Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tinko - Mage - NEPRIJATY

+19
Terorizt
Baltazario
Shadowkick
Sedara
Astia
JudgeDeath
Anathem
Gjoll
Cobain
Gingereater
Sabersoul
Eveonor
Tiine
Morby
Cady
Kucko
Soulburn
Enelia
Tink0
23 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Gjoll Wed Apr 08, 2015 5:35 pm

Chtěl jsem to rozepsat, ale pak mi došlo, že Ginger už všechno napsal. 100% shoda.
Tedy, pokud nebude dělat bordel, PRO.

(A vyhrožování leavem kvůli osobním neshodám je docela dost lame. Kdybych měl leavovat vždycky, když mě někdo sere, nezahrál bych si ani piškvorky, natož mmo. Dej si facku, Ene.)


Naposledy upravil Gjoll dne Wed Apr 08, 2015 5:37 pm, celkově upraveno 2 krát
Gjoll
Gjoll
Knight
Knight

Počet príspevkov : 91
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tiine Wed Apr 08, 2015 5:37 pm


Tinko mne osobne je šumák či budeš na v guilde/raide, ale dávam ti NIE. Už sa raz stalo že sme vzali naspať hráča, ktorý zvykol predať maina a pod a dopadlo to tak že v guilde už nieje. Písal si že sa to už nestane, tak ti aj verím alebo je mi to jedno rob si čo chceš, ale keď už raz dávam ľudom nie za kúpenú postavu/predaný main pod tak proste nie


Naposledy upravil Tiine dne Wed Apr 08, 2015 6:21 pm, celkově upraveno 2 krát
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Wed Apr 08, 2015 5:46 pm

2 Gjoll : problém je v tom, že o žiadnych osobných nezhodách neviem scratch
2 Tine : S Terrenasom som na seba neštekal o tom teda neviem, ak hej tak iba v rámci diskusii o taktikách, určite to nebolo nič vážne pretože s Terrenasom som za dobre, myslím, že to aj on potvrdí. S Cadym ? ja osobne stále nemám žiaden problém, má svoje čudné názory, ale tie mám aj ja a mám sa kvôli tomu zjašiť ? Určite si ho nebudem mutovať a hrať sa pred ním na urazeného frkana.
Jak tu bolo spomenuté, je to hra, nie Skrytá vášeň
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Anathem Wed Apr 08, 2015 7:01 pm

Todle se mi nelíbí.Přihlášky jsou vzor pro ostatní hráče jak v guildě tak mimo ní.Pokud je hráč přijat tak ta přihláška,skill hráče i jeho povaha jsou dost adekvátní k tomu aby mohl s námi raidovat.Z toho pohledu sem PROTI.Už vidím jak za x měsící někomu rupne v bedně,udělá to samé a odkáže se na tuto přihlášku (když vemu v potaz že by byl přijat).

Nelíbí se mi že dva členové z toho jeden je můj šéf cheers tu píší věci "já s tebou v raidu nebudu" nebo "hledejte si dalšího mága" ...myslím že toto je velký problém a mohlo by to vyvolat dodatečné a naprosto zbytečné problémy v kolektivu který je teďka podle mne velmi dobrý.Z toho pohledu taky ne PROTI

Píšete že si "každý" zaslouží druhou šanci,..no budiž ze sociální stránky pro

"Chodím na vysokú školu, mám priatelku, momentálne končím Bc. štúdium, časovo vyťažený budem, ale rozhodne čas na raidy a celkovo na wowko si nájdem, možno nie 100% aktivita, ale aktívny budem" ....takže žadný 100% nový mage ...


Prodal si MAIN postavu jednou,můžeš kdykoliv znovu.To co Cady psal mě jako hadlýři s hvězdami taky přijde dost divné ..7315* si kúpil za 28e ..joke dne

Promiň ale já ti nevěřím a myslím že by tvé znovupřijetí způsobilo více škody než užitku PROTI.Tolik z mé strany.

Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Wed Apr 08, 2015 7:16 pm

Proti
Prodanej char+koupenej char.
Jestli ho vezmem tak mame za par mesicu tu samou situaci protoze sme se uz u jednoho takovyho presvedcili ze to nefunguje...

Jinak vzor prihlasky je tu pro vsechy...I PRO TINKA a nejsem si jistej jestli to pochopil.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Soulburn Wed Apr 08, 2015 7:19 pm

Na úvod. Jak už tu lidi píšou, je to jen hra. Takovéto rozvášněné diskuze mi kouzlí leda tak úsměv na tváři.

Souhlasím s gingerem. Pokud se dobře pamatuji, tak s Tinkem nebyly problemy a jeho výkon byl vždy nadprůměrný. Jako s hráčem s ním asi nemám problém - až na jeho prosazování taktik a vášnivé debaty nad nima :D

To, že prodal svoji Main postavu, dokážu pochopit, protože to docela jasně vysvětlil a osobně, pokud jednal s čistými úmysly, mi to nevadí. - problém spíš vidím to, že stejnak začně za dva mesíce zkouškový + tvoje státnice a s aktivitou to vidím více než bídně.

Na druhou stranu tu máme problém, že nemůžeme mít v guildě někoho, kdo někomu z nějakých vážných/racionálních důvodu vadí, má spor, či podobně. Padly tu slova, že jestli se veme Tinko, tak že se můžeme rozloučit s Eneliou (ten arcane mage). To by byl nějaký menší otřes ve stabilitě guildovní pohody, který by se mohl rozvinout do větších měřítek, což nemůžeme jako guilda připustit.

Proto si počkám na vyjádření Enelii a pak updatnu svůj post.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Astia Wed Apr 08, 2015 7:36 pm

Ja by som ti šancu dala, kopa ľudí ju dostala tiež a ako s ňou naložíš bude len a len na tebe. Vidno že sa snažíš, iného človeka by napadlo len kúpiť hocijakého mága a toho znova eq ale ty si si dal snahu a získal si späť toho svojho. Takisto si sa snažil zakaždým pri progresse pomôcť a vylepšiť taktiku, načo mnohí aj starší členovia úplne kašlali. A každý má právo spraviť chybu, nie sme predsa stroje ale ľudia, aj keď sa pri hraní nevidíme, na to by nemal nikto zabudnúť. Tiež by sa zišla nejaká konkurencia Enelii (btw Ene čo vymýšľaš? búria sa ti hormóny?) Tinko, máš moje PRO.
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Sedara Wed Apr 08, 2015 8:01 pm

Fuuuha, clovek si odejde rano do prace a vecer takovy spam, kdo to ma cist... :X Ale tak trochu k veci. Vasnivou diskuzi mezi Cady, Enelia a Tinko necham stranou (ikdyz vyhrozovat leavnutim guildy je dost mimo a dost trapne (bez jakehokoliv racionalniho vysvetleni)).
@Tinko: To, ze se ti povedlo sehnat puvodni postavu, k tomu gratuluju a za to +1. Sice, ze to diky tomu trvalo o neco malo dele, ale jak jsi psal, tak pomoc jsi nam nabizel i za druida (kdyz nas bylo 23 v raidu), kterou jsem odmitl z duvodu nejakych ocekavanych rozepri (/wave Andri, Ene, Cady, ..). Ja osobne jsem za to, dat ti druhou sanci a dat ti moznost presvedcit nas o tom, ze tvuj leave -> prodej -> pauzicka -> nakup -> navrat byla hloupost a ze te to mrzi. Problem s Tebou nikdy nijak zvlast nebyl, jako hrac jsi schopny a to, ze vynakladas spoustu sil do navratu mi dava nadeji, ze tu druhou sanci hnedka nezahodis v nivec treba.
I ja jsem Exalted uz jednou leavnul s tim, ze si davam pauzu. Na par mesicu jsem odesel a kdyz jsem se vratil zpet k wowku tak jsem take dostal druhou sanci od zdejsich hracu. Ale je fakt, ze toto uz si naprosta vetsina lidi zde ani nepamatuje / nemuze pamatovat. A ikdyz toto neni uplne stejna situace (prece jen prodat postavu z Exalted vyvolava vzdy vasne) tak jsem za to, dat ti druhou sanci a nechat te ukazat, ze to myslis vazne.
Tedka trochu pragmatictejsi pohled na vec. Udelal jsi hloupost, to priznavas a chces zpet. Hrac jsi schopny, za maga ti to jde, faily minimalne. Pocet aktivnich magu v Exalted k dni 8.4.2015 je roven 1 ==> misto pro dalsiho urcite je. Takze z tohoto pohledu nemame co ztratit.. kdyz budes, jak se tak rika, drzet krok a hubu a nebudes si nejak vyskakovat. To jak moc by te tolerovali ostatni spoluhraci na raidu je otazka jina, ale VSICHNI JSME JEN LIDI ZA TIM PC, MYSLETE NA TO.
... a lidi delaj blbosti, doufejme, ze se z teto jedne konkretni poucis Wink
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Thu Apr 09, 2015 4:45 pm

ach jo konecne som sa k tomu dostal po 32 hodinach v praci to mozno nebude davat hlavu ani patu Smile)

takze Tinko niesom v exalted dlho zazil som ta na par raidoch nic proti tebe nemam to co si spravil spravil si... zda sa ze to lutujes...
no neviem sa zbavit dojmu z tvojho arogantneho pristupu ... napadania ostatnych co napisali svoj nazor a urazania ich.. pokial viem nikto ti tu nenapisal ze si mimo ze sa nechas ovplyvnovat alebo ze ti hrabe ze mas skill ale inak si uplny potrat... (zatial co vsetko toto som v tvojich odpovediach zaregistroval).... ano skill mas (az na toho chogala ked vam moc to stackovanie neslo....) ale to chovanie sa mi fakt nepaci ....

worent poviem ti jedno... bol som 8-9 rokov na offiku preskakal som si mnohe guildy od hard progres po family guildy family bolo fajn ale progres pomaly hard progress bol rychly progres ale uroven komunikacie absolutne nulova tam proste hovoril leader ak sa ti nieco nepacilo dostal si kick z guildy a nikto sa s tebou nebavil raz by si povedal raid leadrovy ze ci je normalny mohol by si menit server lebo by ta nikto z top guild nezobral.... preto som stastny ze som v exalted lebo exalted ma aj progres a aj sme tu ludia ktory sa dokazu porozpravat zartovat vtripkovat smiat sa aj na raide aj pocas wipovania a toto si na vas (NAS) cenim najviac takze mylis sa aj to akych ludi mame v guilde je podstatne... keby nebolo tak ludia z guildy lietaju ako psi lebo po 100 wipoch by ti nikto netoleroval co by 1 coruption na chogalovi (v HC guilde)

na zaver aby som to zhrnul tinko nic proti tebe skill mozno mas ale aj velku hubu  a neprimerane spravanie PROTI
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Thu Apr 09, 2015 5:02 pm

Shadowkick, diky za nazor, keď bude niekto na teba vyťahovať absolútne nepravdivú, neoverenú špinu, som zvedavý ako budeš reagovať ty. A keď sme pri tom, nikoho som nenapádal ani neurážal, prešiel som si to celé a nejaké cielené uráženie a napadanie niekoho som nenašiel... (ak ty si našiel, tak rád sa nechám poučiť o tom, že "defensive stance" znamená napádanie)... anyway thanks

EDIT: Stackovanie corruptionu je zo 30% zodpovednosť mágov a zo 70% zodpovednosť ostatných zainteresovaných. (hlavne netreba zabudnúť, že raid kapal príliš skoro po nastackovaní = nie je vidieť správny výsledok) to iba tak naokraj
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Thu Apr 09, 2015 5:16 pm

hm no vidis ja to vidim a aj v tomto ukazujes svoje aroganciu tvoj defense stance mi pride skor ako berserk stance.. vsetci su zly len ty nie... vzdy najdes nejaky dovod na co to hodit...

na cadyho si utocil to postrehol snad kazdy a myslis ze ked napises ci je ene na drogach alebo ze su to jej zenske zalezitosti /co s tym nema absolutne nic spolocne, skor by som povedal ze je na teba nasrana ako si zdrhol a ako o sebe tvrdis ze si dokonaly) to je podla mna tiez dost utocny mod... ale to je len moj osobny nazor... Wink
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Thu Apr 09, 2015 5:28 pm

Question  Prečo ? objektívne dôvody, ktoré uviedli Tine a Andri som absolútne nekomentoval a som s nimi v podstate zmierený, chápem im................. ale nie... nie proste nie, 10 minút tu niečo napíšem a vždy to aj tak deletnem, nebudem to už komentovať, nebudem sa už obhajovať, napísal som všetko dôležité,  odpovedal som na každú relevantnú... (no.... aj menej relevantnú) otázku. Takže ak si myslíte a podporujete Cadyho prípadne Eneliu (o jej rage quite ak ma zoberiete a o "skutočných" dôvodoch jej proti) v ich príspevkoch, je to vaša vec(nemám nič proti vám), tí ktorí nie vďaka za Vašu podporu a empatiu
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Thu Apr 09, 2015 5:56 pm

Vieš niekedy je lepšie byť ticho vykydat si všetko na hlavu a povedať mrzí ma to už sa to nestane to by mi úplne,stačilo V tom by som videl úprimnosť zatiaľ čo nehnevaj sa ale nikto Z tých ľudí čo tu písali nespravili to čo ty takže nie oni tu majú na kolenách ľutovať svoje činy ale ty...
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Baltazario Thu Apr 09, 2015 6:26 pm

Pro

Baltazario
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 10. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Terorizt Thu Apr 09, 2015 7:41 pm

Zazneli všelijaké názory.S odstupom času ,ak si to zhrniem ,tak by som mu nakoniec druhú šancu dal. Uvidíme ako s ňou naloží.. Kick sa dá hocikedy.

(ego down a trochu sa chovať ofc)

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Fri Apr 10, 2015 7:55 am

Jeeesus. Kdo to ma cely číst?!

No, většinu jsem nějak přeletěl, hlavní názory jsem snad postrehnul.

No, já jsem v momentální situaci mejdzu pro. Někomu nejspíše vadí tvoje ego. Mě nevadí. Pokud by byli aktivní dva mágové, reknu ti ne, ale takhle... Nahrává ti situace.

Takže za me asi jo, na druhou stranu, jestli se na guildu znovu vyseres, nechal bych eneliu aby ti povesila koule do průvanu.


Eleonor, každý mag který na Sinestre neswitchne do arcane.je.magor
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Diranda Fri Apr 10, 2015 2:53 pm

Takže moje slúbené vyjadrenie.
Tinko, vzľadom na to, ako ovládaš mága, a že nie si prvý kto si podal opätovnú prihlášku som za dať ti Druhú šancu
Avšak 100%tné to nie je.
Brzdí ma však ten fakt, že hoci si na wowko nemal čas tak si sa rozhodol tak ako si sa rozhodol. Nie prestať hrať ale rovno predať svojho maina. Už som túto situáciu zažil 2 krát v tejto guilde a pri oboch prípadoch to dopadlo rovnako, a síce že daný hráč podobnú vec urobil znova. Predsalen sa na takéhoto hráča pozerá trošku inak aj zo strany vedenia, aj z hľadiska členov kolektívu, a keď sa  hráč cíti nechcenný tak proste odíde.
Čo ma však brzdí viac, sú vyjadrenia niektorých nespokojních členov, či ich prípadné opatrenia v prípade tvojho prijatia...
V tvoj prospech hrá to, že potrebujeme mága, aj ho dokážeme uživiť, no nemyslím si že mága potrebujeme natoľko aby vznikali v guilde flamy, aby sa ľudia medzi sebou museli mutovať, alebo aby pregúlali očami zakaždým keď sa niekto ozve, aby sa raidovalo v 2 či 3 mumble miestnostiach (/wave youknowwho, youknowwhen) - narúša to hladký priebeh toho raidu a  aj harmóniu kolektívu, alebo aby sme nebodaj museli jedným mágom nahrdiť druhého.
U mňa je to 2/3.

P.S. Prosím vyjadrujte sa k prihláše či si prajete aby bol Tinko opäť súčasťou kolektívu alebo nie, aby sa Cobainovi ľahšie rozhodovalo...neťahajte sem bosskills SODY talent specy a ktorá sova má viac peria... Vďaka
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Fri Apr 10, 2015 3:10 pm

Tak keď sa na to pozerám z tohto pohľadu vidím tu iba 2 extrémne názory. Prvý je ten od Enelie, verím a dúfam, že to bol iba chvílkový skrat, svoj prípadný odchod ak sa dostanem späť do guildy si obhájila horšie ako mizerne. (ale chvalabohu, myslel som, že to bude ešte horšie)
Druhý je Cady, možno máme odlišné názory, možno to nemyslí zle, ale rovnako nevidím u neho nejaký racionálny dôvod prečo by ma "nemohol strpieť na raide". Myslím si, že po mojom prijatí nebudu hneď z nás najlepší online kamoši, ale časom sa to urovná... PEACE I love you
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Destik Fri Apr 10, 2015 3:22 pm

PRO dal bych mu druhou sanci se ukazat a snad se ponaucil z chyb ktere uz nebude opakovat
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Franklos Fri Apr 10, 2015 3:25 pm

PROTI - Pokud si mám vybrat mezi tebou a Enelii, tak ty jsi na druhé příčce pod ní Neutral 
GL
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Enelia Fri Apr 10, 2015 3:29 pm

Svuj nazor jsem si obhajila pred vedenim guildy sama.. Zase..kdyz nevis,nemluv.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Fri Apr 10, 2015 4:03 pm

Toto ma na tebe najviac sere bavíme sa tu O tebe O tom čo si ty spravil A ty hneď dúfam že to bol len skrat u ene A čo bolo potom u teba to keď si predal mága? Ťažká schyza alebo ako by si to nazval? Ja ťa V guilde znesiem keď ťa zoberú nemám S tým problém A pokiaľ nenapadnes mňa nemám dôvod sa K tebe správať zle ale nesere ťa že to bolo tvoje A nie eneline skratové chovanie čo zapricinilo to že teraz sa každý musí rozhodnúť či ťa tu chce A bude riskovať že to spravíš znovu keď sa oblečies do HC gearu alebo či ťa radšej neposlat kade lahsie? Nie ani cady ani ene nemajú žiadne skraty to ty ich máš A oni len asi niesu optimisti A proste neveria že nechytis ďalší skrat... Fakt nechápem ako sa toto V tvojej hlave rodí keď by si mal sa ospravedlňovať A suchat nohami ty zase utocis na ostatných čo sú proti tebe...

Sorry trošku ma to vytočilo A to že som kľudný človek :X
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri Apr 10, 2015 5:17 pm

OK, tak po dlhom zvazovani a opatovnom citani celeho vlakna som sa rozhodol NEPRIJAT ta Tinko.

Dovodom je najma forma tvojich odpovedi v prihlaske, ktora sa mi zda dost povysenecka a arogantna. Kebyze v tej prihlaske udrzis nervy na uzde, tak by ostala nadej, ze tvoje chovanie v guilde a celkovy vplyv na moralku (po tvojom prichode), budu prinosom. Teraz som ale presvedceny o tom, ze by to sposobilo len neustale hadky, mutovanie na mumbli a vylevy zlosti.
Upozornim este, ze za tym rozhodnutim nestoji postoj Enelie. Jej vyhrazku som ignoroval a do buducnosti nebudem brat v uvahu ani ziadne ine vyjadrenia podobneho typu!

Prosim o lock.


Naposledy upravil Cobain dne Fri Apr 10, 2015 5:23 pm, celkově upraveno 1 krát

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru