Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

+12
Terorizt
Soulburn
Cady
Majunka
Goldrin
worent
Cobain
Kucko
Kafu
Eveonor
Gingereater
Dracice
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Tue Sep 22, 2015 9:55 pm

Nick postavy: Dracice
Class Mage Fire (offspec pvp frost)
Koupená nebo vyexpená postava: Mnou vyexpená
Zkušenosti s progresem: Napíšu spíše, co nemám zabité na HC - totfw, sinestra,chogal,council,neff,maloriak, taktiky znám, ale praxe je něco jineho než teorie
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: od začatku Twinstaru
Stav tvého equipu, ilvl: 360
Talenty: 3/35/3 - případně možno upravit kvůli pyromaniacovi který využiji u 2 nebo 3 bossů
Screen ui (idealně s FPS v raidu: https://2img.net/h/s8.postimg.cc/3pqkim8wk/Wo_WScrn_Shot_111614_111310.jpg
Screen z raidu nemám, každopádně s encountery problémy nemám, takže se nestane, že by mi klekl PC. Internetové připojení na vysoké úrovni.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Fire mage. Zkoušel jsem arcane do pve a je to tragedie, nic to netočí.
Staty jsou pro mě 17% hitu, intel, haste do capu (15/25 -- mám 15%) a pak crit. Sockety tlačím na intelekt, reforguju mastery do hitu.
Rotaci začínám pyroblastem, následující living bombou, v případě nahodím scorch a pak firebally. Combustion vyhazuji při living bombe a potom co mám dotky na targetu.
Když se plošní, tak se rozhazují dotky pomocí impactu + plošné spelly.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mám. Mikrofón mám. Hlas na mluvení též mám. Používám jen DBM a addon na combustion.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Ano váš raid time mi vyhovuje. V zimě není problém být včas na raidu. Přes léto, když jsou aktivity, tak se stíhám včas omluvit a odůvodnit mou absenci. Studuji VŠ a tak mívám zkouškové období, ale i to se dá skloubit (vždyť to znáte Very Happy )
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Tak především, bych tu našel po delší době guildu, kde je dobrá společnost, dá se kecat o všem, vyrazit na sraz. Dále bych chtěl guildě pomoct do budoucna v kvalitním progressu a dalším guildovním aktivitám Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Na Twinstar jsem přišel s guildou Sanguineus Adamas, s kterou jsem zažil nejlepší časy hraní, progress celého TBC a začátek Wotlku, kde jsme se po dlouhých letech Naxxu rozpadly. Následovala guilda Deathbringers, kde jsem poznal další super partu lidí, s kterou to šlo dobře a doprogressoval jsem s nimi až celý ICC. Guilda přestala hrát a tak jsem přestal taky, Vratil jsem se začátkem Cata, kdy jsem se dostal do Friends with Benefits. Chvíli to vypadalo, že má guilda našlápnuto, ale taky přestali hrát a už to šlo od 10 k 5. Přechod do Underrated, kde jsem byl asi 3 dny, pak do HHH. Každopádně, nikde jsem nenašel to co jsem hledal. Věřim, že v Exalted, se můžu zahnízdit a dožit až do konce Cata Smile
Znáš někoho z EXALTED? No hoši, já vás znám už dlouho, od TBC, jedna z mala guild, která se držela na žebřičku vysoko v předhánění 1st killu. Dokonce si myslím, že máte i hodně RF z wotlku. Znám lidi jak z PVE tak PVP, zkusím pár jmen: Cobain, Nolf, Lasik, Silverleaf  Smile Tím jsem odpověděl rovnou na další otázku.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? VÁŠ TEXT
Něco o sobě Tak jmenuji se Michal, je mi 21. Bydlím půl hodinky od Prahy, kde studuji VŠ. Věnuji se povětšinou škole, práci, ale umím si udělat čas i na svoje zájmy Smile

Vlastním ještě altíka, Prot paladin, 350 item level. Pomalu ho oblíkám.

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Sep 23, 2015 6:51 pm

Pro
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Wed Sep 23, 2015 6:54 pm

Ahoj,

- Využíváš v průběhu encounteru nějaké defenzivní cooldowny? Proč ano/proč ne?
- Co tvoje abilita spellsteal, na jakých encouterech ji nejvíc využiješ a proč?
- Používáš ring of frost? Kdy/kde/proč?
- Proč glyph of mirror image?
- Jaké jsou na tomto contentu podle tebe nejlepší trinkety na fire mága?

- doplňující otázka: byl bys ochotný mít v offu arcana? pokud ano: co si myslíš o trinketu shard of woe?

Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Wed Sep 23, 2015 7:12 pm

Ahoj, měl bych pár doplňujících otázek.

Jaké dva momentálně dostupné trinkety by jsi označil za nejlepší pro fire maga? Eve byla rychlejší. Very Happy

Při jakém encounteru, a jak, by jsi využil talent Cauterize ve prospěch raidu/sebe?
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Wed Sep 23, 2015 7:15 pm

- Využíváš v průběhu encounteru nějaké defenzivní cooldowny? Proč ano/proč ne?
Panik buttooon Ice Block. Proč jo? abych neumřel, nebo u neffa si shodil dotku na sloupu. Každopádně, mám tu RoF, když utrhnu trash. Mage ward na snižení plošného dmg, Mana Shield. Invis na snižení agra.
- Co tvoje abilita spellsteal, na jakých encouterech ji nejvíc využiješ a proč?
Bindy stejné z PVP a PVE. Vyhovuje mi to. Dá se použit u Omnotronu na SS zvýšeného dmg, Maloriak na steal Remedy.
- Používáš ring of frost? Kdy/kde/proč?
Mám přibližně stejné bindy jak pro fire tak pro frost spec, čili ho mám na liště a na stejném bindu. Ale dá se s ním dobře zachránit zadnice raidu, když to umí mage použit. Používám ho u Neffa a Chogala na zpomalení addek. Dále by se dal použít u Sinestry, Maloriak.
- Proč glyph of mirror image?
Mezi Mirror glyphama, není moc užitečných glyphu. Mohl bych zaměnit za levnější cakesy, ale když dělám stolík na začatku raidu, tak mi Mirrory přišly jako přilepšení k dmg (hodně zanedbatelné)
- Jaké jsou na tomto contentu podle tebe nejlepší trinkety na fire mága?
Vzhledem k hitu, je z mého pohledu pro mě nejlepší trinkety z reputace baradin wardens + HC atramedes.... zkoušel jsem mít HC atramedes + z eventu, ale překrývají se procy (nebo se mi nepovedlo, aby se spustili oba)

- doplňující otázka: byl bys ochotný mít v offu arcana? pokud ano: co si myslíš o trinketu shard of woe?
Offa jsem měl speclého, celý eq. upravený, na dummy během minutového burstu jsem se dostal až přes 2k + na dps oproti fire, každopádně při běhacím encounteru je ztráta dmg oproti fire hodně veliká. Není problém to opět nahodit. Trinket dobrý, ale pro arcane spec naprd. Haste cap pro arcane maga udělat z equipu a proc na haste se nevyplatí při burstu kvůli global CD.

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Wed Sep 23, 2015 7:20 pm

Kafu napsal:

Při jakém encounteru, a jak, by jsi využil talent Cauterize ve prospěch raidu/sebe?

Fíha, težko říct. V tom co jsem měl zatím čest zabít, tak jsem tenhle talent nepotřeboval, ale určitě pomůže.

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Wed Sep 23, 2015 7:22 pm

Ahoj.

Nemyslíš si, že Arcane Concetration je lepšie ako Improved Scorch?
Unbuff máš 15% haste? Plánuješ na prípadnej 25ke ísť iný unbuff cap?
Čo hovoríš na Volcano a následný reforge miesto Baradin trinketu? Skúšal si?

Na jednej strane vidno, že je to achievnutý char, PVP+ (aj v nejakom videu som ťa videl). Škoda, že máš poslabší equip a progress.

PRO test
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Wed Sep 23, 2015 7:28 pm

Nemyslíš si, že Arcane Concetration je lepšie ako Improved Scorch?
Přemýšlel jsem o tom, že bych vyhodil Pyromaniac a Scorch a dal to do Concentration, ale na 10 jsem problém s manou neměl. 25 jsem nebyl, nemám vyzkoušené.

Unbuff máš 15% haste? Plánuješ na prípadnej 25ke ísť iný unbuff cap?
Ano mám 15%. Mohu jít buď na 12,5% nebo 25% a to si nějak nedovedu představit, že by se mi to povedlo nasocketi/enchantit

Čo hovoríš na Volcano a následný reforge miesto Baradin trinketu? Skúšal si?
Chtěl jsem, ale goldy mě to nedovolily Very Happy Ale jak na to koukám, mohl bych provést na svém equipu pár změn, předělat enchant na botách a pohrat si s těma reforgema. Ale dokud neseženu Volcano, tak bych s tim zatim nemanipuloval

Na jednej strane vidno, že je to achievnutý char, PVP+ (aj v nejakom videu som ťa videl). Škoda, že máš poslabší equip a progress.
Rozovka 4 Smile

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Wed Sep 23, 2015 7:33 pm

O tom glyphu of mirror image se právě zmiňoval někdo v přihlášce jiného fire mága a údajně by to měla být dps ztráta. S glyphem totiž castí jen firebally a bez něj údajně frostbolty plus co každých cca sedm sekund fireblast bez global cooldownu, což vychází líp než jenom fireball.
Je samozřejmě otázka, jak to je na twinu... Very Happy tak mě jen zajímalo, jestli jsi o tom někdy slyšel, případně jestli o tom máš nějaké bližší info.

Jinak já jsem pro.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Wed Sep 23, 2015 7:43 pm

Dracice napsal:
Kafu napsal:

...

Fíha, težko říct. V tom co jsem měl zatím čest zabít, tak jsem tenhle talent nepotřeboval, ale určitě pomůže.

Na bosse které jsi napsal, že nemáš zabité bych se tě neptal. Myslel jsem V+T kde můžeš ušetřit dmg do raidu při blackoutu tak, že nepujdeš na hromatu ale chytíš ho sám.

Glyph of Mirror Image je paradoxně opravdu ztráta dmg na každých mirrorech +- o 10k dmg.

Kartu bych doporučoval sehnat co nejdříve, proc Intelectu je to nejlepší co ti trinket může dát.

Za mě pro test.
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed Sep 23, 2015 7:54 pm

Dracice napsal:Ano mám 15%. Mohu jít buď na 12,5% nebo 25% a to si nějak nedovedu představit, že by se mi to povedlo nasocketi/enchantit
Ak sa nemylim haste capy 12.5% - 15% - 25% su uvadzane s buffmi, co znamena, ze ti staci nejakych 19% + moonkin aura/shPriest aura a mas 25%.

Dracice napsal:...nebo u neffa si shodil dotku na sloupu...
Na to pozor, rovnako ako Blackout u V&T, Explosive Cinders vybuchnu pri zruseni debuffu (klasicke spadnutie debuffu, Cloak of Shadow, zrejme aj Ice Block).

Dracice napsal:Když se plošní, tak se rozhazují dotky pomocí impactu + plošné spelly.
Tymi plosnymi spellmi myslis, ze tam hodis impact a potom tocis Blizzard?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Wed Sep 23, 2015 8:06 pm

Noo, kdyby se to počítalo s aurou, tak už je to dosažitelné. Ten haste cap jsem si zjištoval už na startu Cata. Tak se na to radši ještě podívám.

Jsem to asi špatně napsal. S tím Cinderem, odspočim dál od sloupu a při výbuchu dam block, který pokreje ten dmg. Nevím, jestli je to praktické, neměl jsem možnost to vyzkoušet.

Neee, blast wave + Flamestrike... kdysi na TS fungovalo, že přes clearcast + blizzard si mage na plošnění doplnil full manu Very Happy

// To Volcano bych si mohl koupit, goldy jsem posbíral Smile

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Wed Sep 23, 2015 8:11 pm

Dracice napsal:// To Volcano bych si mohl koupit, goldy jsem posbíral Smile
Mňa to len zaujímalo, či si to skúšal. Osobne neviem, ktorý trinket je najlepší do 2nd slotu z tých 3 alternatív. Skús sa poradiť s niekým, pogoogliť.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Wed Sep 23, 2015 8:17 pm

Ono když se nad tím hloubkově zamyslím, tak je to mínus pár procent kritu, zároveň ale 1600 intelektu navíc, což podle mě spraví víc. Aj to tak většina nosí. Jen je horší na sehnání.

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  worent Wed Sep 23, 2015 9:22 pm

pro
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Goldrin Wed Sep 23, 2015 10:18 pm

Fuu, no kde bych začal. Začnu asi EQ
Podle toho co vidím, tak nereforguješ haste do hitu, což je špatně. (btw. napiš mi prio staty pro mága)
Takže doporučuju změnu reforge na ramenech, backu, chestě, daggeře, off handě, gatích a botech. Dále špatné enchy na rukách a botech. (Na ruce 50 haste (mastery u mága useless) a na boty 50 hit, řiď se PRIO staty !). Dále mě zarazil gem v chestě 40 HIT, tento gem dáváš až úplně v krajní nouzí, kvůli toho ztrácíš 40 INT. Zbytek máš vpořádku Smile
btw. Zajimalo by mě, odkud bereš theorycraft na mága, postni mi link díky Very Happy
Talenty:
Doporučuji ti si udělat dvojí pve talenty, jedny s Pyromaniacem + Flamestrikem a jedný bez nich. Jelikož vidím, že máš jen jedny talenty a to s Pyromaniacem, který využiješ jen na pár bossu, máš lepší dát tyto body do talentu Arcane Concetration. Jelikož na 25 budeš mít větší problémy s manou jak na 10.
Rotace:
Nevím jestli jsi zapomněl zmínit v rotaci spelly MI a FB, tak bych byl rád, kdyby jsi mi tady znova napsal svůj open na bosse se vším všudy Smile

To by bylo asi zatím vše, doufám, že se dočkám správných odpovědí Very Happy
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Wed Sep 23, 2015 10:33 pm

Noo už jsem to zmiňoval:

Držím si 17% hitu, a a právě proto mám ten socket v chestě, aby mi to dalo těch 17% Very Happy pak Intelekt, haste cap a zbytek do critu.
Veškerý reforge se snažím z masterky do hitu.
Proč bych měl reforgovat haste, když mám akorát cap?

O těch rukavicích vím, ale přišlo mi líto přehazovat ten drahejch ench Very Happy, určitě předělám, to samé ty botky, ale zbylo mi to po mé akci " zkusim arcane " Very Happy
Ale určitě plánuju koupit Volcano a překopat si trošku equip... ench v botach + splnit v botkách socket bonus, a u trinketu přereforgovat crit a masterku do hitu.

nevim jestli forum umožňuje linky:
http://forum.monster-wow.com/index.php?/topic/23174-fire-mage-guide-434-pve/
http://tauri-veins.tk/fire-mage-wow-pve-dps-guide

Už jsem psal, že na 10 problém s manou nebyl, ale 25 nemám zkušenosti. Jsem flexibnilní nedělá mi problém překlepat je to chvilka.

Open na boss? castim pyro, hned Living bombu, orb a spam fireballu. Combustion sázim, když mám na targetu všechny dotky + vyšší crit ignite z pyroblastu. Upřímně, sázím Mirror Image hned ze začatku a pak s CD (orb,eng)

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Majunka Wed Sep 23, 2015 10:53 pm

Pro

Majunka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Goldrin Wed Sep 23, 2015 10:58 pm

Shrnu tvé prio staty podle toho, co mi tu píšeš.  HIT (17%) > Intel > Haste cap > Crit?
Proč bych měl reforgovat haste, když mám akorát cap?
Počítej s tím, že na 25m máš vždycky buď shamana, shadow priesta nebo balančáka, takže ti stačí 10 % hastu úplně vpohodě. S hc equipem máš 15 % hastu ikdyž nechceš Very Happy
Jelikož se hlásíš do PVE guildy čekal bych, že budeš worgen, chápu že jedeš i pvp ale my jsme PVE guilda. Takže ztráta 1% jde znát.
No mě jsi nepřesvědčil. Za mě PROTI
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Thu Sep 24, 2015 7:38 am

Ty staty jsi shrnul správně. Takhle to mám.

To s těmi 25man raidy jsem netušil, protože jsem nikdy nebyl. V 10 manu jsme měli sotva ele shamana, takže jsem ten cap mít musel. Udělat rychly reforge je otázka pár minutek.

Každopádně ti děkuji za rady ohledně mága do budoucna Smile

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Cady Thu Sep 24, 2015 8:22 am

Sme pve Guilda ale dám ti PRO poznám ťa a pvp hráč je podľa mňa vždy kvalitnejší ako čistý pvečkar..... ( Hlavne konečne ďalší kvalitný hráč na pvp akcie ako 3s 5s rated BG ono ťažko sa hľadá kvalita v tej kope naivn...pveška... z nadšením pre pvp Very Happy ) Dragonslayers
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Soulburn Thu Sep 24, 2015 9:22 am

Já jsem pro. Nevidím zásadní nedostatky a je vidět snaha. Equip je sice minus, ale nic závažného. Jen bych poprosil screen kde trackujes procy a jak rozeznavas dmg ignite
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Terorizt Thu Sep 24, 2015 11:50 am

Další dobrý hráč do rated BG na next season. Poznám ešte z Deimosu ,ak budeš aktívny EQ sa dobere rýchlo ---> som ZA

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Dracice Thu Sep 24, 2015 12:15 pm

Soulburn napsal:Já jsem pro. Nevidím zásadní nedostatky a je vidět snaha. Equip je sice minus, ale nic závažného. Jen bych poprosil screen kde trackujes procy a jak rozeznavas dmg ignite

Procy mi ukazuje zakladni blizzard auras + vidim u xpearlu v buffech. Zní to dost nepřehledně, ale hraju tak už pár let a jsem na to zvyklý. Dmg ignite se orientuju pomocí Combustionhelperu.

Dracice
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 22. 09. 15
Bydlisko : Sypacka

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Destik Thu Sep 24, 2015 12:35 pm

Konecne nekdo kdo bude s nami chodit bud random bg nebo ty ratedy (.....) a mage se hodi v raidu vzdy. Taktiky se doucis rychle a eq mas behem par id dobranej za me PRO
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY Empty Re: Dracice - Ohnivý čaroděj - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru