Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

+14
Eveonor
Cady
Baltazario
Stejk
JudgeDeath
Anathem
Cobain
worent
Diranda
Morby
Hannele
Sabersoul
Tiine
Socrates
18 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Socrates Sun May 24, 2015 3:19 am

tyjo zrovna stejku,s tebou jsem nehral takze se moc nezname.Upravil jsem ten prvni post,psani prihlasky do guildy,sory lidi neberu to jako zrovna dulezitou vec proste to pisu tak nějak lehce,ikdyž to nevypadá tak to myslim važně.Nemám zlý umysl jen bych rád hral svou oblibenou hru zase v pořádné,velké grupě.Neslíbím vám že tady za rok nebo dva budu progresovat firelandy nebo dragon soul,ale ted mám mám zajem a motivaci pořádně zahrát a věřím žebych mohl být nápomocný.
Co se týka znalosti bossfightu tak ne,nemívám problém si ohlídat duležíte věci,všechno se dá vysvětlit,na všem se dá 1x-2x wipe a jedeme dál.Nějaký hon za rf tituly.....takové věci bych bral na wotlk,ale cata?všechno duležite padne na hordě,to neduležite padlo na ali Very Happy ,stále bych to mohl opakovat znovu ,ale jen mám zájem si zase zahrát pořádný 25m raid
škoda toho andriho doufal jsem že ten mě tršku pochopi No  Very Happy
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sun May 24, 2015 10:17 am

To ako sa chovas pochopil asi každý A preto ta tu.nechcú vieš aké to je pre ostatných tvrdo odprogresovat raid potom zobrať niekoho ako ty ktorý si polootuje hc veci A keď príde ďalší content A progres nepôjde ako by sme chceli tak ty zdrhnes inde? Úprimne nikomu sa nečudujem PROTI
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Sun May 24, 2015 11:56 am

Ale ja jsem pochopil ze tu chces nabrat itemy a az se nebude darit tak jit jinam...a proto jsem proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Socrates Sun May 24, 2015 12:08 pm

píšu snad životopis?je to hra tak stejku nedelej ztoho přijmaci pohovor na misto šéfa čezu.žebych někomu jakože vyžíral itemy?nemyslim si,urcite pouzivate stale nějaky system na deleni lootu a neřikejte mi že pulku itemu co padne nedavate na diss/off spec.jak psal tiini leto je zarohem a každý ví jaké to je s aktivitou lidi prez léto.Než tady bude vubec otevreny dalsi raid a progres toho raidu....no myslim ze neni moc dulezite brát na takovou vec ohledy když to muze přijit za rok a já vám neslíbím že za rok jeste budu hrát,taky už mam nahrano svých hodin....
Co se snažím řict a možna jsem to už někde napsal,mám chuť si ještě zahrát 25m raidy to je jediná moje motivaci na cate,jestli jsem přihlašku napsal moc jako hulvát ... no sory bando chtěl jsem to napsat jak mi to jde od pusy prostě sranda je to hra
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Sun May 24, 2015 12:40 pm

Lenže ty si musíš uvedomiť, že tu nie sú len starý ľudia čo poznáš, ale aj množstvo ľudí, ktorý netušia kto si ty. A práve prihláška je prvý kontakt medzi tebou a tými ľuďmi. Môžeš si povedať, áno, nie je to nejaký životopis na generálneho riaditeľa etc. Ale tým aký dojem spravíš v prihláške, tak sa k tomu postavia členovia guildy. Môj prípad a som rozhodne proti. Prvý dojem môžeš spraviť len raz.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Gjoll Sun May 24, 2015 1:02 pm

Já mám na Socrata veskrze pozitivní vzpomínky z wotlku. Tenkrát si vždy ochotně pokecal o enha, poradill/nechal si poradit.
Víc toho o něm, bohužel, nevím.

Chápu vaší averzi k "zlatokopům", ale to často bývají opravdu kvalitní a cílevědomí hráči. Kolik z vás nikdy neleavo za lepším?
(jasně, je něco jiného, když je někdo notorický leaver...)

Já jsem pro, bo ani jeden z nás dps shamanů nemá zrovna kupu času a Soc to místo zaplní imo dobře.
Gjoll
Gjoll
Knight
Knight

Počet príspevkov : 91
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Sun May 24, 2015 2:15 pm

Môžem poprosiť o Odpoveď Socrata na položené otázky k veci?? K žiadnej rozumnej odpovedi som bohu žiaľ nedošiel.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Sun May 24, 2015 3:28 pm

Gjoll napsal:Já mám na Socrata veskrze pozitivní vzpomínky z wotlku. Tenkrát si vždy ochotně pokecal o enha, poradill/nechal si poradit.
Víc toho o něm, bohužel, nevím.

Chápu vaší averzi k "zlatokopům", ale to často bývají opravdu kvalitní a cílevědomí hráči. Kolik z vás nikdy neleavo za lepším?
(jasně, je něco jiného, když je někdo notorický leaver...)

Já jsem pro, bo ani jeden z nás dps shamanů nemá zrovna kupu času a Soc to místo zaplní imo dobře.

Vím že Socrates má své kvality, ale pohnojil si to u mně tím, že šel k EA, když byla guilda ve srabu. Takoví lidi ti nepřinesou užitku, ale spíš takovým chováním můžou motivovat další lidi, což zrovna nepotřebujeme.
Beru jeho pohled na hru, že si chce jen užít zábavu a někdy aji výzvu, ale je to kolektivní hra, kde rozhodnutí jednoho člena ovlivní celou skupinu.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Socrates Sun May 24, 2015 4:19 pm

Cady
1. pustim ruce(eng),vystrelim Unleash Elements,fs,ss,vlky .... priorita ss,fs drzim na bosovi,aktivni totem =5staku =ll ,es pokud fs je na bosovi jeste min 5s nebo kolik to vychazi.
Staty spellhit,exp cap(pouzivam reforgelite nedelam si reforge sam,+/- hodnoty dogemuju hlavne u masterky),agi je vic nez mastery ,ale mastery je užasně krasna vec ktera se mi enha libi(50%mam)
2.nejsem zadny extra theorycrafter,mam prectene wotlk/cata guidy a fora na enha,nevím jestli ta hodnota masteky kterou mam je spravne,asi bych mohl jit níže na tomto contu ale proc,mě to vyhovuje a dmg to děla tak jako tak
3.jo mam ten trinket dlouho jsem ho nosil,myslim že na nekterych fightech by jeste ted byl dobrý ale itemy mam podle ej,ti lidi to hrali na offi takze proc vymyšlet neco extra nového
4.reforgelite adon ,ne netestuju jestli se mi vice oplati kdyz budu mit o nejake procento mensi hit cap,žebych sedel u dummy a porovnaval si dmg, nedelam to.
5.Focus kick,nejlepsi kicker snad ve hře je cement diky range ktery mame na ws.Kickoval jsem treba halfuse než to začali dělat tanci Very Happy .Kickovani adu ,tam je to dobrý za ele mensi cd lepsi vyhled.
6. Nevim presne to ma delat,ale tak hodim redukci nebo se modlim ke všem healum Very Happy
7.26/26
8.2/4 set hraju,nesetove ruce,chesta,legy lepsi legy až ze sinestry ty nemam.Hit+mastery krasne staty
9.mobilita no nějaké to misto si najdu,diky castu za behu je to pohodicka když si parkrat odejdes bossfigth tak podchytiš,kde a co odpalit nebo spomalit.360ilvl v ele ale je to off takze neni to uplne top a tam je treba dobrat nejaky item
10.no dobrý suport,dobrý na plošnění,cc ruznych adek(kořeny),kick
11.rukavice unleash ,fs držet na bosovi,spam lb,lavabuřt na cd/hned na refresh,shield 9staku odpalit prednost davam jedine fs kdyz uz by mel koncit,kdyz je treba plošnit tak nevim sice jestli to delam spravne ale spam chainu a es při nabitem shieldu.hitcap a co nejvic hastu
12.talenty v ele ktera mam jsou kvuli councilum,tam nebylo třeba nikoho kořenit
13.viz 12.,prizpusobit potrebe raidu
Měl jsem eng+jwc,eng je proste nejlepsi profese ,ruce,raketovy pasek a padak bez tehle veci uz neumim hrat,jwc nuda tak jsem udelal bs diry jsou fajn a tusim že i vychazej lípe,taky je z bs krasna 1h mace kterou chci na tmog
Nerobi to problem,delam to bezne
powerauras
to nevim to bych tipoval ale es dava dobré rány Very Happy
fakt to myslim važně
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Sun May 24, 2015 5:08 pm

Ako podla teda funguje  Feral spirit ?
Neoplatí sa ti viac počkať na proc double Landslide ?? až potom pustiť vlky ??
Práve tu ti netreba tlačiť úplne tak Spell hit cap ( ale to zistíš až sa začneš zaujímať o to čo ti pomôže viac )
Snažím sa pochopiť Master.. cementa ale nejde mi to ( aspoň v tvojom podaní ) píšeš že ideš hlavne master, no podľa hodnoty akú udávaš teda 50% si 4,3% pod mojím Agi buildem.
( 6. Nevim presne to ma delat,ale tak hodim redukci nebo se modlim ke všem healum Very Happy ) No čakal som odpoveď nahodím si jedne stack ( pre čo len jeden ? ) pri odpáleni shaman rage ( redukce dmg + Stoneclaw ak máš glyph... ) poznámku že si môžeš nabrať len 1 Stack a ubrať s Dmg. Následne sa zamerať hlavne na unlesh kedže tvoj dmg bude prameniť z tvojho attack speedu.

Nejaké korene ako si spomenul určite na 25 manu nie. Na to tu máš huntra či balanceho.
Pri kontrolovaní addek je možno lepší ele ale ja som sa pýtal či to zvládaš za enha + dmg pri tom. Tu sa ukáže či dokážeš sledovať a zároveň tam kde čo potočiť.
Odpoveď pre čo  ( 12. Pre čo práve 1/2 Ancestral Resolve ? ) nerozumiem. Chcem dôvod pre čo nie Convection ?? Pre čo práve na Council ?? Aké + ti to dá ?
Nikde som nezachytil odpoveď na otázku  ( Robí ti problém meniť si speck podľa encountru, často sa striedať, ba často sa ani nedostať na raid. ).
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Socrates Sun May 24, 2015 8:53 pm

vlky proste poustim jak se ,,roztočím" mam aktivni buff z eng,ench procne,vim ze bude hero.pokud nejsem sam v raidu ,počkam si na druhou prilezitost zapnout potku,cd,proc nejaky pustit druhe vlky s herem.Hraju už enha dlouho takze si odhadnu situaci vim kdy si zapnout deffcd,vim kdy se hodi nejaky healing rain,chain,slow.snazim se sledovat fight abych vedel čemu se jak vyvarovat.Nejsem ten coby nějak wipoval raid nebo dealal faily,jasne stane se hlavne když se dela neco noveho neco jinak ale staci si to ošahat a vedet kde a co.Ze se : netreba tlačiť úplne tak Spell hit cap,nevim.Ten muj mastery cement no,nemám treba full agi jako nekteri jini hraci,ale snazil jsem si dát mastery na hodnotu 50%,jestli se vyplati 55% nebo ja nevim kolik mas cady to v tvojem mastery gearu.nemam tohle nejak presne zjistene,hraju to pro zabavu.Nemam problemy s manou za ele,misto resovlu mozna warden,jsem s ale s resovlem spokojeny takové univerzalnejsi.Nedela mi problem stridat nebo nejit vubec,daji se delat jine veci
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Mon May 25, 2015 10:20 am

Ja práve nemám master.. gear o to ide.
Ale fajn na všetko si odpovedal, problém je akurát v tom že sa spoliehaš na to čo si sa dočítal a podobne ( na addony ) a tak. Niekedy to chce trošku poskúšať, potestovať čo sa oplatí čo funguje čo nie.

Už to je len na vedení ja som malý pán....
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Smradoch Tue May 26, 2015 9:07 pm

PROTI
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Tue May 26, 2015 9:13 pm

Vidím to tak Socrate, že tě bohužel nevezmu. A to z důvodu tvého pohledu na věc, nebereš to alespoň trochu vážně. Chceš si pouze chodit 25 many s tou lepší guildou, takže pokud by se EA zase rozjelo a bylo lepší než Exalted, tak zase přejdeš. Asi semnou bude většina souhlasit že takové lidi tady nepotřebujem.

Verdikt je tedy Nepřijat
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru