Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agonyová - Hunter - Neprijatý

+17
BadSector
Muf
Anatiro,Kalas,Slimec
Stampi
Keeper
Seraphim/Silverleaf
BlackRider
Borg
Amigo^
Fearr
Stejk
deimo
Arranion
Kuttis
Fanatick
Poison
agonyov
21 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  agonyov Mon Nov 10, 2008 10:47 pm

Nick: Agonyova
Class: Marksmen Hunter
Rasa: Blood Elf
Talenty : 5/45/11
Jsem hunter zaměřený na Marksmanship DMG (45 pints), ve stromu Beast mastery (5 points) mam pouze zvýšený Health o 5%, v survival (11 points) mam samořejmě prodloužený dostřel o 6y, zvýšený Parry chance o 5% a přidaný spell detterence
Lvl: 70
Attumenty: Hero Auchidon, Karazhan
EQ:Full epic ( kara, ZA , T4 chast a hands,SSC,EYE)

Attack power: 2100 self bufed
Crit chance: 23% (mám v plánu to ještě zvednout)
Crit record: 4.85K

Poprvé jsem hrál wow ještě před TBC několik měsíců, TBC hraji prakticky od vydání. Poprvé sem začal TBC na serveru Gbely, kde jsem hrál za paladina, wariora a druida. Později jsem hrál po různých serverech (Blizzlike i Fun) Kolem vánoc přešel na Narnias. Tady jsem zača hrát za Rouga ale moc mě nebavil tak jsem přešel na Huntu za kterého hraji do dnes. Na narniase jsem vytřídal 4 guildy. Afliction která se spojila s Praetorii zhruba když jsem měl 40lvl, v Praetorii jsem zůtal a kdyby se guilda nerozpadla. Po ůplném zrušení guildy jsem přešel do BoT a potom do TaP kde sem byl až do doby kdy sem si dal přestávku od Wow( trvala asi půl roku) nedávno sem začal zase hrát a proto sháním guildu
Proč chci do Exalted: Vzhledem k tomu že hraji wow už docela dlouho, chci si hlavně zahrát z dobrýma lidma. Myslím že bych mohl být přínosem pro guildu.

V guilde znám Viridianu, Stampiho, Poisona, Kalase, Sardukara, Dassema ...
Další info můžu klidně přidat

agonyov
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Poison Mon Nov 10, 2008 10:58 pm

Agonu poznám už velmi dlouho, nekonfliktní, v pohodě hráč, co ví o čem jeho class je, teďka vlastně díky jeho přihlášce jsem si vzpomněl na guildu Affliction, kde jsem byl asi 2 dny, poté se vytvořila PRAE a dál už víte jak to bylo:) přestože jsem CL rogunů, jsem PRO
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Fanatick Mon Nov 10, 2008 11:05 pm

Kto povedal ze odchadzam ??

Fanatick
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  agonyov Mon Nov 10, 2008 11:09 pm

Díky za odporu páánovéé Very Happy

agonyov
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter

Příspěvek  Kuttis Mon Nov 10, 2008 11:54 pm

zkus vic rozepsat staty, eq
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Arranion Tue Nov 11, 2008 12:22 am

jeee, no helemese, Agony sa hlasi, toho berte ten je pohode Very Happy
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  deimo Tue Nov 11, 2008 1:18 am

tak sem musim aj ja neco sreibnut, aj ked uz by som nemal Smile agony je supa hrac, poznam ho z dob kam mi uz ani pamat nesiaha Razz a mozem len dobre o nom povedat Twisted Evil
deimo
deimo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : Mauacky

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Tue Nov 11, 2008 1:22 am

Proti
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Každý proč má svý proto..

Příspěvek  Fearr Tue Nov 11, 2008 8:44 am

Stejk napsal:Proti

Tak by to chtělo nějaké zdůvodnění asi..

Přihlášku jsem přečetl a při vzpomínce na Fanatika jsem si konečně říkal, že máme adekvátní náhradu. Zkušenosti, věk, kvalita přihlášky, equip, build, nekomfliknost..navíc ho zná hodně lidí z bývalých guild.. Nevidím jediný důvod, proč ho nepřijmout.. přihláška mě zaujala. A pokud působil v Tap, tak nějakou kvalitu mít musí.. pokud ty ten důvod Stejku vidíš, tak se o něj poděl s námi..

Ale říkám PRO
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Nov 11, 2008 9:19 am

1. Fanatick je passé, jasná záležitost, Magina ani Hexx po podání přihlášky do jiný guildy taky nedostali druhou příležitost.

2. Ago na mě působí skvělým dojmem, jsem všemi 10 pro !

3. Stejku, uděláme takový pravidlo, jo ? Když nebudeš souhlasit, napiš prosimtě důvod, ať to z tebe nemusíme páčit ... Smile
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Borg Tue Nov 11, 2008 9:47 am

- Reálný věk?
- Předchozí guilda(y)? Snad to nebyla jen preatoria? ( podle mě, byl jsi i u BoT, že?), Důvod odchodu?
- Přihláška celkem pěkná, ale ty chyby: ůůůůůůůů
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  BlackRider Tue Nov 11, 2008 11:35 am

Jsem pro z těctho důvodů :
- kvalitní equip
- pěkná přihláška
- znalost raidů
- zná ho hodně lidí z praetorie

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Tue Nov 11, 2008 12:07 pm

1. Nepište mi tu že je Fanatik passe. O tom rozhodneme se Seraphem, Kuttisem a Ampem.
2. Posuzovat člověka podle toho zda byl v TaP je naivní. Tak jako si vážím mnohých TaPáků, tak žasnu nad tím že jsou schopni přijat i naprosté osly.
3. Agony znám možná déle než všichni co zde píší že jsou pro. Alespoň nepředpokládám, že vy jste mu pujčovali na koně.
4. Nevím jak může být Fearr spokojený s věkem, když ho nezná. Já ano.

Stále říkám Proti
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Nov 11, 2008 12:45 pm

Stejku:

1. Magina i Hexxex toho s náma prožili mnohem víc a dostali druhou šanci ? Ne.
2. To že ti Ago pravděpodobně nevrátil prachy je věc, která o něm mnoho vypovídá, ale neni to až tak zásadní. Teď mi připomínáš ty lidi, co si stěžujou na worldu, jak jim někdo ukradl při měnění account. Reakce většinou zní "Nemáš měnit" - určitě chápeš, jak to teď myslim.

Stále víc a víc mám pocit, že v týhle guildě má hlas jen jeden člověk, ačkoliv se ostatní snaží vyjádřit názor, stejně nikdo na jejich názory ohled nebere... Nerad to omýlám, ale viz. Obtáhlo a ještě jedna tvoje tlačenka...

Sice mě zase ubodáte, ale nemohl jsem si pomoct.

Ago: Kolik ti teda je ?
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Tue Nov 11, 2008 1:13 pm

Nedluží mi prachy. Vše poctivě vrátil. Opět víš prd (stejně tak o Magíně a Hexxovi) ale meleš za dva. S Agony jsem nikdy neměl spor a dokonce jsme spolupracovali na eventu v Praetorii. Pak jsme šli každý jinam a ani tam jsme neměli žádné spory. Tak prosím nevyvozuj závěry ze své fantasie.

Jinak, tobě a gildě nějak ublížil nábor Ellisse a Obtahla? Mám se tě příště zeptat? Ne, sorry tohle je OT, který ti tady musím mazat v každé třetí přihlášce. Pokecáme na VT, nebo přes PM.


Naposledy upravil Stejk dne Tue Nov 11, 2008 1:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Nov 11, 2008 1:29 pm

Vzato z druhe strany:
Ja toho cloveka neznam, po tom, co se rozpoutala na G chatu pred par dny diskuse o jeho nabrani, ja a Kuttis sme jedini trvali na podani regulerni prihlasky. Uz samotny fakt, ze se mu psani prihlasky nezamlouvalo, na mne moc kladne nepusobilo...zavanelo to takovym tim - Ja byl v TaP, vsichni mne znaji a sem dobrej, proc bych jako mel psat prihlasku?

Na tomhle serveru sem prosel malo gildama, na jednu stranu mam vyhodu, ze jednam se vsema stejne - posramocene vztahy mezi lidmi a G se mne nedotykaji, na druhou stranu mam nevyhodu - nemam zdaleka takovy prehled v lidech, co tu hraji.

Soude podle eq, zkusenosti - tato prihlaska asi nabizi kvalitniho huntera, to je to, co ja muzu posoudit. Co ale neposoudim - nabizi taky kvalitniho hrace, cloveka? U nekterych nezbyva, nez se to dovedet formou zkousky - test ranku, ale pokud toho cloveka nekdo zna, zajima mne, jaký dojem zanechal...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Nov 11, 2008 1:46 pm

Stejk napsal:Nedluží mi prachy. Vše poctivě vrátil. Opět víš prd (stejně tak o Magíně a Hexxovi) ale meleš za dva. S Agony jsem nikdy neměl spor a dokonce jsme spolupracovali na eventu v Praetorii. Pak jsme šli každý jinam a ani tam jsme neměli žádné spory. Tak prosím nevyvozuj závěry ze své fantasie.

Jinak, tobě a gildě nějak ublížil nábor Ellisse a Obtahla? Mám se tě příště zeptat? Ne, sorry tohle je OT, který ti tady musím mazat v každé třetí přihlášce. Pokecáme na VT, nebo přes PM.

To, že vím v týhle záležitost prd, je vinou tvojí a ne mojí, když tu rozhazuješ rukama a nechceš nám říct důvody. Určitě nejsem sám koho teda zajímá proč jsi proti.

Div se a žasni, o Magině a Hexxovi vim mnohem víc, než tušíš. Nevim, co jste řešili na officír chatu o Magině. Co se týče Hexxe, toho jsem do guildy prosekal já a já jsem byl první kdo s nim řešil ten jeho exces a následnou šanci o přijetí zpět. Tady v tom případě jsi ty ten, kdo ví hovno.

Elisse je fajn, Obtáhlo nevim, neměl jsem možnost ho potkat ve hře, jen mi vadí, že tu furt diktujete, jak na každého platí stejná pravidla a pak přijdeš ty, řekneš "Přijat, lockuju to" bez vyjádření kohokoliv jiného a tim to hasne. Já zkrátka neumim být ten, kdo drží hubu, ať se ti to líbí nebo ne. Určitě sis toho už všiml. Obecně proti tobě vůbec nic nemám, jen mi vadí tahle nerovnoprávnost. Nechtěl jsi dělat GuM, ale chováš se tak...
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re:

Příspěvek  Keeper Tue Nov 11, 2008 2:48 pm

1. Tuhle debatu bych určitě přesunul jinam

2. Každý má nárok na svůj názor, na druhou stranu by u toho názoru měl být důvod.

3. Hlavní slovo má stejně CL (doufam), tak nevim co tu řešíte

To ve zkratce ode mě...

PS: Jinak podle statů dobrý hunter...
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  agonyov Tue Nov 11, 2008 4:06 pm

Tak v BoT sem byl jen prechodne nes me prijal TaP. Je mi 15...jestli je to málo tak to pochopim. Stejku...respektuju tvuj nazor je pravda ze si mi pucoval na kone a dekuju ti za to ... Goldy sem ti snad ale vrátil. Ale myslim se že je to uz dost davno tak bys to mohl nechat plavat ... Jinak k tomu že se mi nechtěla psát přihláška... guilda exalted asi vznikla behem me pauzy s wow a kdys sem videl ze je v ni kazdy muj kamos z prae tak sem myslel ze bych mohl byt prijat bez prihlasky ... za to se omlouvam. Na dalsi otázky klidně odpovim. farao Idea

agonyov
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Stampi Tue Nov 11, 2008 4:20 pm

agony je fajn hrac i clovek..nikdy s nim nebyl zadny problem co vim...nevim co Stejk pise ze je proti kdyz to nevysvetli..jen napise ze s nim zadny problem nemel...fakt nepochopim toto
Stampi
Stampi
Knight
Knight

Počet príspevkov : 95
Join date : 16. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Nov 11, 2008 4:30 pm

Stampi napsal:agony je fajn hrac i clovek..nikdy s nim nebyl zadny problem co vim...nevim co Stejk pise ze je proti kdyz to nevysvetli..jen napise ze s nim zadny problem nemel...fakt nepochopim toto

Nejsi sám... I já jsem 100% pro přijetí.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Anatiro,Kalas,Slimec Tue Nov 11, 2008 5:45 pm

Stejku nemyslim ze osobni problem z toho duvodu ze ti nevratil na mounta musi bejt duvod proč ho nevzit ... je to vynikajici DMGer kterej se v dmg metru rozhodne eztrati nekde dole.. a rad chodi raidy podle me bude bude jen prinosem pvp jede jen for fun a jinak ma full PVE EQ .. podle me neni co řešit a myslim si ze neni ani potřeba ho brat jako nahradu za Fanaticka ... at zustane nebo ne jsem jednoznačné PRO
Anatiro,Kalas,Slimec
Anatiro,Kalas,Slimec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 01. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  agonyov Tue Nov 11, 2008 5:49 pm

Díky za podporu suji Very Happy .. jen mala oprava ja mu ty goldy vratil Smile albino

agonyov
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Tue Nov 11, 2008 6:07 pm

Kalas, než zhodnotíš a okomentuješ můj názor, tak si ho přečti. Píšu je poslední dobou krátké, aby pak nebolely oči.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Muf Tue Nov 11, 2008 10:55 pm

Stejčka mám rád a vážím si ho,poslouchat ho na VT je zážitek,zvláště pokud je pod vlivem vodnice Smile K přihlášce: moje slovo u guildovního dvora žádnou váhu nemá,ale řekl bych že podle statů je to dobrý hunter,pokud splňoval podmínky pro přijetí do TaPu,myslím že by měl stačit bohatě i nám. A k tomu že mu je 15 let: mě je taky 15 a ohlasy k mé přihlášce byly povětšinou kladné,nikdo tam ani jednou nezmínil problém s věkem,a napíšu sem mnou vymyšlenou poučku (copyright by Muf),kterou poslední dobou opakuju tak často až mi to leze na mozek: věk je jenom číslo,záleží na mentální vyspělosti,Hexx je o rok straší než já a jak to s ním dopadlo? spousta 18.ti letých týpků se může chovat hůře než já nebo agony,navíc mladá krev guildě určitě neuškodí (ano ano musí nás být co nejvíc,at nejsem guildovní menšina Very Happy ). Jinak doufej, že ti nevymyslí nějakou pěknou přezdvíku jako mě( mufík,mufíček Evil or Very Mad ). Za mě to nejmenší možné bezvýznamné + Smile
Muf
Muf
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 08. 08
Age : 30
Bydlisko : Sušice

Návrat nahoru Goto down

Agonyová - Hunter - Neprijatý Empty Re: Agonyová - Hunter - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru