Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

+2
Enelia
Tiine
6 posters

Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Mon Jan 26, 2015 7:09 pm

Nick postavy: Shadowkick
Class combat rogue
Koupená nebo vyexpená postava: kupena
Zkušenosti s progresem: hral som na offiku kde mam odprogresovane od vanily po koniec Cataclysmu vsetko aj na HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: rogue bol moj prvy char na offiku takze od zaciatku co je uz velmi vela rokov 8 ci ako dlho uz wowko je? Smile
Stav tvého equipu: 359 len ten rogue co som ho kupil bol combat takze potrebujem surne jednu pomalu main handu Smile)
Talenty: combat
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://www.fastimages.eu/?v=1ncn.jpg
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Combat rogue je celkom easy na rotaciu zaciatok fightu ToT sinister na 5 pointov slice and dice, klinig spree (zalezi od fightu) 4x sinister 1 revealing strike eviscerate potom Adrenalin rush a zase 4 sinister 1 revealing eviscerate.... /slice and dice nesmie padnut takze vzdy pred koncom na 5 pointov zase nahodit....
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: mam vsetko bez problemov Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: no cakam fajn ludi pohodu a aj nejaky progres Smile mam vsetko z normalov takze lets go hardmodes Smile)
Předchozí guildy  (důvod odchodu): nebola ziadna
Znáš někoho z EXALTED? nie
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? pozeral som progres guildy a potom si nasiel vase forum a cital si komenty k prihlaskam takze sa mi zda ze ste dost v pohode Smile
Něco o sobě nieco o mne .. no  som clovek Smile meno me je David mam 28 rokov takze uz nieco malo odzite Smile mam dobru pracu krasneho hafana aaa veselu a ukecanu povahu Very Happy jo a snad u vas niesu ziadne pekne holky inak vam ich zbalim xD  BTW som dost sutazivy chcem byt stale najlepsi takze v DPS byvam dost hore Very Happy ak nie uplne hore Smile) a tak mam rad pohodu a zabavu a viem si utiahnut aj zo seba takze urazat sa nebudem Smile

thats all  verim v kladne vybavenie prihlasky a vopred Dakujem
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Tiine Mon Jan 26, 2015 7:36 pm

ja sa len tak stručne opýtam
- čo ta viedlo na free server?
- vidím že si postaršejší tak budeš mať čas a chuť lognuť na progress?
- a možno sa dačo zmenilo ako som naposledy držal v ruke rogunu a no asi tam máš preklep bo píšeš že ti treba pomalu main hadnu lebo ta roguna čo si kupil bola combat, tam malo byť asi asa alebo sub alebo sa pletiem a ponovom je to inak, anyway po tej dlhej dobe čo hráš by ti nemalo robiť problem hrať asa/sub ked máš na to equip(teda tie zbrane) či?
- pišeš že si sutaživí a snažiš sa byť najlepší, myslíš že combat je na tomto contente pred asa rogunou? a no snad vieš aj behať a točiť nie je to vždy len o tunelovaní bossa:)
- som zvedavý čo sa ta opýtaju naše roguny , odporučím ti odpovedať mudro na to a pak uvidíme ako sa sio rozhodne

P.S. pekná kupa, tie foska asi stáli dosť * Very Happy
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Mon Jan 26, 2015 7:53 pm

jo jo nebol lacny Very Happy

takze po rade Smile na free ma viedlo to ze pandou podla mna blizzard znicil vsetko to co tak dlho stval ... len pre to aby sa detickam lahsie hralo Smile

cas sa anjde urcite ked nebude (pracujem v reklamke a tam o´bcas ideme den noc Smile ) tak sa samozrejme ospravedlnim Smile chut urcite ano kedze cataclysm je moj najoblubenejsi datadisk Smile

ano bol tam preklem vela myslienok v hlave pisal som to tesne co som prerobil talenty na combat Very Happy bol tu assa Smile problem by mi to asi robilo kedze sub som isiel vzdy len v PvP a assa som vzdy z duse nenavidel a nikdy som ho nehral ale ako naucit sa ho myslim by som zvladol ale nemal by som z toho tu radost co z combata Smile

a pravda neviem ako combat stoji tu ale na offiku som rozhodne topoval dmg s combatom Smile a verim tomu ze prave aj moja sutazivost da assakom zabrat ak su tu lepsi Smile samozrejme viem ze to nieje o tunelovani bossa Smile teda ako kde na chogallovy som bol vzdy len tuneler Smile samo sebou skyp na ocka v poslednej fazy musel byt aj u mna Smile

na offiku sme moc tieto raidy co su tu neprogresovali na HC no potom firelandy tam toho mam dost a dragoon soul 6/8 topoval som tam dmg s rogunou aj s retri paladinom Smile
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Mon Jan 26, 2015 8:15 pm

Když si hral na offi, mohl bys mi prosím postnout link na armory s tvoji rogunou? Smile
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Mon Jan 26, 2015 8:17 pm

Na tomhle contentu není moc bossů, kde by jsi byl první. Většinou jsou pak tendence k ignoraci taktik, potažmo switchování. V minulosti jsme se několikrát mohli přesvědčit, že člověk dodržující taktiky a točící 20k dps > člověk ignorující taktiky s dps 25k a životností půl minuty.
Proč jsi nevyexpil svou vlastní postavu? Co bylo důvodem? Nechuť? Neochota obětovat čas nebo dokonce achievy, které ti usnadní vstup do guild?
Proč human rogue? Rozepiš se prosím ohledně primárních a sekundárních statů, včetně reforge. Zajímá mě i nick a server, kde jsi hrál na ofi.
Náš raid time znáš. Primárně je proto potřebná aktivita v pátek, při progressu i následující dny. Toho času se raid protahuje do ranních hodin. Jsi schopný být přítomen až na výjimky každý pátek? Nebo vidíš účast tak na jednom že třech main raidů?
Na jakém stroji hraješ? Jaké máš připojení?
Poprosim ještě screen ze hry, včetně DBM.

S přihlédnutím na tvůj věk obsahuje přihláška na můj vkus moc smajlů. Ale to jen tak mimo mísu.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Mon Jan 26, 2015 8:37 pm

i know samozrejme taktika je prvorada az potom dmg ale to ze taktika je pre melle a este k tomu combat rogua zla pre top dps aj tak mi to neberie chut to skusat Smile

no nevyexpil so lebo uz mi expenie liezlo krkom na offiku mam asi 9 postav na 85 lvl co je viac nez dost a povedal som si ze a este niekde budem hrat tak uz bez toho svoju classu som dokladne spoznal ked som ho expil na offi a rogua ako prveho som spoznal najlepsie lebo ako uplna lamka som ho tam expil ako prveho a najdlhsie Smile o achivy mi nikdy neslo ani tu ani na offiku tuto postavu som kupil koli gearu nie achivu Smile

human rogue no to je tazka otazka ale lahka odpoved Very Happy silno som uvazoval nad gnomom ved expertise (najhorsie nabratelny stat pre combata) + 1% haste je nadhera ale vyhrala ta prozaickejsia cast a to vyzor Smile human je pan zatial co zakrpateny gnom sa mi absolutne nepaci Smile

ja som panom svojho casu a nevidim problem ani v piatkoch z alkoholovych deliktov som uz davno vyrastol Smile jedine co mi moze zabranit je moja praca ale to sa zase nestava casto....

hram momentalne posledne 4 dni na AMD FX 8230 Vishera (AM3+ MB) s 8 GB ramkou kingstone Hyperx fury a radeon R9 270x 2GB (takze FPS na max detaily je 60 bez zakolisania) net mam aDSL od telekomu nejaky 4GB linka to je tusim stale to zvysuju tak uz presne neviem na akej rychlosti to je ale lagy nemam nikdy Smile

screen dodam ked skocim nejake BH

co sa tyka smajlov ospravedlnujem sa ti ale taky raz uz som milujem smiech a dobru naladu a ty smajlici dokazu tomu obcas pomoct spravia zo sucheho textu nieco pozitivnejsie Smile ak ti to moc trha oci whispni mi a nejak sa dohodneme na redukci smajlov Wink
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Mon Jan 26, 2015 8:39 pm

jo a este tie reforge prepac zabudol som na ne vtedy ked si to pisal este nebol reforgnuty spravne este mal tie assa reforge teraz uz je to tak ako to ma byt doplneny expertise rating a namaxovany haste Smile

a na offiku bol moj rogue Coreysvk realm Thunderhorn http://eu.battle.net/wow/en/character/thunderhorn/Coreysvk/simple  Smile

(ano ma gear horsi no ani to nebranilo tomu aby bol top v DPS kazdopadne v tej dobe som mal pre potreby guildy ako maina feral tanka druida preto nema uplne top gear rogue Smile )

ak by niekoho zaujimalo tak tu je moj druid aby som potvrdil co som tu nakecal o tych HCckach Very Happy

http://eu.battle.net/wow/en/character/thunderhorn/Crio/simple
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Tink0 Mon Jan 26, 2015 9:08 pm

no, temný kopanec...  tú rotáciu, cooldowny atď u combat roguny by si mohol popísať trošku podrobnejšie a aké ability používaš pri akej situácii. Aký názor máš na rupture? Príklad využitia ability Feint na encountery Nefarian ?
vypadáš celkom sebavedome, snáď nie až prehnane Wink
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Mon Jan 26, 2015 9:16 pm

hej hej uvedomil som si ze ta prihlaska asi nieje uplne idealna ked som cital tu od posledneho rogua ktoreho ste zobrali ale to som to mal uz napisane a poslane Smile

kazdopadne killing spree strielam na CD ked mam slice and dice a najlepsie aj ToT nahodene plus nejaka ta flaska na agi ale tu zase nemozem davat stale vsakze len pred fightom a v case najvacsieho tunelu bossa Smile

adrenaline rush davam na CD ak taktika umoznuje ten cas stravit na bossovi alebo ked treba zergnute vela addiek tak blade flurry plus adrenalin rush je zavratna kombinacia Smile

kedze som eng tak tam mam nejaky ten riadeny boost agi ktory vyuzivam na adrenaline rush.... samo sebou na spodnej liste mam evasion aj feint dolezite to CD evasion ked po mne ide nieco  kedze na CD davam ToT tak agro netrham  takze to len v pripade ze tank umre a treba este nieco chvilku dotankovat napr chimareon... a feint ked je AoE dmg do raidu na CD ... nefarian aj jeho electrocute jednoznacne s feintom Smile

jo a co sa tyka rupture... uprimne podla mna strata jedneho eviscerate za 40k takze nepouzivam ...

sebavedomie? nie to sa ti len zda a za to ze mam sexy hlas nemozem radsej budem na mumble tichucko xD

BTW doplnam screen z BHcka http://www.fastimages.eu/?v=wowscrnyn.jpg dmg nieje to na co som bol zvyknuty trosku som dogaabl rotaciu Very Happy a ta main handa tiez nieje good na top aby som zatial topoval ale chvilku som viedol kym mi neskoncil adrenaline rush :DD
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Tink0 Tue Jan 27, 2015 1:19 am

pokiaľ viem, z BWD trashu droppuje fist main handa 359 s agilitou, momentálne už celkom lacná záležitosť. Ja ti dávam ZA
snáď nesklameš Rolling Eyes
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Tue Jan 27, 2015 1:31 am

Ahoj situácia sa trošku obmenila tak mi prosím ťa daj čas si prejsť prihlášku, zajtra poprípade počas dňa je možné ťa niekde zastihnúť, ak áno o koľkej.
Mám pár otázok ktoré si myslím, že mi nedokážeš zodpovedať ale skúsim to. Stav rogún presnejšie COmbat, je aktuálne pri 1 dosť dobrej s ktorou počítam a ktorú by som aj rád poprosil sa do prihlášky čím skôr vyjadriť ( kontaktujem ho v priebehu zajtrajška ). Momentálne beží ostrý progres HC modu a ako guilda sme sa rozhodli o progres v 25 ľuďoch, pri funkčnosti a obtiažnosti  ktorú nám server pripravil je prvotná vec dodržať, čo najviac sa priblížiť bezchybnej taktike ( stačí fakt málo a 90% chýb ťa stojí život a pripravuje raid o možnosť kilu bossa ).
Čo by som teda od  teba  vyžadoval:
1. Ako sa ako melle dmg zachováš pri magmawov.. ak je tesne po Meteore pritiahnutá addka tankom na kraj k melleckam ( Blazing Bone Construct ). Čo je tvojou úlohou,  kedy dmguješ adku a kedy nie.
2. Si schopný v prípade núdze ( či v prípade že si an to určený ) stiahnuť hlavu u magmawa ( ak ma správne rozumieš  sú na to potrebný dvaja ľudia )
3. Takú istá otázka si schopný u Maloriaka kicknúť každý jeden Arcane Storm, poprípade čo na to ako rogún potrebuješ.
4. Si schopný v prípade potreby meniť svoj speck a prispôsobovať ho tak danému encountru ?
5. Si ochotný  sa striedať na raide ( standby ) v prospech daného encountru ( hlavne kvôli potrebe kilu daného encountru , poprípade výmena z dôvodu opakovaného failu )
6. Akú pozíciu zvolíš ako rogun pri plnom raide ( boss Chimaeron ) Ako rogue sa snažíš držať za ním?? ak áno za akú cenu poprípade pri čom?
7. Si pohotový hráč ? Dokážeš sledovať veci okolo seba ? Dokážeš sa prispôsobiť každej situácií ? Taká objektívna otázka ( nehľadaj skrytý zámer )
8. Budeš aktívny aj mimo raid time ( hlavný raid time je piatok nedeľa no v rámci progresu aj sobota či utorok )

Zatiaľ sa ťa pýtam len na veci, ktorých progres už máme za sebou a teda si neželáme nič iné ako ich kill len potvrdiť.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Tue Jan 27, 2015 8:31 am

Ahoj Smile

takze nemam problem zacat s alt raidom a a vypracovat si nejaku tu predstavu o mne a mojich schopnostiach gear mam na HC ale chapem ze predomnou bolo X ludi ktory maju pravo ist progres HC a ze mna nepoznate tak sa najprv musim vypracovat Smile tak to v zivote chodi a nemam s tym problem skor je to vyzva... a aj tak kym nedostanem tu main handu ten dmg sa bude tocit asi len okolo 20k dps co moc nieje Smile takze by som aj bol rad za par alt runov (ved myslim si ze takych lahkych bossov date aj na alt rune na HC nieco ako halfus vsakze Smile )

to o bezchybnej taktike bolo podobne aj na offi s tym ze tam dokazal obcas zachranit situaciu aj schopny tank ci heal Smile

1 - fuh zakerna otazka hned na zaciatok ak sa dobre pametam tak melleecka isly len tupy zerg constructa... s tym ze samo sebou ked padol pod nich co by sa moc casto stavat nemalo museli menit stranu a samozrejme ked ide magmav dole vyhnut sa massive crushu naskocit na magmawa a stiahnut ho dole cim sa dostavame k dalsej otazke. (este som zabudol DPS musia davat pozor aby nedostali addku pod 20% kedy zacne castit armagedon vo fazi ked ide magmaw dole... ale idealne pred nou alebo ked je hlava uz nabodnuta potom sa samozrejme ide addka aby sa zabila skor ako docasti armagedon.)

2 - ano som robil som to stale na magmawowvi a aj som koordinoval druhe mellee dps kedy ma vystrelit retaze...

3 - Maloriaka som si kickoval ako za rogunu tak aj za feral tanka ci uz storm alebo addky .... zakerne je to v tom ze sa to moze random menit vacsinou byva prvy storm potom addy no niekedy sa to obrati a tam sa stavaju chyby tank aj s dpskom kicknu to iste Smile) s tym problem nemam a ani mi pri tom nepada dmg Smile

4 - ano som schopny menit spec nebude ma to tesit ale ked to bude pre dobro raidu a guildy som schopny nastudovat si aj zvysne dva specy a podat za ne dobry vykon

5 - striedanie je chulostiva vec je dobre ked to ludia chapu a nehnevaju sa ked ich RL vymeni chapem to velmi dobre na offiku som bol cely cas raid leader a zazil som aj ludi co sa urazili ked im clovek povedal ze na to este nemaju alebo ze potrebuju na daneho bossa inu classu ako je on ja osobne s tym problem nemam (a tym ze som bol RL na offiku by som mohol dat par rad ohladom taktik... ci uz tu BWD BoT alebo potom na dalsich countentoch ako firelandy a dragon soul /kazdopadne skor firelandy a dragon soul tento content na offiku som zacal hrat neskoro a ked som sa dostal na uroven gear vhodnu pre HC dosli firelandy takze som v HC BoT a BWD moc casu nestravil Smile uprimne som sa vcera cudoval ked som pozeral achivy akoto ze tam mam valionu  a theraliona na HC Very Happy / )

6 - Chimareona na  HC som nikdy nebol tie taktiky som sice pre pripad studoval ale to uz roky dozadu takze si to musim osviezit ... kazdopadne na normale to bolo bud uplne za nim alebo jemne z boku za nim podstatne aby som mal rozostup a aby na mna healeri dociahli s healom.

7 - hm uprimne hovori sa ze rokmi ide reakcna doba u ludi dole a ze nejlepsia byva okolo 20 rokov ak si dobre pametam takze mozno nejake milisekundy tam budu kym mi to mozog spracuje ale za brzdu sa rozhodne nepokladam Smile

8 - s aktivitou myslim problem nebude jedine praca mi to moze pokazit a ako som pisal nestava sa mi to casto ze by som bol v noci v praci Smile obcas ano ale nie moc Smile

co sa tyka kedy budem online tak kazdy den robim od 6:00 do 14:00 hodka cesta domov sprcha so psom okolo 4 byvam online skoro kazdy den takze aj dnes potom este chodim neskor do posilky ale to si naplanujem tak aby mi vsetko vyslo Smile
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Tue Jan 27, 2015 10:17 am

Na pár vecí sa ťa ešte opýtam priamo v hre, dnes okolo 6 pol 7 sa ti dá prísť online?
ps : to s tým dmg, to račej nespomínaj, mať hotového človeka čo nefailuje chcem viac ako melecko čo hrá tunel.

Zatiaľ som za uvidíme po dneskajšom pohovore in game ( následne to uzavrieme ).

A taká malá rada nespoliehaj sa na taktiky z offi, sám som sa o tom presvedčil Wink

Ešte ak ťa môžem poprosiť Hannele sa ťa síce už na to opýtal, no neprišla odpoveď, je možné vidieť scren napr kde máš timer a podobne ? Nikde som si to u teba nevšimol ( dosť problém potom kickovat Maloriaka ..... )
K tomu že od faillu ťa niekedy zachráni tank či healer, tak na to by som sa nespoliehal. V momentálnom stave ťa faill stojí život. Tanci a healr majú dosť práce a každé healovanie faillu ťa akurát spomaľuje v progrese. Ako som už písal prvoradé je držať sa taktík a nefailovať, potom sa môžeš zamerať na topovanie dmg ( ale na to sú tu iný Wink však uvidíš partu zelených...... ) neviem či si videl náš kill Maloriaka 25HC tam si si mohol všimnúť že práve Dmg dostáva neskutočný overheal takmer každú fázu.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Tue Jan 27, 2015 10:36 am

ten dmg bol len obrazny ... samo sebou viem o tom ze asi tak jediny boss kde sa na taky dmg dostanem bude chogal Smile a na HC mozno ani to nie Very Happy
a myslim ze ma mozes povazovat za hotoveho cloveka co nefailuje Smile ako stane sa aj tym najlepsim ale myslim ze sa z toho viem poucit a nabuduce to nefailnut Smile

ano tie taktiky z offi mi hovoril uz aj ten kamos ze tu budu zrejme uplne ine ... no nejake tie tipy triky by mohli platit aj tu na jednotlivych bossov a bohuzial kto hral na offi vzdy to bude porovnavat a hladat cestu aj v taktikach z offiku Smile
co sa tyka dnes onlnie nedalo by sa ti okolo 5? totiz okolo 6 chodim do posilky aby som potom na 7-8 bol ready Smile

co sa tyka screenu nooo hadzal som tam ten z BH a asi som ho spravil trosku neskoro ale hore este vidno metoer slash ako mi hlasi timery mam normalne pekne prehladne ale tak spravim nieje problem Smile

Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Tue Jan 27, 2015 10:41 am

ano uz som spominal ze taktika je prvorada nez dmg viem to fungovalo to tak aj na offiku Smile a tak to aj mam no ak ovladas dokonale taktiku da sa aj tak vytocit priemerny az nadpriemerny dmg Smile

kazdopadne co som hovoril o tej zachrane tanka a heala netvrdim ze ja failujem ale stalo sa mi vela krat ze to zachranovali dvaja ludia Very Happy
napriklad first kill na yorshahovi HC v Dragon Soul nam vykapali vsetky healy a dmg ostal som len ja ako tank a jeden warlock boss mohol mat este 10% HP ... tak som pozapinal CD a dorazili sme to ... nieco take som skor myslel Smile
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Jan 27, 2015 11:14 am

Proti.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Tue Jan 27, 2015 5:53 pm

Toto neni offi,ale freecko.
Pro.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Tue Jan 27, 2015 9:24 pm

Prijatý na rank Test
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Jan 27, 2015 9:34 pm

Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ Empty Re: Shadowkick - combat rogue - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru