Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

+18
Frenkee
Sankarea
Sabersoul
Morby
Quajmei
Cady
JudgeDeath
worent
Tiine
Forestly
Anathem
Gingereater
Hannele
Eveonor
Kucko
Astia
Destik
Dyveina
22 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Sat May 23, 2015 3:09 pm

Ha ! vidíte,takže já jsem tím utužil kolektiv ! by ste mi měli ještě děkovat Very Happy Very Happy
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Destik Sat May 23, 2015 3:24 pm

Tiineho zapomel si na castejsi hlasku nez je neci mama Very Happy
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Morby Sat May 23, 2015 4:18 pm

Destik napsal:Tiineho zapomel si na castejsi hlasku nez je neci mama Very Happy

Nečum Razz


Ohledně hádky s kotelníkem, kdyby jsi byl přijat a on také. Nešířily by jste tyto spory pokud nastanou do guildy?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Sat May 23, 2015 4:56 pm

Ako používaš Reju? Spam, alebo určitý počet targetov? Na ktoré?
Ktoré spelly používaš na cd?
Používaš macrá? Ak áno aké?
Kedy je najlepšie odpalovať cd? V akých situáciach/encountroch, popíš (odpoveď tipu, keď raid kape/dostáva AOE neberiem)
Využitie Barkskinu v akých situáciách? popíš

K naším raidovacím dňom si mi ale písal niečo iné. Ako je to teda? Mne si tvrdil, že piatky/nedele nie si úplne schopný zaručiť svoju účasť. Z toho mi následne nesedel dôvod, prečo by sa niekto hlásil do guildy, keď mu nevyhovuje jeho raid time? Tak prečo práve my a nie napr. Sfu (majú otvorený nábor, my nie) alebo iné guildy?
Dyveina napsal:Hádka vznikla keď on vyjadril nesúhlas s progressom BoT na 10m keď sme boli primárne 25m guilda
V podstate si nesúhlasil s jeho názorom a bol si v tej polovici, čo chcela progresovať na 10m. A teraz sa nakoniec hlásiš do 25m guildy aj napriek tomu, že dotyčný kvôli komu si leavnul TFC tam už nie je a guilda chodí 10m. Príde mi to vtipné a rovnako mi nesedí s tým čo si tvrdil o raidovacom čase mne. Čo si k tomu mám myslieť?
O tom že Kotelniik leavnul so skupinou hráčov, ktorý chceli hrať na 25m vieme. Ty si bol očividne na opačnej strane. Prečo chceš do 25m guildy?

Ďalej, momentálne nie je otvorený nábor na resto druidov, ten si premeškal o dobrý mesiac. Toto je tvoja tretia prihláška do tejto guildy. To, že tu poznáš ľudí, alebo že si kvalitný heal ti ale miesto v guilde nezaručuje a to vieš sám. Už predtým si skúšal šťastie pri plnom stave, teraz to skúšaš znovu. Mám tu aktívnych 8 healerov a ďalší dvaja síce pauzujú, ale chystajú znovu hrať. Miest na raide je max 5-6, z toho len jedno prináleží pre resto druida. Ďalšie tvoje mínus je nepoužitelný offspec. 3x resto druid/off tank..
Je len na tebe ma presvedčiť, že mať na lavičke o ďalšieho healera sa oplatí.
Zároveň si ešte počkám na názor od Yirumy.


Naposledy upravil Sabersoul dne Sat May 23, 2015 4:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Dyveina Sat May 23, 2015 4:58 pm

Spor vznikol tým že sme obaja boli zainteresovaný do vedenia guildy. On ako člen rady, ja s rankom raid leadra.
Jadro sporu je môj subjektívny názor na to, že Kotelník nemá vhodné vlastnosti aby zastával post člena vedenia.

Tým chcem povedať že Kotelník mi v TFC vadil výhradne ako člen vedenia. Nemal som s ním spor ako s členom raidu. Nepredpokladám že by sa Kotelník dostal rýchlo do vedenia vašej guildy ,a teda nevidím dôvod aby tento náš spor rozširoval ak budeme obaja iba raideri. Ale zaručiť ti to nemôžem. Musím priznať že po tejto hádke som sa doslova triasol od hnevu.

to Sabersoul:
Uf, ako používam Reju nie je jednoduchá otázka. Je to podľa situácie, ale čistý spam určite nie. Keď treba dohealovať veľa ľudí a SM WG sú na cd tak ho používam. Na tankoch sa ho snažím držať tiež. Snažím sa aj využivať Natures Bounty, časť so zrýchlením Nourishom keď mám 3+ Reju.
Na CD samozrejme používam Inner, Tranquil, tree formu a Nature Swiftness.
Inner prvý krát okolo keď som pod 80% many, a výhradne na proc Power Torrentu.
Tranquil a tree podľa bossa. Ak má boss nárazovú abilitu na celý raid alebo treba raid dohealovať v konkrétny čas. Napr Chimareon na zbiehanie a pred prechodom do fáze. Tu podľa dohody s ostatnými healermi kto použije kedy aký cd. Prípadne Maloriak ak nechávate flame v red fáze do raidu. Pokiaľ o takejto abilite u bossa neviem, tak ich používam podľa zváženia, čiže odpoveď tipu keď raid kape.
Nature Swiftness patrí do kategórie neakceptovanej odpovede. Je to dobrý cd, ale využitie je dosť situačné. Plánované využitie vidím na Maloriakovi v čiernej fázy keď je okno dohealovať tanka, alebo red fáza flame ak sa ide cez krídla na tanka.
Makrá používam mouseover, a insta HT cez Nature Swiftness.
Barskin keď očakávam veľký dmg taken. Napr. Chima last fáza keď treba vydržať čo najdlhšie, Maloriak flamedo raidu v red, alebo ak tank nenaagruje addy dosť rýchlo a nejaká ku mne príde, Council a Chogal last fáza.

Aktuálne som to mal tak, že piatky v pohode, ale nedeľe som v čase raid timu cestoval. Keďže som študent neviem ešte ako bude vyzerať rozvrh ďalší akademický rok. Ale piatky by som za každých okolností mal stíhať buď v pohode alebo ltt. Nedele sú viac disktutabilné, keďže mám výhodný odvoz v čase raid timu. Keď som si s tebou písal nevedel som ako budem riešiť tento deň. Možnosti mi napadajú momentálne aspoň 2 ako zabezpečiť minimálne každú druhú nedeľu. To je až od októbra.

Dôvod hádky s Kotlom si nepochopila správne. TFC bolo schopné zložiť 25m iba cez víkend. No cez týždeň sa našla parta 10-tich ľudí, ochotných progressovať BoT na 10m. Vtedy sa ešte neplánovalo chodiť výhradne 10m, alebo o tom neviem. Kotlovi vadilo že „iba 10 vyvolených“ chodilo BoT hc a kvôli nim sa nešiel aspoň Halfus 25 hc už cez víkend. Ja som ich zastával s tým že je blbosť spraviť si ID na 25 BoT keď sa aj tak nezloží dochádzka. Plus všetci sme hovorili že ak BwD vyčistíme už v pia, nemáme problém ísť v ne BoT 25. Akurát tie ID keď išli BoT 10m cez týždeň sme ešte v ne zabíjali čas v BwD. Takže tu nebol spor o 25m alebo 10m, ale o logiku. Naša strana argumentovala logicky a Kotelník to stále nechcel prijať. V argumentácii nikde nebol výhradný prechod na 10m.
Podľa môjho info dôvod leavu Kotla a ostatných nebol ten že chcú chodiť 25m a zvyšok 10m. Ale ten že vtedajší GuM Pala zvýšil sankcie za faily v raide bez konzultácie so zvyškom vedenia. Tejto skupine hráčov sa nepáčila „diktatúra“ Palu. Pala nezaviedol ale nič nové, a z môjho pohľadu to bolo myslené dobre. Akurát to bolo trošku prehnané. Neoficiálne info mám také, že po tomto Palovom akte leavla zváčša failerská časť raidu, ktorá by kvôli tomu dosť klesla s DKP, ale opakujem že to je neoficiálne info.

Viem že na prijatie nestačí kvalita a známosti. Ohľadom náboru ste mali protirečiace názory tu na fórku, a na Twin fórku. Teraz pozerám že Hannele už upravil post z 20 mája o 00:08, ale na 21 hodín tam svietil aj resto druid.
Prvá prihláška bola v čase otvoreného náboru, ale vtedajší heal leader Hop očakával návrat jedného druida, takže mal dilemu. Tú vyriešil ban ktorý som vtedy dostal. Neznalosť neospravedlňuje, ale poučil som sa.
Druhá prihláška bola tiež v čase ohláseného náboru resto druida. Viem že spolu so mnou mali v tom čase prihlášky ďalší 2. Rytuľa všetkých 3 zamietla z dôvodu plného stavu, čo sa priečilo s náborom. Týždeň nato leavol Yetty, týždeň na to si dal prihlášku Nausicca ktorého ste zobrali. A asi 2 týždne nato sa Yetty vrátil.
Z čoho mi vyplýva že prvé 2 boli v čase otvoreného náboru, ale ten zjavne nekorešpondoval so skutočnosťou.

P.S.
Sabersoul napsal: Mám tu aktívnych 8 healerov a ďalší dvaja síce pauzujú, ale chystajú znovu hrať. Miest na raide je max 5-6, z toho len jedno prináleží pre resto druida.
Takéto info mám až teraz. Jednak je to moja chyba že som sa nespýtal na celkový stav healu keď som ti písal. Jednak si mi to mohla rovno takto odpísať vo whispe. Z tvojej odpovede som mal dojem že máte dostatok healerov, ale vieš si aj predstaviť tretí strom.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Dyveina Sat May 23, 2015 7:04 pm

Mimochodom, ak viete isto že Kotelník si chce dať prihlášku k vám, bolo by spravodlivé spýtať sa aj jeho na hypotetickú situáciu prijatia nás oboch. Jeho odpoveď spolu s ďalšími aspektmi, ktoré podľa vás s tým súvisia (napr uplatnenie jeho a mojej classy), zohľadniť pri našich verdiktoch. Možno to je zkomplikovanie otázky prijatia/neprijatia, ale je to podľa mňa dobrý návrh ako čo najlepšie pre vašu guildu tieto otázky zodpovedať.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Morby Sat May 23, 2015 8:04 pm

Pokud si Kotelník v blízké době přihlášku podá, určitě to bude stejná otázka jakou kladu tobě, zda ty konflikty nebudete rozvádět v guildě. Kvalitní healer určitě jsi, taky si tě matně pamatuju z dob kdy jsme chodili UD na achievy atp.
Ovšem druhá stránka věci je, jestli máme místo pro další heal.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Sat May 23, 2015 9:40 pm

Nakolko som v teste tak moc do toho nemam co povedat ALE, k dyveho healovaniu nemam co vytknut. Problem vsak mam  s tim ako tu prezentuje svoje "neoverene"  spravy o dovode nasho odchodu z TFC a o schopnotiach jednotlivych hracov... pokial su to neoverene info tak si ich pls nechaj pre seba.. len s tim stazis pripadnu moznost danych ludi dostat sa sem ak by  si chceli podat prihlasku... A tak isto pls neries dovod nasho odchodu ked o tom nic nevies... to ze mas v TFC brata(nehovorim ze zamerne dava take info!) neznamena ze to co ti napise je aj pravda... stavim sa ze ti nehovoril ake ohovaracky a osocovanie ludi potajme za chrbtom tam vladlo po tom co niektory leavli.... nehovoriac o super praktikach spominaneho GuMa ktory ani nebol schopny napisat ludom ktorych kickol dovod kicknutia a urobil to vecer okamzite po tom co isli off aby ani nahodou nemali moznost branit sa.... Cize  asi takto to funguje v TFC ... Mal by som este par veci co dodat k tomu vasmu konfliktu ale to tu uz fakt nemienim rozoberat pac sa to netyka tak celkom mna ako druhy zmieneny problem...

Vyslovene k prihlaske som aj PRE ak Saber najde flek, kvality ako healer mas.
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sun May 24, 2015 12:46 am

Nepřispívejte prosím zbytečně do přihlášky off topicy, pokud se to přímo netýká daného hráče. Takové příspěvky budou považovány za spam a neprodleně mazány.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Frenkee Sun May 24, 2015 1:28 am

K těm procujícím buffům bych rozhodně přidal i clearcasting. Na druhou stranu trinket tam máš asi zbytečně (5 stacku máš hned a nenapadá mě situace, kdy by ti mohly spadnout, to když už tak proc power torrentu).

Proč upřednostňuješ 3/3 Nature´s Bounty před Genesis / Blessing of the Grove?
Nemáš lepší +50haste/mastery do bot? (Přeci jen už není progress Anub´araka abys minor speed nějak efektivněji využil.)

K tomu spiritu… Jasně, je to prioritní stat na mana regen, nicméně si vezmi, že těch 127 spiritu z necku ti při boss fightu přidá cca 30 many/sec. Na druhou stranu +haste&mastery by ti boostnul healing done.

Ten eq máš solidní a pochybuji, že bys lootoval každé id nové itemy – rozhodně by bylo fajn, aby ses co nejvíce přiblížil k tomu capu ( 144 mastery ti přidá 1% healingu do harmony bonusu, ty to máš opravdu zbytečně v hastu, kde okolo Tvé hodnoty není žádný breakpoint).
Frenkee
Frenkee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 30. 07. 13
Age : 28
Bydlisko : Opava

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Sedara Sun May 24, 2015 3:15 am

Ahoj, PRO
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Dyveina Sun May 24, 2015 11:24 am

to Frenkee:
Tsunami trinket som si nevšimol medzi buffmi nad player frame na screene, ale súhlasím s tebou že to je zbytočné a už dávno som ho odstránil. Je to starý screen.
Clearcasting mám cez Powa, a je aj na screene vidieť, konkrétne tie 2 modré oblúčiky nad Gridom.
Power Torrent mám sledovaný cez bary nad player frame. Oproti screenu nastala tá zmena, že bary s Harmony, Power Torrent a Nature Bounty mám farbebne odlíšené. Takže nemusím tam pozerať priamo, cez periferiu vidím podľa farby čo mám procnuté.

Nature Bounty z dôvodu že Regr používam často keď niekoho treba silno a rýchlo healnuť. Ten crit zvýši heal a vlastne mi aj ušetrí manu lebo to healne ako 2 Regr za cenu jedného. Plus využívam aj tú časť s 3+Reju, čo mi v raide robí Nourish okolo 1,6s cast. A to je fajn na pár slabších healov ktoré nestoja takmer nič.
Nie, +50 haste/mastery určite nie je lepší ench ako ten čo mám. Keďže nemám žiaden talent na zrýchlený pohyb tak minor upgrade speed je must have. Na Anubovi to bolo jasne cítiť, ale na každom bossovi sa treba hýbať. Aj keď ako druid mám arzenál instantov, sú bossovia kde sa treba čo najrýchlejšie presunúť z bodu A do bodu B, pričom cat forma a dash nepripadajú do úvahy lebo počas presunu treba healovať. ODS, Chimareon, Atramedes, Maloriak, Neff, Valiona, council, Chogal, a to som vymenoval iba tých na ktorých som si rýchlo spomenul. Sú specy ktoré majú zvýšený movement speed cez talenty, pre tých sú lepšie enchy na feety, ale pre resto druida je tento najlepší.
Aj keď Eveonor mi dal do hlavy chrobáka v otázke Moonglow/Furor. Trošku som počítal a skúšal, aktuálne mi Furor vychádza o trošku lepšie takže ho asi dám namiesto Moonglow. Tým pádom sa dá zvažovať cat form-roar-caster na presuny. Ale je to stráta gcd a roar má 2min cd. Takže sa oplatí iba na konkrétne situácie.

Ohľadom spiritu, ja som stará škola. Som zvyknutý stále niečo castiť, od začiatku fightu do konca. Situácia v predchádzajúcej guilde bola taká, že ma podnecovala k vysokému healu. Na Cate to je tak že čím chceš mať vyšší heal, tým väčší mana regen potrebuješ. Plus na spirit crit neck nešiel nikto, kým haste mastery išli všetcia spell dmg a 1/2 healerov. To že som zobral spirit crit a im nechal z Vali viac bustlo raid. To sú dôvody prečo tak idem spirit.

Vyskúšal som znížiť haste. Aktuálne mám 18% bonus z mastery a som cca 20 raiting pod 19%, cca 160 raiting pod 20%. Neck z Vali by mi mi pridal 90 raiting plus cca 70 kvôli haste nad cap. Takže by som vytiahol +2% bonus z mastery, čím by som mohol navýšiť efektívny heal o max 1,5%. Úprimne, je to naozaj obrovský rozdiel vzhľadom na to aký dôraz tomu prikladáte.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  crossic Sun May 24, 2015 11:56 am

Ne, že by na mé reakci bylo něco směrodatného, ale za sebe mohu říci, že Dyve je jeden z nejlepších resťáků co twin, kdy poznal. A za ta leta co byl v TFC, že 2x leavnul? No booože to se toho stalo, nikdy problémy s jeho loajalitou nebyly. Ruku na srdce, kdo dejme tomu po 4rech letech v jedné guildě nezatoužil roztáhnout křídla a rozhlédnout se jinde?
Já jen mohu říci, že nepřijmout Dyveho by byla velká chyba....


Naposledy upravil crossic dne Sun May 24, 2015 11:59 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : pravopis :X)
crossic
crossic
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 18. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Sun May 24, 2015 12:12 pm

Neprijať môže byť veľká chyba, ale treba si uvedomiť, že ani my ani raid nie sme nafukovací a to je ten základný problém. O setupu nehovoriac.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  fidget Tue May 26, 2015 11:09 pm

Pro kvalitní hráče má být vždy místo a Dyviena je kvalitní hráč.
Nezapomínejte na rank test...
Pro
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Wed May 27, 2015 3:42 pm

fidget napsal:Pro kvalitní hráče má být vždy místo a Dyviena je kvalitní hráč.
Nezapomínejte na rank test...
Pro
ty uz nehrajes a tvuj nazor nema zadnou vahu
GTFO

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Dyveina Wed May 27, 2015 4:56 pm

Dokonca píše o inom hráčovi Razz
fidget napsal:... Dyviena je kvalitní hráč...
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Forestly Wed May 27, 2015 10:17 pm

Buď ho zkuste na test, nebo ho podpalte, ať ho nezíská konkurence Very Happy či Hannele může naostřit svojí motorovku, kterou po mém konci jistě odložil do úschovy Very Happy
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Thu May 28, 2015 7:57 am

tak isto ako u kotelnika si myslim ze nabrat ludi a hlavne healerov aj nad limit je na leto dobra volba a zvlast ak maju svole kvality...

samozrejme s tym ide aj to ci znesies ak sa nedostanes na kazdy raid ... dalej ako sa uz spomina nejake riesenie vasich sporov u nas v guilde nema miesto takze ak vas zoberieme tak sa k sebe budete spravat uplne normalne ziadne hadky osocovanie nic take ....

ak ste obaja tohoto schopny tak som ZA preco nie...
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Thu May 28, 2015 8:13 pm

Tak po rozhovore v hre si teda kopem vlastný hrob. Budeš musieť rátať s nepravidelným miestom na raide a ja si to pokúsim nejak skoordinovať.
Zároveň sa priprav na dlhší test a možnosť jeho ukončenia pre pretrvávajúci plný stav v raide.
Prijatý na test.
Ak sa rozhodneš do toho ísť, tak o inv si napíš Sedara/Cobain/Gragass/Sabersoul/Diranda/Hannele

Akonáhle dostaneš práva na fóre prečítaj si prosím https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov?highlight=kutik
A rovnako https://exalted.forumotion.net/t3025-heal-class-section
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Resto Druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Dyveina - Resto Druid - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru