Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

+17
JudgeDeath
Enelia
Astia
Kerk
Kotelniik
Pala
Tink0
Eir
Heyerdahl
Diranda
Terrenas
Anathem
Sedara
Tiine
Sabersoul
Hannele
Shejps
21 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Shejps Tue Jan 06, 2015 6:26 pm

Nick postavy: Shejps

Class Warior

Koupená nebo vyexpená postava: Zakoupená  ( Na levelu 80 )

Zkušenosti s progresem:  BoT , BWD  . ToTW ( CLEAR)

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 1 Rok zhruba .

Stav tvého equipu:  Arms PVE - 358 ( Item lvl ) , Prot PVE 355 ( Item lvl )  Armory : http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Shejps

Talenty: ARMS  viz Armory .

Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://kvak5.rajce.idnes.cz/nastenka#WoWScrnShot_010415_204016.jpg ( Valiona - Bot 10 )

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:  
Rotace : Shout + Berserker rage pro maximalní Rage gain > Potka na Str 1 sec před pullem ( Pokud to pulne tank na cas mohu repotkovat z toho duvodu pred pullem )
Rend > Colossus Smash > Mortal Strike > Overpower.
Poté už začíná tzv. Stance Dance rotace.
Platí však pravidla: MS - na CD
CS - na CD přednost před vším není-li již aktivní na targetu.
HS/Cleave pouze na Battle Trance nebo nad 70 rage.
Overpower - Nastackovat a držet buff z T11 setu.
Execute - Pod 20% nastackovat a držet buff Executioner, obnovovat Slaughter a používat CS pro max efekt Dmg.

Priority statu :
Crit > Mastery > Haste

Odůvodnění Priorit :

Crit : Velice důležitý a potřebný který zvětšuje brutálně Dmg.
Mastery : Taky celkem potřebný stat, Který mi těd zhruba udělá 10 % mého Dmg .
Haste : Není zcela zanedbatelný, ovšem při přepočtech a zkušenostech se více oplácí volit Crit a Mastery než Haste.

Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Ano mám .

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od Gildy Exalted čekám, Pravidelné a kvalitní Raidovaní Smile  +  pohodovou partu lidí .

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
1. Moosaci ( Gilda na Horde , která se nachvilu rozbehla na cate a pak zkoncila své působení )
2. The Fire Clan ( Supr gilda nemuzu ríct křivé slovo , Fajn lidé .... Jenom mi prijde ze poslední dobou klesla raidovací chut a morálka. Možná mám takový pocit jenom já... Smile A proto chci zkusit vás Smile )

Znáš někoho z EXALTED? Nevím jestli se dá říct ze znám ale někdy si prohodím pár slov se Sabersoul  Rolling Eyes

Odkud ses dozvěděl o EXALTED?  Z náborového macra na Worldu.

Něco o sobě  Takže já jsem Daniel je mi 19 let . Studuju Střední školu ( Maturitní rocník ) Mám rád vaření , Rybaření , Sem tam naké to pivko a hlavne ženy ! :3

PS : Jsem Worgen takže Gnomy požírám rád Twisted Evil
Shejps
Shejps
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Jan 06, 2015 7:14 pm

Mně se zdá jako hráč, kterýho potřebujeme. Já jsem pro test.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sabersoul Tue Jan 06, 2015 7:16 pm

Súhlasím s Hannele. Výborný war a som ZA ( a dúfam, že budeš každé ID pretáčať Anathema Very Happy )
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Tiine Tue Jan 06, 2015 7:22 pm

ja som PRO na test
P.S. nejak tu zmizol koment jeden:D
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Tue Jan 06, 2015 8:42 pm

pro
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Anathem Tue Jan 06, 2015 8:52 pm

Něco bych napsal ale hannel by to stejně smazal bounce Very Happy
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Jan 06, 2015 9:26 pm

Sorry, uklikl jsem se :-)
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Wed Jan 07, 2015 12:18 am

Pro Smile
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Diranda Wed Jan 07, 2015 1:25 am

PRO
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty .

Příspěvek  Heyerdahl Wed Jan 07, 2015 5:46 am

+ Prihláška je slušne spracovaná
+ Rotácia, main staty vypísané - našim wariorom sa pozdávaš sú za

Páči sa mi že si nadšenec pre raidovanie a z toho dôvodu si zvolil zmenu guildy, ja pevne dúfam že sa ti tu raidovania dostane až až
Nemám čo vytknúť, hádam sa ti bude dať doraziť na raidy a svoje nadšenie pre raid potvrdíš aj svojou aktivitou na nich

Rád by som ťa tu privítal
(maj rád ženy, ženy sú fajn ale aj ja som pekný)

ANO
Heyerdahl
Heyerdahl
Knight
Knight

Počet príspevkov : 73
Join date : 21. 11. 13
Age : 29
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Eir Wed Jan 07, 2015 10:57 am

tiež som ZA

(budeš dobrý člen v AGU Very Happy Twisted Evil )
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Tink0 Wed Jan 07, 2015 5:22 pm

Trošku ma mrzí otázka loajality, ale to sa preukáže časom...
ZA
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Pala Wed Jan 07, 2015 7:18 pm

Je mi luto ze som sa to musel dozvediet. Chcem reagovat . Co sa tyka vernosti ku gilde tak Shejps k nim nepatri.
Na to ze som jeho kamarat a dal som aj svoje slovo v TFC ze uz nelivne robi tak.

Z gildy tfc odisiel na hordu tusim do IO zaroven predal postavy. Na horde bol kratko ked sa vratil na Ali znova a znova si podaval prihlasku k TFC z odovodnenim ze robim chybu. Vtedy som sa zan prihovoril nakolko bol to on ktory ma oslovil aby som siel do TFC. Raidovacia aktivita farma a ludia cakaju na hc. V poslednom case sa shejps na 25many nehlasil skor na to kaslal.
Prekvapuje ma tato prihlaska a preto pisem svoje proti tebe shejps aby si si nemyslel ze ked gilde nic nepovies ani nenapises ze ti to prejde.
Vedeniu Exalted pisem je to na vasom zvazeni ci ho chcete poznate ma i na zaklade ze som u Vas uz bol a mam na Vas nie len spomienky ale aj kopu znamych.
Moje slovo SHejps je ze keby som bol vo vedeni dam ti proti.

Pozdravujem EXALTED a tesim sa s vami na acivy Smile

Pala
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 03. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Anathem Wed Jan 07, 2015 7:36 pm

Saber,hannel ..vidíte,toto je důvod proč sem psal PROTI .Hráče by sme měli brát ne jen podle pozice v recountu na které tak rádi koukáme Very Happy nebo se může stát že sice budem mít tedka úžasnou 25tku a přes léto nám odejdou nagearovaní lidi jinam jen kvůli tomu že "klesne raidovací chuť a morálka" a za rok budem mít zase ten samej problém Very Happy .
Měniče guild fakt ne.
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Wed Jan 07, 2015 8:52 pm

Palovi děkuju za podrobnosti, nicméně bych rád viděl i vyjádření Shejpse.
Pala zmínil přechod k hordě a nazpátek. Co je na tom pravdy, co tě k tomu vedlo Shejpsi?

Anatheme, s pozicí v recountu opatrně. Sám víš, že to neni pravda.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Shejps Wed Jan 07, 2015 9:45 pm

Tak Goldsteine ( palo ) Smile ano mé pusobení bylo takto Smile Byl jsem hodně hodně dávno u Hordy v gilde moostroopers Smile ( Začatek Ud sezony Cca ) Gilda prestala fungovat po nake dobe a mel jsem i alta na serveru Phobos ( proto jsem vedel ze TFC je kvalitní gilda ) ...(servery deimos a phobos se spojily ) A zjistil jsem že TFC vypadá jako kvalitná gilda, podal jsem si tam prihlášku Smile byl jsem tam nakou dobu .. do te doby nez jsem si zase napsal z jedním hracem ve vedení u moss ... Chtel jsem se vrátit ke staré parte:) ale už to nebolo takové jako na Wotlku, prestalo se raidovat a hodne lidi prestalo hrat + nejací odesly na offi .... Tak jsem se chtel vratit zpet do TFC a tam jsem dostal sanci .... Ale ted poslední dobou jsem mel tento pocitze to není takové jaké to bylo . Nebaví me chodit 10 many Mám radsi 25 many ( proto se hlasím do 25 man gildy ) ( z toho duvodu jsem palo da se ríct nehrál ) Pokud nebudete mit uz zajem pochopím to Smile Shejps
PS: mel jsem to v planu oznamit Smile až po Přijetí Smile
Shejps
Shejps
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kotelniik Wed Jan 07, 2015 11:06 pm

Ahoj všem (jsem členem guildy TFC), poté co jsem si přečetl důvod, proč od nás Shapes odchází, musím reagovat. Od počátku Cata chodíme 25man main raid a jsme 25tkovou guildou. V současné době při farmě stávajících otevřených raidů chodíme main raid pouze v pátek, který nám stačí na kill všech bossů. Dále se chodí během týdne altí 10ky. Lidi, kteří mají zájem mohou pravidelně raidovat minimálně 3x v týdnu. To co Shapes uvádí jako důvod je lež. Mimochodem, když se k nám hlásil zpátky tak lží také začal.

Z jeho 1. přihlášky, když se chtěl vrátit (vzhledem ke lži byla zamítnuta):
"Bývalá guilda + důvod odchodu:
MosstropperS ( vlastne jsem ani neodesel, nevím jak se mi to povedlo, ale po jednom veselém dnu, jsem se nemohl pripojit na svuj ucet a postava na armorech nebyla .... Pak jsem si uvedomil, že jsem přišel o skvelou partu na alijanci ... a tak se chci vrátit Very Happy  už tu chybu neudelám Very Happy"

Z jeho 2. přihlášky:
"Bývalá guilda + důvod odchodu:
Ano prodal jsem postavy, máte pravdu mel jsem rict pravdu na rovinu ... a chci se vrátit kvuli této fajn parte :/ ( uznávám svojí chybu .. bal jsem se co reknete že jsem prodal postavy proto... ) Poprvé to bylo kvuli mossakum a pak jak jsem mel huntra, uvedomil jsem si že chci zpet k vám  Very Happy  Ale co jsem ríkal pravdu, tak jsem za mossaky byl jenom 1 raid a to za me docházel jeste kamarád ..."

I když je TFC 25tková guilda a podle jeho slov "supr guilda s fajn partou" tak chce jinam...

Nechám Vás ať si na něj uděláte názor sami...pokud to stihnete dřív než Vám leavne nebo neprodá své postavy...

To Shapes: Kdyby jsi měl aspoň koule na to něco říct nebo aspoň leavnout guildu než jsi napsal přihlášku jinam.

Mějte se hezky.
GL & HF in RL & WoW

Kotelniik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 07. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kerk Wed Jan 07, 2015 11:13 pm

Omlouvám se Exa, ale jen něco napíšu Shapesovi.

Díky za to, že by jsi se rozloučil až potom, co by jsi byl přijat, ale už se nemusíš obtěžovat.
Díky za to, že když jsi viděl jak "klesá raidovací morálka", tak jsi nechodil. Tím se v guildě hned snadněji ta 25 tenhle pátek skládala.
Díky za to, že jsi mi pomohl pochopit, jak je naivní si občas myslet, že se lidi mění (třeba dospívají) a neudělají stejnou věc jako v minulosti i když jsi lhal už v přihlášce k nám (ale stejně budu pro druhou šanci, prostě protože jsem naivní a doufám, že lidi jsou v jádru dobří).

P.S.: za mě osobně - ta desítka (respektive ta jedna desítka z těch dvou, co se složili místo 25) v které jsem byl - tak to byl nejlepší raid co jsem za poslední měsíc čekání na HC zažil. S lidmi co tam byli jsme se královsky bavili a čas u hry utekl jako voda, až jsem litoval že máme raid clear. Tvoje škoda, že pro Tebe jediná zábava je být TOP bez ohledu na vše otatní. Já raiduju kvůli lidem.

Měj se fajn a ať se Ti daří dosáhnout toho, co chceš.
Kerk
Kerk
Knight
Knight

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Shejps Wed Jan 07, 2015 11:22 pm

Váš nazor nebudu vám ho brát Smile ( kotelniku ... tím že napisu ze me nebaví chodit 10 many je lez ok beru to.. tvuj nazor Smile ... Krom kerka ( který to slusne napsal ) Se snazíte potopit cloveka ... V pohode ja wow beru jako hru ne jako kazdodení zivot pro nekteré hráce Smile tím nemyslím zrovna vás Smile Jen me potápejte dál jde vám to dobře Smile
Shejps
Shejps
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior )

Příspěvek  Astia Thu Jan 08, 2015 12:01 am

Dlho som čakala kým sa vyjadríš ku TFC a viac rozpíšeš prečo chceš odísť. Zjavne si šikovný. Ale aj keby si bol zrovna najlepší warr na Twinstare (alebo aj v Európe) tak ťa to nezachráni prd tým že nemáš lojalitu ani ku guilde ani k ľudom (aspon oznámiť a možnom odchode je základná slušnosť). V každej guilde bude občas 'nudné' obdobie keď sa nič nové nedeje, žiadne nové raidy a mody neotvárajú a bossovia sú farma. To je ale dosť slabý dôvod na odchod (aspoň podľa mňa), zanedlho otvoria hardmody a bude to zas iné. Čo by si však spravil keby si sa dostal k nám a po začatí farmy hardmodov (ok, pár mesiacov vzdialená budúcnosť) by sa občas tiež zložili len 10? Odišiel by si zas inam? A ďalšie - vidím v tom že si v maturitnom ročníku a zachvíľu nebudeš mať čas často logovať, počítaš s tým?
Inak, bohužiaľ si ma veľmi nepresvedčil takže musím dať PROTI
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Shejps Thu Jan 08, 2015 12:16 am

Stím logováním jsem pocítal , na raid bych si cas udelal ... V pohode  díky za hodnocení Wink
Shejps
Shejps
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Diranda Thu Jan 08, 2015 12:17 am

Ďakujem členom TFC za ich vyjadrenie. Smile
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Enelia Thu Jan 08, 2015 12:20 am

Proti
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  JudgeDeath Thu Jan 08, 2015 10:54 am

proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Shejps Thu Jan 08, 2015 11:45 am

No a proc si neudláte o me svuj obrázek Smile beru že TFC má nejaký názor Smile a mají v zájmu aby jste me nevzaly Smile Rád bych dostal sanci  ... Wink
Shejps
Shejps
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 04. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ Empty Re: Shejps - ( Arms - Warior ) - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru