Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

+6
JudgeDeath
Hannele
Heyerdahl
Enelia
Tink0
Theonlycaput
10 posters

Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Theonlycaput Fri Jan 02, 2015 1:51 am

Nick postavy: Theonlycaput
Class Mage
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená

Zkušenosti s progresem:
Začal jsem hrát na freečkách a úplně prvně na kamarádově vlastním serveru.. Poté jsem přešel na offi, Stormscale. Tam jsem odprogressovalcelé UD, ToC (insa) a ICC 10/12 HC (25 man).
Poté jsem odešel na Posterus, kde jsem vedl nejúspěšnější guildu u ali. Tam jsme dali celý content a přešli sem.
Zde na Twinstaru jsme přešli v průběhu UD sezóny. Bohužel jsme se uplně nepohodli co dál a tak jsem se rozešli různými směry. Šel jsem k Hell Drivers, kde jsem se zapojil do progressu, resp. farmy UD. Následně jsme obnovili naši guildu a pokračovali v ní na ToC i ICC sezóně. V srpnu 2013 jsem skončil s hraním a přišel až (teď už) minulý rok v květnu,  kdy jsem zjistil, že už je u konečně Cata. Takže jsem začal expit nového mága, protože jsem si chtěl osvojit mechaniky nového datáče a svého starého mága smazal (zpětně hodnocené jako neskutečná blbost).
Twinstar cata - doexpeno 26.7., BoT 4/4 26.8., BWD 6/6 15.9., ToTFW 2/2 26.9., to vše v mojí guildě Undercity Bowling League. V tomto hluchém období hodně lidi ukončilo hraní a další šli hrát buď pandy na freečka, nebo WoD. Já jsem přešel k TitanS, kde působím do teď.

Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
+- 6 let. Celou dobu hraji jen mága, nikdy jsem nic jiného nehrál  Embarassed  (jako alta resto druida a resto shamu, ale jen velmi okrajově, pár raidů)

Stav tvého equipu:
Main Fire - 355 iLvl, 4/5 T11, chybí 4 věci (346 trinket, head, finger, neck. Zatím jsem neobjevil lepší než tyto. Na arcane používám 359 trinket, neck i headu (T11), ovšem nehodí se prostě.
Off  Arcane - 356 iLvl 5/5 T11, paradoxně lepší gear než na fire, ovšem ne tak dobře vybalancovaný, jak bude možnost vidět v následujicím screenu.

Talenty:
Fire - Gear, staty + talenty - http://postimg.org/image/yi2ia6g3j/
Arcane - Gear, staty + talenty - http://postimg.org/image/6a3pn7jfd/

Screen ui (idealně s FPS v raidu:
http://postimg.org/image/tvvqct47r/    Omlouvám se že není z raidu, ale takový screen nemám žádný. Pro budoucí otázky, je to proto, že při poslední čištění klávesnice mi přestalo fungovat pár kláves (mezi nimi i PrtSc). Tudíž jsem kvůli těmto screenům stáhl jakýsi program. Každopádně, FPS v raidu je stabilně kolem 70-80. Addony které nevidíte jsou jen DBM a Quartz, NeedToKnow.

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Základ je samozřejmě      Intel - Hit Cap - balance mezi Crit/Haste Cap - Crit - Haste - Mastery - Spirit
Opener Prepot - Hard Cast Pyro - LB - Mirror - FB - FB - HS Pyro - .... pokud jsem donucen se hýbat, tak Flame Orb - Scorch popř. FB. Ve vhodný čas Combu (LB, Pyro, Ignite (ideál Pyro+FB crit)).
V případě AoE fightů - Magmaw, Maloriak používám samozřejmě Impact! talent. Když tahám Magmawa, pohodlně stačí LB a Pyro DoT. Pokud nestíhám spreadnu i Combu. Když je to v poho, použiji radši v Exposed head phase.
Priorita spellů obecně:
Pyroblast! (Hot Streak)
Living Bomb
Fireball
Mirror Image
Flame Orb
Combustion (v případě ideálního procu samozřejmě okamžitě)
Haste 10% na tento content bohatě stačí, nejsem si uplně jistej, ale tuším že ani na HC nebude nutné výhodné přejít na 17.5%.

Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám. Mikrofon taky. Jelikož jsem všechny guildy vedl, působil jsem i jako Raid Leader, mluvit mi tudíž nedělá nejmenší problém =) Twisted Evil
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Abych se přiznal, mám jediný cíl a tím je porvat se u RF.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Hell Drivers - pokles aktivity - založení vlastní guildy
Just Wipe - rozpad
Undercity Bowling League - rozpad
TitanS - stále tam působím, ovšem když jsem do guildy vstupoval, myslel jsem si, že jsou to ti původní legendární Titáni. Bohužel nejsou.

Znáš někoho z EXALTED? Ne. Jelikož působím u Hordy, nemyslím, že jsem někdy někoho potkal.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Tinko psal na world že sháníte Fire/Arcane mága, myslím že do této definice přesně spadám. ( U ali jsem byl proto, že objevuji kouzla worgen druida - lv 21)
Něco o sobě
Jmenuji se Honza, je mi 21. Studuji Univerzitu Palackého v Olomouci, obor Geografie/Biologie se zaměřením na učitelství. Také trénuji přípravky ve fotbale (ročník 2006), jako hlavní trenér a u ml. žáků ročníku 2003 působím jako asistent. Miluji fotbal, sci-fi filmy a seriály a Charlieho Sheena.

Doplňujicí info:
Vybral jsem si Vaši guildu, jelikož nechci nic leaderovat, jen a užít si progress ze strany pouhého člena =). V titans na mě po první raidu vybalili, že když mě viděli, tak by chtěli abych leaderoval druhou progress grupu.
Převod k ali (jestli bude důvod  Twisted Evil  )vyřeším okamžitě, mám hvězdy z prodeje mága.

No, snad jsem na nic nezapoměl,

díky, Theonlycaput (též znám pod nickem Caput)
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Tink0 Fri Jan 02, 2015 2:59 am

Rád by som ťa videl ako arcane, namiesto fire. Skús prosím rozpísať theorycraft okolo arcane maga. Každopádne aj fire nie je stratené...
Ku fire by som sa rád spýtal, že prečo práve 10% haste a nie viac  a aké hranice hastu je dôležité dosiahnuť ? Aké sú momentálne najlepšíe získateľné trinkety na fire ?
Aký  spec by si hral radšej a prečo ? Podľa čoho zisťuješ, kedy bude idealna hodnota combustionu ? Aké dotky konkrétne sa roznesú cez Impact ?
Zatiaľ NEUTRAL, som zvedavý na tvoje odpovede!
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Enelia Fri Jan 02, 2015 3:27 am

Hello Cool
1,Díky, že sis podal přihlášku
2,Fire talenty OK (arcane netuším, neměla jsem to ještě v ruce Very Happy )
3,Na Tvém baru mi chybí Counterspell, Decurse, máš vytalentěný flamestrike a nepoužíváš ho?)
4,Ukazuje mi správně armory, že máš ench na skillu 1? To je škoda, jestli ano Wink
5,V botách máš půlený gem int+crit,ale v kalhotách +40 crit. Proč? Jaké gemy preferuješ?
6,Co repka s Therazane?
7,Major a Minor glyphy ti chybí. Jaké bys volil?
8,Popiš mi prosím:,,Combustion (v případě ideálního procu samozřejmě okamžitě)". Co je u tebe ideální proc? Podle čeho poznáš, že je ten pravý čas na Combustku?
9. Jak se zachováš v situaci, když ti procne Hot Streak, odpálíš Pyro, mezitím ti padne LB a procne ti další Pyro? Odpálíš ho, nebo dáš přednost LB?
10,Píšeš:,,Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Abych se přiznal, mám jediný cíl a tím je porvat se u RF." Myslíš, že momentálně máš na to jít progresovat RF?
11, Vyhovuje ti náš páteční raid time? Nebude problém případné protáhnutí raid timu i po 11?

Díky za odpovědi Smile
Zatím neutrál.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Theonlycaput Fri Jan 02, 2015 4:29 am

Tink0 napsal:Rád by som ťa videl ako arcane, namiesto fire. Skús prosím rozpísať theorycraft okolo arcane maga. Každopádne aj fire nie je stratené...
Ku fire by som sa rád spýtal, že prečo práve 10% haste a nie viac  a aké hranice hastu je dôležité dosiahnuť ? Aké sú momentálne najlepšíe získateľné trinkety na fire ?
Aký  spec by si hral radšej a prečo ? Podľa čoho zisťuješ, kedy bude idealna hodnota combustionu ? Aké dotky konkrétne sa roznesú cez Impact ?
Zatiaľ NEUTRAL, som zvedavý na tvoje odpovede!

1Theorycraft - Arcane
Burn phase-
prepot
4x Arcane Blast
pop trinkety, mana gem, arcane power
spam arcane blast do 20-30% many
Evocation

Conservation Phase
4x Arcane Blast (s horším gearem jen 3x) né víc!
Arcane Missiles
Arcane Barrage (pokud neprocne AM, tak hned AB)
opakujeme dokud nedojedou cd na mana gem, trinkety a evo

Burn Phase......

2. Haste - 10% svých, 5% z raidu (boomkin např.) - další tick combu, minulý tick LB a pyro je na 12.5%. Další tick combu je až 25%, takže se nevypaltí na tomhle contentu jet. LB a pyro až 37.5%
3. Těžká otázka, ovšem závidí na gearu co zrovna mám. Volil bych 2 z těchto 3. - Volcano, https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=62465 nebo https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=59326
4.Rád hraju oba specy. Záleži na bossovi kam se co víc hodí. Bylo by tedy hloupé jen tunel jeden spec. Např. Maloriak, Magmaw, Halfus, Chogall - Fire, Valiona (hlavně HC), Council, Chime - Arcane
5.Zkušenosti. První combu je většinou hned po pár sekudách, po prvním HS procu. Další si lehce pohlídám, když vidím že CD najel. Někdy se stane, že netrefím a hitnu třeba jen 8-9k, ale troufám si tvrdit, že to se může stát i s addonem. prostě pozdě zareaguji.
6.Critical Mass, Blast Wave, Ignite, Pyroblst, Living Bomb, Combustion


Enelia napsal:Hello Cool
1,Díky, že sis podal přihlášku
2,Fire talenty OK (arcane netuším, neměla jsem to ještě v ruce Very Happy )
3,Na Tvém baru mi chybí Counterspell, Decurse, máš vytalentěný flamestrike a nepoužíváš ho?)
4,Ukazuje mi správně armory, že máš ench na skillu 1? To je škoda, jestli ano Wink
5,V botách máš půlený gem int+crit,ale v kalhotách +40 crit. Proč? Jaké gemy preferuješ?
6,Co repka s Therazane?
7,Major a Minor glyphy ti chybí. Jaké bys volil?
8,Popiš mi prosím:,,Combustion (v případě ideálního procu samozřejmě okamžitě)". Co je u tebe ideální proc? Podle čeho poznáš, že je ten pravý čas na Combustku?
9. Jak se zachováš v situaci, když ti procne Hot Streak, odpálíš Pyro, mezitím ti padne LB a procne ti další Pyro? Odpálíš ho, nebo dáš přednost LB?
10,Píšeš:,,Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Abych se přiznal, mám jediný cíl a tím je porvat se u RF." Myslíš, že momentálně máš na to jít progresovat RF?
11, Vyhovuje ti náš páteční raid time? Nebude problém případné protáhnutí raid timu i po 11?

Díky za odpovědi Smile
Zatím neutrál.

3. Mám to hozené na second baru přes Shift-scroll. - http://postimg.org/image/l3ktzzk03/
4. Ukazuje správně. Měl jsem skinning na expení. Ten jsem před nedávnem zrušil a ench jsem ještě nezačal dělat.
5. To je chyba, má tam být 20/20. Gemy preferuji podle socket bonusu. Pokud je tam hit/crit/intel jedu podle barviček a poté podle Intel-Crit (pokud potřeba hit), když je tam mastery/haste/spirit jedu intel.
6. To se musím přiznat, byl jsem na to moc liný.
7.Chybí mi Blast Wave v Majorech (DB jsem doplnil) . Popř. pokud místo BW Invis. Do Minoru to je vcelku jedno. Slow fall, Brilliance.
8. Ideální proc, je nahozená LB, Critne FB a Pyro. Ideální combu je - v případě hitu v openeru kolem 16-19. Bez trinketů je slušný hit přes 12-13. Combu je, jak jsem psal nahoře, prioritně nejvýše. Tzn., stop cast a combu hned jakmile jsou příhodné podmínky.
9. Pyro!. Hned poté LB. Popř. pokud je TW/BL, cast FB a poté bez gcd LB.
10. Ano.
11. Ideálnější raid time být nemohl. Protáhnutí je při progressu očekávané a můžem je až do rána =)

Doufám, že jsem nic nevynechal. Jestli ano, tak se omlouvám. Kdyžtak se ptejte dále =)

Caput
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Enelia Fri Jan 02, 2015 5:31 am

Tak,
gem se opraví, glyphy doplněné, na dummy jsem viděla oba specy, theory probraná přez whisp v OG.
Pokud si doplníš ench + tu repku, tak budu pro test, s tím, že bys byl main arc a do fire switchoval podle bosse/potřeby.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty .

Příspěvek  Heyerdahl Fri Jan 02, 2015 12:13 pm

+ Páči sa mi tvoja aktivita už dlho ročná a s tým spojené stále hranie mága. Je super  že ťa to neomrzelo a stále ťa baví. Za ten čas si nabral isto skill ak nie si poleno
+ Máš odprogresovaných dosť instancií, niesi ten typ hráča chodil som cez guildy a len daval free killy a bral EQ
+ Rotácia je v pohode
+ Hell drivers FOR THE HORDE !

Myslím si aj ja za teba že tu 10 % úplne stačí neviem kde by podaktorý mágovia na tomto contente chceli nabrať hit cap, vela haste, a crit aby bol stále proc hot streaku :-X
Tinko potom dobre hovorí neskôr, ale naozaj neskôr sa hodí ten 17.5 % zatial to netreba riešiť

Aká je najlepšia wandka na mága ? -.-"

- Nedočítal som sa vyjadrenie k tvojmu raid timu (alebo len zle čítam) to je jedna z najdôležitejších vecí
BTW Tinko má pravdu, dvaja aktívny fire magovia, ani tretí by nebol na zahodenie ale keby si privítal ARCANE guilde by to bolo prospešnejšie

(zase mage kt. má alta druida ... ja som to hovoril že to tak je vždy bounce )

Pre mňa ZA
Heyerdahl
Heyerdahl
Knight
Knight

Počet príspevkov : 73
Join date : 21. 11. 13
Age : 29
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Theonlycaput Fri Jan 02, 2015 1:20 pm

Heyerdahl napsal:+ Páči sa mi tvoja aktivita už dlho ročná a s tým spojené stále hranie mága. Je super  že ťa to neomrzelo a stále ťa baví. Za ten čas si nabral isto skill ak nie si poleno
+ Máš odprogresovaných dosť instancií, niesi ten typ hráča chodil som cez guildy a len daval free killy a bral EQ
+ Rotácia je v pohode
+ Hell drivers FOR THE HORDE !

Myslím si aj ja za teba že tu 10 % úplne stačí neviem kde by podaktorý mágovia na tomto contente chceli nabrať hit cap, vela haste, a crit aby bol stále proc hot streaku :-X
Tinko potom dobre hovorí neskôr, ale naozaj neskôr sa hodí ten 17.5 % zatial to netreba riešiť

Aká je najlepšia wandka na mága ? -.-"

- Nedočítal som sa vyjadrenie k tvojmu raid timu (alebo len zle čítam) to je jedna z najdôležitejších vecí
BTW Tinko má pravdu, dvaja aktívny fire magovia, ani tretí by nebol na zahodenie ale keby si privítal ARCANE guilde by to bolo prospešnejšie

(zase mage kt. má alta druida ... ja som to hovoril že to tak je vždy bounce )

Pre mňa ZA

Wandka, na tomhle contentu určitě Theresa =)
Raid time - Ideálnější čs pro mě být nemůže, když se progress protáhne až do rána, nevadí. Twisted Evil

Ten spec, jak jsem psal... můžů switchovat posle potřeby. Nedělá mi problém odejít dung za arcane =)
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Tink0 Fri Jan 02, 2015 1:48 pm

Tam ide hlavne o to, že fire a arcane idú trošičku odlišný gear a radšej sa 100% zamerať na jeden spec ako 80% na oba.
S buffmi sú dôležité hranice 12.5 , 15 a 25% ostatné nás zatiaľ nezaujímajú. Ja osobne mám v pláne sa v t11hc full buffed (teda 5% +3% od locka) dostať už na hodnotu 25%
Mňa si svojimi odpoveďami presvedčil, enchanty a ostatné blbosti poriešiť je najmenej. Máš moje ZA !
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Hannele Fri Jan 02, 2015 1:53 pm

Pro.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Theonlycaput Fri Jan 02, 2015 2:02 pm

Tink0 napsal:Tam ide hlavne o to, že fire a arcane idú trošičku odlišný gear a radšej sa 100% zamerať na jeden spec ako 80% na oba.
S buffmi sú dôležité hranice 12.5 , 15 a 25% ostatné nás zatiaľ nezaujímajú. Ja osobne mám v pláne sa v t11hc full buffed (teda 5% +3% od locka) dostať už na hodnotu 25%
[/color][/size]

Jasný mají jinej gear, ale teď mám 100% fire gear a v tom arcane chybí 3-4 itemy. Tzn, není problém switch a mít oba na 100%.
S tím haste to asi je na delší diskuzi, nemyslím si al, že na T11 HC se vyplatí 25% ... Question
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  JudgeDeath Fri Jan 02, 2015 2:04 pm

Enelia to jeste nemela v ruce ( Ano vybral jsem z toho postu to nejdulezitejsi jako vzdy Very Happy )

PRO

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Cobain Fri Jan 02, 2015 3:46 pm

Nepozdava sa mi to s tym Counterspellom na sekundarnom bare. Stihal by si s tym kickovat Halfusa na HC a pripadne ine veci, pri ktorych nevies 5 sekund do predu, ze to bude potreba?

Vyjadril si sa, ze ti ide najme o progress a fight o RFka. Co ked ti poviem, ze ak sa na progress zlozi 10man, zrejme sa do party nedostanes? Aky bude tvoj postoj k raidom mesiac po bitke o first kill?

Je evidentne, ze v classe sa vyznas. Ako som spominal, mam trocha pochybnosti o tvojej motivacii, ale to sa zrejme vyjasni az "in-game". Som ZA test.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Theonlycaput Fri Jan 02, 2015 3:54 pm

Cobain napsal:Nepozdava sa mi to s tym Counterspellom na sekundarnom bare. Stihal by si s tym kickovat Halfusa na HC a pripadne ine veci, pri ktorych nevies 5 sekund do predu, ze to bude potreba?

Vyjadril si sa, ze ti ide najme o progress a fight o RFka. Co ked ti poviem, ze ak sa na progress zlozi 10man, zrejme sa do party nedostanes? Aky bude tvoj postoj k raidom mesiac po bitke o first kill?

Je evidentne, ze v classe sa vyznas. Ako som spominal, mam trocha pochybnosti o tvojej motivacii, ale to sa zrejme vyjasni az "in-game". Som ZA test.

Ta reakce na CS je dostatečně rychlá na jakýkoli interupt.
Nemám problém progressovat i s jinou grupou, než s první. Pokud se složí 25 man, doufám, že se do raidu dostanu. Jestli ne, rád se o místo s někým poperu. Smile
"Aky bude tvoj postoj k raidom mesiac po bitke o first kill?" - Neplánuju skončit hned po tom, co dá někdo first kill, určitě se zapojím do následných raidů/killů. Přece jenom, rád bych stihl nabrat HC gear, přec tím než tu budou Firelands lol! .
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Eir Fri Jan 02, 2015 8:36 pm

prihláška pekná, hlavní mejdžovia sa vyjadrili... aj odo mňa máš ZA Smile
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Asaessi Sat Jan 03, 2015 2:51 am

Enelia napsal:11, Vyhovuje ti náš páteční raid time? Nebude problém případné protáhnutí raid timu i po 11?

theonlycaput napsal:11. Ideálnější raid time být nemohl. Protáhnutí je při progressu očekávané a můžem je až do rána =)

theonlycaput napsal:Nemám problém progressovat i s jinou grupou

Takže v neděli o jedné do rána? no jak myslíš...
Nikde nevidím, že chceš topovat dmg meter tak nevím, jestli ti mám dát pro nebo ne...

Jak jsi na tom byl s HCčkama, když byly ještě otevřený (jestli jsi něco zabil) nebo ses aspoň díval na taktiky atd.?
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Theonlycaput Sat Jan 03, 2015 3:55 am

Asaessi napsal:
Enelia napsal:11, Vyhovuje ti náš páteční raid time? Nebude problém případné protáhnutí raid timu i po 11?

theonlycaput napsal:11. Ideálnější raid time být nemohl. Protáhnutí je při progressu očekávané a můžem je až do rána =)

theonlycaput napsal:Nemám problém progressovat i s jinou grupou

Takže v neděli o jedné do rána? no jak myslíš...
Nikde nevidím, že chceš topovat dmg meter tak nevím, jestli ti mám dát pro nebo ne...

Jak jsi na tom byl s HCčkama, když byly ještě otevřený (jestli jsi něco zabil) nebo ses aspoň díval na taktiky atd.?

Tak u srdíčka samozřejmě zahřeje, když se uvidím na špici Cool , ale když nebudu a boss lehne, tak to až tak vadit nebude =)
No, progrress mi do nočních hodin prostě nevadí =)

HCčka mám nastudovaný. V rámci možností, jsme některé taktiky na HC zkoušeli i na normaáu. Magmaw, Omnotron, Chogall třeba =) .
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Hannele Sat Jan 03, 2015 11:08 am

Být první v recountu se špatným celkovým výsledkem není ideální.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Theonlycaput Sat Jan 03, 2015 12:21 pm

Hannele napsal:Být první v recountu se špatným celkovým výsledkem není ideální.

Souhlasím, taky jsem to v příspěvku nad tím napsal =)
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Sedara Sat Jan 03, 2015 6:31 pm

tak jsem se nakonec hecnul a prokousal jsem se tim. K theorycraftu uz nic vic nemam, verdikt PRIJAT na test. Napis si o inv ingame Sedara, Sio, Sabersoul, Diranda, Volrine
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat Empty Re: Theonlycaput - Fire(Arcane) Mage - Prijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru