Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Huskercz- feral tank Neprijatý

+7
Hannele
Cady
Gingereater
Morby
Destik
Wolus
huskercz
11 posters

Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  huskercz Mon Sep 28, 2015 1:35 am

Nick postavy: Huskercz
Class feral tank , balance v offu
Koupená nebo vyexpená postava: totálně čistě vyexpené (žádný powerlevling Wink )
Zkušenosti s progresem: BoT 2/5 HC BwD 4/6 progresoval som výhradně s guildou
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Hraji od 12, a jsem tu od wotlku kde jsem byl feral dpsko a restak,ale ja s drudidem ako heal stojim za picu, na cata jsem chtěl vyzkoušet něco nového Wink
Stav tvého equipu, ilvl: 366 tank 358 bala
Talenty: tu cela moje armory Wink http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Huskercz
Screen ui (idealně s FPS v raidu: z raidu ho bohuzel nemam :-( http://postimg.org/image/lfxb0g0kz/cca0f456/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: mno ako feral tank reforguju hlavne na dodge a masterku, gemoval jsme hodne agi a k tomu bud dodge nebo mastery, ale pak jsem hodil aj neco stamky,uhnu dosti ranam a ta stamka se treba v puse magvava docela hodi Wink
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS i mumbe mam ,bez mikraku v raidu ani ranu Wink addony klasika dbm,recount,xpearl a omen
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Pokud jsou raidy vypsane dopredu tak si cas vzdycky udelam, sem clovek co rad vi kdy co bude Wink
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: o equip mi moc nejde,kdyz clovek neni lamka tak ho nasbira, spis mi chybi o wtlku byt v nejake guilde ktera neceho chce dosahnout a nespokojuje se se s tim co uz dosahla jeslti me chapete Wink
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Nyga stole my equip - z niceho nic odeslo cele vedeni a zbyl tam jen debil co vyraboval GB, pak jsme to nejak prosel ,ale nikde mne nechytli lidi, ted jsme ve Wrriors of Freedom, je tma tak 5 lidi co mam rad a kteri za to stoji, ale 2 jsou do underrated protoze chteji slozit vic jak valinu v botku,GL se chce venovat reallifu a na wow uz skoro neni a prislo tma plno kokotu z rozpadle guildy Hell Rajders , kteri to potopili uplne,s progressem sem mel trpelivost a kvuli lidem tam drzel, ale kdyz budou ppryc tak bych aj ja neoc slozil a proto pisu sem Wink
Znáš někoho z EXALTED? Hrabal sem v pameti aj ve friendlistu ale nikdo tam nebyl :-( takze asi ne
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Klasika z worldu, jedna z tech vice topovych guild
Něco o sobě Nerad někomu říkám hned  své jméno natož ho psát na forko Very Happy takže toho se asi zdržím, jinak je mi 20 sem z male vesnicky ale ted studuju v praze na přírodovědecké fakultě,máma je slovena a otiec je čech ,ale čeština je primár Wink ale díky mame slovenskym nadavkam rozumim Wink pomáhám se správou 2 firemních serverů a občasné vykládky zboží, prostě sháním mamon kde se da Wink přítelkyně také hraje  takže i když jsme u ní ,můžu nenápadně hrát, tak nejak nevim co dal psat Very Happy snad jen v ocekavane kritice meho equipu a talentu budte prosim slusne hovorici Very Happy snad sem to vsechno vyplnil spravne Very Happy

huskercz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 16. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Wolus Mon Sep 28, 2015 11:14 am

Zdarec
1) Itemy s jakými staty se snažíš sbírat?
2) Co ty tvoje kalhoty (sockety i ench)?
3) Trinkety používáš tyhle vždy? Neexistují nějaké lepší? Jaké?
4) Podle čeho se řídíš při reforgi?

...celkově socketovat ani enchantovat (boty, chestka) staminu nemá valný smysl, na mangle od Magmawa jsou redukce Wink

btw pamatuju si tě z Nygy... kdo to vybrakoval GB? Very Happy
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  huskercz Mon Sep 28, 2015 12:18 pm

ahoj, mno ted farmim valinu na HC na trinketu, chci mit jendu s agi na dodge a jednu na stamku, ta s agi kterou mam neni na tanka ideal ani nahodou ale videl jsme jiz dost lidi s ni tankovat, az doberu valory tak jsi zrejme kupim za valory ,nekdo mi doporucoval trinketu z magvava HC ale ta se mi zda spis na Dk nez druida, sbiram pokud mozno itemy s dodgem a masterkou ,ale to pospolu drtivou vetsinou neni takze alespon jendu z toho na tom itemu mit a to druhe reforgnout,jinak nejak beru co padne, valory jsem ted spis investoval do balance druida ktereho se snazim equipnout.
co se tyce kalhot tak nevim co presne mas na mysli, zrejme ti asi vadi ta stamka, coz chapu protoze take postupne dospivam k nazoru ze bych tam hodil neco s agi a co se tyce enchantu tak na ten jsme se kouknul a hodil tam neco lepsiho co mi bylo doporuceno tak nevim :/ a nad enchantem chestky by mne ocela zajimal tvuj nazor, driv sem tam mel 20+ stats ale nekdo rikal at si tam hodim neco se stamkou, pokud je jiny enchant tak ho na svem magovi jeste vyrobit neumim a v aukci sem zadny lepsi nevidel :/
Snad sem nejak odpovedel na vse :-)
a btw. GB vybrakoval Kapustnak hodil to guildy Veterans of Anathoria a v momente kdzy to do jejich GB hodil tak nas vsechny kickly Wink

huskercz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 16. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Destik Mon Sep 28, 2015 12:29 pm

Na jakych bossech ma feral vyhody na jakych ne jaky ma + a - oproti jinym tankum
Neco o rotaci bys taky mohl napsat
Mame ted 4 aktivni tanky vadilo by ti byt na stridacce?
Neni lepsi profka nez min kde mas staminu?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Wolus Mon Sep 28, 2015 12:42 pm

Na trinket si zajdi Corena (Event co ted je) padá z něj řekl bych asi nejlepší trinket na feral druida co ted je... Co trinket z TB za Exa repku? Kde bys ho využil?
Koukám, že v progressu ani nemáš napsané ToTFW. Byl jsi to?

Itemy s dodge ani neexistují (pokud nepočítám asi 2 trinkety), jde mi spíš o další staty co jsou na itemech (crit, haste, hit, expertise...)

Oranžové sockty máš lepší agi + dodge, ne agi + mastery...když znovu koukám na ten enchant tak je diskutabilní asi, ale myslím, že lépe výjde 145stam + 55 dodge. Ench do chestky určitě +20 all stats.

Noo.. mě jsi zatím moc nepřesvědčil mám pocit, že sis spíš přišel pro rady, než že tu přihlášku myslíš vážně.
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  huskercz Mon Sep 28, 2015 1:49 pm

Trinket z corena davno mam,ale nebyl jsme si jim jisty, ToTFW mam na normal, na HC jsem to ještě nebyl,trinekt z TB jsem mel ,ale zda se vice na dpsko nez na tanka,to agi ti hodi nejaky ten dodge a aj pomuze pri dps, ale tank musi primarne prezit snizovat dmg do nej a k tomu je lepsi ten cisty dodge

Feral ma rozhodne vyhodu na Hlafusovi napriklad, kde se nestackuje a myslim ze i diky manglu si lip udrzi storma aj bossa, jeho asi nejvetsi vyhoda je premena do kocky,ktera se da suprove vyuzit na chogallovi, jelikoz jede agi na dodge tak v kocce i s tank equipem slusne toci rotace v bearovi je klasika , hodim fearie fire, nejvic asi hazu mangle ,bersekr si zapinam vzdy tak aby mi vyslo na hero, stackuju lacarate a pri 3 stacich tam hodim pulvalizer , na bossovi dal drzim demoralizing roar a hazim trash, kdyz vyjde cas tak hodim maul a swipku pouzivam kdyz je kolem vic cilu ale opatrne jelikoz se mi povedlo si tim pretahnout na halfovi dracky :-) v kocce drzet dotky rake a ripku s full cp ,mangle na bleed a na sobe savage roar, kdyz vyjde cas i comba tak ten ferocius bite.
ty staty bych po dodgi a masterce preferuju itemy s criticalem jestli se ptas na toto. Profka mi zbyla od wotlku a je ted zrejme lepsi jet letherworking se skiningem kde je ten critic,inscription na enchanty, nebo jewelcrafting na ty lepsi sockety ,ale mining se mi nezda jako spatna profka pro tanka, na stridacce mi byt nevadi , ale porad to beru ako main spec a uz jsme si na teba vzpomněl Wolus Very Happy a nepřišel sem pro rady, a a myslim to vazne ,zeptam jsem se jen na jendu vec a to je ten enchant na chestku protze tam sem proste nevedel co je lepsi :/

huskercz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 16. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Morby Mon Sep 28, 2015 2:02 pm

huskercz napsal:Trinket z corena davno mam,ale nebyl jsme si jim jisty, ToTFW mam na normal, na HC jsem to ještě nebyl,trinekt z TB jsem mel ,ale zda se vice na dpsko nez na tanka,to agi ti hodi nejaky ten dodge a aj pomuze pri dps, ale tank musi primarne prezit snizovat dmg do nej a k tomu je lepsi ten cisty dodge

On myslel ten masterkový na tanka, popneš si resisty, u kterých bossů je to must have trinket?
Jsem toho názoru, že tanků máme momentálně dost a dalšího na střídačku nevím zda by bylo dobré. Jak se vyznáš v resto?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Gingereater Mon Sep 28, 2015 2:09 pm

Ahoj, jelikož si tě moc dobře pamatuji z Nygy, nemůžu Exalted doporučit tvé přijetí.
Je to sice už skoro rok, takže si se mohl zlepšit jak v pozicování bossů, tak v celkové mechanice tankování, ale i přesto si myslím, že na úroveň raidů v Exalted nemáš a byl by si jen brzdou.

Ať vedení zváží, jestli chce risknout dalšího medvídka ale za mě PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  huskercz Mon Sep 28, 2015 2:17 pm

co me tak napada tak ten resist by se nejvic hodil na Nefariana

huskercz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 16. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Cady Mon Sep 28, 2015 2:23 pm

Proti
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Wolus Mon Sep 28, 2015 2:46 pm

huskercz napsal:Trinket z corena davno mam,ale nebyl jsme si jim jisty

Sám jsi psal, že ten agi trinket je spíš pro dpsko. Minimálně v tomto případě není co řešit podle mne.

huskercz napsal:trinekt z TB jsem mel ,ale zda se vice na dpsko nez na tanka,to agi ti hodi nejaky ten dodge a aj pomuze pri dps, ale tank musi primarne prezit snizovat dmg do nej a k tomu je lepsi ten cisty dodge

Trinket z TB jsem v žádném případě neměl na mysli https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=62468
ale tento https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=62466

Hmm Hmm. Unikají ti nějaké podstatné detaily. Když si něčím nejsi jistý, vyzkoušej to. Když nevíš co by mohlo být lepší trošku matematiky ti pomůže. Nemáš přehled o trinketech (Mirror viz výše je základ na každého tanka), vůbec se z toho nesnažíš vyždímat maximum, nepřemýšlíš jak pro raid (a zejména healery) zařídit co nejmenší healování.

Klidně mi někdy napiš, ale je to spíš o tom sám si s tím vyhrát, sám dostat maximum ze SVÉ postavy.
PROTI
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Hannele Mon Sep 28, 2015 5:46 pm

Huskercz napsal:..je tma..
Záleží, v jakou denní dobu tu přihlášku čteme.

Není mi uplně jasný, jakýho chceš druida. Staminového tanka? Avoidance? Mastery? Pokud avoidance, jak se řídíš dodgem? Pokud mastery, balancuješ nějak crit a mastery? Proč k mastery crit a proč ne? Zkus ten theorycraft trošku rozebrat.
Jakou abilitu používáš na target (který se pulluje na range) v roli tanka jako první a proč?
Máš jednu trinketu na agility a jednu na staminu. Má to nějaký hlubší význam? Nejsou mi jasné ani gemy. Někde agi, někde stam, někde dodge. Čím se řídíš?
Odkud čerpáš informace ke své postavě?
Kdo ze tvé předchozí guildy tě může doporučit?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Shadowkick Mon Sep 28, 2015 6:13 pm

OK tak k tomuto sa musim vyjadrit

bol by to pekny druid tank keby si vedel ze uz WotLK davno skoncil casy kedy sa tlacila stamina su v nenavratne ... vidim tam zle gemy zle enchanty a dokonca aj jeden zly reforge ....
a to som radsej nepozeral talenty a glyfy ked si to nejak das doporiadku tak si to mozno pozriem zatial PROTI

(BTW je to aj preto ze tankou mame dost keby si mal vsetko ako ma byt tak by som bol za lebo skuseny feral tank sa do dlsieho contentu hodi ako sol... )


Naposledy upravil Shadowkick dne Mon Sep 28, 2015 6:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Shadowkick Mon Sep 28, 2015 6:18 pm

huskercz napsal:kdyz vyjde cas tak hodim maul

toto si robis prdel? :DD ja neverim Very Happy

vysvetli mi preco hadzes maul len obcas? ked vyjde cas Very Happy
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Sep 30, 2015 10:23 am

Proti.
Balance eq...rly tam mas mastery gem?
Talenty taky spatne.Lunar shower urcite ne.To radsi full dreamstate+moonglow/furor...proste cokoliv ti pomuze s manou protoze na hero encouterech jde docela dost dolu zvlast kdyz musis plosnit houby+hurricane(Sinestra)

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Lalaya Wed Sep 30, 2015 3:31 pm

Proti.
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Diranda Thu Oct 01, 2015 12:14 am

Ahoj!
Vec sa má tak, že momentálne je kapacita tankov na svojom limite, a ak by som mal porušiť nepísané pravidlo a prekročiť limit, musel by som tak urobiť, kôli nadštandartne schopnému tankovi, ktorý ovláda svoju postavu a všetky encountre a "nestratí sa ".
U teba bohužial túto schopnosť nevidím.
Jednak sú tam medzery v theorycrafte, taktiež gear a názory našich členov jednak tých ktorí sa do druida vyznajú ale aj tých ktorí ťa poznajú z bývalej guildy.
Verdikt teda znie NEPRIJATÝ

Prajem však veľa šťastia niekde inde.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Huskercz- feral tank Neprijatý Empty Re: Huskercz- feral tank Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru