Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heyerdahl - Fire Mage - prijat

5 posters

Goto down

Heyerdahl - Fire Mage - prijat Empty Heyerdahl - Fire Mage - prijat

Příspěvek  Heyerdahl Thu Sep 18, 2014 12:49 am

Meno postavy : Heyerdahl
Povolanie : Fire Mage
Kúpená alebo vyexpená postava : Vyexpená
Skúsenosti s progressom : Ulduar, ToC, ToGC, ICC, ICC HC, BoT, BWD, všetko na twinstare, pred tým progres naxxarmas na CzechWoW-e
Ako dlho hráš svoju classu a wow : WoW-ko hrám + - už 5 rokov stále za mága, popri tom som zvládal slušne druida ale to bolo na wotlku za alta.
Stav môjho equipu + talenty http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Heyerdahl
Rotácia a staty : Nereforgujem všetky veci do hitu, ale veci na hit zbieram ako sa dá. Preto neberiem "BiS" trinkety bez hitu a podobne. Miss sa samozrejme stáva nieje to dohitované ale aspoň mi procne pyroblast viac ako 1x za celý fight, ja ich dám 20 z toho mi dva misnú a dajme tomu 6 firebalov za fight. Pokial niesom Dávid a viem že 2 + 2 nieje Pať ale štyri tak by to malo byť lepšie. Mimo toho samozrejme crit chance a haste. 4x set na bonusy ktoré sú dosť OP. Na rotácii sa moc toho nezmenilo, treba vedieť keďy používať fire blast na rozhodenie dotiek a kedy ho použiť a dávať si pozor na flame orb aby bol dostatočne blízko pri targete, takže dobehnúť zacastiť po behu vrátiť sa na miesto ect.
Addony používam DBM, EPGP, LUI, Recount, Omen.
Mumble : Mumble mám ale možno budem fungovať chvíľu bez neho pretože nemám sluchátka
Čo očakávaš od Exalted : Exalted
Predchádzajúce guildy a dôvod odchodu : Warsong Raiders - guilda z ktorou som začínal na czechwowe a väčšina prestala hrať a s kombináciou s twin ľuďmi tá guilda nebola to čo bývala. The Edge - guilda sa rozpadla, The Frost Decade - Guilda sa rozpadla, The Genesis - Kolektív bol príliš nepríjemný , Immortal Outlaws - bol som "lama" a guilda moju classu nepotrebovala, prakticky mi ani nedali šancu ukázať svoje skúsenosti. Exalted - chytil som enrage pri jednej veci a naslednej "ochote" ... myslel som že ma tu za tým PC vydrapý zo stoličky a asi som mal krámy.
Poznáš niekoho s exlated : Všetkých momentálne hrajúcich
Niečo o sebe : Som Otto
Heyerdahl
Heyerdahl
Knight
Knight

Počet príspevkov : 73
Join date : 21. 11. 13
Age : 29
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Heyerdahl - Fire Mage - prijat Empty Re: Heyerdahl - Fire Mage - prijat

Příspěvek  Tiine Thu Sep 18, 2014 1:09 am

PRO , bez otíka to proste nejde
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Heyerdahl - Fire Mage - prijat Empty Re: Heyerdahl - Fire Mage - prijat

Příspěvek  Cobain Thu Sep 18, 2014 3:07 am

Nerozumiem logike (podla twinstar arsenalu) reforgovat hit z equipu na crit/haste a potom "nebrat BiSovy trinket, lebo nedava hit". Vies ako vobec ten reforge funguje?
K rotacii jedna veta... Co Combustion ako najdolezitejsi CD?
Rad by som sa pozrel aj na screen.
Nerad hrajem s ludmi, ktori nezvladaju tlak, zlomia sa, ked nieco nejde podla ich planu a zacnu obvinovat vsetkych dookola. A uz vobec nehrajem rad s ludmi, ktori sa zenu za equipom za kazdu cenu. V mojich ociach spadas do obidvoch tychto tried.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Heyerdahl - Fire Mage - prijat Empty Re: Heyerdahl - Fire Mage - prijat

Příspěvek  Lukasek Thu Sep 18, 2014 3:29 am

Ten addon EPGP si mel dat na první místo...

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Heyerdahl - Fire Mage - prijat Empty Re: Heyerdahl - Fire Mage - prijat

Příspěvek  Sedara Thu Sep 18, 2014 9:44 am

todle nebudu protahovat, kazdeho semtam neco nastve, nekdo bouchne uplne nekdo mene, prijat
(btw. doopravdy jsem ti to info hledal, jen jsem v tu chvili delal vice veci)
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Heyerdahl - Fire Mage - prijat Empty Re: Heyerdahl - Fire Mage - prijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru