Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pedofilia - Druid tank - nepřijat

+7
worent
Hannele
Anathem
JudgeDeath
Koty
Cobain
Pedofilia
11 posters

Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Pedofilia Tue Nov 11, 2014 2:00 am

Nick: Pedofilia
Class: Druid,worgen
Věk:24
Profese: Tailoring, Leatherworking
GearScore: v PVE 1 pvp item (zbraň), item level 354 - 356

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Pedofilia
FPS: v SW 45 na plné detaily,počítač stolní i notebook, záleží na přednáškách
Main : Tank/ off Balance nedostavěný

připojení UPC, kabel
Pvp hraji jen pro radost
Postavu jsem si vyexpil sám

Wow historie:
Historie je dlouhá, začal jsem na serveru Anthoria , kde jsem hrál ještě jako malý kluk asi 2 roky TBC, poté jsem měl dobré dva roky pauzu a šel hrát na Drag thul , guilda mam pocit Tangled Wire nebo tak nějak, poté jsem přešel na Cata u Aliance téže Drag thul a poté jsem si dal 4 roční pauzu a po těch letech z nostalgie s mým kamarádem založil postavu zde na Twinstaru.

Raid Time:
Časově nejsem nijak omezen, jen dopředu říkám , že dám přednost večeru s přítelkyní než Wowku

PVE:
celé cata HC dole včetně Deadwinga , jen je to už pár let , ale není problém si o tom něco přečíst nebo si to připomenout. Twinstar-BWD, TOTW a BOT úspěšně několikrát odtankován.

Rotace:
Jako tank na Single - charge,mangle, faerie , roar, lacerate , téměř pokaždé jinak
                     Plural - charge, swipe, roar, trash, swipe

Staty:
Hraji agility booster, dle mého to má své mouchy zejména proti spell dmg , ale melee nemá šanci.
Tzn. primární je agilita, dále dodge,mastery,crit,hit,haste
UI:
Addony mám jen na stolním počítači, jedná se o Bagnon, Gladius a Xpearl a cosi na změnění dmg ikon.screen PvE Pedofilia - Druid tank - nepřijat Md0f4k

Kde čerpám:
Youtube videa z rotací, typy taktik do arén atd, Google - Guidy dle potřeby macra, enchanty, nebo jen tak čtení co bych mohl pozměnit nebo naopak vylepšit

Předešlé guildy:
První guildu si nepamatuji dostal jsem pozvánku asi po 30s co jsem si založil postavu takzvaná expící guilda ve které jsem byl do 85, kde jsem poděkoval a opustil. Ihned jsem napsal na world , že jsem tank co hledá guildu, první se mi ozval z The Den , kde jsem doteď , ale guilda mi připadá neaktivní , možná je to jen můj pohled , ale připadá mi to tak

Exalted - Aneb guilda o které jsem se dozvěděl před 5min.
Nechci být hrubý, ale jsem tu krátce a vážně nikoho neznám. O guildě jsem se dozvěděl na worldu a zaujala mě Vaše nabídka.
Neočekávám od Vás nic speciálního.

Můžu nabídnout : spolehlivost , trpělivost, oddanost a ochotu pomoci a téměř pokaždé dobrou náladou

Používám TeamSpeak 3 a mám mikrofon , stáhnout mumble asi nebude takový problém

Alty nemám a možná v budoucnu plánuji mága

Něco o mně: Je mi 24 let, studuju na Masarykově univerzitě v Brně, jsem šťastně zadaný už 2.5 roku . Pravidelně se věnuji sportům zejména Calisthenice, rád spím , hraju a jím .

S pozdravem Pedofilia


Naposledy upravil Pedofilia dne Tue Nov 11, 2014 4:52 pm, celkově upraveno 3 krát

Pedofilia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 11. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Cobain Tue Nov 11, 2014 2:52 am

Vadi mi nick, sorry ale za mna NIE.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Koty Tue Nov 11, 2014 3:27 am

Ten nick nemyslis vazne...
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  JudgeDeath Tue Nov 11, 2014 8:54 am

Proti.
Tvuj nick+skvela reklama od SFU...ano maj verejny forum a tvoje prihlaska je opravdu zajimava.
Potrebujem lidi,ale potrebujem lidi ochotny a schopny neco pro raid/guildu udelat a ne cloveka co to za nej budou muset oddrit ostatni

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Anathem Tue Nov 11, 2014 10:21 am

Taky si mě zaujal ale ne před pěti minutami ale tak na pět minut. PROTI.
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Hannele Tue Nov 11, 2014 10:28 am

Smutné je, že i když v tobě vidím určitý potenciál, nemůžu ti dát s klidným vědomím své pro. A to z několika důvodů. Jak bylo zmíněno tady a na fóru SFU, svým nickem guildu dobře reprezentovat nebudeš. Větší problém ale vidím ve tvému pasivním přístupu. I když beru některé věci s nadhledem, nemohu ti v tuto chvíli svým pro svěřit osud raidu.

Co se theorycraftu týče, tak tam se od talentů po priority vytknout nedá nic.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Pedofilia Tue Nov 11, 2014 11:18 am

Měl jsem zkouškové a vzhledem k tomu, že studuji zdravku se učím na zkoušku i celý týden. Proto jsem nebyl v SFU připraven a i tak mi to dost dalo.Ikdyž pro nováčka je to tam dost těžké a to minimálně ze začátku, nebo alespoň pro mě ten chaos na TS a vážně mi od Vás příjde dětinské mě soudit předem a jako ovečky bečet se stádem. Vy jste na test raidu SFU nebyli , tak se nato neodvolávejte, když ani nevíte co se stalo Wink. K nicku se vyjadřovat nebudu , protože vlastně jen pár jedinců ho pochopilo.
Když budete mít i nějaký inteligentní dotaz mile Vám odpovím

Pedofilia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 11. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  worent Tue Nov 11, 2014 12:02 pm

proti
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  fidget Tue Nov 11, 2014 12:09 pm

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Sabersoul Tue Nov 11, 2014 1:07 pm

Ahoj, taakže... Prvá vec, ktorú ti musím vytknúť je, aby si pre budúcnosť odlogoval v pve equipe keď si niekam podávaš prihlášku. Z toho pvp tam človek potom ťažko niečo vyčíta. Z toho mi hneď plynie druhá vec a to, ak sa nie vždy dostaneš na raid ako tank, ten pvp v offe si ochotný teda zmeniť do dmgu aby si sa prípadne dostal do raidu?

Teorycraft by sa dal viac rozvinúť, je to škoda, pretože viac si napísal k svojej wow histórii ako sem.
- K "rotácii" ti nemám čo vytknúť, tá je proste podľa priority. Kedy používaš Enrage? Čo v prípade, keď nie je ideálne sa chargovať na bossa? Ako pulluješ v tom prípade?
- Čo staty expertice/hit cap? Prioritu hitu si napísal a celkovo sa k týmto statom ako staviaš?
- Vieš aké má výhody/nevýhody talent Feral Aggression v tank talentoch? Rsp. prečo si myslíš že je výhodnejší než iné, nepoužité talenty?
- DBM addon máš? na tanka pomerne dôležitý.
- Čo tie tvoje taktiky. je pekné že máš dole Deathwinga, ale my máme teraz otvorené určité raidy a teda vieš a máš už dostatočne naučené taktiky na náš content? (poprosím skutočne sa zamysli, či si za tú dobu medzi prihláškou v Sfu a u nás už našprtal, čo treba a vieš to)
- Ono tankovanie nefunguje na štýle, že sa ten jeden spolieha na druhého a všetko mu povie ale je to o vzájomnej spolupráci a komunikácii. Preto si schopný ako tank sa ozvať na tom mmblu? (a poprosím pri tomto skutočne do seba, či dokážeš komunikovať pri 25 ľuďoch)

K prípadnému rename si sa nikde nevyjadril. Robilo by ti to problém alebo ako? Ono skutočne to nie je 2x vhodný a reprezentatívny nick, aj keby bol akokoľvek vtipný (nick + bear forma)
A v konečnom dôsledku, sám si krásne napísal v prihlášku u SFU "i negativni kritika je reklama." tu máš prosím výsledok svojej reklamy u inej guildy a ako táto tvoja reklama sa dostala k nám a výsledok vidíš sám. To nie je o tom že by sme ťa detinsky hodnotili ako ovečky, čo si sám napísal, ale o tom ako si sa prezentoval a spravil si si o sebe "reklamu".
Prihláška je vlastne taká tvoja prvá vizitka pre guildu kam sa hlásiš. Možno by bolo dobre v niektorých prípadoch lepšie voliť slová.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Augik20 Tue Nov 11, 2014 1:12 pm

Pedofilia napsal:Měl jsem zkouškové a vzhledem k tomu, že studuji zdravku se učím na zkoušku i celý týden. Proto jsem nebyl v SFU připraven a i tak mi to dost dalo.Ikdyž pro nováčka je to tam dost těžké a to minimálně ze začátku, nebo alespoň pro mě ten chaos na TS a vážně mi od Vás příjde dětinské mě soudit předem a  jako ovečky bečet se stádem. Vy jste na test raidu SFU nebyli , tak se nato neodvolávejte, když ani nevíte co se stalo Wink. K nicku se vyjadřovat nebudu , protože vlastně jen pár jedinců ho pochopilo.
Když budete mít i  nějaký inteligentní dotaz mile Vám odpovím

Sargera miluju, tudíž mu věřím víc jak mé staré king - proti, dál se vyjadřovat taky nebudu study

Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Hannele Tue Nov 11, 2014 1:29 pm

Buďto umíš nebo neumíš. Taktiky jsou jedna věc, jejichž nedokonalost jsem během zkouškového částečně schopný tolerovat. Druhá věc je fakt, že jsi dělal věci nad rámec své role - tauntoval jsi, kdy jsi neměl, zmatkoval jsi v tankování jako takovém.
Kluci ze SFU umí a v hodnocení tvého výkonu se do jednoho shodli, na objektivní názor dostačující. Nesoudíme zde tvou úroveň znalosti nebo neznalosti taktik (co guilda, to taktika), ale úroveň tankování.

Nakonec i já přidávám své proti. Mé představy o tobě jsi zazdil svým drzým a lehkomyslným příspěvkem. Nejsi ani přístupný té nejsnazší věci - přejmenování na kultivovaný nick, adekvátní tvému věku a profesí, kterou studuješ. I když si pojem "zdrávka" a MUNI těžko spojuju.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Pedofilia Tue Nov 11, 2014 1:39 pm

Co se týče změny talentů ochotný jsem , ale nepočítejte se zázrakem.
Enrage používám pokud nemam rage nebo mi klesá aggro (+20%dmg)
Expertise je dobry tak na trash, abych nedával dodge či parry, ALE nemám v něm vůbec nic, pro mě jako tanka mi příjde zbytečný, až na některé situace , které se daji vyřešit spelly growl faerie ci trashem. Hit cap dle mého u tanka není až tak potřebný, nebo jsem alespoň nikdy neměl problém udržet aggro u mě je to skoro, hit mám momentálně 7.79%
Když nejde charge , začínám Growl+faerie, enrage,mangle,lacerate , roar
Feral agg, mám z důvodu,že feralove se kterými jsem se setkával faerie fire vůbec nedavají, takže jsem se "obětoval" pro větší dmg melee dmgerů z místo 4% na 12%, kdybych ty dva talenty měl dat jinam , tak určitě do brutal inpact, kvůli zmenšení cd na skull bash
DBM mám , ale zapínám ho jen na raidy, nekamarádí se s Xpearlem, nebo aspoň mě to blbne.
Ano za tu dobu co jsem byl test raid v SFU, jsem se na taktikty podíval.
Co se týče té komunikace , tak pokud na mě nebude mluvit zase 10 lidí zároveň a každý říkat něco jiné , nemám problém se projevit.
Co se týče Rename, ikdyž mi to trhá srdce , tak se na tom pracuje . Pro "dobro" většiny bych to udělal , ale spokojený s tím nebudu.

Pedofilia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 11. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Pedofilia Tue Nov 11, 2014 1:42 pm

Hannele, u nás používáme výraz buď , že jsem Medik, nebo medicína , zdravka to už je jen slang a příjde mi bezpředmětný to nějak řešit.
Psát, že studuji Masarykovu univerzitu všeobecného lékařství , alespoň mně příjde zdlouhavé Smile

Pedofilia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 11. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Hannele Tue Nov 11, 2014 1:54 pm

Pro objasnění:

Zdrávka = střední zdravotnická škola < medicína.

Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Pedofilia Tue Nov 11, 2014 2:07 pm

No já bych do toho nerýpal, hlavně že si mezi medikama rozumíme a ono přeci jen , mezi vysokoškolákama řekneš Muni a je to OK, ale v hospodě řekneš medik nebo cokoliv jinýho a valná většina už se na tebe dívá skrze prsty a NE nevymyslel jsem si to.
Už to máme ozkoušené, že nás pak mají lidi za nějaká namyšlená paka v bilým plášti, přitom většina mediků je vpohodě , když nepočítám lidi, co trpí sociální debilitou

Pedofilia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 11. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Hannele Tue Nov 11, 2014 2:19 pm

Je to jako když se student prezentuje slovy: "no, stujuju na úkáčku". Je to rurální a dehonestující. Nevypadá to dobře.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Ciraell Tue Nov 11, 2014 4:23 pm

Je dobré, že uvažuješ o rename. Jakkoliv je Tvůj nick nápaditý, nevyvažuje fakt, že nick je Tvým "jménem" ve hře a zrovna pro tuto potřebu použivát terminus technicus parafilních poruch je zcela nemístné. Kdo by měl navíc chápat tuto problematiku a její citlivost lépe, než student všeobecného lékařství.
Odstavec o vlastní specializaci mi přijde v porovnání s dalším textem vcelku zanedbán. Zásadní informace tam ovšem jsou. S prioritou statů se dá souhlasit, přesto v ref. vidím na několika místech odklon od tvého popisu, příp. úplnou absenci ref. Zajímá mě, jakou hodnotu máš Dodge Chance, příp. jestli bys změnil prioritu statů po dosažení 40% Dodge Chance - jak a proč? S mitigation setup souhlasím, samozřejmě sebou přináší výhody a nevýhody dle konkrétního encounteru. "Agility boost" - trochu však nechápu, proč tedy používáš avoid trinkety, jaké trinkety jsou BIS pro mitigation feral tanka? Co Mirror of Broken Images, je v plánu?
V tzv. "rotaci" jsi mohl zmínit Thorns a zdůraznit důležitost Lacerate v souvislosti s Pulverize a boostem Critical Strike Chance.

Není Enrage lepší používat na CD, až na vyjímky a "nepředvídatelné" okolnosti? Expertise je nutné zvýšit - např. Lef Eye of Rajah - před tankováním např. Abberatrions nebo Children of Deathwing. Pokud nezačínáš pomocí Feral Charge, tak používáš Growl? Vážně? Dva body ve Feral Aggresion chápu, leč v 10 man raidu bys je jistě musel investovat do Brutal Impact.
DBM ti musí stoprocentně fungovat. Na screenu zcela postrádám Omen, nebo addon jemu podobný. Přehled o threatu musí mít každý hráč v raidu, natož tank. Jak kontroluješ threat celého raidu a druhého tanka? Jakým způsobem sleduješ celý raid a udržuješ si tak o něm přehled?

Tank je základním pilířem celého raidu, a proto od všech tanků guildy Exalted vyžadujeme nejvyšší možnou kvalitu a dokonalou znalost encounterů. Jsi schopen nám tohle nabídnout?

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Pedofilia Tue Nov 11, 2014 4:41 pm

co se týká trinketů je mám z vlastního zájmu, ikdyž jedu avoid build dle guidů a pár lidí co jsem se ptal je nutný mít alespoň nějaký stamina cap. Trinkety agilitové mam a po dosažení 40% bych se nejspíše zaměřil na mastery nebo zvednuti staminy
Na screenu nejsou zaplé žádné "pomocné" addony, v příhlášce to nebylo ani podmínkou nebo jsem to přehlédl, není problém udělat nový .
Nick je změnen , mám co nabídnout, ale jestli na mě budou kladeny z Vaši strany šibeniční požadavky , tak nemám zájem. Dost že mám dost trápení ve škole Smile

Pedofilia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 11. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Hannele Wed Nov 12, 2014 1:49 am

Nevím, proč šachuješ s nickem a rename topicu.

* pro zájemce jde o nick "Helea" *
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Pedofilia Wed Nov 12, 2014 2:33 am

Nikde tu nevidim moznost smazat prihlasku tak to hannele prosimte udelej

Pedofilia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 11. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Hannele Wed Nov 12, 2014 9:42 am

Přihlášky nemažeme. Bude přesunuta do sekce Vyřešené přihlášky.

-> LOCKED
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Pedofilia - Druid tank - nepřijat Empty Re: Pedofilia - Druid tank - nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru