Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

+8
Anathem
Hannele
Tiine
Gingereater
Kucko
Eveonor
Shadowkick
Frenkee
12 posters

Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Frenkee Thu May 07, 2015 2:27 pm

Nick postavy: Yiruma
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: BoT 2/5 HC   BwD 5/6 HC    TotFW 0/2 HC  (normál FC).
Taktiky na HC znám na všechny bosse, bohužel jsem zatím neměl možnost si je vyzkoušet na Councilech, Sinestře, Neffovi a Alkairovi. .
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraji dohromady asi 4 roky (začínal jsem s rogunou), za druida cca 2 a půl. Druida jsem měl původně twinka 79 (ještě na wotlku), kvůli zlepšení progressu naší guildy jsem si ho doexpil. Technicky vzato to je tedy můj alt, nicméně jsem na raidy vždy lognul to, co bylo potřeba (právě s druidem jsme poprvé dali LK25HC). Pokud by někoho zajímal nick roguny - Frenkee.
Stav tvého equipu: Armory
Staty (podle armory): Intel 6058 Spirit 2209 Haste 1790 Mastery 793
Zkoušel jsem dotáhnout haste cap (na 2005), nevyšlo mi to o cca 50 rating... Tak jsem to stáhl zpátky na cap 6th tiku Reju s Nature´s Grace.
Talenty: Talenty 8/2/31
Note: Možná si někdo bude myslet, že jsem retardovaný ( Very Happy ), když nemám point ve Swift Reju. Při tomto stavu gearu (s malým spiritem) je tento talent docela nevyužitelný - hráč má potom tendenci klikat reju jako zběsilý a vykape na manu. Talent point je proto mnohem lépe využitelný v Moonglow.
Glyp of WG - do teď jsem chodil 10many, pokud bych měl ale dalších 15 hráčů v HealBotu, pouvažoval bych nad změnou.
Off spec: PvP Resto
"Off-off" spec: Feral - tank. (ilvl cca 356, mám to ale pouze jako nouzovku, kdyby bylo třeba - tankovat mě za druida moc nebaví)
Screen ui (idealně s FPS v raidu): Screen
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:  Nastackování LB na tanka, Swiftmend a WG na cooldown, raid doplňovat Rejuvenationem, mezi Swift (pokud "je čas") Nourishovat (k obnovení harmony, ideálně na tanka k obnovení LB), ToL odpalovat podle situace (buď velký raid damage taken a nebo pokud je boss fight příliž dlouhý, tak to odpálit na šetření many - spamovat LB na proc clearcastu → instant Regrowth (stále platí pravidlo Swift a WG na CD)). Tranq při potřebě burst healingu (společně s Barkskinem).
Staty - Intel>Spirit >Haste (2005)>Mastery>Crit
Hodně druidů jede na haste cap 916, nicméně já tuto hodnotu vidím jako záležitost wotlku....  
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mám, komunijuji. Adonny - DBM + HealBot (mám jich samozřejmě mnohem víc, ale tyto jsou do PvE nejpodstatnější).
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám zábavu při progressování 25man instancí (a právě toho chci dosáhnout... Naše guilda už nějákou dobu není schopna skládat 25many a ty raidy už nejsou to, co bývaly. Nejsem typ člověka, který by se ochotně honil  ve 4 ráno za RFkem, stačí mi fajn kolektiv a alespoň postupný progress).
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Ordo Satanas - Už tady jsem nějáký pátek, poslední cca půl rok působím jako zástupce GuMa a Raid Leader. Byl jsem zvyklý na 25m raidy, ty bohužel, od (přibližně) prosince, nejsme schopni z důvodů nedostatku hráčů skládat.
Znáš někoho z EXALTED? Nicků z Vaší guildy znám spoustu (včetně těch, co přišli z ČR). Ale nick není hráč, takže spíše ne.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Na ts jste obecně známá guilda. (Dokonce jsem se před příchodem k OS (cca v době, kdy nasadili ICC Heroic) rozhodoval mezi Vámi a Ordem, ale měli jste full stav rogun, pokud si správně pamatuji.)
Něco o sobě Zdravím, jsem Hanis, je mi 19 let a jsem z Opavy, v tuto chvíli ještě maturant (takže do pondělí (18.5.) bude má aktivita ve hře minimální, potom nemám problém s raid timem). Jsem člověk, který se snaží brát věci s nadhledem, ale když mi někdo 5x wipne raid na té samé blbosti, chytnu enrage a dějí se věci Very Happy . Nejsem žádný achiev hunter ( /wave Sio), WoWko opravdu beru jako zábavu - "Pohoda - Lustr".

Note: Cca před měsícem jsem se ptal u Vás v guildě, jestli by bylo místo pro resťáka. Přihlášku si dávám až teď, protože jsem jednak doufal, že se situace v OS zlepší a navíc jsem měl před maturitou, takže bych Vám stejně nebyl moc nápomocen.


Naposledy upravil Frenkee dne Thu May 07, 2015 4:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Frenkee
Frenkee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 30. 07. 13
Age : 28
Bydlisko : Opava

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Thu May 07, 2015 2:54 pm

To tá potom nepoteší že sme mali na omnotrone aj chogalovi cez 100 wipov než sme to dali dole niekedy to je proste ťažšie A zladiť 25 ľudí do kopy môže chvíľu trvať A chytať po 5 wipe enrage nieje dobrá vizitka Wink každopádne ako som pozeral reakciu saber tak je Z vás rada A verí vám tak budem aj ja A dám ti ZA ale bacha na ten enrage Wink
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Thu May 07, 2015 3:03 pm

Ahoj.

Myslíš, že mít takový haste, aby ti to dalo další tik Reju jen v případě, kdy je procnutý Nature's Grace, je výhodné? Nevyplatí se těch cca 800 hastu (zastavit ho tedy na 916) dát do masterky, která u druida dokáže s healingem udělat divy?
Proč talenty v Moonglow a ne třeba v Genesis? Máš za druida problémy s manou?
Co si myslíš o Glyph of Wild Growth, proč preferuješ Glyph of Innervate?

(z Opavy? tak to zdravím spoluobčana Very Happy)
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Thu May 07, 2015 3:05 pm

Ahoj.
Chcel by som sa opýtať ako healuješ, máš bindy na heal + tranqul na myške s pomocou HealBotu ?
Kedy je podľa teba najlepšie dávať Innervate ?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Thu May 07, 2015 3:24 pm

Ahoj:

Zkušenosti s druidem zřejmě máš, jediné co mě zaráží je to haste plateu vs mastery -> mana management. To s tebou asi rozebere Sabersoul.

Momentální stav resto druidů je jeden, což je CLko Sabersoul. Takže o tento spec máme zájem. +

Vyhovuje ti raid time? (Pa-Ne 19:00 až 23:00, UT 20:00-23:00)

UI nevypadá zle, ale nevidím bindy třeba na Barskin, Tranquill, ress přes mouseover -> Buď je nemáš, nebo je máš uložené v Healbotu...?

Píšeš, že si odešel, protože nebyli lidi na 25 many (prosinec). Jestli dobře počítám vychází to na dobu, kdy si začal RL. Jaká byla situace tehdy v prosinci kdy nastal zlom. Vedení, problémy s morálkou atd.

EQ vypadá slušně - Co ten PvP enchant v headce?? Nějak málo životů - zřejmě rozbitý EQ, opravit! Smile -

Koukal jsem na recount - těch 22K není špatné, ve dvou na Halfusovi se ten healing hodně zvedne. Každopádně za mě momentálně NEUTRAL, jsem nakloněný pro test, ale chci si přečíst podrobněji tvůj theorycraft
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Thu May 07, 2015 3:30 pm

chcem vidieť v akcii 1790 haste v akcii, idealne chogal a sinestra
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Frenkee Thu May 07, 2015 4:27 pm

Shadowkick napsal:chytať po 5 wipe enrage nieje dobrá vizitka
Špatně pochopeno - Když hráči po failu vysvětlíš, že nesmí stát na pillaru (magmaw) a on tam skape dalších 5 pullů, nejsi zrovna v náladě.
(Off topic: Magmaw nám po prvé padl až na 69 pull (ano, nekecám Very Happy ) někdy před první hodinou ranní - nevadí mi progressovat, když lidi vědí, co dělat.)
Eveonor napsal: Myslíš, že mít takový haste, aby ti to dalo další tik Reju jen v případě, kdy je procnutý Nature's Grace, je výhodné? Nevyplatí se těch cca 800 hastu (zastavit ho tedy na 916) dát do masterky, která u druida dokáže s healingem udělat divy?
Proč talenty v Moonglow a ne třeba v Genesis? Máš za druida problémy s manou?
Co si myslíš o Glyph of Wild Growth, proč preferuješ Glyph of Innervate?
916: 5th tick of Rejuvenation. You should have this in any raid gearset.
1573: 9th tick of Wild Growth and Effloresence with Dark Intent. If you have DI, you only have to make it to here instead of 2005 to get this nice bonus.
1602: 5th tick of Rejuvenation without 5% haste. If you're missing the haste buff, you really want to be at this point or higher.
1779: 6th tick of Rejuvenation with Nature's Grace.
( http://forum.warmane.com/showthread.php?145818-Guide-Resto-Druid-Pve )
Ten haste nepřidá pouze tick reju, DI hraje taky roli, ale je lepší to mít capnuté bez Intentu... (Navíc u nás v raidu se často stalo, že nebyl 5% spell haste, takže pro mne byla 1602 nutnost.)
Moonglow (a Furor) ze stejného důvodu jako mám 0/1 Swift Reju - Spirit má teď prioritu... Kdybychom se bavili na firelandech, měl bych samozřejmě genesis.
Glyph of WD už jsem zmiňoval - v 10man nevyužitelný, v 25 je fajn.
S manou moc problém nemám - innerv na cca 75% ať se mi CD obnoví co nejvícekrát za boss fight + necapnout manu. Ten glyph je zvláště do 25 fajn - místo 20% Vám vrátí 30% (10% při castu na taget +20% při obdržení innervačky od druida, co tento glyph má - balanc/resto) (Taky zdravím cheers )
Kucko napsal:Chcel by som sa opýtať ako healuješ, máš bindy na heal + tranqul na myške s pomocou HealBotu ?
Všechny heal spelly mimo Tranq (a Nature´s swiftness) mám na healbotě ( 5tlačítek myši + dalších 5 se shiftem). Tranq, barkskin (a marco na kočku + speed) mám na barech, s tím, že po těch letech je trefím s minimální "latency" i po slepu Very Happy . Kdyby jste trvali na nabindování, určitě udělám..
Gingereater napsal:
Vyhovuje ti raid time? (Pa-Ne 19:00 až 23:00, UT 20:00-23:00)
UI nevypadá zle, ale nevidím bindy třeba na Barskin, Tranquill, ress přes mouseover -> Buď je nemáš, nebo je máš uložené v Healbotu...?
Píšeš, že si odešel, protože nebyli lidi na 25 many (prosinec). Jestli dobře počítám vychází to na dobu, kdy si začal RL. Jaká byla situace tehdy v prosinci kdy nastal zlom. Vedení, problémy s morálkou atd.
EQ vypadá slušně - Co ten PvP enchant v headce?? Nějak málo životů - zřejmě rozbitý EQ, opravit! Smile -
Jak jsem psal, po matuře nemám problém s raid timem.
Ty bindy zmíněné už výše, rebirth mám v healbotu.

Někdy na přelomu listopadu a prosince se rozhodlo poměrně hodně hráčů skončit s wowkem (cata je moc nebavil + neschody s tehdejším GuM, který byl následně zbaven funkce), takže jsme měli ze dvou stabilních 25 pouze jednu a to nestabilní → vedení se rozhodlo pro progressování HC v 10manu (tady někdy jsem dostal officer rank, do té doby jsem byl pouze jako CL). Přibližně do ledna jsme nějak raidovali, potom se znovu 10-15 hráčů rozhodlo přejít do jiné guildy nebo si dát s wow pauzu. To jsem zůstal v guildě s rankem víceméně sám (měl jsem GuM, které jsem pak předal Ademarovi), tak jsem se chopil i toho RL (původně jsem to chtěl vzdát a podat si k Vám přihlášku už tehdy, nicméně zbylí hráči guildy to chtěli zkusit). Naštěstí tam byl ještě Cuci s rodinou (hráči ČR asi ví), tak jsme do teď přežívali, ale jak už jsem zmínil - ty raidy už nejsou to, co to bývalo.
(Ještě drobná poznámka - neodešel jsem.)

Ench v headce - ano, vím o tom a kdyby ten Hyjal ench měl jako off stat haste/mastery, určitě bych ho měl. Jenže s tím critem, no nebudu vám lhát - byl jsem línej si tu repku udělat. Po matuře bude času dost, rozhodně to dodělám.
Tiine napsal:chcem vidieť v akcii 1790 haste v akcii, idealne chogal a sinestra
To radši počkej na těch 2005 Razz Very Happy
(Píšu to už po druhé, předtím se mi to nechtělo odeslat, tak za stručnost se když tak omlouvám, ale z toho psaní mi už trochu hrabe  bounce   Very Happy )


Naposledy upravil Frenkee dne Thu May 07, 2015 4:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Frenkee
Frenkee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 30. 07. 13
Age : 28
Bydlisko : Opava

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Thu May 07, 2015 4:38 pm

Ja som ZA test.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Thu May 07, 2015 4:42 pm

Frenkee napsal:
916: 5th tick of Rejuvenation. You should have this in any raid gearset.
1573: 9th tick of Wild Growth and Effloresence with Dark Intent. If you have DI, you only have to make it to here instead of 2005 to get this nice bonus.
1602: 5th tick of Rejuvenation without 5% haste. If you're missing the haste buff, you really want to be at this point or higher.
1779: 6th tick of Rejuvenation with Nature's Grace.
( http://forum.warmane.com/showthread.php?145818-Guide-Resto-Druid-Pve )
Ten haste nepřidá pouze tick reju. (Navíc u nás v raidu se často stalo, že nebyl 5% spell haste, takže pro mne byla 1602 nutnost.)

Je pravda, že to nepřídá pouze u Reju, ale... těch 1593 je pouze s DI - u nás netuším na koho lockové hazí DI, kdyby byl jeden volný, tak se toto určitě vyplatí (ale myslím že takový mage, shadow priest nebo balančák DI využijí lépe). Těch 1602 je když ti tedy chybí 5% haste buff, který na 25 manech je vždy přítomný (= není nutné capovat). 1779 ti dá další tik Reju, ale pouze s Nature's Grasp. Proto jsem se ptala, jestli je těch 1779 opravdu potřebné (já si myslím, že není).
Osobně bych zůstala na 916, popřípadě 1573 kvůli tomu DI. Jinak až 2005, protože ty 2 haste capy (1602 a 1779)  mi připadají zbytečné na úkor masterky.
Samozřejmě je to ale na tobě a tvých preferencích. Já jsem pro test. Smile
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu May 07, 2015 4:46 pm

Proč máš talent Gift of Earthmother? Necháváš LB vytikat? Není tam lepší alternativa?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Frenkee Thu May 07, 2015 5:01 pm

Právě kvůli lepšímu využití DI na damagerech chci dodělat ten breakpoint. Přeci jen WG a Efflorescence dělá velkou porci healingu.

K tomu LB se nedá jednoznačně odpovědět - například na takovém Chimaeronovi a Maloriakovi (černá fáze) nechávám často LB dotikat, na zbytku encounterů se snažím LB obnovovat. Když ale raid dostává damage, resto druid nemá prioritu healovat tanka, ale raid, takže se sem tam samozřejmě stane, že LB na tankovi nestihneš obnovit (hezký příklad je valiona (zkušenost z 10manu) s 10+ addkama v twilightu na 2 healery Very Happy ). Navíc ten talent není čistě o LB, ale i o reju. Ten healing bonus je sice vzhledem k overallu malý, nicméně reju má největší podíl Tvého healing done, rozhodně to vyjde lépe než nějáká pvp living seed, která ti procne jednou za čas a healne za 8 tisíc a jsi rád....
Frenkee
Frenkee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 30. 07. 13
Age : 28
Bydlisko : Opava

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu May 07, 2015 5:10 pm

Co vím, tak ten talent funguje napůl. A právě reju část nejde. Porovnal bych jednotlivé bosse s různými talenty. Občas vyjde líp Living Seed a nebo Furor.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Frenkee Thu May 07, 2015 5:19 pm

Gift of the Earthmother Oprava % insta healu z rejuvenation On 14.03.2014 ( Twinhead )
Záležitost velice stará. Mě to healuje za cca 3k s každým reju co hodím.
(Nemůžeš uvažovat o Furoru, když potřebuješ mít 31 talent pointů v resto tree. )
Frenkee
Frenkee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 30. 07. 13
Age : 28
Bydlisko : Opava

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Thu May 07, 2015 5:20 pm

Frenkee napsal:
Shadowkick napsal:chytať po 5 wipe enrage nieje dobrá vizitka
Špatně pochopeno - Když hráči po failu vysvětlíš, že nesmí stát na pillaru (magmaw) a on tam skape dalších 5 pullů, nejsi zrovna v náladě.
(Off topic: Magmaw nám po prvé padl až na 69 pull (ano, nekecám Very Happy ) někdy před první hodinou ranní - nevadí mi progressovat, když lidi vědí, co dělat.)

myslim ze na shadowcrash na chogalovi sa wipovalo prvych 50 pullov...

chapem ze to nieje prijemne ale enrage ti nepomoze Wink
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Thu May 07, 2015 7:59 pm

Od svých ptáčků z EA na tebe slyším samou chválu.Jsem PRO
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Morby Thu May 07, 2015 8:05 pm

Jsem Pro
Resto potřebujeme a čekat na dalšího opravdu nemá cenu.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Destik Thu May 07, 2015 8:58 pm

PRo re100 druid se hodi jako sul
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  worent Thu May 07, 2015 9:18 pm

Tvoje znalosti su solídne.
V Exalted budeš mat určite svoje miesto.

Navyše moje zdroje potvrdili že si kvalitný hrač takže som rozhodne za.
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Thu May 07, 2015 10:04 pm

Moji ťa už vydusili a sú za, tak verdikt je jasný.

PRIJATY na test. O inv si napíš Sabersoul/Sedara/Cobain/Gragass/Hannele/Diranda
Keď dostaneš práva na fóre, prečítaj si prosím https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Yiruma - Resto Druid - PRIJATY Empty Re: Yiruma - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru