Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

+3
Cobain
Eveonor
Cath
7 posters

Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cath Sat Dec 26, 2015 3:39 pm

Nick postavy: Catherine
Class Holy/Shadow priest
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená, nikdy jsem nehrál jinou, než mnou vyexpenou postavu
Zkušenosti s progresem: TOTFW, BOT i BWD normal znám. BOT HC: Halufs, Valiona prakticky, chogal a sinestra teoreticky, councily vubec. BWD HC: Magmaw, Chimera, Atramedes prakticky, Roboti a Maloriak progres, ale dole je nemam, NEFa ani progres.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: začal jsem kdysi na anthorii pote jsem hral i na ice-wow a nyni zde. nevi přesně jak je tomu dlouho, ale nějaký ten rok to asi bude, možná víc než bych si chtěl připustit. Prista zde hraji poprve, ale baví mě. Takže tuto class hraji "chvíli".
Stav tvého equipu, ilvl: SH 362/Holy 360
Talenty: SH: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Catherine&gn=Frozen+Heroes&group=1  HOLY: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Catherine&gn=Frozen+Heroes&group=1
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): tomu nerozumět
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: v Shadow na single target je nejčastější rotace: Shadow word Pain, pote mind fly dokud nebude orb, pak mind blast. Mind blast mi da s orbem buff na zvyšeny periodic dmg, použiju potion na intel a nahodim další dotky, devouring plague a vampiric touch. pokračuji mind blast na CD, když dochazi dotka, obnovim aby nevypršela. Mind flayem vyplňuji "volný čas". Ke konci HP použiju archanděla spamuju mind spiky, mind blasty a sh word death. to je moje oblíbená kombinace.  U holy nevim co napsat za rotaci, podle sitauce samozřejmě Smile snad jen že v raidu chodím s Sanctuary čakrou a tím pádem healuju hlavně plošnými spelly. Nejčastěji PoH následovaný CoH, na tancich stále renew. Staty používám doporučené co jsem našel v různých guidech, u SH: intel>Hit/Spirit 17%>Haste > mastery. Haste ale jen do určitého capu, poté se snažim mastery. U HOLY, intel > spirit > haste do capu (renew tik navíc) > mastery. V podstatě mi vlastně nikdo s ničím moc neradil, řídím se guidama které jsem si našel na netu a vlastoručně ozkoušel. Začal jsem prvně shadow ale zdá se mi že točí méně než ostatní classy, zkoušel jsem různé rotace ale na to jaký mám equip tak bych si představoval vyšší dmg. No, třeba by mi od vás někdo mohl poradit Smile  Poslední dobou se ale věnuji spíš healování, což mě baví, zvláště když už mám konečně trochu equip a 4setovky, tak už ani nemívám problémy s manou, je to o to zábavnější. Discipline jsem nezkoušel.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS i mikrofon mám. addony DBM a recount z těch doležitých.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time vyhovuje, čas si najdu, zaručím se Smile kromě pátku a soboty jakýkoli den.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám kvalitní raidy, pomoc a radu na HC bossech které nemám ještě dole. Pochopení taktiky je pro mě doležité, získaný equip je bonus k tomu. Celá hra je o zlepšování své postavy, chci se zlepšit, proto hledám aktivní gildu, která mi by mi  v tomto směru mohla pomoci.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Z předchozí guildy RESISTANST jsem odešel, protože ač jsme skvělá parta a mám ty lidi opravdu rád, poslední dobou se nescházíme a tak moje postava stagnuje, chcí jít dál a tak jsem s touto postavou šel "do světa". Zlákaly mě do současné guildy Heroes of Azeroth kde jsem pár dní, ale zde se HC asi nedočkám, takže hledám dál.
Znáš někoho z EXALTED? Neznám
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Nábor na krčme
Něco o sobě mam dostudovano, pracuji, sportuji, piju a hraju wow

Cath
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 26. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sat Dec 26, 2015 4:19 pm

Screen UI z raidu/dummy s dbm timery a ideálně fpsky znamená, že print screeneš obrazovku třeba, když jsi v BHčku při fightu (pokud máš ID tak v nějakém jiném raidu/případně v SW na dummy). To abychom viděli, jak vypadá tvůj herní interface (bindy, procy, addony apod.) Zkus doplnit : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Sat Dec 26, 2015 4:39 pm

Co je tvoj main spec (resp. za co sa primarne hlasis)? Shadow/ Holy ?
Pises, ze raid time ti vyhovuje... okrem piatku... Piatok je hlavny raidovaci den, ako to teda mam chapat?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Sat Dec 26, 2015 6:38 pm

Píšeš, že máš zabito 5/13 na HC, ale achiev máš jenom za Halfuse. S jakou postavou máš zabitý ten zbytek? Proč se nehlásíš za main char?

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Sun Dec 27, 2015 1:05 am

Cath napsal:mind fly
Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Je7b3407834e2878d2a6ab12824561775fdb
Každopádně, jak psal Cobain, napiš za co se vlastně hlásíš, z přihlášky to nejde poznat.

Názor na mastery > haste máš jaký? Opravdu jde jen o tick na Renew?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cath Sun Dec 27, 2015 7:14 pm

Pardon že to nevemu popořadě, vynechám reakce na vše a přejdu rovnou k tomu co je pro mě zásadní. A to je Pátek jako hlavní raidovací den. Bohužel v pátek se nemohu za se be vůbec zaručit. V pátky a soboty žel bohu věnuji přátelům ve světě mimo wow a pokud jsem zdráv tak mě tu v pátek a v sobotu večer nikdy neuvidíte. Na wow si najdu čas v týdnu i v neděli ale tyto "chlastací dny" to prostně nedám. Zatím nemám svoji rodinu a ani mi není 14 takže večery doma netrávím, to jistě chápete.

A narovinu, na střídačce být nechci, chci chodit všechny 3 raidy a to na HC, takže pokud to není možné jindy než pátek/sobota, tak je to asi uzavřené a musím hledat dál Sad

Cath
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 26. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Sun Dec 27, 2015 10:26 pm

Cath napsal:
A narovinu, na střídačce být nechci

Predpokladám že main si uvažoval Holy. V tom prípade si viem predstaviť žeby si na striedačke nebol. Samozrejme až keď by si presvedčil Kucka.

Cath napsal:
chci chodit všechny 3 raidy a to na HC, takže pokud to není možné jindy než pátek/sobota, tak je to asi uzavřené a musím hledat dál Sad

Neviem o žiadnom systéme ohľadom toho ktoré raidy sa idú v piatok. Ty by si sa musel zmieriť žeby si nemusel ísť všetky 3 raidy v jedno ID guildovne. Ale to by asi bolo oničom, nemáme problém sa v piatok pozrieť do 2 raidov.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cath Sun Dec 27, 2015 11:07 pm

OK, zkusim tedy reagovat na předešlé dotazy.
1. Screeny:
https://2img.net/h/s29.postimg.cc/yra27nn7r/Wo_WScrn_Shot_122715_165023.jpg
veškeré healovací spelly, displelly, leap, guardiana atd mám nastavené v healbotu, takže klikám převážně na healbot tabulku
2. Main spec tedy zodpovězeno - HOLY
3. Main char? Toto je můj main char. mám ještě paladina na cca stejné úrovni equipu ale chci se věnovat pristovi, proto píšu za prista.
4. Haste>mastery názor.
no co jsem si našel, měl bych splnit určitý cap, na renew 5. tik navíc, myslim že to dává i u hymny ale tam si nejsem jistý. Po dosažení capu už haste moc nedávám, dávám vše pak do mastery, přijde mi to lepší ten bonus než mít vysoký haste.
5 raid time pátek:
Pokud bych mohl chodit mimo pátek a sobotu BWD a BOT HC, bylo by to pro mě ideální a čas si teoreticky udělám kdykoli, není to každý den takže bych se přizpůsobil. uvádíte 19-23, s tím nemám problém.

Cath
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 26. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sun Dec 27, 2015 11:27 pm

Pokud se teda hlásíš za healera, doporučuju občas počítat s tím, že budeš muset buď na lavičku, nebo případně do offspecu (takže určitě je dobré sbírat equip i na ten). Jeden den nás bylo v raidu 9 healerů. Very Happy S tím pátečním raidem: většinou se ten den stihne buď BoT, nebo BWD.

1. Podle armory máš nahozené shadow talenty, tak nevím, jestli máš holy nebo shadow gear. Zkus pak někdy odlognout v holy talentech a gearu.
2. Co si myslíš o talentu Lightwell? Využil bys někde talent Desperate Prayer? Proč talent Blessed Resilience? Popiš i využití těchto talentů v raidu, klidně použij konkrétní případy.
3. Jakou přesně hodnotu toho haste capu jezdíš?
4.Jak bys dispelloval dotku u Sinestry? Píšeš, že teoreticky ji znáš. (Nepiš prosím, žes ji ještě nešel. Zkus si to kdyžtak najít, porozumět tomu a vysvětlit mi to.)
5. Ještě by mě zajímala odpověď na otázku, na kterou se ptal Atuch. Píšeš, že máš na HC zabitých 5 bossů, podle twinheadu však máš jen Halfuse HC. Jak to tedy je?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cath Mon Dec 28, 2015 5:32 pm

Mám equip i na shadow (362, jak jsem již uvedl v přihlášce)
1. Mám tedy holy i shadow gear, odlogl jsem na holy, budu se snažit na něm odlogovat aby to bylo vidět na armory
2. Lightwell jsem vynechal záměrně. Mám zkušenost takovou že lidi na to neklikají, nejsou zvyklí používat ani kameny od locka, natož klikat na studnu. Lidi očekávají že healování zajistí healeři a soustředí se tím pádem jen na svoji úlohu v raidu, na lightwell kašlou, proto jsem studnu vynechal ve prospěch jiného talentu. Pokud jste ale na to zvyklí, neměl bych problém si ji v talentech nastavit a používat ji.
Desperate Prayer mi přijde ještě zbytečnější, když to healuje jen mě. toto bohatě nahradím Binding healem.
Blessed Resilience proto, abych měl trochu větší "survival" (šanci přežít, ono clotháti moc nevydrží tak toto je dobrý bonus pro dohealování v případě nouze). A jelikož nepoužívám studnu tak jsem ty talenty neměl kam dát. kratší cd na renew v talentu Rapid Renewal mi přijde zbytečný stejně jako Desp. Prayer a Body and Soul taky.
3. Nyní mám hodnotu haste 12,95%. stačilo by mi ale i daleko méně pokud bych věděl, že budou ty správné buffy od raidu (5% haste). Poté to dávám do mastery jak jsem již uvedl. Vše se dá předělat, reforgnout atd, dle potřeby raidu.
4. Dispel u Sinestry: No, to se mi těžko zodpovídá, páč jsem ji neprogresoval, vím jen co jsem viděl na videích a četl v guidech. Pochopil jsem to tak, že wrack se během 1. fáze stihne 2x, poté až v 3tí fázi. První wrack by se teoreticky mohl dispelnout co možná nejpozději (dokud se dá bezpečně přehealovat) za předpokladu, že na dispelnutému hráči již wrack nebude. To si ale nejsem jistý.
V guidech uvádí, že cca po 20s (tedy 20 stacků) a poté dispel. No nevím, s nikým jsem to neprobíral takže zde bych byl závislý na radě někoho zkušenějšího.
5. Zabitých 5HC bossů mám na paladinovi jak jsem uvedl. Nick Antalah, tam mám achivy. Je to ale z dřívější doby, nyní se věnuji priestovi.

Cath
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 26. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Mon Dec 28, 2015 5:58 pm

Som proti.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Mon Dec 28, 2015 7:41 pm

Ahoj, ja sa vyjadrím len k Holy:

Prečo Glyph of Holy Nova? Nejaké iné alternatívy? Popr. meníš ich v raide? Glyph of Flash Heal - na desine možno, na 25ke sa dáva Guardian.
Síce detaily, ale ako často použiješ Fade v raide? Myslím si, že viac ako raz ani nie. Nemáš preto miesto toho užitočnejší Glyph??
Nejaký addon na track procov/trinketov?
Bindy na healbote sú tipujem len na niektoré veci. Čo také hymny/buffy/fiend?
Shadowfiend - kedy zapínaš, ako ovplyvníš jeho maximálne využitie?

K tým talentom čo máš - je ich tam viacej volitelných, DP - niekde sa ti hodí instant heal, čas na Binding nie je - magma u Nefa/Akir/Conclave. . Studňu by som na world raidoch ani ja nenosil, ale v guilde už áno. Body and Soul je dosť situačný talent, ale veľmi užitočný, v mnohých prípadoch zachráni krk tebe, alebo celému raidu (orby Asc. Council). Všetky tieto talenty sú užitočnejšie pre raid a pre teba ako Blessed Resilience.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cath Tue Dec 29, 2015 12:05 am

1. Glyph of Holy Nova. Hmm, máš pravdu, už jsem se dlouho nekontroloval Smile, tento je mi zbytečný, poněvadz holy novu téměř nevyužiju, vyměním za glyph of Dispel Magic. jiný vhodný nevidím (který už bych neměl)
2. Glyph of Flash Heal, no popravdě, k 25 man raidům se moc nedostanu, takže proto. Nemám problém si nechat poradit a změnit to.
3. Fade používám zřídka, no však sitauace kdy potřebuju snížit agro nejsou zas tak časté. Ale u minor glyphů další alternativy si myslim že nejsou vůbec podstatné. "minoritní" záležitost Smile
4. Adon na track procov/trinketov nemam
5. Healbot. Mám tam nejpoužívanější spely použitelné na raid member, hymnu tam nemám. tu dávám jak kde jak kdy, někdy dle raid leadra, záleží na encountru.
6. Shadowfiend. Zapínám když teče do bot (s manou), ale někdy i dříve když je příhodná situace a dost času abych vyšel s manou do konce fightu. Maximální využití je za předpokladu že mám maximum many (dočasné navýšení) v době vypuštění fienda. Tzn všechny boosty intelectu z trinketů nebo z potionů jsou vhodné. Např. Volcanic potion.
7. Talenty. Ano, souhlasím, dá se na tom zapracovat a změnit, mám to nastavé takto, protože dosud chodím 10 man raidy a navíc často i s worldem.


Cath
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 26. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Tue Dec 29, 2015 12:22 am

Cath napsal:6. Shadowfiend. Zapínám když teče do bot (s manou)

Kolik to je u tebe procent?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Tue Dec 29, 2015 1:03 am

- na ostatních barech kromě základního máš skryté bindy nebo to všechno naklikáváš?
- ještě je tam možnost glyphu na mass dispell, na některých bossech docela užitečná věc
- kdy tedy poprvé pouštíš fienda? vyplatí se volcanic potka na puštění fienda nebo mana potka?
- k hastu - v 25 manu můžeš počítat s tím, že buff na 5% hastu je vždy (výjimka je snad pouze conclave, pokud jsi zrovna u nezira/rohashe, ale kvůli tomu jedinému případu se nevyplatí držet 5% statu navíc, lepší přehodit to do masterky)
- vyplatí se podle tebe na priesta trinket z brewfestu? neexistuje lepší alternativa?
- hurricane na zbrani máš předpokládám kvůli shadow, na holy doporučuji změnit

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Dec 29, 2015 1:08 am

Cath napsal:vyměním za glyph of Dispel Magic. jiný vhodný nevidím (který už bych neměl)
Mass Dispel - využiješ ho len niekde, ale na Cho'gall/Sinestra ho musíš mať. Buď to prehadzuješ počas raidu, alebo to tam máš celý čas.
Cath napsal:Ale u minor glyphů další alternativy si myslim že nejsou... "minoritní" záležitost
Tu si dovolím nesúhlasiť -> Glyph of Fortitude je povinnosť. Umre niekto, automaticky dávaš staminu - redukuje mana cost.
Cath napsal:4. Adon na track procov/trinketov nemam
Ako potom sleduješ procy enchantov/trinketov keď máš "consolidate buffs"? Každopádne ti doporučujem stiahnuť niečo zaoberajúce sa aurami.

Ak si odlognutý v PVE Holy eq, tak prvé čo mi udrelo do oči je ten enchant Hurricane. Nejaký dôvod?
Belt - prečo si zvolil ten čo máš na sebe (Belt of Arcane Storms)? Za repku máš lepší.
Trinkety - akú kombináciu trinketov považuješ za BiS a prečo máš kombináciu Egg + Alchemy?


Ak sa ti bude dať, odchyť si ma prosím v hre na nicku čo mám v popise.

Edit. stačí odpovedať raz, Atuch ma predbehol.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cath Tue Dec 29, 2015 6:46 pm

1. Glyph of Mass dispel, ano rozumím. Po doporučení bych asi ale nechal Dispel Magic a na potřebné encountry bych změnil dočasně na Mass dispel.
2. Na vypuštění fienda je nejlepší si dát volcanic potion (ideálně v kombinaci s hymnou na manu - oba dva zvýši manu, takže každý attack peta dá víc many než za "běžného" vypuštění). Na kolika procentech vypouštím? to je asi pokaždé jinak, neřídím se žádnou pevně stanovenou hranicí. Snažím se mít rezervu many na poslední fáze, kde bývá spotřeba many zpravidla největší.
3. Minor glyph of Fortitude, asi ano, souhlasím že to bude lepší než fade. doplním si.
4. Ench na weapon - co říct, zapoměl jsem "aktualizovat". nahodím power torent samozřejmě
5. Trinket bych rád z Chogala, ale zatim jsem neměl štěstí na loot.
6. Pásek mrknu večer až budu na wow, zkusim porovnat s tím co navrhuješ.

večer budu na wow, tak snad tě odchytnu

Cath
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 26. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Dec 29, 2015 10:27 pm

Po in-game rozhovore sme sa dohodli na uzatvorení prihlášky. Veľa šťastia inde Smile

NEPRIJATÝ
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ Empty Re: Catherine - Holy/Shadow priest - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru