Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lyriel- combat rogue - prijaty

+10
Tiine
Adeelka
Hannele
Astia
Ciraell
Cobain
Tink0
Enelia
Sabersoul
Lyriel
14 posters

Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Lyriel Mon Dec 15, 2014 2:16 am

Nick postavy: Lyriel
Class rogue
Koupená nebo vyexpená postava: koupená, kdysi dávno
Zkušenosti s progresem: Twinstar: LK 25HC (10% buff aura) + RS25HC, BoT + BWD 25N, TotFW jsem ještě nebyl (měl jsem několika měsíční pauzu od WoW), na Offi serveru jsem nikdy nehrál
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: rogue jsem začal aktivně hrát od otevření RS na Twinstaru, kvůli ohlášenému příchodu CATACLYSM, na WOTLKu jsem hrál (PvE): Warlock, Hunter, Holy Priest, na TBC jsem ownil za Rdruida (ale vůbec to nebyl protože byl OP)
Stav tvého equipu: 355 ilvl, několik rare kousků (1/5 359set)
Talenty:
Lyriel- combat rogue - prijaty Talents
Screen ui (idealně s FPS v raidu:
Lyriel- combat rogue - prijaty Image
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Moje class: rogue?  Shocked  Shocked  Shocked Melee dps class, která je zaměřena na konzistentní DPS díky velmi vysokému attack speedu s možností velkého burstu dmg s využitím speciálních abilit (v případě combat: Killing spree a Adrenaline rush). Jelikož combat specializace nejvíce profituje z melee abilit (Sinister strike, Revealing strike) je nezbytný tzv. Yellow hit cap (8%, díky talentu stačí jen 2%) a Expertize cap (26, 781 rating). Ostatní rating staty jsou, kromě critical rating, poměrně rovnocenné, dali by se seřadit následovně: Haste(eergy regen) > Spell hit (17%, kvůli poisnům) > Mastery(bonus attack MH) > White hit cap (27%) >> Crit. Hlavním statem, který má největší vliv na dmg je Agility. Každý bod Agility přidává 2 AtP a určité procento critu a navíc díky leather specializaci (5% agility za leather only equip) a Vitality (combat spec) ještě další bonusy.

Jak být co nejvýše v dps meteru?
Rogue využívá tzv. finishing moves, v případě combat to je (s prioritou podle pořadí): Slice and Dice (1+CP,40% attack speed), Rupture (5CP, DoT, která se používá pouze v případě 30% bleed debuffu) a Eviscerate (5C, okamžitý dmg). Jelikož ze žádné stealth ability combat spec neprofituje, oppener ze stealthu není nutný (maximálně pro přiblížení se k bossovi před začátkem combatu, i ze stealthu se začíná Sinister strikem). Používání Revealing strike (zvýšení dmg následájícího finishing move o 30%, 15 sek debuff): pokud spamem Sinister strike dosáhne rogue 4 CP (může přeskočit ze 3 na 5 díky glyphu) a další finisher nebude SnD, tak použije revealing strike a poté finishing move. Sinister strike je hlavním generátorem CP.

Používání Killing spree: během maximálního buffu (30%) talentu bandit's guile a nízké hodnoty energy (+ proc trinketů, použití use trinketů/potionu/...)

Používání Adrenaline rush: na bandit's guile nezáleží, nízká energy, (očekávaný proc trinketů, použití use trinketů/potionu/...)

Dále rogue disponuje velkým množstvím utilit, jejichž používání rozlišuje průměrné hráče od těch nejlepších. Např. Feint, Cloak of Shadows, Redirect, Vanish, Kick, ToT, Dismantle, Shiv, Evasion....

Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám, ikdyž teamspeak je lepší tbh Very Happy, Mikrofon mám a používám (když je nálada), addony? DBM mám,víc asi podle potřeby
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám silné a stabilní zázemí plné pohodových nekonfliktních lidí, kteří to spolu táhnou už delší dobu.
Chtěl bych se co nejrychleji začlenit do vašeho kolektivu, ať už ve hře nebo mimo ji. TOPOVAT DMG METER A ROZJEBAT VŠECHNO CO NÁM BUDE STÁT V CESTĚ Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil .
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Cylmelia- nevím jestli tahle guilda ještě funguje, ale když jsem odtud ještě před otevřením ICC na Twinu odešel tak již byla v rozkladu a potřeboval jsem změnu
Six feet under- Po dlouhé době strávené v této guildě jsem si uvědomil pár věcí a rozhodl jsem se tuto guildu opustit
Znáš někoho z EXALTED? Tinko a možná pár členů od vidění v SW popř v nějakém random raidu
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? ingame jsem prohodil pár slov s Tinkem
Něco o sobě Je mi 23 let, bydlím ve Zlíně a studuji na vysoké škole. Ve volném čase hraji fotbal a malou kopanou na amatérské úrovni, což zahrnuje dva tréninky týdně a víkendové zápasy během sezóny. Mimo WoW, rád pozoruji streamy na twitch.tv (zábavnější než ty kokotiny v TV Very Happy ) a také hraji jiné online hry jako LOL (EUNE diamond adc main Very Happy), Hearthstone, HOTS nebo CS 1.6 s kamarády. Občas se zajdu najebat alkoholem, ale nijak tomu neholduji (nejsem ten typ co se už v pondělí těší, jak se v pátek ožere).


Naposledy upravil Lyriel dne Mon Dec 15, 2014 12:44 pm, celkově upraveno 1 krát

Lyriel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 14. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Anathem Mon Dec 15, 2014 3:49 am

Když někdo od SFU odchází tak to většinou vysvětluje podobnou frází Very Happy ale fakt by mě zajímal ten důvod Wink
Jinak nevidím důvod proč ne Smile
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Sabersoul Mon Dec 15, 2014 8:30 am

A že mne sa zdal ten nick neaký povedomýVery Happy Určite ZA, Včera si šiel si so mnou a Frankom world BoTko a točil si pekne. Ešte dobereš ten gear a bude to paráda Smile
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Enelia Mon Dec 15, 2014 8:40 am

To o te classe si stahl nekde nebo psal sam? Wink Jinak asi pro,roguna neni.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Lyriel Mon Dec 15, 2014 12:42 pm

Psal jsem to sám, ale nahlížel jsem při tom do guide na EliteJerks, abych něco nevynechal.

Co se týče SFU. Byl jsem v té guildě hodně dlouho a věcí co se mi nelíbilo stále přibývalo, až jsem to nevydržel a chtěl jsem odejít.

Lyriel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 14. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Tink0 Mon Dec 15, 2014 2:48 pm

u mňa jednoznačne ZA
-čo sa týka skillu nie je o čom pochybovať, poznáme sa, videl som ho v akcii
-je to bezproblémový týpek, ktorý vie čo a ako má robiť, keď sa mu niečo povie, dá sa spolahnúť, že to urobí...

-jediné čoho sa trošičku obávam, je aktivita a chuť loggovať... ale snáď pri nás dostane chuť, ja som tiež chcel loggovať iba sporadicky na raidy a pozrime sa ako to dopadlo (24/7) scratch
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Cobain Mon Dec 15, 2014 4:57 pm

ZA

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Ciraell Mon Dec 15, 2014 5:36 pm

Pre-raid equip, i když sem tam něco z raidu máš. Kvalitní a aktivní rogunu rozhodně potřebujeme, jsem tedy PRO test. Doufám, že budeš hrát, ať jsi kvalitně vybaven na HC módy.

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue

Příspěvek  Astia Mon Dec 15, 2014 5:44 pm

Rogunu už zopár IDčiek v raide za maina nevidno, vyzeráš že vieš čo mačkať, aj tak sa to ukáže až na raide, som PRE (dobré referencie z toho BoT ti pridali ďalsie + Smile )
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Hannele Mon Dec 15, 2014 8:56 pm

70%
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Adeelka Tue Dec 16, 2014 3:25 pm

Ptal jsem se na tebe u svým "bros" u SFU a tento člověk je skill Very Happy Líbí se mi zápal pro sport :3

Adeelka
Adeelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Tiine Tue Dec 16, 2014 4:58 pm

No ratslayercz, dosť som o tebe počul, čo sa týka skillu tak tam sú samé pozitívne ohlasy na vás. Čo ma trápi či sa ti bude dať nájsť si čas na raid(tam bude záležať aj od nás ako sa ti náš kolektív zapáči). U mňa ti dávam Pro na test.
P.S. ak náhodou by si nás opustili snad nezaspamuješ každý topic na tomto forku:D
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Asaessi Tue Dec 16, 2014 11:41 pm

Lyriel napsal:TOPOVAT DMG METER

Challenge accepted
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Franklos Tue Dec 16, 2014 11:47 pm

Přihláška pěkná,jen bych se chtěl zeptat,co se ti v SFU nelíbilo?
Jinak zatím PRO na test .. Dobrá roguna se vždy hodí  Wink
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Anathem Wed Dec 17, 2014 12:35 am

Po dnešní raidu s částí SFU se mu nedivím že odešel a plně ho chápu Very Happy PRO
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Sio Wed Dec 17, 2014 1:31 am

Prijatý na test. Napíš si niekomu z Sio, Diranda, Sedara, Sabersoul, Hannele atď o inv.

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Lyriel- combat rogue - prijaty Empty Re: Lyriel- combat rogue - prijaty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru