Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frydpa - Assa Rogue - prijat

+11
Elfusen
Asaessi
Astia
Tiine
-Jowan-
Lukasek
Augik20
shinnobi
Cobain
Hannele
Frydpa
15 posters

Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Frydpa Wed Aug 27, 2014 1:56 am

Heuréka, rozhodol som sa napísať prihlášku, nech sa páči.

Nick postavy: Frydpa
-
Class: Rogue - Assassination (Niekde v offe aj Combat)
-
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená.
-
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
WoW hrajem od WotLK od doby, kedy finišoval Ulduar s spustili ToC (cca 2 roky +-). Rogunu som odvtedy hrával na striedačku s paladinom a jednu dobu aj shamanom. Zo začiatku PvP, zhruba po pol roku už som prilnul k PvE.
-
Zkušenosti s progressem:
WotLK - ICC (9/12HC), ToC(ToGC)
Cata - Keďže som od začiatku verný TwinStaru, Cata hrajem iba cca pol roka. Na horde som s paladinom (teraz už altom) stihol prejsť BH, BoT (3/4) a BwD bohužiaľ len čisto teoreticky čo som obkukal na YouTube a iných stránkach s popismi taktík.

Note: Cho'galla som nebol pretože potrebovali ranged dps na tú mobku , z ktorej po zabití vylezú tie menšie, ktoré treba splošniť na diaľku.
-
Stav tvojeho equipu:
Item level 348
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Frydpa

Staty:
1. Spell hit cap (13% hitu + 2/3 Precision Talent [Combat talenty]) kvôli poisonom.
2. Expertise - cap je 26, no informoval som sa , že exp nefunguje ako má, navyše niektoré roguny nehrajú na expertise. Rozhodol som sa pre kompromis a natlačil som expertise na 13.
3. Agility -> Mastery -> Haste
4. Critical Rating - reforge, useless.

NOTE: Z EQ sa chystám ešte vymeniť:
+ Wristy na Poison Fang Bracer ( https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=56409 )
+ Main Wep. za Vici Gladiator Shanker ( https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=61327 ) - prípadne aj OH za tu z BwD trash (nie nevyhnutne)
+ Finger za Ring of Blinding Star ( https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=55994 )

-
Talenty:
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Frydpa&gn=Knights+of+Czech
Taký základ. Dá sa hrať aj na 3/3 Precision, na úkor slabšieho Backstabu.
-
Screen ui (idealně s FPS v raidu):
Frydpa - Assa Rogue - prijat GLPojN

Čo sa FPS týka: 40-60 fps podľa okolností
-
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Single Target
Fight začínam zo Stealtu Garrotom. Následne ihneď aktivujem Slice and Dice, Mutilate, Rupture. Ak dostanem  CP z talentu Ruthlessness použijem Envenom, čím zároveň refreshnem SnD na jeho full duration. Potom to zvyčajne vychádza na 2x Mutilate a použitie Rupture.
Ďalej už len udržiavať Rupture (4-5 CP) a Envenom, Tricks of the Trade každý CD, prípadne aj Feint.
Pod 30% bossa Mutilate nahradím Backstabom.

Multiple Target
Fan of Knives do popuku :-)

+ Prečo stackujem tieto staty?(Uvedené o 3 body vyššie) : Spell hit - Assa rogue dmguje najmä z poisonov. Expertise je jasný. Agilita zvyšuje crit hit a attack power. Mastery zvyšuje dmg z poisonov. Haste zvyšuje Energy Regen.

NOTE: Poisony: 1. Instant Poison: Main Hand,
                             2. Deadly Poison:  Off Hand + Throw
-
Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
Mumble aj mikrofón samozrejme mám.
Z dôležitých addonov : DBM, Omen, Recount, Class Timer, Bartender
Estetické addony: SexyMap, Sexy CD, Castbar, Shadowed Unit Frames,
-
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Každopádne nehlásim sa k vám preto, aby som čo najskôr bol v tých práve otvorených raidoch, a mal čo najskôr ten najlepší možný dostupný EQ. Áno, očakávam kvalitu, no predstavujem si ju vo forme kvalitného hrania a kvalitného progressu, nie ako honbu za pokladom. A samozrejme partu rozumných spoločenských ľudí. Rád by som si prešiel Cataclysm obsahom, a myslím že sa obraciam na správnych ľudí.
-
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Na WotLKu to bolo pár random guild, v ktorých sa nič nedialo. WotLK som viac-menej prešiel spolu s worldom.
Na Cata - Vir Aeternum - expiaca guilda -> veľa ľudí (vyše 800), vysoký level, slabé dianie.
Aktuálne - Knights of Czech - čakal som trochu "viac".

NOTE: Počas WotLK-u som bol veľmi lenivý expiť. Preto som vždy pri zmene rogue/pala postavu predal a kúpil to druhé a zasa naspäť. Skončilo to až keď na Cata zaviedli -10% z ceny buyoutu, čo ma tak vytočilo až som si tú rogunu vyexpil. Zvažujem že paladina predám a kúpim niečo čím by som si mohol dotovať rouga enchami alebo goldami alebo flaskami alebo čímkoľvek iným.
-
Znáš někoho z EXALTED?
Bohužiaľ, nie.
-
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Už nejaký ten čas sledujem, kam by som si podal prihlášku. Sledujem ľudí v RHC, ale aj nábory na worlde.
-
Něco o sobě
Volam sa Daniel... Gamer, Daniel. Mám 16 rokov a som zo Slovenska. Rád si zahrám povedzme LoLko, Skyrim. Bicyklujem a študujem.
Jedným z faktorov prečo sa hlásim práve do Exalted je vyhovujúci raid-time čomu som náramne povďačný Smile

P.S.: Nedá mi to na konci nespomenúť.
K enchu v headke a chýbajucému enchu v shoulderoch : Nemám dorobené repky s Therazane ( 14500/21000) a Ramkahen ( Honored) ku dňu 27.8. Avšak rád by som to do konca tohto, prípadne do polovic druhého týždňa napravil.
---
Ako svoje najväčšie mínus vnímam to, že nemám vopred odprogressované Cata Raidy a moja znalosť taktík je čisto teoretická. Aspoň v mojom prípade môžem po zabití bossa čestne prehlásiť , že sa jednalo o skutočný progress. Tí, čo to predsa už dali (hoc i na iných serveroch) to predsa už neprogressujú, alebo nie? Smile

Frydpa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Hannele Wed Aug 27, 2014 3:16 am

WOW! Zase jednou přihláška, která se dá dočíst až do konce! Něco málo jsme si už psali ve hře, ale tohle jsem nečekal. To, jak jsi na tom se znalostmi své postavy přenechám jiným, v rogunách se moc nevyznám. Pokud nebudeš mít nic proti, ještě bych zítra s tebou rád prohodil pár slov na mumblu, nejlépe dopoledne.
Konečné rozhodnutí je na Siovi, který je celý týden na dovolené, nicméně máš mé pro.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Cobain Wed Aug 27, 2014 10:16 am

Pekna prihlaska. Z toho malo, co viem o roguoch, class info vizera ok. Nevidim ziadny problem. Za mna ANO na test.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Pardónek

Příspěvek  Frydpa Wed Aug 27, 2014 10:55 am

Ospravedlňujem sa, ale dnes 27.8. tu dopoludnia nebudem, až poobede :-(

Frydpa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  shinnobi Wed Aug 27, 2014 11:50 am

podla toho co tu je a aka je aktivita rogun som ZA

P.S.: k tym progresom nieje to take tazke ako si myslis Very Happy ten progres sa stale na progres za ery TBC neda porovnat Very Happy a ak mas ako taky postreh tak vies ze ohniku co ide k tebe sa treba uhnut Very Happy


Naposledy upravil shinnobi dne Wed Aug 27, 2014 12:17 pm, celkově upraveno 1 krát

shinnobi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Augik20 Wed Aug 27, 2014 12:07 pm

na tvůj věk moc pěkná přihláška vůbec, za ty měsíce tady, dlouho sem žádnou nedočetl do konce Laughing

k těm rogunám, docela dost by se hodila, můžeš to teoreticky brát jako svoji začáteční kariéru zde u nás

PRO na test

cya
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Lukasek Wed Aug 27, 2014 3:24 pm

Pecka tahle prihlaska Cool
PRO

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  -Jowan- Wed Aug 27, 2014 4:38 pm

Tu prihlasku mame dat jako formular jak sa pisu prihlasky Smile u mna mas PRO s tym ze mi sa potom ozves a promluvime trosku Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty reply

Příspěvek  Frydpa Wed Aug 27, 2014 4:51 pm

Ospravelnujem sa za diakritiku, pisem z mobilu....
Fuha, takuto spatnu vazbu som ani necakal, pecka!
K pc sa dnes dostanem snad okolo pol siedmej takze mozme kecat do rana na mmble Very Happy

Frydpa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Tiine Wed Aug 27, 2014 6:59 pm

tak ku takejto prihláške sa mi nedá ani stručne vyjadriťSmile
u mna máš PRO na test
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue

Příspěvek  Astia Wed Aug 27, 2014 7:17 pm

Fakt po dlhom čase ukážková prihláška Smile rogún je v poslednom čase na raidoch menej, vidno že sa snažiš, máš čas, dúfam že budeš mať dobré meno na serveri pokiaľ budeš mať pod ním Exalted, PRO TEST
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Asaessi Wed Aug 27, 2014 7:22 pm

já si přece jenom rýpnu Very Happy co ty profky?!
Jinak samozřejmě pro Smile
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Profky.

Příspěvek  Frydpa Wed Aug 27, 2014 7:31 pm

Profky zatím JWC-min. Mining som potreboval na vyskillenie JWC, nakoľko nemám toľko goldov aby som si mohol dovoliť to celé nakúpiť z aukcie Smile Ale ako som už spomínal v prihláške, pravdepodobne predám paladina a kúpim niečo, ideálne s farmiacimi profkami ako support maina. Týmpádom by som mohol zrušiť Mining a dať si tam, povedzme, enchanting. Ench ma napadol v súvislosťami s enchami do zbraní - mám Hurricane a Avalanche. Ideálne by ale boli 2x Landslide , lenže tie sú neuveriteľne drahé. Jeden Landslide ench do weapony stojí 12 000g +, čo už je iná pálka.

Frydpa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Elfusen Wed Aug 27, 2014 8:46 pm

Přihláška je hezky napsaná..
Hraješ cata půl roku a nemáš zabitého Chogalla, ani jednu z repek, ani profky.. nějak mi to nejde do hlavy.
Vadí mi věk.
Jaktože nevíš jak je to s expertise na serveru, nedokážeš to zjistit bez příručky? Podle mě je to docela podstatny stat pro tuhle classu.

Elfusen
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 06. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Frydpa Wed Aug 27, 2014 9:44 pm

Elfusen, spomínal som, že u hordy mám paladina. Dobre vieš, ako dlho BoT funguje. Ja som s paladinom v guilde, kde som bol rád aj za RHC. Rogunu som doexpil 8. augusta (viď achívy). Ja som ako správny blb nenakúpil hneď tie tabardy, stále to bolo "však to kúpim zajtra.... to jedno rhc bez repky mi ešte nevadí".  Btw, Eearthen Ring už mám Very Happy . (Dôležité sú iba Therazane a Ramkahen)
-
Potom JWC - nie je nevyhnutnosťou mať JWC na skille 525, keď rare gemy ide craftiť od 475, úprimne, vôbec som ani nepovažoval za podstatné TERAZ dorábať to JWC.  A na tú druhú profku mi goldy predsa nepadnú z neba. (Aktuálny cieľ je doskilliť JWC na 500 na tie Dragon gemy)
-
Ohľadne toho veku, bohužiaľ. Za pár dní teraz bohužiaľ nezostarnem o dva roky. A myslím, že je to aj trošku subjektívne. Čítal som povedzme prihlášku Stanleyl, ktorú si u vás nedávno podal. Tvrdil v prihláške, že má 20 rokov, no podľa toho čo som sa z príspevkov pod prihláškou dozvedel sa neraz správal ako hulvát. Vážne je vek v týchto veciach rozhodujúci?
-
Expertise. V prihláške som to mal asi rozviesť možno viac. To, že mi niekoľko ľudí tvrdilo, že nefunguje ako má som písal. To, že mi niekoľko rogún tvrdilo, že ASSA roguna na expertise NEhraje som tiež písal. No dodám k tomu toľko: testoval som si to. Samozrejme že som uberal z hitu keď som tam chcel dať ten expertise cap, no na melee hit (8%) to aj tak bolo. Takže: Či som už mal expertise cap alebo nie , nevidel som v tom skoro žiadny rozdiel. Aj s capom sa stalo, že som dal dodge do dummy (za predpokladu že som ten expertise nemal fakt že na nejakých 5). Horšie to bolo keď som skúšal uberať z hitu, tam už bolo vidieť znížené dps. Zhodnotil som, že expertise je zbytočné tlačit u ASSA do nejakých rapídne vysokých čísel, keď sú dôležitejšie staty (tým nechcem povedať, že teraz môžem uplne vypustiť expertise, rozhodne nie). Preto som dal najprv hit cap 17% a zvyšok čo to šlo do expertise. S pribúdajúcim gearom s vyšším itl verím, že zachvíľu dotlačím aj ten expertise cap (26).

EDIT: Práve mi padli Poison Fang Bracer , ktoré dávajú hit, takže môžem zrušiť pár reforgov na hit a prehodiť to na expertise.

Frydpa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Elfusen Thu Aug 28, 2014 3:14 am

soso.. líbí se mi, že u té hry doopravdy přemýšlíš a nejsi jeden z těch "automatických" hráčů, takové potřebujeme!
no co se týče věku, pokud nejsi nějaký retard, tak to bude v pohodě, konec konců bys tu nebyl ani první ani poslední..

ogemování, druhou profku a repky stihneš do 2 dnů, takže v tom problém taky nevidím, pokud jsi opravdu aktivní

pro

Elfusen
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 06. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Soulburn Thu Aug 28, 2014 9:20 am

Líbí se mi přístup a znalosti. Za mě jsem pro.. zbytek uvidíme v raidu.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Forestly Thu Aug 28, 2014 10:57 am

Cítím nádech ukecanosti.... Ale na to už jsme.všichni zvyklý Smile přihláška má šmrnc. Takže jsem také PRO
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Terrenas Thu Aug 28, 2014 11:03 am

Hmmm, tak to veru prihláška po dlhšej dobe, ktorú som celú prečítal so záujmom. Z nej usudzujem, že tvoj záujem o hru je obrovský. Ja vo veku nevidím až taký problém, človek ak má naozaj záujem, bude k tomu aj patrične pristupovať. Čo sa týka roguny samotnej, to už nieje moja až taká silná káva. Theory craft celkom ovládaš, ale to by mal každý z nás že ? Vzhľadom nato, že roguna má byť jedno z naj dps na cata, tak sa uvidí, ako buši theory dokázal preniesť do hry. Ale ináč v celku máš moje PRO. Peace
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Frydpa Thu Aug 28, 2014 11:15 am

Repku s Therazane som dorobil vcera. A co sa tyka profky tu nejde ani tak o problem casovy ako financny (pokia si teda , Elfusen, nenarazal na tych 25 skillov v Jwc, to by slo v pohode)

Edit: Aktualne mi ostali na vymenu iba wepky. Takze ked si zozeniem tú z BwD trashu + vici tak by som mal mat uz aj expertise cap.

Frydpa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Terrenas Thu Aug 28, 2014 11:23 am

No v tomto by som za až tak nešpáral. Ak má človek doexpenú postavu, tak je rád, aj si vyskili jednu profku, má nejaký profit a drhú, ktorá mu dotuje tú prvú
Časom až sú goldy alebo nejaký alt, tak sa to dá zmeniť. Nemal som to inak, takže toto tu až tak hrotit, je troška irelevantné. Navyše jeho schopnosti to nijak neovplyvní, maximálne ubere zopár fakt zopár desatiniek dps.
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Frydpa Thu Aug 28, 2014 11:52 am

No, povedzme tie sockety z JWC - normál +40 agi, pre JWLera + 60 agi (cca). Môžem mať tri takže + 60 extra agi. Je to síce napohľad málinko a na začiatku fightu to zmení dps len o tie desatinky ako vravíš, ale ten rozdiel sa čím ďalej tým viac znásobuje. Takže na konci bossfightu to môže byť už trošku väčšie číslo. Teda chápem prečo Elfusen chce, aby som mal druhú profku lebo to funguje podobne so všetkým. Ale zatiaľ to bohužiaľ nie je možné.

Frydpa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Asaessi Thu Aug 28, 2014 5:36 pm

Frydpa napsal:...Teda chápem prečo Elfusen chce, aby som mal druhú profku...

Druhá profka ti přidá zase nějakej stat, třeba ench 2x40 agi na prsteny

to máš 3*27 + 40*2 = 161 agi.. no kdo ti to dá? (to je skoro jako jeden item)
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Frydpa Thu Aug 28, 2014 6:10 pm

no však práve to som tvrdil

Frydpa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Sio Thu Aug 28, 2014 9:15 pm

Sio je síce na dovolenke, no ani vo Florencii nezanedbáva svoje povinnosti. Prihláška je pekná, ohlasy na ňu pozitívne a miesto pre rogunu máme. Vek je nižší, ale text/emoticon ratio je príjemne nízke, som ZA prijatie na test. Napíš niekomu z vedenia - Lukasek/Diranda/Sedara/Hannele/… o inv nech u nás stihneš budúce id.

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Frydpa - Assa Rogue - prijat Empty Re: Frydpa - Assa Rogue - prijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru