Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sankarea - Frost DK - PRIJATY

+10
Morby
Eveonor
Quajmei
Destik
Hannele
Sabersoul
Cobain
Anathem
Gingereater
Cady
14 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 12:53 pm

Nick postavy: Sankarea

Class Death Knight

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená

Zkušenosti s progresem: Kompletne celý WotLK. Na Cata normaly: TotFW 2/2 BWD 6/6 BoT 4/4, HC: TotFW 0/2 BWD 4/6 BoT 2/5

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hrám približne 9 rokov. Čo sa DK týka tak okolo 1,5-2 roky.

Stav tvého equipu: Frost ilvl 362 link na armory: ARMORY

Talenty: Frost DW

Screen ui (idealně s FPS v raidu: FPS na screene nemam ale pod 20 nejde. Screen: Uicko

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Takže začnem prioritou statov podla ktorej upravujem svoj gear: Str > Hit (8%) >= Exp (26) > Mastery > Crit > Haste. Strength je samozrejmosť, hit tak isto. Čo sa týka exp tak narozdiel od UH moj dmg je hlavne z meele abilít a parry alebo dodge su mojími velkymi nepriatelmi. Mastery alebo Haste: Osobne preferujem mastery ktorá vytiahne z frost dk viac aj keď je tento štýl naročnejsí na prevedenie a aj malá chybička môže skončiť veľkou stratou dmgu. Z toho samozrejme vychádza, že moj druhý stat bude crit aby som z Howling blastu a Frost striku vytiahol čo najviac.
Rotačka:  Outbreak - Obliterate - Howling( ak proclo RIme) / Obliterate - Howling( ak proclo RIme) / Frost Strike ( ak je RP nad 60) / obli  ... celá rotácia sa v podstate opakuje a upravuje podla priorít. Dalej využívam prepot ( nemam moc rád predčasné pully), ghoula prevažne pri pulle a na execute fazu, army nepouzívam, pretože strata troch rún u mna sposobí viac straty než zisku.

Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám, mikrofon tiež a dokonca ho aj používam. Addony: DBM a Omen nutnosť, PowerAuras na sledovanie procov a acherus na RP.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očakávam skúsený a priatelský kolektív, 25man raidy.

Předchozí guildy  (důvod odchodu): The Fire Clan, Endless Agony  Tak z TFC som odišiel po zmene vedenia, ktorá vyústila v hromadný odchod vačšiny ludí, s ktorými som si tam rozumel. V EA som nebol dlho ale išiel som tam s vidinou 25manov. Nanešťastie aj napriek snahe vedenia o 25many nebol adekvátny záujem tak som odišiel.

Znáš někoho z EXALTED? Poznám len Quajmei-a a písal som si trošku so Sabersoul. Z videnia v SW pár ludí ale to je fakt len z videnia.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Tak hrám na twine už od TBC kde už bola guilda Exalted celkom známa a potom samozrejme macrá na world chate.

Něco o sobě Tak volám sa Tomáš, tento rok som oslávil 23. narodeniny. Patrím k pracujúcej vrstve ( niekedy mam nočnú, ktorá sa bije s raid time-om). Medzi moje záľuby patria dobra hudba, filmy a samozrejme anime. Mimo práce ešte moju pozornosť zamestnáva moja snúbenica ( tiež hrá wow ciže np s raidmi... Very Happy ). To je asi tak všetko čo ma napadá. Ak som niečo vynechal alebo na mňa máte nejaké otázky kludne ma kontaktuje aj v hre (mozno na nicku Tethy) ak niesom práve v práci prídem aj na mumble Smile Jo a este sry za gramatiku nezvyknem v internetových diskusiách používať diakritiku takže to tak aj miestami vyzerá. Very Happy
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Cady Tue May 12, 2015 1:11 pm

Máš možnosť efektívne meniť speck, zároveň máš dostupný kvalitný off speck? Pozerám že máš v offe blood. Raid time ti nerobí problém ako pracujúcemu ?
Ako sa staviaš k progresu dlhý progres často bez známky posunu. SI schopný ustáť to ?
Čo očakávaš, okamžité zapojenie do progresu ?
Tvoje skúsenosti s 25 man HC ??? ( nie 10 )
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 1:20 pm

Nakolko hram mastery frosta nemam gear na UH... EQ na blood je na urovni 360 ilvl.

Raid time... pracujem v 12h prevadzke kde koncim o 19tej pripadne zacinam o 19tej ale smeny su dost randomovo rozdelene cize niektory mesiac viem byt takmer kazdy raid iny je to trosku horsie.

Dlhy progress mi nerobi problem pokial sa wipuje na mechaniky bossa nie na faily ludi... v pripade failov stracam cca po 2h neustaleho progressu mierne nervi ale to spozorujete len tim ze som trosku tichsi na mumble. Takze ano myslim ze dlhy progress mi problemy nerobi.

Urcite neocakavam okamzite zapojenie.. predsalen mate tam staly kolektiv a ja nemam narok pchat sa nasilu do raidu. Radsej si pockam kym mi date sancu sami.

Skusenost na 25hc su v podstate rovnake ako tie co som uviedol, okrem V&T ktoru som na 25ke videl najmenej na 10%.
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Tue May 12, 2015 1:30 pm

In-depth znalosti za Frosta má Gragass, takže to přenechám rád jemu a zeptám se na dvě okrajové věci (možná i Gragass bude stát za tvými názory)

Píšeš že hraješ dual wielded styl dkčka. Opravdu je optimální reforge Mastery > Crit > Haste? Co říkáš na Haste > Mastery > Crit? Proč zrovna reforguješ takto, máš odzkoušené i jiné reforge?

Co takhle frost v unholy presenci? Zkoušel si? Jaký je tvůj názor? Je v tomto ohledu nějaký twinstar bug?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 2:10 pm

Priznam sa nie nikdy som neskusal haste > mastery > crit ale mal som moznost porovnat sa s par dkckami ktory tieto staty takto isli a mal som mierne naviac. Ono planoval som preskusat to ale v TFC som bol "treti" tank a ako taky som nemal pravo bidovat dps gear aj ked som dmgoval takze nabrat potrebný eq na odskusanie tychto statov nebolo mozne.

Ale vzhladom na aktualnu sezonu mi pride daleko lepsie vytiahnut mastery aspon na tych 20 co sa rovna 40% frost dmg ako to davat do haste.
Jedine na co by som siel vo froste haste over mastery je 2h frost ale to ma na DW dost stratu v dmg a to este nehovorim o strate voci UH kde je kvazi rovnaky gear cize uz by som siel radsej do toho.

Dalej skusal som hrat frost v UH pres a bolo to citelne slabsie.... nakolko mastery frost je sustredeny na high crit dmg tak z frost presencie vytiahne daleko viac aj napriek nizsiemu haste nakolko core ability aka Howling a Frost strike su navysene o 40% tak dalsich 15% dokaze robit divi.

Dufam ze som podal uspokojujuce odpovede... nikdy som nebol nejak zdatny v popisovani takychto veci... Sad
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Tue May 12, 2015 2:30 pm

Ok, díky za odpověď. Nechám reagovat Gragasse, možná rozvede i moje otázky. Potom se k tomu případně vrátím.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Tue May 12, 2015 3:58 pm

Master frost ?? ...Wauu,rad bych to videl v akci.V dobrych rukach a gearem to je hodne dobre.
Premyslel si co budes delat na firelands az nebudou one handky dropovat ?
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 4:13 pm

Tak 1h na firelands na zaciatok je z trashu zase cize padat nejaka urco bude a ta ista sa da potom kupit aj v hc verzii takze tohoto by som sa nebal... ale keby aj tak pevne verim ze dovtedy uz budem mat aj eq pouzitelny na UH dk a presiel by som v takom pripade na to. ale to je este daleka buducnost

Ten master frost... nenazval by som celkom to co robim master frost pac nejdem podla rotacie master frosta ktora si vyzaduje setrit 1 UH runu co ja nerobim a spamovat howling prekryvany frost strikom.
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue May 12, 2015 4:44 pm

Som za TEST.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Tue May 12, 2015 5:18 pm

Otázka na telo Very Happy

Máš dostatočné zásoby hortenzií na prípadné raidovanie s nami? Twisted Evil

Edit: ZA


Naposledy upravil Sabersoul dne Tue May 12, 2015 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 5:23 pm

nah ak nahodou chytim berserk pojdem si nejake nakupit do kvetinarstva nech sa skludnim Very Happy pripadne si mozem teraz na leto nejake nasadit do okna... Very Happy
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue May 12, 2015 5:25 pm

Proč právě ty, a ne kolega z vedlejší přihlášky, bys měl být přijatý?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Destik Tue May 12, 2015 5:39 pm

Nedela ti problem menit talenty podle bosse treba magmaw?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 5:42 pm

Toto je na moju osobu tazka otazka.... niesom z tych ktory by sa povysovali nad niekoho a snazili sa silou mocou aj cez mrtvoli presadit sami seba.... som nazoru ze vyber daneho jedinca je cisto a len na vas.... Nemyslim ze dokazem na tuto otazku odpovedat... nedokazem sa skryvat za vyhovorky typu on nema repky a ja mam  a podobne a podkopavat mu tim nohy..

V akom zmysle menit talenty ? prehadzovat na blood na offtankovanie alebo menit talenty na slov mobiek ? Inu zmenu talentov (myslim na UH abo 2h frost) si neviem predstavit s mojim gearom
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Destik Tue May 12, 2015 5:44 pm

Myslim na kite mobek ze si tam das chillblains Smile
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 5:45 pm

Jo to by nemalo byt problem... sice som to nikdy nerobil pac v TFC sme to sli inak ale nemal by s tim byt problem
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Quajmei Tue May 12, 2015 5:51 pm

v tfc sme sli vela veci inak nie zle nie dobre inak

ja som zatial test clen tak neviem ci mam moznost sa vyjadrit len sporo teda - velmi spolahlive DK
Quajmei
Quajmei
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Destik Tue May 12, 2015 6:01 pm

1. Jaky ench mas na MH a proc se to vyplati vice nez ten druhy
2. Opravdu se vyplati glyph of Strangulate v PVE neni tam nejaky lepsi treba ze HC bude zadarmo
3. Pises ze nepouzivas army kvuli runam ale zkousel si ji nekdy pouzivat kolik ti to prida? na nejakych bosssech se vyplati davat kvuli ulehceni Cho'gall(Chapadla)/Sinestra(dračci)
4. Prijde mi ze mas docela neprehledne UI ty raid grupy nejsou trochu zbytecny za DK?
5. Nevyplati se vic do rukou 50str misto mastery?
6. Kdyby sis udelal i EQ na unh byl bys ho schopny hrat a switchovat mezi frost a unh podle toho co bude potreba?
7.Nestava se ti ze se ti obcas bugnou runy?

To je zatim asi vse Smile
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 6:19 pm

1. Na MH mam Rune of Razorice z dovodu ze narozdiel od Runo of Fallen Crusader dava razorice navyse 2% weapon dmg ako frost dmg co je na main hande vyhodnejsie kedze off handa hituje menej a ma vacsi miss chance, ktory sa ale netyka special abilit cize FC ktory je na off hande ma stale zabezpecenu sancu na proc.

2. Sry ten glyph mi tam ostal ako pozostatok PvP talentov zo vcera

3. CHogalla hc ani sinestru som nebol ale z toho co viem u chogalla by pravdepodobne mohla byt army vyuzitelna pokial ju chapadla beru ako mozny target u sinestri si niesom ist kedze dracci musia kapat postupne ( teda aspon pokial viem) ci by to nerobilo skor bordel ako uzitok.. ale v tomto smere som so skusenostami na 0 nakolko som to nebol cize som timto bossom este ani neupravoval svoje priority

4. UI pre niekoho mozno neprehladne pre mna ale idealne... vyskladal som si ho ciste sam s roznych addonov. raidgrupy pouzivam na orientaciu ked musim niekoho ressnut

5. vyplati ale nakolko ten ench stoji dost vela ( co ja nemam teda) tak som uprednostnil masterku ktora ma momentalne dostala na uroven cez 20 mastery

6. priznam sa UH som na cata neskusal hrat ale hraval som ho na wotlk a az tak vela odlisnosti tam nieje cize pokial by bol gear nevidim problem vo switchovani

7. stavalo sa mi to len vo Vortex Pinnacle nikde inde
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Destik Tue May 12, 2015 6:24 pm

No u te 4 na 25 spis resujou druidi nebo loci ale jinak je to tvoje vec no
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 6:27 pm

tak podla mna je u locka strata dmg kym vycasti SS vacsia jak u mna po pouziti 50rp na insta ress
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Destik Tue May 12, 2015 6:28 pm

Jo ale treba na heal se to hodi ze mu to da i manu narozdil od DK
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 6:33 pm

Jn je tam 10% rozdiel v mana gaine teraz kukam no
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue May 12, 2015 7:50 pm

Co chybí kolegovi vím. Zkus se ohodnotit jako ve škole.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sankarea Tue May 12, 2015 7:59 pm

Tak ak sa mam ohodnoti... mysim ze DK zvladam celkom solidne (aj ked teda vzdy sa da najist nejaky nedostatok ktory vylepsit... sme predsa len ludia), nemam problem zahrat jak frost tak blood a po nejakom tom nacviku verim ze urco zvladnem aj uh. Pokial chces skolske hodnotenie neviem ake mate u vas ale ja by so sa ohodnotil priblizne ako chvalitebny.
Sankarea
Sankarea
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 12. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sankarea - Frost DK - PRIJATY Empty Re: Sankarea - Frost DK - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru