Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerk - resto druid - Prijatý

+12
Lalaya
Cobain
Destik
Cady
Grillzy
Kucko
Sedara
Diranda
Hannele
Eveonor
Gingereater
Kerk
16 posters

Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Kerk Tue Oct 27, 2015 12:12 am

Nick postavy: Kerk

Class Druid - resto

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená od prvního lvl

Zkušenosti s progresem: Cca půl roku mimo WoW, předtím HoT HC 3/5, BWD HC 5/6 a TotFW normal 2/2

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: S přestávkami od Vanilly

Stav tvého equipu, ilvl: Ilvl 363, 4 set (nesetová chesta)

Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Kerk&gn=The+Fire+Clan

Screen ui (idealně s FPS v raidu): https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/20fagk0.jpg  Co se týče připojení či PC, prakticky nemívám problém ohledně FPS či lagů.

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Druida se snažím hrát jako klasický raid heal. Hodně HoTek na lidech, zejména v případě nastávajícího masivního AoE dmg. Na tankovi pak držet (dle domluvy s dalším druidem na někom jiném) 3 stacky LB. WG dle potřeby na více zraněnou skupinu, průběžně používat Swiftmend či Nourish na Harmony. V krizi pak buď Swiftmed či NS+HT na jeden cíl, nebo Tranquility / brokolici ( a následně Regrowth / WG) v případě nutnosti healovat větší množství cílů najednou. Nourish jako šetřič many a obnovu Harmony / LB na tankovi. Regrowth většinou využívám jen v případě procu Omenu. Talent na odstranění Magic mám, nezapomínám ani na tuhle část healu.

Priorita statů: Int > Haste do 916 > Mastery. Spirit je v prioritě zhruba někde mezi int a haste, ale jen dokud bude mana chybět. Jakmile mana v bojích bude přebývat, reforgovat do Haste / Mastery. V současné době jsem asi tak někde u tohoto bodu, s lepším gearem by se dalo uvažovat o větším stupni Masterky. Haste má pak ještě druhý cap (2005), ale o tom zatím neuvažuju.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS i mikrofon mám, když je co říct tak se ani nebojím promluvit. Z addonů využívám DBM, HealBot, Omen, Quartz. Mám ještě pár „rekreačních“ addonů (Recount, Atlas, Titan apod), vesměs jen usnadnujích hraní.

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Na raid time jsem se ptal, většinou bych s ním neměl mít problém (dost se kryje s raid timem co jsem byl zvyklý). Každopádně předpokládám že máte nějaké „přihlašovadlo“, kde když se zapíšu, tak jsem zvyklý přijít a být online byť třeba v raidu nebude místo. Prostě jsem schopný si čas na raid udělat.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od Exalted očekávám guildu s historií a pravidly, která dbá na své jméno a snaží se dosáhnout maxima ve hře i mimo ni. Chci dosáhnout plnoprávného členství v této guildě a svým výkonem jí pomáhat. Jako vrcholnou metu doufám v přijetí do elitního klubu AGU  albino

Předchozí guildy  (důvod odchodu): The Fire Clan, alespoň co se Twinu týče. V této guildě jsem přestal hrát cca před půl rokem, kdy se mi zdálo, že většina guildy chce napřít všechny své síly na progress a jít dle mého názoru „přes mrtvoly“ (změna guildy z 25 na 10, nezájem o jiné členy guildy, pokud nestíhají elitních 10 hráčů apod). Vzhledem k tomu, že jsem toto nechtěl, přestal jsem se aktivně účastnit dění v guildě a rozloučil se. Tato guilda byla má srdcová záležitost a já doufám, že najdu něco podobného zde.

Znáš někoho z EXALTED? Z aktivně hrajících členů asi Kotelník či Dyveina, případně další lidé, kteří TFC prošli.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Při rozdělení Twinstaru na Phobos a Deimos, jedna z mála guild, která šla stejně jako my na Phobos, do neznáma. A zde zanechala v historii Phobosu nesmazatelné otisky.

Něco o sobě Zdravím všechny kteří to přečetli až sem. Jsem většinou normální člověk z Prahy, kterému už není 18, alespoň podle data narození. To ale neznamená, že si nedokážu najít čas na věci, které mě baví – WoW, obecně PC, hudba, tanec, posezení v hospůdce nad dobře orosenou Kofolou, výlety a koncerty... je toho mnoho. Samozřejmě každé pravidlo mé své výjimky, např. z hudby nejsem ochotý poslouchat hip-hop, techno a další kravály, Kofolu jinou než originální jsem schopen pít jen v nouzi a mohl bych pokračovat. Obecně ke mně – WoW se mi líbí, mám rád progress i farmu raidů, nezhroutím se po 4 wipu a znám progress, který se protáhne dlouho přes původně určený konec raidu. Hra samotná by mě ale ani tolik nelákala, kdyby v ní nebyli i lidé, kteří ji tvoří. A proto si dávám přihlášku právě do této guildy, chtěl bych poznat lidi v ní. Děkuji za Vaše reakce.
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Gingereater Tue Oct 27, 2015 12:48 am

.


Naposledy upravil Gingereater dne Tue Oct 27, 2015 1:24 am, celkově upraveno 2 krát
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Eveonor Tue Oct 27, 2015 12:50 am

Ahoj,

- Máš 2x resto talenty. Které kdy/kde používáš? V jedněch nejedeš Naturalist, je to podle tebe u druida zbytečné? Co si myslíš o talentu Furor? Proč Glyph of Regrowt?
- Jak používáš innervačku? Kdy si ji dáváš ty?
- Je na druida lepší staffka, nebo main hand + offhand?
- Jaké 2 dostupné trinkety si myslíš, že jsou na resťáka teď nejlepší?
- Ty trůny máš zabité s čím? Na téhle postavě jsi to podle twinheadu nebyl.
- Znáš taktiky na HC Councily, Chogalla, Sinestru a Nefa?
- Vidíš co se děje v průběhu encounteru, když máš chat stejně velký jako healbot a nalevo máš ještě klasické blizzard framy, omen a recount? Very Happy Ne sranda, když se v tom vyznáš, tak v pohodě.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Hannele Tue Oct 27, 2015 12:51 am

Jsem rád, že jsi si k nám přihlášku napsal. Tajně jsem v to doufal už na WotLKu. Možná bych měl pár výhrad k theorycraftu, ale nerad bych rozpoutal nějaký flame - co druid, to názor. Trůny máš předpokládám zabité za alta - rogue (?).

Pro.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Diranda Tue Oct 27, 2015 12:57 am

PRO
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Sedara Tue Oct 27, 2015 1:37 am

cheers Whoa, bezne uz do prihlasek nezasahuji, ale u Tebe mi to neda. Dost jsem prekvapeny tvou prihlasku, v dobrem slova smyslu. Tvuj nick jsem v sekci prihlasek necekal. V TFC jsi byl uz od TBC, nebo az na WOTLKU?
Jinak rozhodne PRO, ikdyz se lehce obavam, ze u nas jiz nenajdes uplne to co hledas.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Kerk Tue Oct 27, 2015 12:23 pm

Eveonor napsal:Ahoj,
- Máš 2x resto talenty. Které kdy/kde používáš? V jedněch nejedeš Naturalist, je to podle tebe u druida zbytečné? Co si myslíš o talentu Furor? Proč Glyph of Regrowt?

Ahoj, tak tedy:
První talenty jsem si dělal na klasického HoTkaře, kde je HT jen nouzovka ve spojení s NS a Nourish jen na obnovu LB. Proto jsem vypustil Naturalist. S druhými jsem trošku experimentoval včera (měl jsem tam původně feral, s kterými jsem ještě expil). Snažil jsem se udělat talenty trošku mimo HoTkaře (např. druhý resto v raidu apod), kde se už HT podle mého do běžně používaných spellů může zařadit a v kombinaci s glyphem (zatím nemám, ale během dneška již mám zajištěn) by mohl být i zajímavým doplňkem i v používání Swiftmedu.
Furor... výhoda na začátku, kde budu mít o cca 20k many víc, ale jednak nevím, kde ušetřit samotné 3 (2) body, abych vůbec dosáhl na stromek a stejně si musím během fightu manu hlídat. Obecne si myslím, že by druid neměl kapat na manu až tak, že by v půlce boje žádnou neměl.
Glyph na Regrowt mám pro jistotu. Většinou používám Regrowth ve chvílích, kdy jde raid do kytek v kombinaci se stromkem. Pak je docela výhoda, když nemusím obnovovat na lidech tuhle drahou HoTku a můžu ji rozhazovat dál. Jediný glzph, který bych uvažoval o výměně je ten na HT, ale do čistě HoT pojetí stromku mi přijde tenhle lepší.

Eveonor napsal:Ahoj,
- Jak používáš innervačku? Kdy si ji dáváš ty?

Tak buď dle domluvy na jiného parťáka, jinak ji používám když mám já sám cca 80% many a pak na CD

Eveonor napsal:Ahoj,
- Je na druida lepší staffka, nebo main hand + offhand?

Tak čistě dle propočtů je lepší main a off hand. Ale jednak jsem neměl moc šancí si lotnout dýku a druhak... když už se musím dívat na toho pajduláka (minuta ticha za perma stromek), tak se mi tam ta stafka líbí víc Very Happy

Eveonor napsal:Ahoj,
- Jaké 2 dostupné trinkety si myslíš, že jsou na resťáka teď nejlepší?

Tak co jsem se díval, líbila by se mi kombinace Theralion´s Mirror a Shard of Woe. Ale otevřeně přiznávám, je to jen můj názor, přičemž Theralion je asi v tuto chvíli jasná volba a Shard bych pak volil jednak kvůli maně a jednak kvůli Use abilitě, která by se dala namakrovat na kritické situace (stromek apod..).

Eveonor napsal:Ahoj,
- Ty trůny máš zabité s čím? Na téhle postavě jsi to podle twinheadu nebyl.
+
Hannele napsal:Jsem rád, že jsi si k nám přihlášku napsal. Tajně jsem v to doufal už na WotLKu. Možná bych měl pár výhrad k theorycraftu, ale nerad bych rozpoutal nějaký flame - co druid, to názor. Trůny máš předpokládám zabité za alta - rogue (?).

Omlouvám se. Trůny jsou zabité s postavou Zianka (rogue). Dost jsem postavy switchoval podle toho, co zrovna v guildě chybělo, třeba většinu WotLK jsem odchodil za rogunu, protože bylo potřeba mít combat rogunu a žádná nebyla. Tímto zároveň řeším i problém dmg offspecu, kdy mi nedělá problém lognout na jediný fight rogunu a udělat si ID, pokud není zapotřebí tolik healů. Zianka je v podstatě napůl mnou vyexpená roguna, která mi kdysi zbyla.

Eveonor napsal:Ahoj,
- Znáš taktiky na HC Councily, Chogalla, Sinestru a Nefa?

Ano, respektive jsem je před půl rokem znal, když jsme progresovali. Ale už jsem se na ně díval na trubce, koukal jsem i na streamy (Vy, SFU) a počítám že do dalšího ID už je budu zase znát. Praxe je ale stejně vždy to co se počítá, sám vím jaké to je jít nějakého bosse podruhé / potřetí a jít ho po 30, kdy už většinu abilit předvídáte dopředu a výkon je o řád jinde.

Eveonor napsal:Ahoj,
- Vidíš co se děje v průběhu encounteru, když máš chat stejně velký jako healbot a nalevo máš ještě klasické blizzard framy, omen a recount? Very Happy Ne sranda, když se v tom vyznáš, tak v pohodě.

V pohodě. Většinou si Blizz raid frame vypínám a chat přehazuju na záložku raid, která je průhledná, pokud na ni nenajedu myší. Obecně se toho ale v rozích děje dost málo, takže mi nikdy nevadil ani Omen a Recount. Tak nějak jsem na tohle rozložení zvyklý, maximálně mi během boje vyskočí okolo postavy nějaký CD nebo buff, ale nikdy ne tak, abych neviděl plochu pod sebou, nebo neviděl co boss zrovna dělá alien

Sedara napsal: cheers Whoa, bezne uz do prihlasek nezasahuji, ale u Tebe mi to neda. Dost jsem prekvapeny tvou prihlasku, v dobrem slova smyslu. Tvuj nick jsem v sekci prihlasek necekal. V TFC jsi byl uz od TBC, nebo az na WOTLKU? Jinak rozhodne PRO, ikdyz se lehce obavam, ze u nas jiz nenajdes uplne to co hledas.

S TFC jsem přešel kdysi z ICE WoW do TBC. Pokud jsem nebyl zakládajícím členem na Twinu, tak jedním z prvních, co v guildě byli. A hledám skupinu lidí, kteří by mi dokázali zpříjemnit chvíle co u toho prosedím. Zda to najdu zde, nebo je to už jen chiméra, za kterou se marně budu pachtit zbytek života, to se ukáže. I já sám bych se nejraději vrátil do dob Ulduaru, kdy byla v TFC asi jedna z nejlepších skupin lidí co jsem poznal, ale i když mi většina těch lidí chybí, chci poznat další. Neuznávám řeči typu "dřív bylo vše lepší, staré zlaté časy". Je to vždy o tom, jak se k tomu postaví lidé a tomu bych chtěl svou malou měrou přispět (nyní v Exa) i já.
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Kucko Tue Oct 27, 2015 1:41 pm

Ahoj.

Čo by si povedal na odobratie talentov z Gift of the Earthmother a hodenie do Furor 2/3. Má to podľa teba význam?
Ten Glyph of Regrowth nie. Je tam jeden, ktorý je must-have. Aký?
Nemyslíš že minimálne Tsunami/FoL HC by mal byť trinket ktorý je na restaka lepší?
Skinning mi pomerne trhá oči, plánuješ to prerobiť?
Bindy máš na myške?
Používaš niečo špeciálne na sledovanie procov/buffov atď.
Ako sme si už písali, nemáš achiev z TotFW. Si schopný (do +-týždňa) "vyčistiť" danú instanciu?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Gingereater Tue Oct 27, 2015 2:05 pm

Kerk napsal:Theralion´s Mirror
To né....nebo to je nějaká nová secret mechanika?
Kerk napsal:Shard of Woe
Po nerfu je to crap

Theorycraft podle mě trochu z cesty, s rogunou toho máš odchozeného víc než tady s mainem

Za mě Proti
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Eveonor Tue Oct 27, 2015 2:11 pm

Takovou kombinaci talentu a glyphu jsem jeste nevidela, ani u top druidu na horde a pripada mi to docela zvlastni.
Jeste me zarazily ty trinkety. Jak si chces planovat procnuti Theralions mirror a jak ho hodlas vyuzivat?
Je dobre tu innervate davat na cd nebo to kvuli necemu pozdrzet, abys z ni dostal maximum?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Kerk Tue Oct 27, 2015 3:33 pm

Kucko napsal:Ahoj.
Čo by si povedal na odobratie talentov z Gift of the Earthmother a hodenie do Furor 2/3. Má to podľa teba význam?

Jsi už druhý, kdo se na to ptá, takže tam význam bude. Když si to zkusím propočítat, tak tímto bych získal tak 12k many a přišel o 10% instantu na Reju. Výhoda je větší základ a více na regeneraci (Innervate / Hymna..). Nevýhoda je 10% dolů instantně při Reju, ale je otázka, kolik z celkového množství Reju je kouzeno do plného života a u kolika se ten instant projeví. Vzhledem k dalším otázkám předpokládám, že je otázka many v HC bojích více než důležitá (zatím jsem neměl moc problém ohledně many, ale nejtěžší HC mám ještě před sebou). Každopádně už jsem přemýšlel, kde ušetřit na Furor a napadla mě možnost trošku pokrátit Living seed a právě GotE. Pokud můžu i já dotaz, je lepší 2/3 Living Seed a 1/3 GotE, nebo 1/3 Living Seed a 2/3 GotE? Děkuji

Kucko napsal:Ahoj.
Ten Glyph of Regrowth nie. Je tam jeden, ktorý je must-have. Aký?

Jediný další glyph který mě napadá je Lifebloom. Je to pak spíš otázka, jak moc je nakládáno tankovi oproti AoE do raidu, v tomhle půjde asi spíš o praxi a souhru s dalšími healery. Pokud raid nebude padat moc často pod 50%. pak asi Regrowth nemá moc smyslu a není problém jej změnit.

Kucko napsal:Ahoj.
Nemyslíš že minimálne Tsunami/FoL HC by mal byť trinket ktorý je na restaka lepší?

Asi stejný problém jako výše - co jsem chodil raidy, tak jsem s manou problémy neměl. Pokud je problémem mana, pak tyto trinkety mají svůj význam (předpokládám že FoL je FoM - Fall of Mortality). Bohužel jsem se naučil reagovat na to, co je aktuálně potřeba a proto jsem hrál druida tak, jak ho hraji, s trinketama, talentama a glyphama podle potřeby. Je jasné, že pokud zůstanu uprostřed boje bez many, pak je něco špatně a je potřeba předělat gear směrem k většímu manaregenu / větší zásobě many. Problém s manou jsem neměl, proto i řeším výběr BiS trinket dle svého mínění.

Kucko napsal:Ahoj.
Skinning mi pomerne trhá oči, plánuješ to prerobiť?

Pokud by to byla nutnost pro účast v raidech pak ano. Mám ho spíše kvůli tomu, že mi to k postavě více sedí (i proto LW, přeci jenom u druidů více předpokládám snahu zužitkovat nutně zabitou zvěř než touhu vyrábět šperky / železná brnění a zbraně).

Kucko napsal:Ahoj.
Bindy máš na myške?

Ano. 5-ti tlačítková myš a využití Ctrl+Shift+Alt mi dávají dost kombinací v Healbotu

Kucko napsal:Ahoj.
Používaš niečo špeciálne na sledovanie procov/buffov atď.

Quartz + Weak Aura, ale jen na pár věcí (proc Omenu, Harmony, Spirit buffů apod.)

Kucko napsal:Ahoj.
Ako sme si už písali, nemáš achiev z TotFW. Si schopný (do +-týždňa) "vyčistiť" danú instanciu?

Zabito u roguny, s druidem neodchozeno. Obávám se, že nebude možné, protože co jsem koukal, TotFW se skoro neskládá. Každopádně pokud bude možnost, chtěl bych využít aktuálního ID k účasti na raidech, abych si osvěžil mechaniky. Zatím jsem byl jen klasiky - několik HC dungů a BH. Takže - budu se snažit, ale nemůžu slíbit nic, co nejsem schopen splnit.

Gingereater napsal:
Kerk napsal:Theralion´s Mirror
To né....nebo to je nějaká nová secret mechanika?
Kerk napsal:Shard of Woe
Po nerfu je to crap
Theorycraft podle mě trochu z cesty, s rogunou toho máš odchozeného víc než tady s mainem
Za mě Proti

Ano, máš pravdu. Za rogunu toho mám odchozeného víc, ale jen z důvodu, že to bylo v guildě potřeba. Oba trinkety jsem nadhodil na otázku, co si myslím, že je dle mého nejlepší trinket a snažil jsem se na to přijít dle mých preferencí, nikoliv tím že si zadám do Google "BiS trinket resto druid 4.1". Osobně jsem vždy za hledání, debatu a řešení, než za slepé kopírování Theorycraftu. Tím samozřejmě neřikám, že Elitistjerk apod. se mají jít bodnout, jen ne vždy odpovídají aktuálním možnostem free serveru a měly by sloužit jako jedno z vodítek k debatě, nikoliv posvátná kráva, která se slepě kopíruje. Druhá věc je ta, že jsem zvyklý ladit eq i potřebám raidu a souhře s ostatními, kde klidně obětuju BiS trinket za jiný, který je aktuálně výhodnější pro raid. Stejně tak by se dala položit otázka, proč mám bod v talentech utracený na odstranění Magic, když by to mohl dělat jiný healer (a pokud je to běžný talent v BiS talentech pro druida, tím jen líp). Tolik asi i můj postoj k Theorycraftu.
Zbytek k trinketám viz. výše - pokud je problém s manou, budu samozřejmě upřednostňovat trinkety, talenty a reforge na maximální zisk many.
P.S.: Shard of Woe - můžu poprosit o rozdíl před nerfem a po? Stále mi to přijde jako slušný trinket, přestože nemá v základu Int.
A s druidem se hlásím ze dvou důvodů - je to můj main, byť moc nehraný a resto druida hledáte.

Eveonor napsal:Takovou kombinaci talentu a glyphu jsem jeste nevidela, ani u top druidu na horde a pripada mi to docela zvlastni.

Viz výše. Zcela určitě se nepočítám mezi TOP druidy, pokud bych měl někdy oblíbenou otázku na sebeohodnocení ve stupnici 1-10, tak bych se sám považoval za 8. Vím že aktuálně (a asi nikdy) jsem nedosahoval 10. Jsem naučený druida hrát i podle nějaké představy (když je rozdíl pár bodů, tak raději vezmu stafku než srovnatelný main + off, mám Skinning, přestože s jinou "plnohodnotnou" profesí bych mohl mít o 80 intelektu víc). Nadruhou stranu o věcech, kde se liším jsem zvyklý uvažovat a zkusit i věci, u kterých si nejsem jistý, prostě proto, že nemám patent na rozum. Pokud bych viděl, že mé "odlišnosti" od optimálního druida kazí raid, pak pro mě není problém udělat druhou profku, změnit trinkety, odložit hůl. Způsob hraní postavy je podle mě stejný, jako demokracie. Mé právo na to jak hrát za postavu končí tam, kde kazím jiným lidem jejich hraní (raidy apod.).

Eveonor napsal:Jeste me zarazily ty trinkety. Jak si chces planovat procnuti Theralions mirror a jak ho hodlas vyuzivat?

Trinkety viz výše. Plánovat proc něčeho, co je random je nemožné, spíš je otázka jak toho maximálně využít (dohealovat tanka a rozhodit pár HoTek po raidu..).

Eveonor napsal:Je dobre tu innervate davat na cd nebo to kvuli necemu pozdrzet, abys z ni dostal maximum?

Maximálně počkat na Hymnu od priesta či jiný zvětšovák many, aby se mi jí víc zregenerovalo. Domluva s jiným hráčem, který manu může využít a nahodit na něj, místo na sebe a tím získat větší množství many pro raid v globálním měřítku (glyph je samozřejmostí). Ale pokud bych na Hymnu měl čekat přes minutu, tak asi moc výhod by v pozdržení nebylo.
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Grillzy Tue Oct 27, 2015 4:36 pm

Theralion's Mirror
Equip: Your harmful spells have a chance to grant 172 mastery for 20 sec.

O to tu vetsine asi jde a to jsi prehledl.

Grillzy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Eveonor Tue Oct 27, 2015 5:10 pm

Za mě neutral, nejspíš trochu proti.
Teorií moc přesvědčená nejsem, no samozřejmě v praxi to může vypadat jinak, na základě statistik z bosskillů tomu ale moc nevěřím. Ale třeba překvapíš a já se ti pak omluvím. : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Cady Tue Oct 27, 2015 5:27 pm

Zdar
Čo sa týka eq a skúseností ( len podľa boss kills ) v porovnaní z inými môžem povedať že si priemer ( čisto laický ) Verím že si ťa zoberie pod krídlo Hannele a podelí sa so svojimi skúsenosťami čo sa týka Cataclysm R druida ( ktoré už má za sebou ).
Dúfam že máš zo sebou vo vreci veľkú zásobu chuti a odhodlania Wink
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Destik Tue Oct 27, 2015 5:31 pm

Kdy pouzivas Healing Touch krom kombinace NS + HT ?
Ktera nesetova cast na mastery druida je podle tebe bisovka?
Co si myslis o 2setu head + ramena a nesetove ruce z concilu, chesta z Magmawa a legy z maloriak/Al'akir?
Jakej profit ti prida hard haste cap 2005?
Kdy se vyplati tapnout i 2032, kvuli jakemu trinketu?
Muze mit resto druid na nekterych bossech/encouterech specialni funkci?
Edit:
Kdyz jedes masterku vis jak to na TS funguje?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Cobain Tue Oct 27, 2015 5:37 pm

Som ZA test.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Lalaya Tue Oct 27, 2015 7:08 pm

Talenty : Keď ideš bez talentu Furor alebo Moonglow a neskapeš na manu tak maš môj obdiv .
Čo sa týka statov : máš to fajn . akurát na tu mastery čo by si mohol dotlačiť lebo 16,7 je o ničom .
Tie trinkety : neviem čo ťa za zrkadlo a SoW všetci hejtujú ak vieš použivať zrkadlo  tak Mortality + Zrkadlo je TOP , shard je dobrý len na niektoré encountery .  Ale obe určite nie .

Za mňa neutral .
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Anathem Tue Oct 27, 2015 8:47 pm

PRO Ať si Andri s Ungem nepřipadaj tak staří.
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Kerk Tue Oct 27, 2015 9:36 pm

Grillzy napsal:Theralion's Mirror
Equip: Your harmful spells have a chance to grant 172 mastery for 20 sec.

O to tu vetsine asi jde a to jsi prehledl.

Ok, tohle vysvětluje proč vypadám jak jocolor Díky za info

Destik napsal:Kdy pouzivas Healing Touch krom kombinace NS + HT ?

V případě že je potřeba vyhealovat někomu větší množství HP za málo many (takže se nevyplatí na něj použít Regrowth). Např po nějaké fázi bosse, kdy je pár lidí dole s HP a hodit na ně jen dotku by nemuselo stačit.

Destik napsal:Ktera nesetova cast na mastery druida je podle tebe bisovka?

Pokud vezmu v úvahu to, že bych jel na 4set, pak jediná možnost jsou legy. Zde bych dal přednost kalhotám z TotFW, pokud by měly staty haste + mastery.

Destik napsal:Co si myslis o 2setu head + ramena a nesetove ruce z concilu, chesta z Magmawa a legy z maloriak/Al'akir?

No, jestli nebudu týct na manu, pak by to na Tebou dotazovaného Mastery druida byla pěkná varianta. Trošku se jen bojím, jak by to s manou vypadalo bez bonusu ze 4setu.

Destik napsal:Jakej profit ti prida hard haste cap 2005?

9 tik WG a Efflo

Destik napsal:Kdy se vyplati tapnout i 2032, kvuli jakemu trinketu?

Když bude zatracovaná trinketa Shard of Woe, s ní se můžu dostat (při spuštění) na 6 tik Reju

Destik napsal:Muze mit resto druid na nekterych bossech/encouterech specialni funkci?

Huh, tak tady si opravdu nejsem jistý. U draků jsem běhal s lidma do portálu, protože nebyl problém se hýbat a zároveň kástit, u Maloriaka a Chimaerona jsem healoval raid na full, ale jestli je resto ještě někde jinde dobrý na něco spešl, teď opravdu nevím.

Destik napsal:Kdyz jedes masterku vis jak to na TS funguje?

Masterku primárně nejedu, jen vy využívám, když mám první haste cap a nekapu na manu. Co jsem měl možnost vidět, tak to na mě hodí buff, který zvýhodní HoTky. Buff musím mít, aby seslání HoTky bylo silnější, protože síla spellu se propočítává při seslání, není tedy možné posílit dodatečně 5 již tikajících HoTek na raidu sesláním Nourishe a tak zvýšit tikání již seslaných spellů.


P.S.: Prosím lidi, kteří posuzují můj skill jen podle toho, kolik toho mám zabitého na HC - skončil jsem s aktivním hraním cca v březnu / dubnu a od té doby jsem nehrál. Nemohu tedy ani logicky mít zabito 20 x každého bosse na HC. V době, kdy jsem hrát přestal byla TFC jedna z lepších guild a to i v rámci progressu. Je mi jasné, že dnes tyto statistiky nepůsobí nijak extra, ale před půl rokem vypadaly tyto čísla v kontextu "čerstvě" otevřených HC modů jinak. Jsem stále stejný člověk, který s tímto druidem prošel v The Fire Clanu od jeho založení až po jeho smrt, včetně dob dobrých i zlých. To, že jsem jej odsunul na vedlejší kolej a poslední 2-3 roky primárně jel za rogunu bylo jen z důvodů potřeby guildy. Osobně jsem vždy upřednostňoval guildu před tím, co jsem aktuálně hrál a kdo někdy musel odejít od svého maina k altovi jen proto, že nikdo jiný v guildě to udělat nechtěl, tak ví o čem mluvím. Děkuji za pochopení

P.S.: Samozřejmě, že není problém se domluvit na konzultacích s kýmkoli, kdo je ochotný mi pomoci ve věcech, co jsem za těch pár měsíců zapomněl.
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Kerk Tue Oct 27, 2015 9:39 pm

Anathem napsal:PRO Ať si Andri s Ungem nepřipadaj tak staří.

Ok, teď nevím zda poděkovat, nebo si najít zuby ve skleničce a ukázat Ti je albino
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  JudgeDeath Tue Oct 27, 2015 10:07 pm

Anathem napsal:PRO Ať si Andri s Ungem nepřipadaj tak staří.
Kerk - resto druid - Prijatý 516016-Djw11UKPBuU65Kno

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Dyveina Wed Oct 28, 2015 1:43 am

Lalaya, Zrkadlo na resto druida určite nie. Celkovo proc/use Mastery trinkety mi neprídu dobré na stromček. Osobne som názoru buď mana regen trinekt , alebo proc/use haste. Aspoň na tomto kontente si neviem predstaviť bossa kde by sa dal využiť proc Mastery.

Čo sa tíka Living Seedu, na Cate u raid healing druida mi príde aj zbytočný. Nespraví taký heal. Na tank healing som ho skúsil, ale jednak k tomu sa takmer nedostanem, jednak aj vtedy mi prišiel slabý. Čiže ak si ho chceš nechať, skôr 1/3 LS 2/3 GotE.
V jedných talentoch pozerám že máš iba 1/2 Revitalize. Ak si pamätám správne, mana regen z tohto talentu som videl v logoch najvyššie. Myslím restore 2% maximum many s icd 12s. Ak by si pri Furor 2/3 ešte nestačil s manou, môžeš jeden bod zobrať z Genesis.

Glyph of Lifebloom je lepší ako Glyph of Regrowth. Iba výnimočne sa raid drží pod 50%, a navyše Regr hotka je slabá na Cate.

Čo sa tíka raidov a tvojej povahy, nepamätám si žeby s tebou boli problémy. V prístupe si ukazoval že potreby guildy sú u teba vyššie ako tvoje, samozrejme v rámci možností.

Ja som ZA test.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Morby Wed Oct 28, 2015 7:11 am

Pro na test. Hráčů, kteří upřednostní potřeby guildy před potřebou svojí samou je málo. Navíc r100 je v mainspecu pouze jeden, což tě z mého pohledu staví do výhodné pozice.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Kucko Wed Oct 28, 2015 8:21 pm

Ahoj.
Rozhodol som sa, že ti aj napriek chýbajúcim skúsenostiam z Cataclysmu dám šancu. Samozrejme očakávam, že sa poradíš s niekým v guilde ohľadom druida, prerobíš skinning, glpyhy(Regrowth->LB) atď.
A aby som nezabudol, dám ti jednu úlohu -> do 5.11.2015 odchodíš/zabiješ TotFW normal, keďže ten achiev z normalu budeš potrebovať.

Prijatý na test.
V hre si napíš o invite nasledujúcim ľuďom: Diranda, Hannele, Gragass, Cobain, Kucko, Sedara
Po pridelení práv na fórum si preštuduj https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kerk - resto druid - Prijatý Empty Re: Kerk - resto druid - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru