Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agonyová - Hunter - Neprijatý

+17
BadSector
Muf
Anatiro,Kalas,Slimec
Stampi
Keeper
Seraphim/Silverleaf
BlackRider
Borg
Amigo^
Fearr
Stejk
deimo
Arranion
Kuttis
Fanatick
Poison
agonyov
21 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  BadSector Wed Nov 12, 2008 4:40 am

mno ... fanatick je este v guilde. a ja vam nieco poviem o tom pozicani na mounta. vyexpil som 4x70 a ani raz som si nepozical... odchod z TAP? cudne..az prilis. dlha pauza? a kedy bude dalsia? o mesiac? a full PVE EQ? kto nema kto presiel TaP - om . mne sa nepaci ale necham to navas. ( nic osobne ani sme sa hadam nikdy nikde nestretli). Jeej stejk Very Happy mame rovnaky nazor aspon raz Very Happy

BadSector
Scout
Scout

Počet príspevkov : 44
Join date : 04. 10. 08
Age : 41
Bydlisko : Košice

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  agonyov Wed Nov 12, 2008 9:43 am

BadSector napsal:mno ... fanatick je este v guilde. a ja vam nieco poviem o tom pozicani na mounta. vyexpil som 4x70 a ani raz som si nepozical... odchod z TAP? cudne..az prilis. dlha pauza? a kedy bude dalsia? o mesiac? a full PVE EQ? kto nema kto presiel TaP - om . mne sa nepaci ale necham to navas. ( nic osobne ani sme sa hadam nikdy nikde nestretli). Jeej stejk Very Happy mame rovnaky nazor aspon raz Very Happy
Hral sem wow skoro 3 roky v kuse pak sem ale nemel na wow cas tak sem si dal prestavku.. dalsi prestavku neplanuju. A z TaP sem odesel kvuli kamaradum do Blacklistu ( asi se rozpadla) a ted sou u vas. A proto chci k vam .. kvuli nim protoze si zase chci zahrat skvelou hru se skvelejma lidma.

agonyov
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Wed Nov 12, 2008 11:52 am

Blacklist se asi nerozpadl, ale byl rozpusten, pokud bys tam byl, vedel bys to, stejne jako to, ze Exalted je do jiste miry jeho pokracovanim.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Wed Nov 12, 2008 12:07 pm

Agoniovu poznám len veľmi málo. Ak si dobre pamätám, bol veľký kamarát s Exom a Gejzírom - v PRAE (ale niesom si tým úplne istý). Lenže, mne si sa nikdy nejako extra "nepáčil". Pripadal si mi strašne namyslený a arogantný, čo bolo v tvojom tedajšom veku dosť zvláštne. Suspect Neviem no... ale city by tu mali ísť asi bokom.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  agonyov Wed Nov 12, 2008 1:26 pm

Ampo napsal:Agoniovu poznám len veľmi málo. Ak si dobre pamätám, bol veľký kamarát s Exom a Gejzírom - v PRAE (ale niesom si tým úplne istý). Lenže, mne si sa nikdy nejako extra "nepáčil". Pripadal si mi strašne namyslený a arogantný, čo bolo v tvojom tedajšom veku dosť zvláštne. Suspect Neviem no... ale city by tu mali ísť asi bokom.
No s exem a gejyirem sem nejak moc kamarad nebyl ... je videt ze me moc neznas... ale jestli myslis ze sem arogantni tak OK je to tvuj nazor. Smile

agonyov
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  agonyov Wed Nov 12, 2008 1:27 pm

Seraphim napsal:Blacklist se asi nerozpadl, ale byl rozpusten, pokud bys tam byl, vedel bys to, stejne jako to, ze Exalted je do jiste miry jeho pokracovanim.
Nemohl sdem to vedet kdys sem nemel internet.... sem na intru a net mi de od mynuliho tejdne ... takze sem asi nemohl delat nic... Shocked

agonyov
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Viridiana Wed Nov 12, 2008 3:54 pm

Osobne za mna, poznam Agony z cias Preatorie a ja osobne som z neho nemala pocit, ze je arogantny a namysleny. Ku mne bol vzdy slusny a mily. Ochotny kedykolvek pomoct. Hm...zeby to bolo koli tomu, ze som holka? Razz Nemyslim
Viridiana
Viridiana
Knight
Knight

Počet príspevkov : 75
Join date : 05. 10. 08
Bydlisko : Hl. mesto SR

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter

Příspěvek  Kuttis Wed Nov 12, 2008 11:51 pm

takze me rozhodnuti je NE Razz

důvod je ten, že měl hodně času na odpověd toho co jsem napsal, nestalo se tak a nehodlám pořad čekat.

klidně si říkejte, že lezu Stejkovi (vy víte kam), klidně si myslete že se bojim abych mě nějaky hunter nepředehnal v dmg (teď mě předhoni každy) ale to si opravdu můžete jen myslet, protože pokud si člověk pořadně prozkoumal postavu a ma eq podobny jako ja musi mit stejny i lepši dmg... v tom problem nevidim, pokud vy ano je to vaš názor.

mnoho z vás, co to teď čtete si určitě říká co je to za magora, ale to že ma eq neni "jedinou" ale jednou z podmínek. Přihlášku nenapsal špatně, ale bohužel věnoval se víc věcěm, které pro mě nebyly na prvním místě, mohli se řešit později... prostě huntru mame teď dostatek a nároky podle mě jako CL se všeobecně zvedly nejen nároky na eq Razz

snad je to vše co jsem chtěl říct. Smile
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Nov 13, 2008 2:13 am

Promazano od flamu, vyjadrujte se k prihlasce...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Sardukar Thu Nov 13, 2008 2:22 am

Je to pár minút čo sem si písal s kuttisem a už je to tu fajn rýchla odezva ma teší. Co se týka lockov stejku máš ich snad málo? nedávaj dostatečnej dmg xD nejsou snad pripravený, nemal si snad nekdy port ked si on požádal, prijal som dákeho locka ktorý ti je proti srsti??

Kuttisa som sa len pýtal či dôvod neprijatia vyšiel z neho alebo s nekoho ineho a či bol neprijaty hunter pre ten dôvod alebo pre človeka čo psal ten dôvod pak som mu vyvracal pár argumentu pre ktoré nebol prijatý hunt a pak som povedal svoj názor čo si o tom myslím a nebolo to nijaké jemné slovíčka. Je na tom snaď neco zlé??

Jo a Seraph ja si své následky ponesu rád Smile teď som ako čakajúci boxer len stím rozdielom že ja nečakám aký bude úder trvdý ale či vobec prijde ( hádam pochopíte čo myslím) a to for fun hlasovanie bolo ako ted vidím dosť prospešné.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Thu Nov 13, 2008 12:19 pm

Riešte tu už len samotnú prihlášku.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Anatiro,Kalas,Slimec Thu Nov 13, 2008 6:46 pm

Kuttis.. kdyby te to zajimalo jakej ma EQ mohl si se kouknout INGAME .. jen kvuli tomu ze neodpovedel ho nevemes ma prevazne ZA EQ .. mel by si este popremejslet
Anatiro,Kalas,Slimec
Anatiro,Kalas,Slimec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter

Příspěvek  Kuttis Thu Nov 13, 2008 8:45 pm

své rozhodnutí měnit nehodlám ikdybych měl kvuli tomu odejit z gildy!

po poslední přihlášce huntra Elisse jsem si trochu pozměnil styl nabírání mého classu. Rozdělil jsem si to na pár fází, ale tento hráč neprošel ani první tou nejlehčí. Mam krasne otázky, které bych mu rád položil, ale neprošel a je to jen JEHO chyba.

Jak jsem už psal to, že má eq na úrovni jako já, nebo vyšší není "jedinou" pouze "jednou" z kritérií, které v této době musí uchazeč splňovat.

Prostě pro mě je tahle záležitost vyřešena.

Kuttis (CL huntru)
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty LOCK!

Příspěvek  Lexius Thu Nov 13, 2008 11:36 pm

Kuttis coby CL rozhodl a tím debaty v této přihlášce končí. Prosím kompetentní lidi o lock a přesun.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Moja reč... Agonyova, si NEPRIJATÝ.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru