Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xynthia - Shadow/holy Priest

+9
Muzko
Augik20
Lukasek
Kaire
Cobain
Heyerdahl
Tiine
Asaessi
Xynthia
13 posters

Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Xynthia Wed Jul 02, 2014 12:44 pm

Nick postavy: Xynthia
Class Priest
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená postava
Zkušenosti s progresem: S PVE som začal asi pred rokom pri progresse Trial of Crusader, neskôr progress ICC. Predtým som zväčša hral pvp alebo striedal servery.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hrajem asi tak 3-4 roky, neviem presne. Priesta som začal prvý krát hrať na wotlku a odvtedy som pri ňom zostal ( čiže asi nejaký ten 1 rok ).
Stav tvého equipu: Ukážem na screenoch : http://postimg.org/image/6zocrsk2h/ http://postimg.org/image/j1n6t9bgh/
Talenty: Shadow: http://postimg.org/image/8qdvc5ag5/ Holy: http://postimg.org/image/cqbve61yl/
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Raid som zatiaľ nebol, takže screen s fps sa asi nenájde ( aj keď momentálne sa musím priznať že by to nebolo boh vie čo - musím si dať trochu dokopy noťas a bude všecko fajn Smile )
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Svoju classu stále študujem a snažím sa ju prispôsobiť môjmu štýlu hrania. Rotácie, staty, equip a enchanty som si vyhľadal na internete. Nechce sa mi to tu všetko rozpisovať, tak ak by boli nejaké otázky, tak asi skôr ingame.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble a mikrofon mám, addony: DBM, Bartender, XPerl, OmniCC, Recount, Omen a iné...
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od tejto guildy očakávam kvalitný progress a hlavne pohodový kolektív.
Předchozí guildy (důvod odchodu): Wotlk -> Omerta
Znáš někoho z EXALTED? Broxingarr, Hannele, Kaire
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Často stretávam členov vašej guildy v rhc a je vidieť kvalitu týchto hráčov či už v dps, alebo v celkovom prehľade čo sa okolo nich deje. Taktiež už od wotlku sa mi meno vašej guildy spája s TOP guildami servera.
Něco o sobě Volám sa Tomáš, mám 21 rokov, pochádzam z malej dediny na východe Slovenska a študujem na Technickej univerzite v Košiciach (Odbor Informatika ). Medzi moje záľuby patria seriály, filmy, wow, turistika, cez víkendy krčma s kámošmi a tak všelijak

Xynthia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 02. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Asaessi Wed Jul 02, 2014 7:04 pm

Xynthia napsal:Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Svoju classu stále študujem a snažím sa ju prispôsobiť môjmu štýlu hrania. Rotácie, staty, equip a enchanty som si vyhľadal na internete. Nechce sa mi to tu všetko rozpisovať, tak ak by boli nejaké otázky, tak asi skôr ingame.

To je to nejdůležitější z celé přihlášky. Co s tím uděláš je jenom na tobě.
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Xynthia Wed Jul 02, 2014 7:38 pm

shadow - riadim sa hlavne podľa stránky http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=191466 . Nemal som zatiaľ možnosť testovať svoje dps v raide ale ako opener rotácie by som použil asi VT->SW:P->DP->MB->MF 5 tickov -> ShadowFiend-> Archangel ( s AA možno počkať na proc trinketu, alebo hero ) . Potom klasicky podľa priority spellov (na stránke sú uvedené). Druhý typ openeru, kedy si hráč najprv nahodí buff cez mind blast a nastackuje periodic damage cez mind flay a až tak dáva dotky som taktiež skúšal, ale do dummy mi vychádzalo približne rovnaké dmg (ale to bol iba taký narýchlo test ). Mind spike do rotácie nezáhrňam, iba ak by bolo potrebné stop DMG bossa ( použije sa na zrušenie dotiek ), alebo na mobky s málo healthom ( 2x mind spike + instant MB ). Staty sa snažím taktiež podľa stránky, čiže int>hit cap( cez spirit )>haste>mastery>crit
holy - tu sa veľmi o rotácii rozprávať nedá, pretože veľa záleží od fightu. Pri otvorení raidov ( BH a BoT ) som prerábal talenty a chcel by som si vyskúšať raid healovanie ( talenty som si prerobil na "renew" healovanie, čiže by mi ten spell mal tvoriť väčšinu HPS ). Taktiež som zakomponoval do talentov aj lightwell, pretože si myslím, že hráč, ktorý vie čo robí si dokáže naň kliknúť v ťažkej sitúacií a pomôcť tak healerovi ušetriť manu. Neviem čo tu viac k tomu napísať. Možno iba to, že v healovaní som tak trochu nový, no beriem to ako výzvu  Cool  .

Pokiaľ toto nepostačuje, tak sa prosím pýtajte na konkrétne veci.

Xynthia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 02. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Tiine Thu Jul 03, 2014 12:41 am

molten je free server a nie každá mechanika je taká ako na twine alebo ofi, tak riadiť sa podla toho uplne nieje dobrá volba, treba isť na dummy a odskušať ( pekne že to robíš, ked zo 10x tu dummy zabiješ isto nejaké veci pozmenišVery Happy),ináč do shadow toho nemožem moc kecať but anywy čo sa tíka holy specu, talenty máš zaujimavo riešene ale čo sa mi nepáči je absencia redukcie cd na holy word, sám využívam tie ability na cd hlavne čo sa týka serenity, lightwell je pekný heal ale z vlastnej skusenosti viem že v raide okrem tanku a mna ju počas fightu využíva málo ludi a ak na nu klikaju tak pred pulom:D,
anyway ak sa ta možem spýta čo sa týka holy prejta tak prioritu statov, či existuje nejaky haste cap (soft alebo hard), crit cap, mastery
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Xynthia Thu Jul 03, 2014 9:29 am

Tak samozrejme, že neberiem všetko od slova do slova z tej stránky. Ako som písal, všetko ešte prispôsobujem svojmu štýlu hrania a aby to bolo čo najefektívnejšie. Čo sa týka holy talentov: áno všimol som si, že mi už tá redukcia cooldownu na holy word spelly chýba, ale zatiaľ som to nechcel meniť, keďže som nebol ešte žiaden raid. Po vyskúšaní si raid healingu budem pravdepodobne opäť talenty meniť. Na holy priesta je potrebný soft cap 12.5% haste pre pridanie dodatočných tickov pre spelly ( renew, divine hymn, hymn oh hope ). Na screene môžete vidieť, že sa to snažím dodržiavať self-buffed ( nechcem sa spoliehať na cudzie buffy, kým nemám stálu partu na raid ). Priorita statov na holy: Intellect > Spirit > Haste > Mastery > Critical pre HPS. Pre Healh per Mana je po soft cape hastu dobre zbierať skôr mastery ako haste/crit.

Xynthia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 02. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Tiine Thu Jul 03, 2014 3:06 pm

ja nevidím dôvod ti dať PRO na test
fiy mastery je teraz bugnuta tak skorej tlačiť do hastu vše, ked sa fixne tak to bude ako si ty písal( ofc zaleži na tom ako kto healuje:))
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty .

Příspěvek  Heyerdahl Thu Jul 03, 2014 5:20 pm

Keď sa tiinemu páči tvoj holy, tak asi niesi marný. Ale ako nás poznám tak si myslím že veľmi často by si počas raidu šiel do Off specu, teda holy, ak by ti to neprekážalo tak by som bolZA test. (Ale keďže hovoríš źe heal je pre teba výzva a niečo svojim spôsobom nové, som zvedavý ... )
Heyerdahl
Heyerdahl
Knight
Knight

Počet príspevkov : 73
Join date : 21. 11. 13
Age : 29
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Asaessi Thu Jul 03, 2014 5:27 pm

Poslední věc, jsi schopnej dojít v pátek, neděli, úterý a čtvrtek od 19h na raid?
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Xynthia Thu Jul 03, 2014 5:50 pm

nedeľa, utorok a štvrtok pohoda, piatok asi skôr nie

Xynthia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 02. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Cobain Fri Jul 04, 2014 10:58 am

Ako osoba mi pride v pohode, no niesom si isty odbornostou v ramci svojej classy (to by snad vyriesil test) a aj UI mi pride dost zmatocne. NEUTRAL

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Kaire Fri Jul 04, 2014 11:28 am

Spoluziak, spolubyvajuci, spolualkoholik, skill. Rad by som ho mal pri sebe, takze ANO!

Kaire
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 08. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Lukasek Fri Jul 04, 2014 12:01 pm

Za me jednoznacne PRO, vzhledem k aktualnimu poctu shadow priestu neni moc co resit :-)

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Augik20 Sat Jul 05, 2014 1:45 am

S prihlaskou sis mohl dat ale zalezet :-?..  

Souhlasim s Lukaskem!



"i'm Exalted_ and u don't have requirements"

Edit: skap Muzkooo :-D a setri ot treba do sekce, pokec pro necleny! Usetris plno prace Stejkovi Mad


Naposledy upravil Augik20 dne Sat Jul 05, 2014 3:28 am, celkově upraveno 1 krát
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Muzko Sat Jul 05, 2014 2:01 am

Augik20 napsal:S prihlaskou sis mohl dat ale zalezet :-?..  

Souhlasim s Lukaskem!



"i'm Exalted_ and u haven't requirements to me"

aj ty s anglictinou...

sry za OT ale on si zacal ked mi vyrazil oko!

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Forestly Sat Jul 05, 2014 4:45 am

PRO
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Astia Sat Jul 05, 2014 12:17 pm

Z tejto prihlášky som sa nedozvedela veľa o tom či to vieš hrať, ale vyzeráš ako v pohode človek, som PRO test, aj tak sa v raide ukáže ako sa vyznáš a či vieš čo mačkať.
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  worent Sat Jul 05, 2014 4:46 pm

shadow prista ted určite potrebujeme taky by jsem mu dal šanci... pro test Smile
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Sedara Sun Jul 06, 2014 5:15 pm

prijat
Napis si ingame o inv do guildy nekomu z vedeni.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Xynthia - Shadow/holy Priest Empty Re: Xynthia - Shadow/holy Priest

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru