Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

+14
Eveonor
Cady
Baltazario
Stejk
JudgeDeath
Anathem
Cobain
worent
Diranda
Morby
Hannele
Sabersoul
Tiine
Socrates
18 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Socrates Sat May 23, 2015 7:33 pm

Nick postavy: Socrates (altím hunta a locka)

Class Shaman Enha/Ele

Koupená nebo vyexpená postava: Poctivý tbc char

Zkušenosti s progresem: Vždy a všude od Kara po Truny

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Dlouho cele wotlk a cata a tbc

Stav tvého equipu: Fialový 365/360

Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Socrates&gn=Endless+Agony&group=1

Screen ui (idealně s FPS v raidu: https://2img.net/h/s29.postimg.cc/c5973uszb/Wo_WScrn_Shot_052315_180541.jpg

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Enha = hit,exp capy jsou jasné,dalé hlavním state pro enha agi+mastery.Nikdy jsem nehral extra theorycraft reseni gearu,vždy jsem si hrál pro svoje uspokojení takze nemusím mit gear nagemovaný podle tabulky na nejlepsi hodnoty ale radsi si udrzim hodnoty které nějak zajimave vypadaj ( přiklad : na tomhle gearu ktery ted mám se snazim mastery dostat nad hodnotu 50%)
Ele=tenhle spec hraji jako off talenty,jsem rozeny dps.Styl ele hrani na cata je fajn diky jeho "jednoduchosti" ktere má proti enha.Na aktualnim cont. hraju ele na maxovani haste,zase naukor gembonus v gearu
(samozdřejme,že když mi chybi nejaé %hodnoty do capu atd... vse dohanim refoge)

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mam, i mbl stále,Povinne adony taky (dbm,recount,sfunitframes,ele/enha prio)

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Kdyby ne tak nepisu přihlasku.Neřikam že budu každy patek čekat na značkach a budu se tlačit do raidu,mam taky reallife a docela dobrý.Nechci se tlačit do zabehnutého raidu ale když se misto najde nikdy tim neopovrhnu.Hra mě baví a chci ji hrát na nějaké urovni a to 25m

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: S Exalted jsem již dosáhl co jsem chtěl,urověn raidu byla dobrá kromě teda konce wotlk kde to nebylo ono a pamětníci ví jak vypadal LK,našel jsem tady fajn lidi(nevim kdo znich ještě hraje),dobré a fungující forum a chci být v dmg nad Andrim(trolling sry ze beru veci lehce).Chtěl bych hrát v bandě lidí a to se prostě děje na 25.

Předchozí guildy  (důvod odchodu): tbc=tfc,wotlk=tfc,exa,ea,cata=ea ,teď ten duvod odchodu no jelikož cata přinesl změny v raid systemu 25=10 hodně guild natom ztroskotalo i doposud fungujici endlesaci.Aktualně jsem raidoval stylem :chci item z toho a toho bosse ok,na ty ostatni bude nekdo jiny,proste 10m style

Znáš někoho z EXALTED? Určitě,některé dědečky Very Happy přeběhlíky a andriho

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Od fidgeta  Laughing  Laughing

Něco o sobě  Tákže ted trochu z jineho soudku.Jméno mé je RadeQ(23yl).Užívám poslední prazdiny před zařazením do pracovního procesu .Mezi hobby patří fotbalek(stolni),Wow,hudba,filmy,PIVO,ženy,krásné ženy,ženy ktere jsou krásne i před tím nez vypiju 10 piv a spousta dalšich veci.Jinak jsem tichá voda kdyz nejsem high nebo vypity.Nejsem ženatý,nemám děti pokud mi je netají(ani bych se nedivil).Pokud se bude zdát že jsem přihlášku odfláknul možná to bude pravda.Vypisovat co a jak točim,jake čudliky utoho mačkam to po mě nemuzete chtít.Theorycraf mate na google.com tongue ve hře me chytnete pokud by byl dotaz forum taky
posleduju.

E: Neumím se písemně vyjadřovat,omlouvam se jestli to vypadá jako trolling ,ale přihlášku myslím uplně vážně.Doba co jsem stravil v exa byla urcite jednou z těch top za dobu co wow hraju,potkal jsem zde skupinu fajn lidí se kterými jsem si rozuměl a rád bych si zase zahrál v pořádném kolektivu,neveřim ts týmu Very Happy takže raidovací zima se blíží a rád bych byl součásti velkého celku který ji přežije.


Naposledy upravil Socrates dne Sun May 24, 2015 3:02 am, celkově upraveno 1 krát
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Tiine Sat May 23, 2015 7:38 pm

(asi bude treba upraviť formulár prihlášky kedže máme už ts), ja videl napísane že má mumble tak som ďalej nečítal Very Happy

P.S. uvedom si jednu vec, značná časť guildy sa zmenila, to že poznáš pár starých hráčov neznamená že by si nemohol ukázať (popísať) trošku z tvojho talentu aj tým ktorý nemajú šajnu ktosi a čosi


Naposledy upravil Tiine dne Sat May 23, 2015 7:44 pm, celkově upraveno 2 krát
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Sat May 23, 2015 7:39 pm

Tiine ty seš mimo. Very Happy už odlož tú Borovičku lebo čítať nevieš Very Happy
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Socrates Sat May 23, 2015 7:43 pm

jako když v hospodě alkoholik mluví na alkoholika......co najednou dělam v posteli?
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat May 23, 2015 7:46 pm

Socrate,

s Exalted jsi sice (jak píšeš) dosáhl, čeho jsi chtěl. Nicméně jsi v těch nejnáročnějších chvílích odešel za lepším. Odešel jsi do Endless Agony za lepším progressem a lepšími raidy. Totéž se děje dnes. Endless Agony prochází nelehkou situací a ty znovu volíš vizi lepších zítřků, tedy návrat do Exalted. Mě zajímá, proč?

Znamená to, že pokud se v budoucnu, na Firelands, nebude guildě dařit, najdeš si jinou, lepší. Chápu to tak správně?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Sat May 23, 2015 7:52 pm

socrates napsal:chci být v dmg nad Andrim

Skutočne "vysoký" cieľ. Tvoje uvažovanie a dôvod prihlášky je zrejmý. Bohužiaľ som PROTI ďalšej šanci.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Socrates Sat May 23, 2015 8:08 pm

Odešel jsem kvůli lepsimu progresu,lanařeni kamarádů a smutné situaci v guilde(ani ne tak progres jako přejiti hráčů na ofi/konec wow kariéry) Je celkem lehce pochopitelne že někdo hledá 25m guild když 10nechce hrát.Kdyby exalted přešla na 10 tak jo zase bych hledal něco jiného. Andriho nebylo nikdy lehké přetocit! W8 troll detect
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Tiine Sat May 23, 2015 8:20 pm

Socrates napsal:....o přejiti hráčů na ofi/konec wow kariéry....

ono ich bolo viacej odsunov hračov na ofi ?, pametám si jeden a to si tu nebol
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Sat May 23, 2015 8:41 pm

Nevím nevím Socrate.
Enha shamu bych uživil, ale bojím se, že se s tebou bude opakovat situace jaká byla na wotlku. A to, že jakmile se Exalted přestane dařit (doufám že to nenastane), tak pláchneš do guildy která má lepší úspěchy.
Jinak proč sis nepodal přihlášku dříve, co vím tak EA už nějaký ten pátek nechodí 25tky?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Diranda Sat May 23, 2015 8:57 pm

ALE Ale ale.......Sakrapes
Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY YEAwm
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  worent Sat May 23, 2015 9:10 pm

Myslíš že toto je cirkus a ty v nom dostaneš hlavnú rolu?

Guilda je plná kvalitných hráčov a stejne si daju námahu ked majú záujem sa niekam dostat..

nechápu tu tvoju prihlašku ale pride mi to ako trolling ...jsem pan sveta kdy dostanu inv?...



proti
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Sat May 23, 2015 9:38 pm

Som PROTI.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Socrates Sat May 23, 2015 9:39 pm

Morby- nechodi ale nemáš přehled o situaci v guilde ea,co a jak se řeší
Tiine-pokud vím tak přestalo hrát nebo to mělo v plánu víc lidí takže naco sem měl čekat?Hannele-Wotlk jsem hrál stím že chci vyprogesovat co jde a přestat hrát úplně,jsem ambiciózní osoba,jdu si za svým jak ve hře tak v životě Very Happy a že chci kvalitu není přeci špatné.Taky hraju na ts roky a jestli budem čekat xy na nové raidy tak radši s pořádnou partou lidí.
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Anathem Sat May 23, 2015 9:56 pm

precti si popis guildy .."nemotivuji nas rfka,nezenem se za uspechy" PROTI ...podle me by si tu nebyl spokojeny a zase by si odesel.
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Sat May 23, 2015 10:06 pm

proti.
Az budem stagnovat(progress bossu jako chogall nebo neff nebyl na 1-2 ID) tak zas odejdes

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Stejk Sat May 23, 2015 10:15 pm

Ha!
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat May 23, 2015 10:20 pm

Nebýt toho nešťastného rozhodnutí, snad bych ti svoje pro dal. Ale nemám v tebe plnou důvěru, nezlob se. Nedávám ani tak, ani onak. Být tebou, upravím alespoň tu přihlášku. Třeba se ta "mladší" část guildy rozhodne jinak.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Baltazario Sat May 23, 2015 10:29 pm

dam ti PRO pokud budes hrat ele cementi sou 2 ale ele sem sam a casove nestiham

Baltazario
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Sat May 23, 2015 10:42 pm

No nazdar ...

K forme prihlášky. No nvm aký to malo zanechať dojem. Ak som to správne čítal tak ideš za lepším za nie čim čo sa môže rovnať tomu najlepšiemu, ak sa mýlim oprav ma. Myslíš  že nie čo lepšie prijme nie čo takto tragické ? Nvm ale skúsim to.

K obsahu.

1. Rotácia, priorita, stat
2. Tvrdíš že hráš master Cementa, môžem sa opýtať koľko jej tak máš, oplatí sa ti to, podľa mňa máš síce pár štrku v masterke ale trinkač tvrdí nie čo iné...
3. Pre čo práve Essecen do Master cementa, pre čo nie  [Tia's Grace] ??
4. Akú rolu hrá aktuálne Hit cap, máš nie čo otestované  ( hodnota ) nezaujíma ma zaužívaná hodnota capu.
5. Si schopný skontrolovať si addy u Chogala ( kick ) prehadzovať a adaptovať svoju classu pre daný encounter ( tu nejde o dps tunel bosse ). Chcem vedieť či máš ( ak áno tak sa na to rád pozriem ) log napr. chogala kde kontroluješ addy.
6. Ako sa zachováš pri Omnotrone  ( [Soaked in Poison] ) máš s ním skúsenosti ?
7. Koľko máš Expertise ?
8. Sú pre teba dostatočným  boostom poprípade sú aj lepšie ?? Pre čo práve tieto Leggings of Lethal Force  
9. Mobilita a úroveň off specku ?
10. Úloha Ele shamana v raide ?
11. Podobene  rotácia, priorita , stas
12. Pre čo práve 1/2 Ancestral Resolve ?
13.  V ele  máš Glyph of Healing Stream Totem , nie je lepšia voľba Glyph of Chain Lightning po prípade pre čo?
Pre čo práve BS + ENG ?? Dôvod.

Robí ti problém meniť si speck podľa encountru, často sa striedať, ba často sa ani nedostať na raid.
Aké addony používaš ako ukazovateľ stacku  [Maelstrom Weapon] /  [Lightning Shield].
Pri akej hodnote sa oplatí ( neoplatí  hranica ) pužívať pri Ele specku  [Earth Shock] ?

Aktívnemu enha/ele shamano... by som nohy ruky bozkával , ale je rozdiel od aktívneho a férového. Nvm čo sa tu stalo, ale nechám to ostatných ktorý si ťa zažili.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Sat May 23, 2015 11:42 pm

Dafak.

Hraješ enháče na masterku a máš míň mastery než já a to mám enha v offu a slabší equip. Přístup arogantní, přihláška odfláknutá.
Enha/ele shaman by se právě teď hodil, ale toto asi nepůjde. Možná kdybys přihlášku trochu upravil...

Proti.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat May 23, 2015 11:49 pm

PROTI
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Stejk Sat May 23, 2015 11:56 pm

Nějak nerozumím těm pobídkám "...kdyby sis upravil přihlášku." Krásné na přihláškách je, že vám něco řeknou o člověku. Pokud někoho vybízíte k úpravě podle vašich představ, pak to prozradí leda že poslouchá, když něco potřebuje. Nebo jste snad někdy dávali personálnímu životopis a oni vám řekli "...pokud si upravíte tady tyhle záznamy a přepíšete motivační dopis, tak vás vezmeme"?

Neberte to prosím tak, že ho hájím. Bylo fajn mu kdysi odebrat přístup na fórum.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sun May 24, 2015 12:00 am

Stejk napsal: Nebo jste snad někdy dávali personálnímu životopis a oni vám řekli "...pokud si upravíte tady tyhle záznamy a přepíšete motivační dopis, tak vás vezmeme"?


+1



K tomu není co víc dodat.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  worent Sun May 24, 2015 12:41 am

nemá vyznam brat do guildy človeka ktorý sem ide len koli tomu že Exalted sa stala jednou z najúspešnejších 25 man guild na Twine...
Aj keby to bol Chuck Noriss.


GTFO
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Tiine Sun May 24, 2015 2:33 am

myslím že anathem to vystihol dobre. hráč tvojich kvalit by sa hodil ale blíži sa leto a další kontent kde istotne budú trable. prepáč ale asi NIE
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY Empty Re: Socrates Enha/Ele - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru