Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

+9
Destik
Neuttron
Cady
Hannele
Wolus
Cobain
Atucha
Gingereater
Sureibu
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 1:22 am

Nick postavy:Neuttron
Class:Death Knight - Blood Tank/Off UH Dmg
Koupená nebo vyexpená postava:Dk bych asi nekoupil , takže vyexpená
Zkušenosti s progresem:
10tky:
BoT -
   (4/4) - HC 3/5)
BWD -
  (6/6) - HC (5/6)
TotFW -
(2/2) - HC (0/2)
25tky:
BoT -
   (4/4) - HC (1/5)
BWD -
 (6/6) - HC (2/6)
TotFW -
(0/2) - HC (0/2)

(Ve stávající guildě se 25tky neprogressovaly ,takže tohle je z world raidů [ty 25tky] )
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:WoW jsem začal hrát už jako malej kluk ,když jsem viděl jak ho hraje strýc (On hrál na offi a já jsem tam hrál jen tak ,že jsem si to zkoušel.. učil jsem se jak se chodí atd ) pak ,když jsem se to naučil tak jsem začal hrát už i sám doma ,ale na serverech tipu Gigafun ,MystiQ atd .. Asi jako každý kdo začínal hrát v takhle nízkém věku.  ( bylo mi asi 7-8 let +-) Na Twinstáru jsem začal hrát zhruba kolem roku 2010 .A to tím ,že jsem si založil postavu jménem Lithus (BE Paladin) ,ale ten ukončil svou expící kariéru na levelu 42 s tím ,že jsem to expil celkem dlouhou dobu kvůli neznalosti hry a přísnosti rodičů ( mohl jsem hrávat tak půl hodiny denně ) , pak jsem si řekl ,že bych mohl hrát orca shamana ,což jsem taky hrál ,ale naexpil jsem ho na 55 level a založil jsem si taurena DK ten byl při přechodu na Cataclysm level 73 a ,když bylo Cata ve stavu ,že se ještě nedalo expit na 85 tak jsem ho doexpil na 80 lvl , s tím ,že jakmile otevřeli expení na 85 level tak jsem zkusil expit ,ale kvůli velkému množství hráčů v lokacích jsem si ,řekl ,že to doexpím až za pár dní , postava byla založena 6.3.2014 a doexpena na 85 level 25.10.2014 trvalo to sice dlouho ,ale stálo to za to . Chvíli jsem hrál na hordě ,ale pak kvůli kamarádovi ,který hrál za Allianci a jelikož jsem nechtěl hrát sám ,jsem za ním přestoupil na Allianci ,avšak on pak přestal hrát. Bohužel DK jsem stále moc nerozuměl pokoušel jsem se tankovat normálové dungy atd.. s tím ,že jsem nevěděl co jsou to reforge a gemy . Teď už to ovšem vše vím a myslím si ,že jsem se poctivě , snahou a pílí vypracoval celkem vysoko . Mám odchozenou většinu raidů ,jak na normal tak na HC (viz nahoře) a rád bych se dostal dále . Samozřejmě rád si poslechnu vaše rady ,přece jenom jste zkušenější Smile ,ale myslím si ,že ve stavu v jakém DK mám je celkem v pohodě ,i když se nějaká chybička určitě najde.
Stav tvého equipu, ilvl: 364 ilvl Blood Tank / 361 ilvl Unholy / PVP 363 ilvl UH
Talenty:Blood Main/Off UH Dmg
Screen ui (idealně s FPS v raidu:http://tinypic.com/view.php?pic=rbliqf&s=8#.Vio3XStc7sY FPS na tomto Screenu jsou na PC (na PC mívám +- 30-40 na 25n a na NTB mívám +- 30-50) - Někdy i více záleží na tom jakou má PC či NTB náladu / Mimo encounter mívám i 80+ a v encounteru třeba i 50 fps fakt je to jak kdy .
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:Zdroje informací-různé guidy na internetu,Youtube,Tauri-veins,Armory jiných hráčů ( jejich staty ) atd .. Jako Blood DK používám hlavně Death Strike (dává mi Blood Shield a to jsou absorby) pak se snažím mít Dodge a Parry zhruba na 13,5% (vyrovnané) (Momentálně mám 14,11 % Dodge a 13,77 % Parry)
Rotace :
Trash :

Na Trash , jakožto plošné tankování se používá Death and Decay , pak Outbreak, Blood Boil a Pestilence na rozhození dotek
Boss :
Death and Decay--->Outbreak-->A pak už jen Death Strike ,Heart Strike a sem tam Rune Strike ,ale ten nepoužívám až tak moc ,leda když nemám runy na jiný spell tak použivám Rune Strike ,ale jinak ne ,protože mám zvedlý dmg do Death Striku podle toho čím víc mám Runic Poweru (Díky Glyphu)-Glyph už je zrušený
Staty : Mastery>Dodge=Parry>Expertise/Hit (Hlavní stat mám Mastery kvůli Absorbům z DS)
Klidně se mohu rozepsat i o absorbech atd (k čemu je používám a na co jsou ) Když bude potřeba .
Samozřejmě ,že na HC Cho'Galla mám i Trinket z Tol'Baradu jinak používám trinket z Valiony a z Magmawa.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony:TeamSpeak mám (Mám kdyžtak i Mumble) , Mikrofon mám a funkční  Jako Addony používám Omen , EPGP/EPGP lootmaster ,ElvUI , DBM , ReforgeLite , Recount (pak addony ,které například sjednocují batohy , AtlasLoot atd )
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?:S Raid timem nemám problém  a jsem schopný dorazit ve většině případů na raid (Studuji Gymnázium takže někdy mám dost učení ,ale většinou mi to nebrání v tom abych šel raid )
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:Čekám od Exalted to ,že mě přijmete mezi vás jako člena a doufám ,že se s vámi někam dostanu , tím myslím jakože s vámi dokážu položit Bosse stávajícího i následujících contentů  
Alti:
Prostatovic - Warlock/Destro - 361 - Aktivita průměrná
Neuttronia - Shaman/Resto,Enha - 362,356 - Aktivita téměř stejná jak na warlockovi
Neuttronka - Mage/Fire - 355 - (PVP skoro full Vici) - Aktivita malá
Neuttronius - Warrior/Fury - 356 -  Aktivita malá
Streetia - Paladin/Holy - 355 - Aktivita malá
Laebbes - Druid/Feral,Resto - 356,348 - Aktivita Menší než průmerná
Počítám s tím ,že na raidy bych chodil jen s DK ,alty jsem tu vypsal jen pro informaci
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Guilda kde jsem teď : Icecrown Skiers - Nelíbí se mi jak se tu určití lidé v poslední době chovají atd .. je tu hodně sobeckých lidí .kteří vůbec nemyslí na ostatní .. a navíc ,když se řekne slovo progress tak hned všichni začnou "fňukat" ,že se jim nechce atd .. je tu dokonce i pár případů ,kdy jsou lidé schopni vytáhnout kabel od internetu aby nemuseli progressovat Sad V poslední době se lidi v guildě začli chovat hrozně .. vedení tu začlo pomlouvat ostatní atd a už se mi tu vážně vůbec nelíbí.Většinu věcí , jako ohledně HC taktik atd. jsem si pilně nastudoval sám .
Znáš někoho z EXALTED?Dedulus,Astia (Potkal jsem se s nimi v raidech-SFU Astia,World raidy Dedulus[byl raid leader])
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?Z world chatu
Něco o sobě: Jsem Student Gymnázia (Všeobecné zaměření , první ročník=>Je mi 15 let za měsíc mi bude 16) takže to mám ve škole trošku obtížné zvlášť ke svým znalostem (sice jsem měl na ZŠ skoro samé jedničky ,ale měli jsme celkem špatné učitele) Mimo hraní WoWka rád sportuji .. Mám papouška ( Andulku se jménem Pipin Very Happy ) žiji na Moravě asi 40km severně od Brna (okres Svitavy) . Jsem klidný , trpělivý a přátelský člověk . Jsem Diabetik (píchám si inzulín) , mám rád zábavu a rád se bavím s ostatními lidmi na TS . Mimo WoW si rád zahraji i třeba Heroes of the Storm a jiné hry , Doufám ,že jsem na vás svou přihláškou udělal dojem a ,že mě přijmete mezi vás Smile

Gemy,Glyphy,Talenty atd. upraveny


Naposledy upravil Neuttron dne Wed Oct 28, 2015 9:19 pm, celkově upraveno 12 krát

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Sureibu Sun Oct 25, 2015 1:46 am

Neuttron napsal:čím větší DMG z DS ,tím větší absorby z Blood Shieldu Smile [/b]

Nejsem sice členem této guildy , každopádně mě tohle strašně bije do očí ,četl sis vůbec někdy, jakou má ten DS mechaniku ?  Rozhodně to nefunguje tak , že podle dmg máš absorb, kdyby ano tak se jezdí main stat str a ne mastery Very Happy . Omlouvám se případně za odpověď ale nemohl jsem to tak nechat.

Sureibu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Sun Oct 25, 2015 1:57 am

Ahoj, než se do tebe ostatní "pustí" chci ti říct pár věcí, které se netýkají postavy.

Svojí přihláškou si možná někomu způsobil epileptický záchvat. Vypadá to, jak kdyby si nechal explodovat továrnu HET.
Každopádně, na to že ti je 15 (za měsíc 16) je tvoje přihláška obsahově několikanásobně lepší než 95% lidí, kteří se snažili do Exalted dostat. Je z ní vidět že tě WoW baví a nevadí ti u něho trávit čas.
Vidím tady však jedno ALE. A to, že věk aktivních raiderů se pohybuje od 21 o výše až na jednu výjimku (hi Destik) a je možné, že ti kolektiv nemusí sednout(nebo naopak). Osobně mi je tvůj věk ukradený, chceme kvalitní hráče a je mi jedno, jestli je to středoškolák nebo taťka s dvěma capartama.
Takže za úroveň přihlášky jedno VELKÉ +

Co se týče znalostí classsy..nějaké mezery tam vidím, ale to už nechám na Destikovi a Graggovi.

GL
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Sun Oct 25, 2015 2:03 am

sureibu napsal:
Neuttron napsal:čím větší DMG z DS ,tím větší absorby z Blood Shieldu Smile [/b]

Nejsem sice členem této guildy , každopádně mě tohle strašně bije do očí ,četl sis vůbec někdy, jakou má ten DS mechaniku ?  Rozhodně to nefunguje tak , že podle dmg máš absorb, kdyby ano tak se jezdí main stat str a ne mastery Very Happy . Omlouvám se případně za odpověď ale nemohl jsem to tak nechat.

MOHL si to tak nechat Wink
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 2:08 am

Gingereater napsal:Ahoj, než se do tebe ostatní "pustí" chci ti říct pár věcí, které se netýkají postavy.

Svojí přihláškou si možná někomu způsobil epileptický záchvat. Vypadá to, jak kdyby si nechal explodovat továrnu HET.
Každopádně, na to že ti je 15 (za měsíc 16) je tvoje přihláška obsahově několikanásobně lepší než 95% lidí, kteří se snažili do Exalted dostat. Je z ní vidět že tě WoW baví a nevadí ti u něho trávit čas.
Vidím tady však jedno ALE. A to, že věk aktivních raiderů se pohybuje od 21 o výše až na jednu výjimku (hi Destik) a je možné, že ti kolektiv nemusí sednout(nebo naopak).  Osobně mi je tvůj věk ukradený, chceme kvalitní hráče a je mi jedno, jestli je to středoškolák nebo taťka s dvěma capartama.
Takže za úroveň přihlášky jedno VELKÉ +

Co se týče znalostí classsy..nějaké mezery tam vidím, ale to už nechám na Destikovi a Graggovi.

GL
Smile Samozřejmě ,že si nechám rád poradit ve všem co by mohlo být jinak Smile a to ,že jsou v guildě starší hráči s tím celkem počítám Smile v Icecrown Skiers jsou i členové 30+ a normálně se s nimi bavím Smile A za to jestli jsem někomu přivodil epileptický záchvat se omlouvám Very Happy

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 10:19 am

sureibu napsal:
Neuttron napsal:čím větší DMG z DS ,tím větší absorby z Blood Shieldu Smile [/b]

Nejsem sice členem této guildy , každopádně mě tohle strašně bije do očí ,četl sis vůbec někdy, jakou má ten DS mechaniku ?  Rozhodně to nefunguje tak , že podle dmg máš absorb, kdyby ano tak se jezdí main stat str a ne mastery Very Happy . Omlouvám se případně za odpověď ale nemohl jsem to tak nechat.
Dobrá tak abych se tedy opravil Smile ono to dává smysl ,že čím větší dmg tím více shieldu Smile ,protože 20% z DMG je heal do mě a čím větší DMG je , tak tím větší je i heal a Mastery mi zvedá procentuálně Absorb z toho healu Smile

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Atucha Sun Oct 25, 2015 11:12 am

Neuttron napsal:...
Asi jsi úplně nepochopil, jak ta abilita funguje. Vzhledem k tomu, že je to u DK abilita No. 1, asi bys to měl vědět, protože se od toho odvíjí způsob jejího používání u spousty bossů. Přečti si ještě jednou a pořádně její tooltip a pokus se tu znovu popsat, od čeho se odvíjí její heal a co z toho vyplývá ohledně načasování DS.

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 11:25 am

Atucha napsal:
Neuttron napsal:...
Asi jsi úplně nepochopil, jak ta abilita funguje. Vzhledem k tomu, že je to u DK abilita No. 1, asi bys to měl vědět, protože se od toho odvíjí způsob jejího používání u spousty bossů. Přečti si ještě jednou a pořádně její tooltip a pokus se tu znovu popsat, od čeho se odvíjí její heal a co z toho vyplývá ohledně načasování DS.
Takže tedy jestli jsem dobře pochopil Smile Tak ,když dám DS tak mě healne za 20% dmge co jsem obdržel za posledních 5 sekund ? Smile a musí to být minimálně alespoň 7% z full HP? Smile a zároveň to dá weapon dmg 338% + 1139 ,když nemissnu nebo ,když nedám parry či dodge Smile A mastery tedy funguje tak ,že pokaždé když se healnu DS ,když jsem v Blood Presenci ,tak mi to dá blood shield ,který absorbuje v mém případě bez jídla 136% z daného healu Smile

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Destik Sun Oct 25, 2015 12:43 pm

Nevidim macro na sezrani peta?
Jaky je rozdil mezi Stoneskin Gargoyle a Shawordshattering?
Jak casto pouzivas Bone Shield?
Proc socketujes na socket bonus?
Kde pouzivas army of the dead?
Proc mas glyph na dancing weapon mas problemy s agrem?
Kdyz jedes pres lichborne takze si nechavas vzdy 40RP abys ho mohl pouzit?
Jaky je rozdil mezi rune strikem a heart strikem (neberu dmg)?
Vyplati se ti na 25 mic talent lichborne?
Na jakych bossech je dulezite mit dobre nacasove death striky a proc?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 1:16 pm

Destik napsal:Nevidim macro na sezrani peta?
Jaky je rozdil mezi Stoneskin Gargoyle a Shawordshattering?
Jak casto pouzivas Bone Shield?
Proc socketujes na socket bonus?
Kde pouzivas army of the dead?
Proc mas glyph na dancing weapon mas problemy s agrem?
Kdyz jedes pres lichborne takze si nechavas vzdy 40RP abys ho mohl pouzit?
Jaky je rozdil mezi rune strikem a heart strikem (neberu dmg)?
Vyplati se ti na 25 mic talent lichborne?
Na jakych bossech je dulezite mit ready death strike?

1) Peta jsem vždy vyvolával a zabíjel Death Pactem ručně Smile každopádně jestli bude potřeba , tak si to macro udělám Smile 2) Stoneskin Gargoyle zvedá armor a staminu (4% armor 2% Stam) a Swordshattering zvedá o 4% Parry a o 60 % zkracuje disarm effect Smile 3) Bone Shield se snažím nahazovat na Cooldown nebo ho střídám s jinýmy redukcemi Smile 4) Army používám na Cho'Gallovi ve fázi na oči Smile 5) Problém s Aggrem nemám a ten Glyph teda vyměním za Anti-Magic Shell ,abych ho měl o dvě sekundy déle Smile ( je pravda ,že pak je to lepší např. na Cho'Gallovi ,když bouchá tak to jde o dvě sekundy déle do Anti-Magic Shell) 6) Většinou mám RP na max kvůli glyphu který mi zvedá dmg z DS a taky kvůli kickování ,aby se mi pak nestalo ,že mám kicknout třeba Shadow novu na Halfusovi ,ale neměl bych RP Smile A Lichborn používám jen ,když vidím ,že mají healeři problém mě třeba uhealovat (jakože se blížím ke smrti ,tak jím tím trošku pomáhám) ,zase jestli se dá využít lepší talent nemám problém to předělat Smile 7) Rune Strike spotřebovámá RP a buduje hodně Threat a dejde s ním dát Parry , Dodge nebo Block ( to znamená ,že když nemissnu tak vždy zasáhnu ) Smile ,zatím co Heart Strike mi dává RP a je to "plošný útok" ( zasáhne target na ,který ho použiji a k tomu další dva ) , nebuduje až tak velké aggro + mám dmg z Heart Striku zvedlý z každého Disease o 15% 8 ) Nevím jestli se mi vyplatí na 25tky lichborne (moc jsem 25tky nechodil v guildě se chodí jen 10tky) ,ale jak už jsem psal ,používám ho ,když mám málo HP a vidím ,že healeři nestíhají Smile 9) Chimaeron ,Cho'gall, a asi i Valliona ? ,když mi dá 5 stack tak mě pošle do fáze tak většinou ,když vidím ,že už mi bude dávat 5 stack tak dám DS abych nedostávat takové rány ve fázi ? Smile Doufám ,že ti mé odpovědi vyhovují Smile snažil jsem se toho napsat co nejvíc ,ale bohužel v některých věcech až tak zkušenosti nemám tak bych byl rád i za každou radu Smile a klidně snesu kritiku Smile

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Destik Sun Oct 25, 2015 1:19 pm

Kdyz mas talent na kick tak proc potrebujes RP?
Takze jaky ench na zbrani se vice vyplati a proc?
Nenapsal si mi proc jedes na socket bonus
Edit:
Proc je dulezity mit +-stejny dodge a parry?
Jaky ma dk vyhody oproti jinym tankum a jake zapory?
Pises ze mas mikrofon tak doufam ze budes i do nej mluvit jako tank je to dulezity

Pis to v bodech a ne v souvislem textu spatne se to cte


Naposledy upravil Destik dne Sun Oct 25, 2015 1:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 1:29 pm

Destik napsal:Kdyz mas talent na kick tak proc potrebujes RP?
Takze jaky ench na zbrani se vice vyplati a proc?
Nenapsal si mi proc jedes na socket bonus
1) Aha Very Happy moje chyba jsem si nevšiml ,že na to mám talent Very Happy ještě nedávno jsem hrál talenty ,které mi doporučovala CL a tam ten talent nebyl ,takže na to nejsem zvyklý Smile
2) Já si myslím ,že ten na Staminu a Armor ? Smile Jelikož redukci Disarmu v PVE asi moc nevyužiji a navíc Swordshattering bych používal spíše na Avoid build než na Mastery build Smile
3) Koukám no ,že v itemech kde nejsou socket bonusy +20 tak nemám +40 mastery :/ takže tohle taky napravím Smile
4) Popravdě ,proč je to důležitý mít to +- stejně nevím Sad teď jsem se to sanžil i vyhledat na internetu a bohužel jsem to nenašel , asi jsem špatně hledal ,nevím
5) Má 2H Weapon s tím má sice větší dmg než ostatní tanci ,ale nemůže mít shield => nemá block ,ale hraje na absorby z Mastery
6) Ano mikrofon mám a mluvit umím Smile u nás v G2 v guildě říkám i ostatním kam mají při mkterím bossovi chodit a co mají dělat ( při fightu ) např. na Chimovi říkám ,že beru na Double Attack pak říkám ať si ho druhý tank vezme zpět ,že bude Massacre ,feud atd Smile


Naposledy upravil Neuttron dne Wed Oct 28, 2015 9:47 pm, celkově upraveno 2 krát

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Destik Sun Oct 25, 2015 1:36 pm

Neco k Eq
boty z Magmawa vs boty ze Sinestry
helma z Valiony vs z Maloriaka
ring ze Sinestry vs Chimearona
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 1:53 pm

Destik napsal:Neco k Eq
boty z Magmawa vs boty ze Sinestry
helma z Valiony vs z Maloriaka
ring ze Sinestry vs Chimearona
1)Boty z Magmawa mají Mastery a Dodge ,ale boty ze Sinestry mají Dodge a Parry takže si myslím ,že k tomu aby byly staty vyrovnané (parry a mastery) tak jsou lepší boty ze Sinestry ,ale využít se dají obojí Smile Navíc ,když bych měl helmu z maloriaka na které na rozdíl od helmy z Valiony není Parry tak bych to botama ze Sinestry dorovnal (můj názor Very Happy ) ( já zatím Sinestru jen viděl Very Happy ani jsem ji neprogressoval ,takže k botám ze Sinestry mám asi ještě daleko Smile )
2)Na Mastery build je podlě mě užitečnější Helma z Maloriaka jelikož má 325 Mastery (sice má Expertise ,ale DK jakmile dosáhne +- 14% Parry a Dodge tak má reforgovat i do Expertise Smile dočetl jsem se tohle z různých guidů )
3)Ring ze sinestry má sice Crit ,ale má Mastery ,narozdíl od ringu z chima ,který má dodge a expertise
4)Přijde mi lepší třeba i Neck ze Sinestry než z Atrameda ,jelikož ten z Atrameda má dodge a hit a ten ze Sinestry má dodge a Mastery Smile

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 2:20 pm

K tomu Parry a Dodge ,už to dlouho hledám a vždy najdu akorát větu Try to keep Parry and Dodge at the same percentage. Very Happy a ptal jsem se i třeba hráče Mimo a ten mi na to odpověděl ,že jsem ho zaskočil ,že neví Very Happy


Tak jsem našel akorát do ,že dodge by mělo mít trošku přednost nad Parry jelikož Parry získám z Forceful Deflection  Smile

A už mám i Macro na Death pact  , předělaný glyphy talenty a i nějaký ty Gemy Smile (Místo Glyphu na DS jsem dal Glyph na DnD ,je pravda ,že díky DnD získávám dost Threatu)

K tomu Parry a Dodge ,jak tu psal Morby tak jestli jsem dobře pochopil tak tím ,že třeba dostanu stun tak mám pak určitou dobu na to abych byl na další stun immune ,takže tipuji ,že když budu mít vyrovnané Parry a Dodge tak mám šanci na to být immune na útoky od Bosse ? Smile


Naposledy upravil Neuttron dne Sun Oct 25, 2015 5:54 pm, celkově upraveno 7 krát

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Cobain Sun Oct 25, 2015 3:20 pm

Za mna NIE.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Morby Sun Oct 25, 2015 4:09 pm

Zdar. Doporučuji ti editovat původní přihlášku a hodit tam normální barvy... četl jsem si to a bolí mě z toho oči + přehnaný počet smajlíků, ujíždíš na něčem?
Vidím, že máš docela mezery ohledně mechanik selfhealů blood DK. Lichborne talent je ti do 25man raidu na nic. Jaký druh dmge ti absorbuje Blood Shield z mastery?
Talent Epidemic bych volil na full jelikož ti vychází krásně dotky s CD na Outbreak.
RP bych nestoroval, jelikož máš Runic Empowerment tak využívat co to dá přes Rune Strike = generace threatu. Jediný případ kdy storuješ je, když se chceš healovat přes Lichborna. Následně bych zrušil glyph na death strike, dmg ti to opravdu nijak moc neboostne takže useless. DRW glyph je taktéž na nic jelikož na cata si každý tank dokáže generovat tuny threatu, jsou zde volby AMS/Vampiric Blood.
Jaké další má využití Army krom dps boostu a potauntování nechtěných addek?
Snažit se mít stále vyrovnaný parry a dodge na úkor ztráty xy masterky je docela zločin z pohledu Blood DK.
Pokud jsi alespoň trochu znalý v PvP tak je zde něco co se nazývá "diminishing returns", což ti umožní po obdržení xy CC na další do xy sec hodit immune. To samé platí ohledně dodge a parry, proto se to snažíš držet na stejných %.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 5:23 pm

Morby napsal:Zdar. Doporučuji ti editovat původní přihlášku a hodit tam normální barvy... četl jsem si to a bolí mě z toho oči + přehnaný počet smajlíků, ujíždíš na něčem?
Vidím, že máš docela mezery ohledně mechanik selfhealů blood DK. Lichborne talent je ti do 25man raidu na nic. Jaký druh dmge ti absorbuje Blood Shield z mastery?
Talent Epidemic bych volil na full jelikož ti vychází krásně dotky s CD na Outbreak.
RP bych nestoroval, jelikož máš Runic Empowerment tak využívat co to dá přes Rune Strike = generace threatu. Jediný případ kdy storuješ je, když se chceš healovat přes Lichborna. Následně bych zrušil glyph na death strike, dmg ti to opravdu nijak moc neboostne takže useless. DRW glyph je taktéž na nic jelikož na cata si každý tank dokáže generovat tuny threatu, jsou zde volby AMS/Vampiric Blood.
Jaké další má využití Army krom dps boostu a potauntování nechtěných addek?
Snažit se mít stále vyrovnaný parry a dodge na úkor ztráty xy masterky je docela zločin z pohledu Blood DK.
Pokud jsi alespoň trochu znalý v PvP tak je zde něco co se nazývá "diminishing returns", což ti umožní po obdržení xy CC na další do xy sec hodit immune. To samé platí ohledně dodge a parry, proto se to snažíš držet na stejných %.
Jj už je editovaná odstranil jsem červenou barvu a nahradil ji tou modrou Smile Jak jsem psal 25n jsem nikdy moc nechodil , takže Lichborne klidně zruším .
DMG ,který já dostanu za posledních 5s ( už jsem to psal pod přihlášku )
Jj o tom RP už taky vím Smile
Army se dá použít třeba na oči u Cho'galla (army tauntuje oči a tím pádem nedávají stacky hráčům) a navíc ,když člověk channeluje Army tak má do sebe zredukovaný dmg ,který se odvíjí od Parry a Dodge ? doufám ,že jsem to napsal správně Smile

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Wolus Sun Oct 25, 2015 6:12 pm

Pamatuju si tě za Prostatovice (lock alt), když jsem skládal raidy s worldem (Dedulus je můj alt)...

Točil vcelku slušně na svůj eq, neAFKoval, taktiky nefailoval, neměl jsem problém brát ho opakovaně a podle toho co tu zatím čtu se s ním určitě dá pracovat... já bych nebyl proti...
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 6:56 pm

Wolus napsal:Pamatuju si tě za Prostatovice (lock alt), když jsem skládal raidy s worldem (Dedulus je můj alt)...

Točil vcelku slušně na svůj eq, neAFKoval, taktiky nefailoval, neměl jsem problém brát ho opakovaně a podle toho co tu zatím čtu se s ním určitě dá pracovat... já bych nebyl proti...
Díky Smile Já osobně si myslím ,že jsem dost učenlivý a hlavně jsem schopný se vše naučit velmi rychle , stačí říct co a jak a není problém .

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Hannele Sun Oct 25, 2015 9:05 pm

Upřímně, ty barvy jsou hrozný. Všeho moc škodí a tohle může jít příkladem. I tvůj věk je handicap, trošku se obávám reakcí na kritiku a časovou volnost.

I přes to všechno mám takové tušení, že by se s tebou dalo něco dělat. Pokud se tě ujme Destík s Gragassem, ty přidáš svou snahu, budu pro.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 9:10 pm

Hannele napsal:Upřímně, ty barvy jsou hrozný. Všeho moc škodí a tohle může jít příkladem. I tvůj věk je handicap, trošku se obávám reakcí na kritiku a časovou volnost.

I přes to všechno mám takové tušení, že by se s tebou dalo něco dělat. Pokud se tě ujme Destík s Gragassem, ty přidáš svou snahu, budu pro.
Snažit se budu na 200% ,toho se bát nemusíš a OK tu barvu předělám úplně na standardní černou Smile

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Hannele Sun Oct 25, 2015 9:35 pm

Teď už není třeba, jen v případě dalších přihlášek do budoucna.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Neuttron Sun Oct 25, 2015 10:27 pm

26.10. tu budu až později večer ( jedu do Vídně a plánovaný návrat je kolem 21:00 Smile ) Takže se případně omlouvám ,že nebudu odpovídat na otázky.

Neuttron
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 24. 10. 15
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Cady Mon Oct 26, 2015 9:37 am

Dúfam len v jedno, že to pred čím ma Grag varoval (a aj tak som to otváral ) mi nespôsobilo trvalé zrakové postihnutie.... ale len dočasnú ujmu. Uvidíme čo na to Destik a Gragas , no podľa mňa je síce počet tankov v g 5 no presnejšie 2-3. Dúfam že máš použiteľný a schopný offspeck.... a nebude u teba problém prečkať pár raidov ( asi hlavne progres ) na lavičke ( po prípade za DMG ).

No čo dodať k veku... možno to znie arogantne ( ale hádam to chápeš ) by som ti dal bez slova NIE.
Z toho textu srší jeden smile za druhým .. dúfam že to tak nie je aj na TS že každý smiech prd jedenie...... a podobné veci automaticky stláčaš cez push..... aby ťa každý počul ( na také veci fakt nie sme zvedavý , aj keď sa tu pár takých nájde.... ) .
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT Empty Re: Neuttron-Blood DK Tank - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru