Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tinko - Mage - NEPRIJATY

+19
Terorizt
Baltazario
Shadowkick
Sedara
Astia
JudgeDeath
Anathem
Gjoll
Cobain
Gingereater
Sabersoul
Eveonor
Tiine
Morby
Cady
Kucko
Soulburn
Enelia
Tink0
23 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Wed Apr 08, 2015 9:13 am

Nick postavy: Tinko

Class: Mage

Kúpená vyexpená postava: Kúpená

Skúsenosti s progressom: Normal full clear, HC 5/6, 2/5, 0/2

Jak dlho hraš wow/ svoju class: Wowko hrám už pár rokov, svoju class od vstupu do tejto guildy

Stav equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Tinko
Áno, je to môj pôvodný mage, a je to aj dôvod prečo si prihlášku podávam až teraz a nie hneď ako som niektorých z vás kontaktoval... Získať môjho starého maga bola moja priorita, verím, že väčšinu z vás fakt, že sa hlásim späť s pôvodným mageom poteší, prípadne pomôže zhodnotiť, či to myslím vážne atď. Dalo mi to dosť práce sa k nemu dostať, som šťastný, že sa to podarilo.

Staty a veci okolo rotácie idem podľa rozpísaného guide tu na webe, ktorý ak boh dá, dokončím... Rolling Eyes
Staty: Int > Hit > Haste points > Crit > Haste > Mastery
Rotácia: Prepot, hardcast pyro, living bomb, mirror, flame orb, točím firebally, obnobujem living bombu, pri peknom ignite odpálim combustion, odpalujem insta Pyro, veľa vecí sa však počas fightu mení, a tým sa mení aj rotácia (napr. pri presunoch nemôžem castiť firebally, ale scorch....)

Screen UI, je v podstate rovnaký ako v mojej predchádzajúcej prihláške, celkovo iba pribudlo pár "achievhunt" addonov.
Tinko - Mage - NEPRIJATY 24vuttg

Mumble, mikrofón: Mám oboje, už nebývam na intraku, takže sa mi nestane, že mi správca blokne port

Čo očakávam od exalted a čo chcem dosiahnuť ? : Očakávam príjemné, priateľské, nekonfliktné prostredie (/hail sova), aby sme sa mali všetci radi, aby sme si v pohode zaraidovali, pokecali, možno sa stretli na pivku a borovičke.

Predchádzajúce guildy: Champions of Light, Ordo Satanas, Cosmetic Wipes, Six Feet Under.....Exalted

Poznáš niekoho z Exalted? : všetkých starých členov aj pár novších členov

Neco o sobe : Verím, že veci okolo môjho odchodu a prípadneho návratu, sa v guilde šírili rýchlo, som si istý, že niektorý z Vás budú proti môjmu návratu. Niektorý z Vás, čakajú, že budem obhajovať svoj odchod... bohužiaľ nemôžem, bola to moja hlúposť a nič iné... Dúfam, že sa však dokážete cez to prekúsnuť a tým, že prichádzam s5 so svojím pôvodným magom, preukazujem svoj záujem, dalo mi to fakt veľkú námahu sa k nemu opäť dostať. Dajte mi preto prosím druhú šancu a dovoľte mi napraviť svoju reputáciu.
PS: Dnes od cca 14:00 budem ingame, nemám s kýmkoľvek a akýkoľvek problém vydiskutovať si či už to cez PM ingame alebo na mumbli. Vďaka za čas a za podporu !


Dôvod prečo som si dával pauzu od wowka, boli osobné problémy a "kariérne" problémy. Dôvod odchodu z guildy a predaj charu však bola blbosť, ktorú však nedokážem ospravdelniť, obhájiť. Pauza mala byť dlhšia a chcel som sa po nej vrátiť s full gearnutym charom, netušil som, že sa veci tak rýchlo dajú do poriadku.


Naposledy upravil Tink0 dne Wed Apr 08, 2015 9:45 am, celkově upraveno 3 krát
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Enelia Wed Apr 08, 2015 9:16 am

No off,ale nemel sis nahodou podat normalni prihlasku a ne zkraceny sloh?
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Wed Apr 08, 2015 9:23 am

jj pardon, dal som tam medzi jednotlivé sekcie medzery, nech vás to nemetie...
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Enelia Wed Apr 08, 2015 9:31 am

O to mi neslo, jako ja si to precist umim Very Happy... spis to odkazovani na tam ten guide, stara prihlaska..
Kdyz sem se divala, jak si Hujer podal novou prihlasku, tak to tam mel vse.. A myslim, ze i vedeni Ti rikalo, at si podas normalni prihlasku.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Soulburn Wed Apr 08, 2015 9:39 am

screen, theorycraft + vysvětlení odchodu pro ty co to nějak nepostřehli/zapomněli.. hodilo by se
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Wed Apr 08, 2015 9:46 am

V ospravedlnenke si písal, že nemáš čas 1/2 roka. Ako budeš na tom s aktivitou ?
Dalo ti to námahu, no ako píšeš môžeš si za ňu sám. Je nejaká suma hviezd, ktorá by ťa opäť nalomila a rozmýšľal by si o predaji  ?

Nemám rád predávanie main-ov a je jedno za akých okolností, na druhú stranu mága dosť treba, tento je herne asi overený a dosť sem chce -> neutral
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Apr 08, 2015 9:53 am

Vo pred ti píšem že moje slovo asi nič neznamená...

Prihlášku si totálne odflákal, prístup k nej je rovnaký ako ku guilde.
Aká je istota že pri ďalšej ťažšej skúške nepredáš mága ( ak to vôbec bola pravda... )
Môžem sa opýtať poprípade poprosiť screan tvojho Logu v Aukcií ??? ( ak ti to nerobí problém , len tak zo zvedavosti ).

Nepáči sa mi tvoj postoj ku guilde ( neviem či to tak vidia všetci ), postoj aký si zaujal pre dosiahnutie prijatia s5 do Exalted je bieda....Písať každému druhému je skôr smutné a tragické ako informatívne.

Ak ťa mám brať ako hráča ktorý dostane rovnakú šancu ako každý iný NOVý hráč ( teda začínaš od 0 ) máš PROTI.
1. Odfláknutá prihláška
2. Nedostatky
3. Chovanie
4. Kúpený char
5. Sklony k predaju Main ( po dotkýnam ) Main charakteru

Myslím že je na mieste, zachovať sa rovnako ako k nedávnemu prípadu. ( situácia je rovnaká a opakuje sa + predaj charu ).

Trošku ma sklamalo že si nebol schopný kúpiť si char skôr a pomôcť nám už skôr v progrese.
( po tom čo mi bolo povedané že sa vrátiš a jediné na čo čakáš je kúpa dobrého mága som pilne sledoval aukciu a veru ich tam bolo požehnane..ďaleko lepších - nie achivo... - pre čo práve teraz po kile CHogal/Sinestra )
Poprípade pre čo si ho predal?
A v zapätí si kúpil Feral druida?
Nie je lepšie pomôcť guilde keď aj len občas ale pomôcť za nie čo čoho má bohu žiaľ málo, alebo si kúpiť feral druida ktorý nám je k hov..... ?
Mal si zrazu čas na wow, alebo ti Bakalárka spadla z neba?
Osobné problémy sem neťahaj sám ani len netušíš čo sú to skutočné problémy v reálnom živote....to poznáš až budeš žiť sám na vlastných nohách sám sa o seba starať a podobne...

Rozumiem že to máš asi u vedenia jednohlasné inak by si si tú prihlášku nepísal.
Nepáči sa mi ani to že si mal celú dobu prístup ako na fórum tak na mumble, je to ďaleko viac ne fér voči ostatným ktorý si podajú prihlášku a momentálne ste na tom rovnako.

EDIT: A posledné čo mám na srdci je prihláška do inej g....Pre čo si si ju podal keď si tvrdo vedel že chceš raidovať len v Exalted? Je pre teba táto guilda len plán B , alebo istota ?
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Wed Apr 08, 2015 10:33 am

2Cady. Mal som na tvoj prispevok pripravenu fakt rozsiahlu odpoved, ale pri odosielani mi spadol skolsky net. Potom som si cely tvoj príspevok prečítal este raz a dosiel som k zaveru, ze pravdou na nom je respektíve suhlsim iba s tym ze ten char je kupeny... vsetko ostatne je podla mna iba nejaka domnienka, snaha o dehonestovanie ma. Ked pridem domov sa k tomu aj tak vyjadrim...
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Apr 08, 2015 10:36 am

Ďakujem počkám si na odpoveď na každý jeden bod + ten screan poprosím. ( Po prípade mi stačí ID účtu a ja si to zistím aj sám )
Ale podľa mňa tam toho je pravdy ďaleko viacej, ďaleko viacej....
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Wed Apr 08, 2015 10:50 am

Maga som vcera kupil za euricka, takze screen vypisu pohybu na ucte ti neposkytnem a neposkytol by som ti ho aj tak, lebo mam dokopy 3 accounty s ktorymi manipulujem... Takze ak chces mozem ti poslat max vypis z paypalu zo vcetajsej transakcie... To len aby nevznikli nejake spekulacie... Na ostatne odpisem doma
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Apr 08, 2015 10:54 am

Takže si ho predal aj kúpil za e ?????? Čo ak ti niekto ponúkne viac e ???
Rád by som sem pridal jeden dokument ktorý pár tvojich slov popiera ( poprípade niekoho to možno v nie čom utvrdí )
http://pastebin.com/SwBCsMGP
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Enelia Wed Apr 08, 2015 11:14 am

Je smutne ze kupujes na free serveru postavu za €.. To bych si radeji koupila offik.. A ten wall of text se Sedarou? +1.. To sek si fakt nemyslela,ze budes psat takove veci,typu umim za vse.. Fakt pan vsechno znam a vsechno sem videl.. Takove lidi nemam rada...
Je fakt,ze maga potrebujeme.. Ja tu nebudu vecne.. Ale potrebujeme maga,ktery kdyz se nedostane jednou na raid dostane rage, proda guildou equipnuteho maina,podava si prihlasku jinam?
Na mmblu sem ti rikala,ze bych ti to pro i dala,ale muj hlas tu nema moc vliv a navic mas dohodu s vedenim,ze potrebujes vic pro jak proti..
Ale po tom co tu ctu.. Mozna zmenim nazor..
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Apr 08, 2015 11:22 am

Máš možnosť nás presvedčiť o opaku. Položil som ti pár podľa mňa zásadných otázok a som zvedavý na 3 Verziu tvojho konania + Odpovede na ne. Som si istý že ak ľudom napíšeš ako to bolo v skutočnosti presvedčíš nie len mňa ale aj ostatných.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Wed Apr 08, 2015 1:25 pm

Já jsem Pro
Víte že dalšího mága potřebujeme jako sůl a o tomhle alespoň víme, že dokáže nějaké čísla vytočit a při tom se starat aji o ostatní věci.
Ano udělal blbost, která se jen tak netoleruje, ale pokud si z toho vzal ponaučení tak se to snad už nebude opakovat.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tiine Wed Apr 08, 2015 1:33 pm

za mňa nie
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Wed Apr 08, 2015 2:46 pm

Takže, idem pekne postupne a odpoviem najskôr Kuckovi
-"Ako budeš na tom s aktivitou?" - chodím na vysokú školu, mám priatelku, momentálne končím Bc. štúdium, časovo vyťažený budem, ale rozhodne čas na raidy a celkovo na wowko si nájdem, možno nie 100% aktivita, ale aktívny budem
-"Je nejaká suma hviezd, ktorá by ťa opäť nalomila a rozmýšľal by si o predaji?" Toto je irelevantná otázka... ak by mi niekto povedal, že mi za môjho mága postaví dom a mesačne mi bude na účet zasielať 500€, tak áno, v opačnom prípade nie
"Nemám rád predávanie main-ov a je jedno za akých okolností" : Predal som maina, bola to hlúposť, zabojoval som o svojho mága a mám ho s5... dá sa povedať, že som veľmi cieľavedomý a húževnatý, v neposlednom rade trpezlivý... mám ho

Teraz odpoviem Cadymu. Vieš čakal som takúto "anti Tinkovskú" kampaň a v podstate díky za to Smile hrá to v môj prospech pekne si na základe toho čo si napísal dokážem svoje obhájiť
"Vo pred ti píšem že moje slovo asi nič neznamená..." - znamenalo by Cady, pre všetkých aj pre mňa by tvoje slová niečo znamenali, bohužiaľ pravda je opakom popíšem nižšie prečo
"Prihlášku si totálne odflákal, prístup k nej je rovnaký ako ku guilde." Neviem čo som na nej odflákol, podľa mňa celkom slušná prihláška, v ktorej je všetko podstatné, vedel som, že sa budete pýtať, tak tu máš odpovede
"Aká je istota že pri ďalšej ťažšej skúške nepredáš mága ( ak to vôbec bola pravda... )" - Spravil som chybu, nemal som ho predávať, už sa to nebude opakovať... ak myslíš či bola pravda to, že som toho mága predal nemám problém ti dať kontakt na hráča, od ktorého som ho získal späť
"Nepáči sa mi tvoj postoj ku guilde ( neviem či to tak vidia všetci ), postoj aký si zaujal pre dosiahnutie prijatia s5 do Exalted je bieda....Písať každému druhému je skôr smutné a tragické ako informatívne." Here we go... od člena vedenia som bol usmernený, že o prijatí späť mám diskutovať predovšetkým s Dirandom a Cobainom, čo som aj urobil, kontaktoval ich písomne, neskôr rozhovor na mumbli... To, že som kontaktoval pár ďalších ľudí je myslím moja snaha, moje +
"Ak ťa mám brať ako hráča ktorý dostane rovnakú šancu ako každý iný NOVý hráč ( teda začínaš od 0 ) máš PROTI.
1. Odfláknutá prihláška - subjektívny názor, v prihláške som uviedol všetko na čo sa ma štruktúra prihlášky pýta, myslím, že som nič dôležité nevynechal
2. Nedostatky (WTF? o akých nedostatkoch hovoríš nemám páru...)
3. Chovanie (Neviem ako si na základe mojej "novej" prihlášky prišiel na to, že je problém v mojom chovaní, správal som sa slušne, nie arogantne...)
4. Kúpený char (Char som kupil skutočne rozpracovaný, bez väčšieho počtu achievov, makal som na ňom atď...)
5. Sklony k predaju Main ( po dotkýnam ) Main charakteru" ( stalo sa, bohužiaľ, zase hovorím, že nebude sa to opakovať)
Takže keď to tak zhrnieme, čo z toho je pravda ? Prečo by som na základe tejto prihlášky, keď hovoríš, že idem od 0 mal dostať proti, nezda sa ti to trošku neobjektívne ?

"Trošku ma sklamalo že si nebol schopný kúpiť si char skôr a pomôcť nám už skôr v progrese.
( po tom čo mi bolo povedané že sa vrátiš a jediné na čo čakáš je kúpa dobrého mága som pilne sledoval aukciu a veru ich tam bolo požehnane..ďaleko lepších - nie achivo... - pre čo práve teraz po kile CHogal/Sinestra )"
ODPOVEĎ : Keď som písal Sedičovi, bolo vás 23 v raide, chcel som pomôcť s druidom... na druidovi bol pekný jakožto PVE feral gear tak aj resto a balance gear. Hej priorita moja bola získanie môjho starého mága a stavím sa s tebou o čo chceš, že gearovo ani jeden mage v aukcii nemal na toho môjho starého. To, že ste zabili Chogala/Sinestru sa dozvedám v podstate až teraz... cg ku killu !!!

"Poprípade pre čo si ho predal? " - čas môjho návratu som tipoval na cca pol rok, čo keby sa tu už progressoval deathwing, ako by som guilde pomohol s 359 ilvl gearom ? Chcel som zachovať hodnotu (hviezdy) a kúpiť gearnutý char
"A v zapätí si kúpil Feral druida?" - prechodná záležitosť
"Nie je lepšie pomôcť guilde keď aj len občas ale pomôcť za nie čo čoho má bohu žiaľ málo, alebo si kúpiť feral druida ktorý nám je k hov..... ?" - pochybujem, že by ste ma zobrali na raid, neviem prečo, ale pochybujem
"Mal si zrazu čas na wow, alebo ti Bakalárka spadla z neba? " - Človek vypustí wow na pár týždňov a ono to ide
"Osobné problémy sem neťahaj sám ani len netušíš čo sú to skutočné problémy v reálnom živote....to poznáš až budeš žiť sám na vlastných nohách sám sa o seba starať a podobne..." - Zase ďalšie prázdne slová, o ktorých nemáš páru...
"Rozumiem že to máš asi u vedenia jednohlasné inak by si si tú prihlášku nepísal." - O tomto neviem nič
"Nepáči sa mi ani to že si mal celú dobu prístup ako na fórum tak na mumble, je to ďaleko viac ne fér voči ostatným ktorý si podajú prihlášku a momentálne ste na tom rovnako." - Prístup na fórum aj na mumble mi po mojom odchode zobratý, získal som prístup na mumbli pri rozhovore na mumbli s Dirandom a Cobainom
"A posledné čo mám na srdci je prihláška do inej g....Pre čo si si ju podal keď si tvrdo vedel že chceš raidovať len v Exalted? Je pre teba táto guilda len plán B , alebo istota ?" - Keď som si kúpil toho druida, nevedel som, že vedenie a členovia budú trvaŤ na tom aby som hral s mágom, chcel som inv na rank social, vedenie bolo proti, nechceli so mnou diskutovať, tak som tak zareagoval... Po tom ako som zistil, že predsa sa o tom so mnou porozprávajú som prihlášku stiahol a po tom ako som zistil, že chceme mága, som druida predal
"Takže si ho predal aj kúpil za e ?????? Čo ak ti niekto ponúkne viac e ???" Nie Predal som ho za hviezdy, kúpil som ho za peniaze. Na druhú otázku odpovedám: Nezaujíma ma to.
"Rád by som sem pridal jeden dokument ktorý pár tvojich slov popiera ( poprípade niekoho to možno v nie čom utvrdí ) " - No, týmto si ma pekne nasral, teda skôr Sedič ma sklamal, že mal potrebu si to kopírovať a zverejňovať... ale GTFO !!! Za všetkým si STOJÍM !!! škoda len, že nie je zverejnená celá konverzácia, ale iba ústrižky, reagovať budem na diskutabilné veci, ktoré som sa aj snažil Sedičovi neskôr vysvetliť, ale teraz neviem či ma znova nepochopil, alebo nechcel pochopiť

CIT z dokumentu : "a som dobrý v každej classe v každom specu, takže nevidím v tom absolútne žiaden problém Smile ale tak vedenie sa rozhodlo, jediny cobain sa ku mne choval normálne" "az takove ego? xD" " ego ? nemám ego, dobrý a top skill je rozdiel"
Odpoveď : áno je to tak, nikdy som nemal problém zahrať takmer akýkoľvek char a spec na solídnej úrovni... čo som chytil do rúk po pár raidoch proste šlo.... Ego na tom nevidím žiadne, maga som tiež začal hrať spolu s prihláškou k Vám do exalted a myslím, že mi to celkom ide... Odpísal som na to, že nemám ego, že dobrý a top skill je rozdiel. A pre tých, ktorí nepochopili, pravdepodobne vrátane Sediča zdôrazňujem, že seba považujem za "DOBRÝ", nikoliv "TOP SKILL" .... Za ostatnými vecami v tej konverzácii so Sedičom sa nehambím a napísal som to tak, ako som to aj myslel, keby ešte niektorá veta niekoho zaujala z toho, rád objasním...

Cady, Cady... si dobrý hráč, čo sa skillovej stránky ingame týka, možno lepší ako ja, ale si hrozný rečník, svoje slová nepremyslíš a jednoducho ich tresneš, rovnako ako pri našej menšej potyčke u taktík na TOFW, píšeš neoverené veci, domnienky, špekulácie... Snáď som tebe a ostatným spoluhráčom otvoril trochu oči, objasnil ako je to z mojej strany a niektorí prehodnotíte svoj postoj... Do prdele, čaká nás pred nami toho ešte kopec čo progressovať, tak kašlite na Ego, dajte mi svoje ZA a poďme to ROZJEBAŤ !
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Apr 08, 2015 3:21 pm

No fakt si myslíš že si odpovedal na všetko ???

Nevidím tu screan Logu acountu kde je jasne vidieť predaj mága ( bez toho mi je tvoje slovo ukradnuté ) Však sa nemáš čoho báť nie ? Máš predsa pravdu.
Chovanie ( ako hráč ktorý začína od 0 ( ty ) a ako niekto kto si o tebe hľadá informácie a prišiel ku takejto konverzácií ( ja ) si myslím že nie je o čom sa ďalej baviť.
Myslím že nik nestál o pomoc niekoho kto sa na nás ( vysral a mi áno mi sme museli ísť v 23 ).

Anti kampaň.. prosím ťa =) , sám tu tvrdíš že si sa pár ľudí pýtal a ja som sa s nimi bavil takže kampaň tu radšej nespomínaj dobre.

Škola priateľka a skoro 100% účasť zrazu? Ako to je možné. Pre čo sa to tak ZRAZU zmenilo ? Zrazu máš čas? Čo keď sa čas stratí a ty nebudeš stíhať , predáš mága?

Prepáč ale síce som možno viac než moc dôverčivý , ale nechcem a ani neprijmem fakt že by niekto kúpil od neznámeho človeka char na free TS za e cez paypal... a naivne si myslel že ty mu potom pošleš char na acc/ poprípade na opak. ( samozrejme o tom je záznam v logu takže asi nebude problém to dokázať však ) A znovu musím len dodať že sa asi nemáš čoho báť.

Kde máš druida?
( nie je to tak že si ho predal a previedol si akurát mága s5 z hordy )

Pre čo Fire Clan ? ( neodpovedal si toto ma zaujíma , pre čo práve FIre clan keď si nemal čas a u nás si nemohol raidovať na toľko že si bol nútení predať svoj main char ).

Prihláška.. fakt chceš screan tej prvej prihlášky ktorú si sem dal? Si si istý ?

To že si to Sedara nakopíroval no bohu žiaľ. Tu sa také veci robia normálne. ( neviem či je to len útržok bohu žiaľ som sa dostal len k tomu, alebo skôr chvála bohu ).

To že si sa dohodol z vedením, prosím. Ja vo vedení nie som. K tvojej prihláške sa môžeme verejne vyjadrovať bez ohľadu na rank. A je na každom z nás či ti niekto dá, alebo na opak nedá svoj hlas.

Prosím spomenul si Totfw, áno máš pravdu. Ja spomeniem tvoj enrage keď si nebol prijatý do raidu spomínaš si ?? Prekvapil si dosť ľudí, čo ak sa znova nedostaneš do raidu a prednosť dostane napríklad Enelia. ( ako to že má niekto prednosť predo mnou však... )

Ľudia s tebou raidovali, ľudia ťa poznali a museli ťa znášať na raidoch. Ľudia ukážu svoj názor.
No nechcem ťa uraziť ale zas až taká veľká strata si pre Guildu nebol, ako sám môžeš vidieť.

Za svoje rozhodnutia si máme niesť plnú zodpovednosť, máš dosť rokov na to aby si ju niesol v plnej miere. Je to akurát tvoja trúfalosť a nie húževnatosť či cieľavedomosť....

A to myslíš fakt vážne že do prihlášky dokážeš napísať vetu:
Do prdele, čaká NÁS pred nami toho ešte kopec čo progressovať.......
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Wed Apr 08, 2015 3:34 pm

Já jsem v tomto případě pro. Potřebujeme kvalitní rangedka a myslím, že si každý zaslouží druhou šanci.
Trochu odlehčím tady tuto telenovelu: Byl bys ochotný na Sinestře swapnout do arcana? Very Happy


Naposledy upravil Eveonor dne Wed Apr 08, 2015 3:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Apr 08, 2015 3:35 pm

Mne úplne postačí screan logu v acc manageru kde je vidieť jasne predaj maga a opätovná kúpa =) ( samozrejme podľa dátumu presne ). Každopádne asi tam nie čo nesedí ak ti takáto maličkosť robí také veľké obavy či problémy.


Kto vie, ako to je skutočne s tebou. Veľa vecí by to vysvetlilo.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tink0 Wed Apr 08, 2015 3:45 pm

Tinko - Mage - NEPRIJATY 21b927d

Tinko - Mage - NEPRIJATY 122j0io

Cady, ty si vážne mimo reality, veď do toho prispevku som napísal, že som dostal ponuku na toho mága, to nebolo rozhodnutie za minutu... takže neviem zase o čom točíš, ďakujem za tvoje PROTI, ale stačí ho napísať jeden krát
PS. (keď jeden človek napíše PROTI viackrát stále to znamená iba jedno PROTI... ja len ak by si náhodou nevedel geek )

Ešte ti napíšem, lebo ma bavíš Very Happy ten týpek od ktorého som kúpil toho mága ho kúpil od týpka ktorému som ho predal za 9k hviezd a kúpil mi naňho ešte aj toho špatného zlatého draka za 3k* či kolko to je ... a za tých 28,50€ som nedostal iba maga, ale ešte 640* ako bonus Very Happy Very Happy


Naposledy upravil Tink0 dne Wed Apr 08, 2015 4:06 pm, celkově upraveno 3 krát
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Apr 08, 2015 3:47 pm

A kúpa?? Smile ( acc manager tinko )
Ale najlepšie i tak je, že si vlastne  vedel do predu, že mága predáš a že máš istého kupcu. Keďže v čase keď si písal post na forko bol char predaný....  Tink0 za Fri Mar 06, 2015 10:43 pm ( o toto mi šlo, ďakujem )  PROTI

A pre to to tu všetko píšem aby si sem všetkým napísal Dôvod.

A stále neviem či ti mám fakt veriť že 7315* si kúpil za 28e.... neviem či som až taký dementný na pohľad...

No coment Toho človeka na raide nestrpím


Naposledy upravil Cady dne Wed Apr 08, 2015 4:05 pm, celkově upraveno 2 krát
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Wed Apr 08, 2015 3:57 pm

Pridávam svoje za nie si prvý ani posledný, ktorý by tu dostal druhú šancu. Je to hra, nie telenovela a krom toho kvalitného aktívného mága momentálne aj tak nemáme.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Apr 08, 2015 4:28 pm

Jak mě Tinko žádal v PM a jak jsem mu slíbil, vyjadřuji se k jeho přihlášce, tak jako jemu samotnému do whispu:

Z pohledu membera - PRO - je mi jedno, co ten člověk udělal či neudělal. Já chci přijít na raid, dostat inv a jít v 25 progressovat/farmit. Kvalitní mág Tinko byl, je a doufám že dál bude. Momentálně máme jen jednoho a rivalita mezi tebou a Enelií nebude na škodu. Já bych si přál mít Mixala na každém pullu, protože je to prospěšné pro oba hráče a pomáhá jim to se zlepšovat. Říkejte si co chcete, je to tak. Hannele a Sedara v tomto ohledu fungují stejně.

Toto neberte jako "rady" pro vedení. Hannele i Diranda ví jak jsem tento odstavec myslel (viz mmble) -> Musím ale napsat i druhou stránku, na kterou se na to dívám a o které Tinko ví. TEORETICKY z pohledu vedení (jak bych to cítil já) - PROTI. Tím jak se zachoval, jak a kdy ovlivnil velkým dílem chod raidů. Když vypadne silný článek je to vždy ztráta. Ztratil si tím určitou věrohodnost. Přijetím by se mohl rozjet flamewar, H8train, říkejte si tomu jak chcete. Neochota ostatních členů s tebou chodit raidy, bojkot atd. rozvracet si tímto krokem guildu bych vážně nechtěl, za každého se dá (i když těžko) najít adekvátní náhrada.

A asi to nejdůležitější, z pohledu lidského - Je možné, že některým z guildy se v životě nestala závratná životní událost, která s vámi zamává ani nevíte jak. Nevím co přesně se Tinkovi v osobním životě stalo (a ani není potřeba, aby své chování v RL obhajoval před členy guildy), ale dokážu respektovat jeho chování. Občas si tyto situace žádají zkratové jednání. Tady už je to o rozumu a empatii, jak se k tomu člověk postaví.

TLDR - Za mě PRO




Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed Apr 08, 2015 4:31 pm

V prvom rade sa vyjadrim k "dohode", ktora tu bola zopar krat spomenuta. Vysledok nasej diskusie (Ja, Diranda, Tinko) bol taky, ze sa (vtedy este pripadna) Tinkova prihlaska neuzavrie ihned a ze sa mu umozni podat regulerna prihlaska s normalnou sancou na prijatie. Ja sam este neviem, aky bude verdikt. Budem sa rozhodovat najme podla reakcii clenov guildy, preto vas prosim o reakciu v co najvacsiom pocte.

V skratke zhrniem v com vidim problem okolo Tinkovej situacie ja: Chapem prestavku z osobnych dovodov. Chapal by som leavnutie guildy prave koli potrebnej pauze. Do urcitej miery chapem ten predaj postavy so zamerom kupit vhodne equipnutu postavu pri navrate. Z mojho pohladu to ale bolo velmi zle rozhodnutie. V Exalted niesme guilda, ktora ide tvrdohlavo a cez mrtvoly za uspechom. Snazime sa zo vsetkych sil uspiet, ale vysokou prioritou je tiez udrzanie skveleho kolektivu. Ludi z toho kolektivu spoznas prostrednictvom hlasu na mumbli a postavy, ktoru hraju. Je dolezite, aby bol Gragass dwarf a Andri sova. Preto mame vo vzore prihlasky jednu z prvych otazok "Je postava kupena?" a preto je pre mnohych ludi z guildy taky problem predaj main postavy.
Dufam, ze si to uz uvedomujes Tinko.

Mna Tinko snahou, aku vydal s ucelom dostat sa spat presvedcil. Preto by som mu za seba dal druhu sancu, rozhodnem sa ale na zaklade Vasich odpovedi.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Enelia Wed Apr 08, 2015 4:54 pm

Bohuzel, proti..
Za tvoje vystupovani v prihlasce, nemas jistotu, jestli tu zustanes, atd..



Naposledy upravil Enelia dne Thu Apr 09, 2015 6:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Tinko - Mage - NEPRIJATY Empty Re: Tinko - Mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru