Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

+2
Gingereater
Immigrant
6 posters

Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Immigrant Wed Jul 08, 2015 4:48 pm

size=17]Nick postavy:[/size] Immigrant Hej hou som akosi utiekol a hľadám stabilný príjem Very Happy Smile
Class Rogue mám vás všetkých rád
Koupená nebo vyexpená postava: Od Lvl 65 kupená
Zkušenosti s progresem: Akosi som v nedeľu doexspil tak som stihol iba world normal progressy (Bwd10/25HC halfus Bot/Tot4w Smile ale učím sa rychlo
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Písal sa rok 2007 Kedy som v škole objavil World Of warcraft the burning crusade a to bolo niečo zrazu som prestal chodiť von a tak ako spravný gemblér som hral Smile vtedy ale na Fun serveroch ale na wotlku som už šiel blizzi :O a Ako ovladam svoju class no dobra otázka ale už som tomu prišiel na chuť Smile
Stav tvého equipu: Môj EQ no snažím sa ísť z 0 na 100 Takže zatial 352Ilvl
Talenty: Assa skúšal som Combat ale točím tam menej Sad smutné no:
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Screen vám nemožem dať bo by ste ma hackli Very Happy srandujem nescreenujem takéto veci ale pod 60Fps na 25man mi to nepadne Very Happy Razz
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Moju class  sa snažím hrať jak pán Very Happy a Rotace Garr,SaD,Multi,Garot,Multi,Multi,Vendet,CB,Enve, atd... mi roguny sa chápeme Very Happy
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ts Mumble Mám neni problem stiahnuť aj ICQ mikrofon no žiaľ som si zarobil naň Povinné addony pre každého to ma iný význam DBM mam
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: No som Barman takže víkendy to je niekedy ťažko ale viem dať do predu vedieť alebo si to niekedy zariadíť
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: čo by som mohol od takých pánov a dám čakať progress dobrých parťakov na wow, a zdrvý  cholesterov Very Happy a hlavne milovníkov sexu :3 Very Happy
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Guildu som mal iba na bonus Exsp :/
Znáš někoho z EXALTED? V budúcnosti dúfam že seba Smile
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Od kamaráta worlďaka Smile
Něco o sobě Mám 18, zaľubi vypiť sama sebe Very Happy ľubiť ženy takže vypiť viem hrať viem robiť viem a ľudí mam rád niekedy sa spavam ako narušený Very Happy ale v dobrom samozrejme a ak by som náhodou neuspel sa k vám dostať tak nevadí no ale v celku som sa snažil tu niečo napísať a neviem čo by ste dalej chceli jedine že ak by ste chceli piť tak Absint a ideme na to Very Happy Smile tak Ahoj zatiaľ a najdite si čas to prečitať do konca Wink

Immigrant
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Wed Jul 08, 2015 5:23 pm

Za mě NE
Jedním z důvodů je třeba to, že nemáš zabité například BWDéčko. O heroických bossech nemluvě.

Co se týče slabšího dmg v Combat specu...momentálně se (dle mého) hodí víc na encoutery Combat roguna víc než Assa. Taky (podle mého názoru) combat vytočí prostě víc na single target než assa.


Jedno ne neznamená, že nebudeš přijatý. Každopádně kdyby to nevyšlo, tak zkus nabrat nějaké zkušenosti, gear, nauč se mechaniky a zkus si podat přihlášku znovu. Nic tím neztratíš
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Immigrant Wed Jul 08, 2015 5:27 pm

Gingereater napsal:Za mě NE
Jedním z důvodů je třeba to, že nemáš zabité například BWDéčko. O heroických bossech nemluvě.

Co se týče slabšího dmg v Combat specu...momentálně se (dle mého) hodí víc na encoutery Combat roguna víc než Assa. Taky (podle mého názoru) combat vytočí prostě víc na single target než assa.


Jedno ne neznamená, že nebudeš přijatý. Každopádně kdyby to nevyšlo, tak zkus nabrat nějaké zkušenosti, gear, nauč se mechaniky a zkus si podat přihlášku znovu. Nic tím neztratíš

Okay pohode dik Smile a ohladom combatu tak som točil 12-13 za assa teraz točil 15-16 na single Smile
Ano Hc bossov som nebol viem o tom ale taktiky sa viem naučiť chapem tomu rýchlo Smile
ale dakujem za odpoveď

Immigrant
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Wed Jul 08, 2015 5:34 pm

Háj,
Člověka co nemá patřičný gear, pořádně se nevyzná v instanci a navíc ani nemá zabité normály, bych do guildy vzal jen tehdy, pokud by se za něj někdo zaručil, že má své kvality. Máš nějaké zkušenosti s bwd/bot a totfw hc? Četl sis nebo díval ses na nějaké videa?
Vyjádření "Moju class  sa snažím hrať jak pán" mi bohužel nestačí. Dokážeš mi říct v čem roguna vyniká? Co staty? A vůbec, jak dlouho rogunu hraješ?
Screen dávají lidi od toho, abychom zjistili, zda daný člověk použivá bindy, jestli má dostatek místa na monitoru, kde sleduje dbm timery atd., tvrzení že pod 60fps v raidu nejdeš je hezké, tvrdí to každý druhý člověk, ale když se ten raid jde, najednou si začnou stěžovat, že mají low fps. Jak jsi na tom s internetem? Máš ho stabilní nebo míváš někdy lagy?
K raid timu - jelikož pracuješ jako barman tak předpokládám, že pátky-neděle budeš mít opravdu nabité. Dokázal bys zaručit, že bys byl aktivní alespoň co druhé ID?
Tvojí nevýhodou je to, že máš char doexpený ani né před týdnem, nedostatečný gear na progres hc a taky to, že pracuješ jako barman, což je dle mého časově náročná práce přes víkendy.

Uvidíme jak se k tobě vyjádří ostatní.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Anathem Wed Jul 08, 2015 6:56 pm

Ten screen prosím dodej,klidně i z dummy ..jen aby se ukázalo tvé UI v plné kráse Smile .
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Immigrant Wed Jul 08, 2015 7:18 pm


Immigrant
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cobain Wed Jul 08, 2015 8:00 pm

Nemyslim si, ze si dostatocne pripraveny na ucast v nasej guilde. Za mna NIE.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Wed Jul 08, 2015 8:18 pm

Nějak jsi mě neoslovil, promiň.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Fri Jul 10, 2015 7:37 pm

Hmm zatím žádné vyjádření od uchazeče?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Sat Jul 11, 2015 7:50 pm

Vzhledem k nezájmu jakéhokoli vyjádření ze strany hráče uzamykám přihlášku
Nepřijat
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ Empty Re: Immigran Rogue Assa - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru