Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sankarea - Frost DK - PRIJATY

+10
Morby
Eveonor
Quajmei
Destik
Hannele
Sabersoul
Cobain
Anathem
Gingereater
Cady
14 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Tue May 12, 2015 8:05 pm

pro test
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue May 12, 2015 8:13 pm

Pro test.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Morby Wed May 13, 2015 12:39 am

Hmm docela mě členové guildy vypekli Smile už ani nemám na co bych se tě zeptal Smile
Snad jen o té Army, u theraliona atp jí nevyužiješ? např tak 7sec před pullem? myslím že jako DPS boost to docela ujde když dokážou namlátit okolo 300k.
Také jsem zkoušel masterfrosta a můžu říct že mi to vychází stejně jako kdybych hrál hastefrosta, ale je pravda že mastery jsem nedokázal vytlačit víc jak 16 jelikož mám haste gear
No masterfrosta asi nemá cenu zkoušet hrát v unholy presenci jelikož bonus je z toho téměř nulový
Kdyby jsi hrál hastefrosta, jakou presenci by sis zvolil? (čistě teoretická otázka, já když hraju v unholy presenci tak se mi po 2-3min dobugujou runy a s frost presencí vytočím daleko více)

Ještě bych se tě zeptal zda ti nedělá problém, dát o sobě vědět když nebudeš schopen dojít na raid.

Vzhledem k našemu stavu velmi aktivních DK bych tě mohl v raidu prostřídat dle tvých směn, přeci tě nevezmeme a nebudeš nám sedět na lavičce Smile
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Wed May 13, 2015 1:24 pm

Ta army 7s pred pullom by bola mozno este pouzitelna aj ked teda s cd na runach nieco cez 9s tam budem potom malnko cakat

Keby som hral hastefrosta na DW tak isto by som siel cez frost pres, jedine naco by som siel uh pres na frosta ne 2h frost kde je ten haste vazne moc potrebny

Ked neviem prist na raid viem to vacsinou tak 1-2 dni vopred minimalne cize to urcite viem dat... a aj keby sa vyskytlo nejake oneskorenie z mojej strany(zapcha na ceste atd) telefon mam pokial mi da quaj alebo niekto iny cislo tak nevidim problem poslat sms alebo zavolat

Ono ked mam dennu tak prichadzam domov okolo 19:30 cize viem potom uz aj niekoho zastupit na dalsich bossoch atd.... na nocnej by som teoreticky tiez zvladal hrat ale to skor len v nedelu ked je sanca ze mi niekto pride fakt miziva Very Happy Ale kludne sa prestriedam podla potreby nerobi mi problem sediet na lavicke ked nieje miesto Smile
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Wed May 13, 2015 2:32 pm

Veteran z tbc.Ja jsem pro Smile

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Wed May 13, 2015 4:40 pm

Mezi dvěma přihláškama jasná volba. PRO
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Wed May 13, 2015 5:38 pm

!!!!! na teba som cakal konecne DK co ma rozum (dufam ze niesi dwarf xD )
masterfrost je najsamlepsi na cataci hral som ho na offiku a na BWD contante nemal konkurenciu kym nefixli howling blast xD ale aj tak bol top DMG Smile

takze ja som ZA dufam ze ma nesklames prave hras moj najoblubenejsi spec za DKca Very Happy
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Morby Wed May 13, 2015 6:04 pm

Zkušenosti máš dost
Chci vidět masterfrosta v akci
Přijat
Napiš si o inv (Diranda, Hannele, Gragass, Cobain, Sabersoul, Sio, Sedara)
Jakmile dostaneš práva na forum přečti si https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Poprosím o lock a přesun
Díky
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru