.
Ale asi víš sám že bindy sou rozmisťování na dlouhou dobu, taktizování atd.
4 set určitě, je to vpodstatě 540 spiritu ''zdarma'' non-stop.
Stim mastery si lámu hlavu delší dobu, zatim mi 3 holy paladinové kterým dost věřim a maj něco zažitýho řekli že to moc jet nemám. -ALE- Klidně si vyslechnu i další názor a zhodnotim ho, jestli mi nikdo z vašich řad řekne něco ohledně mího gearu, asi k tomu budu příhlížet jasněji než od ostatních.

Well, mechanika dotky u Sindry...Vim co dělá, jak funguje, ale když to člověk nevidí na vlastní oči, neví to tak jistě. -ALEn.2- Myslim že je otázka 2 minut vysvětlit na TS jak přesně se to má dispellovat.
U Alakira mi příjde, že tam jsou navíc 2. spelly, který chápu co dělaj, takže to takové změna taktiky nebude, spíš je to o tom, mít lepší tanka, healy a dpska než na normale.

Edit: Asi jsem hloupý, ale zkratka AM mi momentálně nic neřiká. pale

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Jan 24, 2016 4:57 pm

helloitsme napsal:U tý racialky nevidim extra potřebu na bind
npr. Frozen - Council

Vysvetliť ti to môžem, ale... Chápem, že to nemáš odchodené a práve preto to od teba chcem. Tak mi prosím popíš, ako si myslíš, že to funguje.
AM - Aura mastery
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Sun Jan 24, 2016 5:27 pm

ok, dobře, jeden z mála případů, furt na ni můžu běhěm +-1 sekundy kliknout. Ale jestli to bude notnost z tví strany, bindnu.

Dobře jak to chápu já a doufám že dobře.
Je to dotka na 1 minuty kdy každy 2 sekundy dá roztoucí sh. dmg.
Jakmile se dispellne, vrhne se na 2 nejbližší targety, (teďka je ta fázi kdy si nejsem jistej, jestli se resetuje dmg dotky+timer..jakože bude odznova, nebo se resetne dmg a timer zůstane z původního targetu) příklad. target jí má na sobě 10 sec., zbývá 50, dává mu (příklad) 6k./2s. Dispellnu a na targetech na který se přesune bude dotka už jen 50 sekund ale začne na dmg 1k./2s. (takhle to chápu já) Riziko je v tom, že se buď dispelluje brzo a než se zabije boss, tak celej raid má dotky, nebo pozdě a umře target.

A ano, aura mastery, (děkuju, totálně mi to vypadlo)
záleží co mám za auru, když armorovou a nevim, například jsme kousek před zelenou fází na maloriakovi a kitovací tank dostává hrozný, zapnu jí.
Všechno oznamuju předem ofc.
pak ressistovou na magmavovi když plive například, ušetří to dost many healerům, jinak bohužel nemá nature resist, takže neni funkční na mnoha bossích.



helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Jan 24, 2016 6:36 pm

Ešte pár vecí - pozrel som si tvoje talenty a odporúčam ti dať minimálne 1 talent do Blessed Life.
Čo sa týka glyphov, je tam pár zmien, ktoré sa dajú spraviť (Holy Shock, LoH), ale to už nechám na niekoho iného, kto má paladina "v ruke".
A keďže ja som na niektoré detaily až moc úchylný, chýba ti minor Rolling Eyes  Very Happy

K tej dotke, dá sa povedať, že si to vystihol presne (nie sú to najbližšie targety).
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Sun Jan 24, 2016 6:49 pm

wow, to sem rád, ohledně těch glyphů mám věčný trauma, protože tam o místo bojujou shock x favor a Beacon x cleanse. Občas přemejšlim že budu na raidy nosit dusty of diss. a měnit glyphy podle potřeby. Třeba ten clease se asi bude dost hodit na sinestru, zatimco beacon se hodí při většině encounterech (swichování beaconu je dost důležitý podle potřeby) a ten mini, příjde mi že tam nic nevyužiju, možná kinga, ale ten se dává vážně málokdy. pirat

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Dracice Sun Jan 24, 2016 8:15 pm

Mě teda ta racialka bez bindu cvakla od očí jako první, vzhledem k tomu že budeš aj z poloviny pvpčkář sunny , tak si myslim ze mít racialku na bindu je nutnost.
Taktiky se naučí a přizpůsobí tomu gameplay, tak proč ho nevzít. Ted healuje z paladinu jen kriplex a ten má nastarosti pety Very Happy Very Happy Very Happy

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Sun Jan 24, 2016 8:21 pm

No k tý racialce Very Happy PvP chodim zatim jen BGčka, když se nudim, takže zas tak zapálenej do toho nejsem, na arenky nemám pvp gear, jelikož se primárně focusuju na to, nabrat hlavně pve, ale jak řikám, tu racialku bindnu až pro ní najdu správnej spot, bindy má každej jinej, každej je zvyklej na něco jinýho, hodně lidí se mně ptalo proč mám rocket shoes na Shift+mezerník a padák na alt+mezerník Very Happy Ale bindy sou fakt o člověku.

Zkráceně, racialku nabinduju. Very Happy

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Dracice Sun Jan 24, 2016 8:36 pm

no neee, já to nemyslel zle.. taky mám hodne šílený bindy a viděl jsem ještě šílenější :-D ale prostě ta racialka musí bejt po ruce ihned no cyclops

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Soulburn Sun Jan 24, 2016 9:55 pm

Mam informace, ze tohoto paladina mas kratce, ale pises, ze mas pul rocni zkusenosti. Muzes to nejak objasnit?

Mas odchozeno, to co uvadis prave za paladina?
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Sun Jan 24, 2016 10:22 pm

Ano, přesně tohodle mám krátce. To s půlroční zkušeností bylo k Cata, ne přímo k paladinovi.

Ne, to co sem psal nemám odchozený za paladina, protože Chima sme po 13-ti pullech dali na normal, jinak zbytek -sundaný- mám, jak sem psal.
toho chima mám na DK. Ikdyž teď si uvědomuju že sem ho tam uvádět neměl, pravda.

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 24, 2016 10:24 pm

Tak podle bosskillů máš s healováním za tohodle paladina opravdu málo zkušeností. Pokud jsi tak odhodlaný, tak klidně pro test. Nemyslím si ale, že potřebujeme dalšího člověka, co si svou classou není 100% jistý a nevytáhne z ní maximum.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Sun Jan 24, 2016 10:30 pm

Tak takhle, v tom, co mám odchozený si jistej sem, ale nemůžu říct že na 100% vim co dělat v 25hc raidu, když sem to nezkusil, žejo.
Ale odhodlaný jsem, vytáhnu maximum ze sebe, takže i z paladina. (co bude v mích silách) a jsou jen 3 možnosti který můžou nastat. 1. Projdu, 2. Neprojdu, ale vyslechnu si, v čem se můžu zlepšit. 3. budu tak špatnej že mě kicknete bez jakýhokoliv komentáře. <- a to je zároveň motivace, potupu trpim špatně.

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Kriplex Mon Jan 25, 2016 1:46 am

Ty talenty jak už se zmínil Kucko prerob, nepotrebuješ na full Protector of the Innocent , ten jeden talent dej určitě do Blessed of life, co se týče rotace mýslíš si že je lepší upřednostňovat crusader strike na HP před Holy Shockem? kterej za prvý healuje, za druhý stojí méně many a za třetí ti z něj procuje Infusion of Light, Socket bonus dodržuješ všude schválně? Co se týče progresu, netuším zda by si byl nějakým přínosem, bo podle boskillu máš odhealované jen bosse v BWD a ještě k tomu na normale, v BoT nic. NEUTRAL , nech rozhodne Heal leader zda potřebujeme dalšího Holy paladina kdyby mi z toho tady néhodou mrdlo.

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Mon Jan 25, 2016 2:03 am

Kriplex napsal: kdyby mi z toho tady néhodou mrdlo.
a já myslel, že to už dávno proběhlo

k věci - kde jsi přišel na to, že se vyplatí crit? (neříkám rovnou, že to musí být vyloženě špatně, jen bych při crit buildu očekával trochu jinak postavený glyphy a talenty)

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Mon Jan 25, 2016 8:26 am

Kriplex - ty talenty klidně předělám.
Ikdyž sem nad tim talentem už přemejšlel hodně, nepřipšlo mi že bych nějak často dostával direct dmg, ale předělám to.
nedá se říct že bych CS upřednostňoval před Shockem, ale jelikož je z meele swingu (takže i crusader striku) šance na replenish many, tak proč ne, jinak když je shock na CD, tak po něm šáhnu určitě.
Ano sockety dodržuju všude schválně až na ty ruce, kterých sem si teď všim, ty změnim. Jinak mi to sedí.
Je pravda že v Botku sem byl spíš jako R3, to bylo z potřeb groupy, ale taktik pro healy sem si vědom.

Atucha - z critů toho dost procuje, šance na Shock bez CD, z shocu pak zmenšenej CD většiny spellů o 1.3 (1.2 nevim přesně) casting. Ale neni to tak že bych ho před něčim upředňostňoval, je to v podstatě tak že když mám item s Hitem a Critem, tak reforgnu na crit. Jinak v tom žádný povznešení nevidim

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Mon Jan 25, 2016 9:14 am

No to UI je fakt hrozné Very Happy prepáč ale v 25 manu si neviem predstaviť ako sa podľa niečoho takéhoto dokážeš pohybovať sledovať dianie okolo seba ( jedine ak stále točíš dokola pohlaď okolo charu Razz ) . Používaš nejaké macra či macra na Focus ( máš vôebc focus ) ? Trebárs focus freedom + cleans main target či podobne. Vidím že máš nabindované fakt základné spely pre paladina ako každý druh Buble a podobne no chcelo by to aj nie čo prospešnejšie .
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Mon Jan 25, 2016 10:15 am

S tim IU se ted snazim jeste hrat, doplnil sem simple holy power, premyslim nad bartendrem, screen dodam az budu doma.
Btw na ctvercovim monitoru je malo mista Very Happy

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Mon Jan 25, 2016 10:20 am

Čo tak zmenšiť veľkosť ? Ja hrám na 32 " a ikony mám o veľkosti asi ( nech netrepem ) 1x1 cm ak nie menšie ( myslím spell ) nevidím potrebu mať takéto kone po prípade si kúpiť okuliare.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru