Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

+9
Destik
Neuttron
Cady
Hannele
Wolus
Cobain
Atucha
Gingereater
Sureibu
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Destik Mon Oct 26, 2015 6:48 pm

Abych rekl pravdu me si moc nenadchl
Takze za me Proti
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Mon Oct 26, 2015 10:46 pm

Cady napsal:Dúfam len v jedno, že to  pred čím ma Grag varoval (a aj tak som to otváral ) mi nespôsobilo trvalé zrakové postihnutie.... ale len dočasnú ujmu.  Uvidíme čo na to Destik a Gragas , no podľa mňa je síce počet tankov v g 5 no  presnejšie 2-3. Dúfam že máš použiteľný a schopný offspeck.... a nebude u teba problém prečkať pár raidov  ( asi hlavne progres ) na lavičke ( po prípade za DMG ).

No čo dodať  k veku... možno to znie arogantne ( ale hádam to chápeš )  by som ti dal bez slova NIE.
Z toho textu srší jeden smile za druhým  .. dúfam že to tak nie je aj na TS že každý smiech prd jedenie...... a podobné veci automaticky stláčaš cez push..... aby ťa každý počul ( na také veci fakt nie sme zvedavý , aj keď sa tu pár takých nájde.... ) .
Nemačkám ,mluvím jen ,když je třeba a nemám zapotřebí dělat na TS takové nějaké zvuky . A ano DPS spec mám použitelný ,akorát ho moc nehraji ,ale to není až takový problém ,abych se ho naučil .

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Mon Oct 26, 2015 10:55 pm

Destik napsal:Abych rekl pravdu me si moc nenadchl
Takze za me Proti
Nj počítal jsem s tím . Ale říkal jsem si ,že za pokus nic nedám . Přeci jen vše co neznám atd. , bych se mohl doučit a trvalo by to chvíli ,ale i tak díky .

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Destik Mon Oct 26, 2015 11:45 pm

Neuttron napsal:
Destik napsal:Abych rekl pravdu me si moc nenadchl
Takze za me Proti
Nj počítal jsem s tím . Ale říkal jsem si ,že za pokus nic nedám . Přeci jen vše co neznám atd. , bych se mohl doučit a trvalo by to chvíli ,ale i tak díky .
Reknu ti to takhle mame tedka aktivni 4/5 tanku a pak dalsim 3-4 tanky v off specu takze kdyz budem brat tanka tak jedine toho kdo ma zabite skoro vsechny bosse (min10) a zna veskere mechaniky classy a taktiky ovlada na 99%
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Morby Mon Oct 26, 2015 11:47 pm

Jde vidět, že máš alespoň tu snahu. Což je velké +. Bohužel máš nedostatky ohledně mechanik některých abilit a to nevím zda si tank může dovolit. Netuším jaké máš zkušenosti s HC encountery, mám namysli Councili, Cho'galla apod.
Každopádně máme aktivní tanky a některé dpska s kvalitním tank offspecem, takže abys dostal šanci, by ses musel jo ukázat. Nebudu ti dávat pro ani proti, protože je u tebe fakt vidět snaha.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Tue Oct 27, 2015 12:09 am

Morby napsal:Jde vidět, že máš alespoň tu snahu. Což je velké +. Bohužel máš nedostatky ohledně mechanik některých abilit a to nevím zda si tank může dovolit. Netuším jaké máš zkušenosti s HC encountery, mám namysli Councili, Cho'galla apod.
Každopádně máme aktivní tanky a některé dpska s kvalitním tank offspecem, takže abys dostal šanci, by ses musel jo ukázat. Nebudu ti dávat pro ani proti, protože je u tebe fakt vidět snaha.
Councily jsem bohužel nikdy na HC nebyl (tedy ,když nepočítám pull ,který byl omylem po složení HC Valiony) Cho'Galla jsem položil na HC zatím jen jednou ,ale s tím ,že jsem se na něj na taktiku koukal už několikrát ,ale v guildě ICSC ,nebyli lidé bohužel schopni dělat co jim bylo řečeno . (Takže ho mám položeného s worldem). Ale ještě k těm bossům co nemám položené atd. Jsem schopný se pokusit taktiky nastudovat z guidů na netu , tak jak jsem se učil většinu bossů (Kolikrát jsem strávil celkem dost hodin , než jsem našel tu správnou taktiku a nebo se ji pořádně naučil)
Hlásil bych se na každý raid (čas bych měl mít skoro pořád) . A kdyby na mě nevyzbylo místo tak bych holt počkal až bude další .

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Kafu Tue Oct 27, 2015 12:29 am

Líbí se mi, jak se rveš o místo u nás.
PRO
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Morby Tue Oct 27, 2015 12:54 am

Nejde mi o to umět teoreticky taktiku, za tanka musíš vědět kdy se kde postavit a jak reagovat. Pokud to nemáš nachozené tak na tom může strádat celý raid.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Tue Oct 27, 2015 1:04 am

Morby napsal:Nejde mi o to umět teoreticky taktiku, za tanka musíš vědět kdy se kde postavit a jak reagovat. Pokud to nemáš nachozené tak na tom může strádat celý raid.
To je pravda no . Většinou třeba např. ten Cho'gall (ten první kill) Tankoval jsem ho poprvé s tím ,že jsme se dostali dál něž na 95% jako v ICSC a málem jsme ho zabili na 1. pull a to nebyla ani moje chyba ten Wipe ,ale DPSka co mělo 20 Stacků korupce a vyvraždilo tím raid ve fázi.(Takhle to bylo i u ODS ,že když jsem je byl poprvé ,tak jsem měl nastudovanou taktiku a stačilo mi třeba v průběhu fightu párkrát říct kam mám jít a zabili jsme je úplně v pohodě na první pull . ) Ze začátku než bych se naučil ,kde a jak to tankovat (některé ty bosse co nemám ještě zabité) tak by mi stačilo na důležitá místa dát značky a říci kdy tam mám jít atd. A podle toho bych se to naučil a snažil se to zapamatovat hned na prvním raidu .

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Tue Oct 27, 2015 1:06 am

Já jsem pro, pokud budeš mít i ten kvalitní offspec.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Diranda Tue Oct 27, 2015 1:11 am

Off topic...brať tanka ktorý bude sedieť na standby alebo bude chodiť v offspecu je pointless jak pre guildu tak pre daného hráča...
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Tue Oct 27, 2015 1:14 am

Eveonor napsal:Já jsem pro, pokud budeš mít i ten kvalitní offspec.
S tím Offspecem bych si klidně pohrál a pokusil se to UH DK postavit tak ,aby bylo provozu schopné . (což je asi i teď ,ale myslím to tak ,že bych si to více nastudoval atd [průměřně na něm točím tak 20k . Je to jak kdy někdy mám třeba 22k+ nebo někdy třeba 18-19k a to mám ilvl 361 s tím ,že to není ani můj main spec ,takže bych se kdyžtak pokusil si s tím ještě trošku pohrát a vytáhnout z toho co nejvíc] Raději bych hrál za tanka ,ale klidně si na ten raid ,abych se dostal počkám a jsem ochotný chodit někdy i za DPS .

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Tue Oct 27, 2015 2:17 pm

Já tě tady stále chci
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Tue Oct 27, 2015 11:09 pm

Gingereater napsal:Já tě tady stále chci
Díky , vážím si každého hlasu .

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Morby Wed Oct 28, 2015 6:53 am

Co si čtu přihlášku zpětně, tak si již něco změnil. Jen dobře. Aby ti někdo nutil talenty takové a takové je blbost, podle talentů se odvíjí tvůj playstyle, pokud už to má či nemá využití v raidu je věc druhá.
I když jsem ti napsal ohledně diminishe, tak si nepochopil co jsem měl tímto namysli, ale nebudu tě trápit abys na to sám přišel prostě ti to řeknu proč. Vyrovnanost mezi dodge a parry je proto, že z počtů xy melee útoků do tebe ti parry vezme určité % a dodge taky. Pokud bys měl v těchto statech rozdíl dejme tomu +-10% tak do tebe jde větší % úspěšných útoků bossem (parry ti vezme 10 útoků a dodge pouze 5 dejme tomu, zato když budeš mít vyrovnané staty tak ti parry vezme 10 útoků a dodge taktéž.) Doufám, že to pochopíš.
Prosil bych odpověď na otázku - Jaký druh dmge ti absorbuje Blood Shield?
Chápeš už, jak healuje tedy ten DS? A od čeho se ten heal odvíjí?
Mohl bys postnout, jaké makro máš na tu konzumaci ghoula?
Odp. na Destikovu otázku (Jaké má Blood DK výhody/nevýhody oproti dalším tankům - Blood DK má 2h, proto má větší dmg.) je dosti neuvážená, přeci jen u tanků se nehledí na to, jaký má dmg i když ty to zmiňuješ celkem často.
Proto se zeptám jinak. Má Blood Dk větší využití na tankování mobek, nebo single targetu?

Změnil sis co se ti navrhovalo a přegemoval si gear k tomu získáváš další + z mé strany, ovšem počkám si na tvé vyjadření k mým otázkám a poté se rozhodnu jestli pro nebo proti
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Wed Oct 28, 2015 1:24 pm

Morby napsal:Co si čtu přihlášku zpětně, tak si již něco změnil. Jen dobře. Aby ti někdo nutil talenty takové a takové je blbost, podle talentů se odvíjí tvůj playstyle, pokud už to má či nemá využití v raidu je věc druhá.
I když jsem ti napsal ohledně diminishe, tak si nepochopil co jsem měl tímto namysli, ale nebudu tě trápit abys na to sám přišel prostě ti to řeknu proč. Vyrovnanost mezi dodge a parry je proto, že z počtů xy melee útoků do tebe ti parry vezme určité % a dodge taky. Pokud bys měl v těchto statech rozdíl dejme tomu +-10% tak do tebe jde větší % úspěšných útoků bossem (parry ti vezme 10 útoků a dodge pouze 5 dejme tomu, zato když budeš mít vyrovnané staty tak ti parry vezme 10 útoků a dodge taktéž.) Doufám, že to pochopíš.
Prosil bych odpověď na otázku - Jaký druh dmge ti absorbuje Blood Shield?
Chápeš už, jak healuje tedy ten DS? A od čeho se ten heal odvíjí?
Mohl bys postnout, jaké makro máš na tu konzumaci ghoula?
Odp. na Destikovu otázku (Jaké má Blood DK výhody/nevýhody oproti dalším tankům - Blood DK má 2h, proto má větší dmg.) je dosti neuvážená, přeci jen u tanků se nehledí na to, jaký má dmg i když ty to zmiňuješ celkem často.
Proto se zeptám jinak. Má Blood Dk větší využití na tankování mobek, nebo single targetu?

Změnil sis co se ti navrhovalo a přegemoval si gear k tomu získáváš další + z mé strany, ovšem počkám si na tvé vyjadření k mým otázkám a poté se rozhodnu jestli pro nebo proti
Děkuji za vysvětlení toho Dodge a Parry .

Blood Shield absorbuje jen Physical Dmg . (spelly ne)

Jj ten heal z DS už chápu . Záleží na tom jaký dmg dostanu za posledních pět sekund a podle toho mě to healne a 20% z toho healu je absorb . Takže se ten death strike dá dobře používat na chimaeronovi po double attacku ,když mi dá dmg třeba za 160k tak se healnu za 20% z těch 160k a Mastery mi pak znásobí těch 20% healu o 137% do Blood Shieldu.

#showtooltip
/castsequence reset=60 Raise Dead, Death Pact   -   Když jsem předtím hledal , tak jsem našel tohle .

DK je podle mě lepší na ST tankování než na tankování addů . DK má absorb z DS zatímco Warr a Pala mají i block ( ten DK nemá ) pak i napřiklad druid má mnohem více dodge takže pak za celý fight nedostane takový dmg z addů jako by dostal DK. ( Myslím si ,že je to nějak takhle )

Ano předělal jsem gemy atd . kdyby byl problém ještě někde tak si rád nechám poradit . Navíc z té minulé guildy jsem byl zvyklý na jiný playstyle (Storování RP atd) Učila mě to za DK CL z ICSC na jednu stranu jsem jí vděčný ,že mě toho tolik naučila . Ale na druhou stranu jsem si bohužel pak po přehození talentů neuvědomil vzhledem ke zvyku některé věci. Takže na tyhle věci jsem přišel díky vám ,že už to tak dělat nemám i třeba na to ,že jste mě donutili se podle otázek pořádně podívat např. to jak funguje DS a pak jsem zjistil ,že jsem o tom věděl houby . A myslím si ,že i těmi otázkami jste mi dost pomohli v tom abych nedělal takovéhle chyby . Smile


Naposledy upravil Neuttron dne Wed Oct 28, 2015 9:13 pm, celkově upraveno 1 krát

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Destik Wed Oct 28, 2015 7:48 pm

Do toho macra muzes pridat VT aby si mel vetsi heal takze
#showtooltip Raise Dead
/castsequence reset=60 Vampiric Blood, Raise Dead, Death Pact
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Wed Oct 28, 2015 7:55 pm

Destik napsal:Do toho macra muzes pridat VT aby si mel vetsi heal takze
#showtooltip Raise Dead
/castsequence reset=60 Vampiric Blood, Raise Dead, Death Pact
Díky , určitě to tam připíšu .

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Morby Thu Oct 29, 2015 12:15 am

Tak za mě máš tedy Pro
Mezery, které si měl v theorycraftu sme ti dopomohli odstranit, teďka už jen zbývá praktická stránka a tu z textu bohužel nejde zjistit.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Thu Oct 29, 2015 12:20 am

Morby napsal:Tak za mě máš tedy Pro
Mezery, které si měl v theorycraftu sme ti dopomohli odstranit, teďka už jen zbývá praktická stránka a tu z textu bohužel nejde zjistit.
Díky , no už studuji taktiky na HC bosse co jsem ještě nebyl (Councilly , Sinestra , Neffarian) Neffa už asi +- chápu , ale když jsem viděl councilly a Sinestru tak to je celkem zajímavý a asi bude lepší ,když mi tak nějak řeknete co mám a nemám dělat a na první raidy třeba dáte značky , kde bych měl stát a myslím si ,že nebude problém a naučím se to velmi rychle . Stačí jen komunikovat Smile (A i když už jsem ostatní bosse byl ,tak jsem mohl jít jinou taktiku než používáte vy . Takže první raidy budou pro mě takové zaučovací )

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Destik Thu Oct 29, 2015 12:39 am

Přijat na test
Napiš si ingame o inv: Diranda, Hannele, Gragass, Cobain, Kucko,Destik
Jakmile obdržíš práva zde na fórum pečlivě si pročti https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru