Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

+8
worent
JudgeDeath
Anathem
Destik
Kucko
Theonlycaput
Sabersoul
Enelia
12 posters

Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Mixal Thu Feb 19, 2015 11:33 pm

Nick postavy: Mixal
Class Paladin (Main – R3, Off - Holy)
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem:
TBC full okrem SwP
WotLK
UD – Hardmody + YS+0
ToGC25(Insanity)
ICC 11/12 25HC
Cata – HC BoT 2/5 (Odprogressovaný aj Chogall s Councilmi)
          BWD 5/6
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Retrinu hrám odjakživa a wowko ťahám 8. rok.
Stav tvého equipu:
R3 (360) - normalový BiS až na shouldre(ktoré mi ani za svet padnúť)
Holy (357) - Takmer BiS. Chýba mi trinket a back.
Retri PvP BiS
Talenty:  Retribution talenty  Klasické talenty, len niekedy premýšľam, že zruším Repentance a hodím to do Acts of Sacrifice(1/2)---> Keď mi padne HoF a mam cd, tak si nemám ako zrušiť spomalenie (zatiaľ tento pocit bezmocnosti mam len na bwd trashi, tak to nechávam na neskôr).
Druhé talenty mávam rôzne, buď PvP alebo Holy PvE. Podľa potreby. Holy talenty
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://postimg.org/image/j9t3a2c5r/ (Chýba tam raid frame, ktorý by sa mi v raide zobrazí pod party frame).
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
R3 stating
Hit(8%) -> Expertise(26) -> Str -> Mastery -> Crit -> Haste
Haste obkec – na tomto contente mam haste toľko, aby som mal raid buffed cd na CS 4sec, keďže na 3 sekundy sa ešte dostať nedá.
R3 rotation
Priorita Templar Verdict a Inqistion up.
Aby som toto dosiahol, musím teda používať Crusader Strike na cd.
Keď je cd na CS, tak Exorcism(proc) -> Hammer of Wrath -> Judgement -> Holy Wrath -> Exo(cast).
Po dosiahnutí  prvého Holy Power, dávam Inqi(24). Ak idem páliť cd, tak počkám na 3HP(48).
Prečo? Vďaka 4set bonusu. Pri používaní s 1HP, dokážem dostať 72 sec Inqui up. Pri používaní s 3HP, iba 48. V oboch prípadoch, som minul 3HP.
Cooldownz – Krídla + Zealotry(pri progresse aj potka) odpálim naraz, no 10 sekúnd predtým pustím Guardiana. Ruky z eng po nahodení prvého Inqi(24) a ďalej na cd.
Pri behaní Judge na vzdialený target kvôli Long Arm of the Law (ak mám cd na raketové boty).

Holy stating
Intel –> Spirit -> Haste -> Crit -> Mastery
Pri rozhodovaní spirit/haste som sa rozhodol pre spirit(nemám rád ten pocit, keď som oom). Hrám teda na 4set.
Holy rotation
Pred začatím fightu Beacon of Light na tankovi. Sacred shield(ta bublinka z mastery) nastackovana na full na tankovi. Hneď po začiatku Judge kvôli Judgements of the Pure.
Holy Shock na cd.
Tank healer – Spam Holy Light, ak vidím, že problém, tak vymením za Divine Light. Pri 3 HP Word of Glory. Dakedy len healujem s 3HP ak je tank na full a ak netreba minúť HP zbytočne a tak čakám na pokles hp, až potom môžem pohotovo doplniť hp. Ak sú popri tankovi meelečka, tak Holy Radiance.
Raid healer – keď paladin nie je určený len čisto na tankov, aj tak je zodpovedný za tanka. Tu sa mení to, že HP púšťam aj na Light of Dawn a HR používam častejšie, ak je taká fáza, pri ktorej stojíme pri sebe.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Zvyknutý používať mumble aj mikrofón. DBM, Omen, Addon Control Panel, EPGP, RBS, OmniCC, WeakAuras, PallyPower(na wotlku som si na to strašne zvykol + nie je to až tak useless--> Vidím, keď niekto nie je buffnutý. Ak počas fightu niekto skape, hneď to vidím, hneď môžem rebuffnúť po combat resse. Zvyšné useless add0ns do raidu...
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Kolektív viacerých schopných a prijemných ľudí, ktorí chcú vyťažiť zo svojej classy čo najviac. 25many. Partiu na robenie zloby po večeroch(ačívy, old dungz, rdf, alt raid, pokec na mmbl).
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Drunken Hamsters - rozpad. The Praetorians(okrem PvP sa tam chodilo aj aktivne ToC). Od konca ToC sezony Cerna Ruka.
Znáš někoho z EXALTED? Tak par mien mi tu je známych, či už z nejakej medziguildovnej spolupráci alebo PvP(Fidget, Nolf, Sedara...). So Siovičom som bol kus času v Ruke. Bližšie a osobne Eneliu aj Winda(hráva ešte vôbec? Very Happy). Po novom Kucka.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Keď sem po rozpade Drunked Hamsters(čiže asi niekedy v polovici Ulduaru?) prišli Miko, Goris..(na viacerých si nepamätám).
Něco o sobě In game ma radi prezývajú Miško. Ešte mesiac som teen a potom mám 20 rokov. Študujem na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Z Bratislavy aj pochádzam. Som skautský vedúci, čiže aktivity ako práca s deckami, hory, príroda... Počúvam punkrock, alternativerock, teraz najnovšie kľudný PoP - Folk s gitarkou, na ktorú si sem tam aj ja sám zahrám. Vo wowku okrem raidov veľmi rád trávim čas PvPčkovaním (/w Kucko), či robením nezmyselných achievov. Sem-tam si rád zaspomínam na staré dobré TBC chodením nejakých old dungov. Veľmi rád si zadrtím ultimate frisbee (lietajúci tanier).


Naposledy upravil Mixal dne Fri Feb 20, 2015 12:14 am, celkově upraveno 2 krát

Mixal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 19. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Thu Feb 19, 2015 11:38 pm

Proti!
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Thu Feb 19, 2015 11:40 pm

cheers ZA dobrá retrina sa nikde nestratí
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Thu Feb 19, 2015 11:41 pm

Zvýšit konkurenci retrinám? Why not!
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Thu Feb 19, 2015 11:57 pm

asi nemám moc slovo, ale určite odporúčam, hrám s ním už štvrtý rok, top retri Smile
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Destik Fri Feb 20, 2015 12:39 am

Retri se vzdy hodí Pro Very Happy
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Fri Feb 20, 2015 12:45 am

Dáálší žůžovej Very Happy PRO
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Fri Feb 20, 2015 1:10 am

omg volant doprava
pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  worent Fri Feb 20, 2015 1:25 am

pro
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Feb 20, 2015 2:44 am

Na co máš v UI vyhozenou partu? Máš stejnej i raid UI?
Jak se zachováš, když bude plný raid a nedostaneš se? Co si představuješ pod pojmem "progress"? Jsou podle tebe JW + ENG top profese, které tě nejvíce boostnou?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Dandelion Fri Feb 20, 2015 3:29 am

A nechceš byť main Holy? Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
A Peťo nebol v DH, by ti kamilkový čaj objednal!!!


Neviem či to bude mať nejakú váhu, ale tak dávam ZA.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Feb 20, 2015 3:52 am

Dande, tvůj názor mi stačí, abych dal své pro.

I tak bych rád odpovědi na mé otázky.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Cady Fri Feb 20, 2015 8:59 am

Ahoj,
Je problém so striedaním ( ako spomenul hannele ) ??
Je tu možnosť bezproblémového switchu do off specku podľa daného encountru?

Pre čo Dwarf?? Very Happy to tu je v poslednej dobe všade samý dwarf.

Zaujíma ma tvoje raid UI ( parta/raid ) máš rozdielny profil na 10/25 man ?
Ako sú na tom tvoje FPS ( 25 man raid ) ?
Vyhovuje ti náš Raid time ( cca 19:00-23:00 - utorok možno 22/23:00 ) ?
Je možné že s ako paladin dostaneš ( v istých momentoch ) do Twilight zone, ako zvládaš tento encounter, máš s ním problém ?

+1 za Hory ( len okolie tatry či ti padla za obeť aj nejaká tá zahraničná pýcha ?? )
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Mixal Fri Feb 20, 2015 1:11 pm

Hannele napsal:Na co máš v UI vyhozenou partu? Máš stejnej i raid UI?
Jednoducho zvyk. Prikladám screen s raid framom(trošku starší, ale ten raid/party ostal rovnaký)  Screen
Hannele napsal:Jak se zachováš, když bude plný raid a nedostaneš se? Co si představuješ pod pojmem "progress"? Jsou podle tebe JW + ENG top profese, které tě nejvíce boostnou?

Epgp standby. Smer bg a čakám, kým netreba niekoho prestriedať.
Progress pre mňa znamená wipe, wipe, wipe. Mňa osobne baví viac progressovať bossa, vymýšľať taktiky, ako len dojsť na farmu easy bossa.
Ideálny je pasívny boost z profiek je JWL + BS. No ENG je strašne aktívna profka, ktorá nájde svoje využitie aj na raidoch. Strašne som si na to zvykol. Raketové boty sú na niektoré encountery ako stvorené(Atramedes pri focuse) a ja teda radšej uprednostňujem ENG. Okrem toho, od caty existuje synapsia na rukách(+480 Str/1min).

Miko, neser Very Happy Ale ten kamilkový čaj sa so mnou bude ťahať asi až do konca mojho wowkárskeho života. Very Happy

Cady napsal:Je tu možnosť bezproblémového switchu do off specku podľa daného encountru?

Pre čo Dwarf?? Very Happy to tu je v poslednej dobe všade samý dwarf.

Zaujíma ma tvoje raid UI ( parta/raid ) máš rozdielny profil na 10/25 man ?
Ako sú na tom tvoje FPS  ( 25 man raid ) ?
Vyhovuje ti náš Raid time ( cca 19:00-23:00 - utorok možno 22/23:00 ) ?
Je možné že s ako paladin dostaneš ( v istých momentoch ) do Twilight zone, ako zvládaš tento encounter, máš s ním problém ?

+1 za Hory ( len okolie tatry či ti padla za obeť aj nejaká tá zahraničná pýcha  ?? )

Ak by to bolo odo mňa vyžadované, vedel by som mať Holy talenty + glyphy pripravené už na každom raide. (Ináč mám enchnutý, ogemovaný gear v banke a zaletieť do sw, si zmeniť talenty a glyphy zvládam za 3 minutky)
25 som istý čas nebol, ale nemal som problém s lagmi či delayom. Neviem koľko fps.
Raid time ---> Každý jeden deň si viem nájsť čas, ale práve ten utorok mam celý plný a prichádzam domov až okolo 10. :X Ale inokedy, či je to piatok, nedeľa, som tu kľudne aj do rána.
Twilight zone --> Na 10 som tam chvíľu chodieval. Všimnúť si, kde je portal na leave, vyhýbať sa guličkám, zabíjať addy a počúvať na mumbli, ako to zvládajú healeri a kedy vypadneme von.

Zahraničná pýcha? Very Happy Pýchu máme tu na Slovensku. Pochodil som čo to už aj v Rakúsku, ale to sa ani zďaleka nedalo porovnať, ako sa mi páči naša domovina. Smile

/edit: Dwarf je mojti, svalnatý, voňavý, chlpatý macher, ktorého stvorili z kameňa samotní titáni! Navyše sa strašne husto smejú Very Happy + Stoneform nie je na zahodenie.

Mixal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 19. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Cady Fri Feb 20, 2015 1:59 pm

Mixal napsal: /edit: Dwarf je mojti, svalnatý, voňavý, chlpatý macher, ktorého stvorili z kameňa samotní titáni! Navyše sa strašne husto smejú Very Happy + Stoneform nie je na zahodenie.

Very Happy

Som ZA ,takže PRIJATY

Napíš si Iinv na ( Sabersoul/Sedara/Cobain/Cady/Hannele/Diranda )

Ako náhle dostaneš práva, prosím prečítaj si ( pravidlá ..... ) https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
a ako člem melee sekcei aj https://exalted.forumotion.net/t2991-melee-class-section

Prosím LOCK
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY Empty Re: Mixal - Retribution Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru