Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

+17
JudgeDeath
Enelia
Astia
Kerk
Kotelniik
Pala
Tink0
Eir
Heyerdahl
Diranda
Terrenas
Anathem
Sedara
Tiine
Sabersoul
Hannele
Shejps
21 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Thu Jan 08, 2015 12:14 pm

Myslím že o tom či šancu dostaneš, alebo nie môže rozhodnúť len a len vedenie a to tak nespraví bez dôkladného zistenia si, či niekto do guildy bude prínosom alebo morom... ( nič v zlom ale stav normálnych schopných ľudí na TS je fakt žalostne malý  a aby aj tá malá časť doplácala na jedincov je podľa mňa veľký krok s5 ).

Edit: A Shejps len taká otázočka, nemáš náhodou HC ramena alebo nemal si ich na warrio.... ???
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Shejps Thu Jan 08, 2015 12:25 pm

Dobře cady ... Nikde jsem nespamoval ze wara prodávam po pravde me zajimala jen cena to neríkám že jsem ti nenapsal Smile ale je to na vás wara jsem neprodal a ani prodavat nechci ... Smile Co se týce u hordy prodeje z druida na hunta .. to si prala gilda .... Huntr me nebavil hral jsem to jenom kvuli gilde tak jsem sel na wara a u toho zustal Smile přeberte si to jak chcete Smile


Naposledy upravil Shejps dne Thu Jan 08, 2015 5:56 pm, celkově upraveno 2 krát
Shejps
Shejps
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Cady Thu Jan 08, 2015 12:27 pm

Shejps ide o to že pred cca 2-3 týždňami si ponúkal warra na predaj ( mne ) takže si myslím že v trende pokračuješ a budeš pokračovať aj na ďalej.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Franklos Fri Jan 09, 2015 11:18 am

PROTI
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  crossic Fri Jan 09, 2015 3:09 pm

Já se divím, že se ti od té klávesnice ještě nezačalo prášit jako od huby...téměř co věta to lež...stačilo by, kdyby kluci z Exa nahlédli do uzavřených přihlášek u nás, kde ses k tomu lhaní dokonce přiznal a přesto si šanci dostal. To, že bys do exa neměl být přijat je v našem zájmu jak píšeš...tak to je další kravina....běž si kam chceš a dělej si tam co chceš...lidé od nás tu spíš o tobě písou jen proto, že s Exa máme dlouhodobě dobré vztahy a věřím, že osvětlení k povaze tvé osoby jim jen prospělo... Srry za OT guys Smile
crossic
crossic
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 18. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Fri Jan 09, 2015 4:54 pm

I přesto, že mám na webu TFC účet, uzavřené přihlášky nevidím.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Shejps Fri Jan 09, 2015 5:07 pm

Hele tu prihlášku co jsem napsal tu napsal kotelniik takže se koukat nikam nemusíte dost vám to ulehcil Smile ... Je to az smesné Smile Docela se zacínám bavit Smile Docela rekord 4 hraci z TFC budou další ? Very Happy třeba prekonáte příspevky hráčů Exalted Very Happy Přemýšlím chvilkama zda se hlásím do Exalted nebo do TFC Very Happy Asi si spletly forum Very Happy
Shejps
Shejps
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  JudgeDeath Fri Jan 09, 2015 5:24 pm

ja premyslim proc s tebou jeste nekdo ztraci cas...

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sio Fri Jan 09, 2015 7:11 pm

Neprijatý. Poprosím lock.

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Sat Jan 10, 2015 3:12 am

Ještě dodávám, že od úterka má Shejps přihlášku u EA.

To se nedělá, Shejpsi!
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru