Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

+4
Tiine
pean153
Wakiyadva
Hannele
8 posters

Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Tue Sep 30, 2014 12:17 am

Nick postavy: Womsík
Class Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Osobně vyexpená
Zkušenosti s progresem: Cele Tbc, Wotlk Sezony Naxx, UD, Toc, Icc .. vše jako Tank ale Prot pala a sem tam s Huntou
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Plus minus 8let začínal sem na Narniasu na TBC v Guilde Blacklist / Warra hram tu na cata prvne ale dobre (ne nejlip ale dobře)
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Womsik  Arms - Pro relax PROT http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Womsik
Talenty: Prot > http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Womsik&gn=Most+Wanted&group=2
Arms > http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Womsik&gn=Most+Wanted&group=1
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Upřímně , muj UI je zakladni ,, mám jen Battlender , Dbm, Omen, CC, , ale neni problem stahnut aj potřebné .. Jinak vždy mi vyhovovalo mit to tak jak to je .. Nechci to měnit sem zvyklej na to X let .. a kdyz sem stim zvladal tankovat od TBC az po doted myslim ze je to v poho
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Fíha tož težke pač vzdy jinak Very Happy Ale co sem doexpil jedu single Slam, MS, Rend, HS,, a sem tam aj jine k tomu Smile zalezi dle potreby.. AOE > Charge , Slam no prvni mobky ,CLeave, whirlwind, a pred zacatkem si hodim deadly , sweeping, a kdyz se to hodi pridam Recklessness+ Bladestorm .. A zatim vzdy v poho drzim se na total dps 12k nekdy 14k .. jinak je to houpave nekdy hodne nekdy malo Smile asi dle nalady ... Zatim co sem sel tak sem se drzel v predu na zebricku  myslim rdf/HC .. Raid sem jeste nemel moznost jit.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mám mluvit muzu, a addony sem vypsal hore u UI  neni problem opet doplnit co treba.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od guildy necekam nic vic nez pratelske raidy, rdf, a dalsi veci spojene s wowkem Smile) ceho bych chtel dosahnout je jasny podilet se a prispet k dalsim uspechum guildy a byt pravem hrdym clenem.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):[/size/] Stále sem v Most wanted .. tam sem vlezl na prvnim lvl a sem tam porád ..
Znáš někoho z EXALTED? No znám ale ti uz nehrajou :/ podle infa Smile)) Jinak Stejk kdyz si me bude pamatovat Very Happy Ampo, a Fear ty si pamatuju ja jeste z TBC .. tu sem se s nikym jeste poradne nesetkal .. Ale sem jeden z clenu kdy Exalted vzniknul jiz zminovanem TBC
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Vím o vás celou dobu, a ctu world
Něco o sobě O me toho moc neni Smile je mi 31let, wow hram pac me to bavi ale neziju tím.. Tez sem certvej otec mam 2mesicniho syna Smile , hram aj na ps3, vlastne me bavi jen hrani , nepiju pouze sem kurak , sem normalni a pohodove typek .. Nekde tu mam jeste mozna fotku Smile bohuzel na starej login nereaguje a nechce me prihlasit Smile) aj staru prihlasku tu mam z dob TBC Very Happy Varecka prot pala ..

Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Sep 30, 2014 12:40 am

Budeš aktivní na raidech? Pokud máš jako warrior vše v ppořádku, jsem pro na test. Arms se nám hodí!
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Tue Sep 30, 2014 12:56 am

Zdar tak jako raid mužu kdokoliv sem časově nezavislí a tudiž raidtime jakej koliv + dochazky ked chodite ..

Takže ÁNO  mužu Smile tedy budu Smile)

Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Wakiyadva Tue Sep 30, 2014 8:33 am

1) Hodláš měnit mining?
2) Co Colossus Smash?
3) Nenašly by se v talentech bodíky na snížení rage costu na Pummel nebo s rage nemáš žádné problémy?

Mimochodem gratuluju k synkovi:)

Wakiyadva
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 07. 14
Age : 27
Bydlisko : Rumburk

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Tue Sep 30, 2014 10:47 am

Mining nevim ci zmenim .. Ale mozne je vse záleží proč bych měl vím ono té trochu stamky není nic moc ale mám ho pro Eng ci na jine profky stím spojené.

Smash pouzivam zapomel sem ho tam napsat ..
Popravdě s Rage zatim v pohode, ona velka vyhoda je pouzivat Deadly na CD, a rend též sem tam neco vzdy doplni ,,,,ale pokud tu má nekdo skusenosti s lepsími talenty rád si skusím i jíné
jinak nebudu nic nalhavat občas se stane ze dojde nebo neni otazka par vterin :/ vim občas su aj ty vteřiny vzácné
(ale aj jinem classum mana dojde)

Ale jako zmenit muzu kdykoliv.. Stejne mám v plánu si aj bar upravit a skusit to jinak.

Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  pean153 Tue Sep 30, 2014 6:59 pm

Isa_varec napsal:single Slam, MS, Rend, HS,, a sem tam aj jine k tomu Smile zalezi dle potreby.. AOE > Charge , Slam no prvni mobky ,CLeave, whirlwind, a pred zacatkem si hodim deadly , sweeping, a kdyz se to hodi pridam Recklessness+ Bladestorm .. A zatim vzdy v poho drzim se na total dps 12k nekdy 14k .. jinak je to houpave nekdy hodne nekdy malo Smile asi dle nalady ... Zatim co sem sel tak sem se drzel v predu na zebricku  myslim rdf/HC .. Raid sem jeste nemel moznost jit.

Jestli můžu něco napsat(ještě sem pořád test Razz). Přihláška hezká, rotace se dá podle mě vylepšit, ale s tým bych ti klidně pomohl (nebo Tiine, ten tu asi ještě něco napíše). War je OP a v guildě je jich málo (main sem tam snad jediný). Btw na dungy/raidy kde je potřeba hodně AOE se používá Blood Thunder a vypustíš Improved HS ale zatím to v raidu potřeba není. Jestli chceš poradit napiš in-game (Peanlol).


Byl bych PRO na test

pean153
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Tue Sep 30, 2014 7:24 pm

Ok rád poznam nove vychytavky ci osvecene praktiky ,,,

Ale jestli to pujde spis k večeru ted se venuju repkam a dalsim vecem pro lepsi echa a eq..


Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Tiine Wed Oct 01, 2014 1:01 am

tak
+ zmenil si talenty:)
+ si skusený hráč, nie každ prebehol tolko čo ty
+ bol si pri vzniku exa
ďalšie body by som nedal ako mínus
máš mladého syna, treba sa starať o neho to každý chápe len ako by to ovplyvňovalo tvoje raidovanie, tak isto či by si raidoval.
Anyway
1. na rank social, keby to bolo na mne, ta vezmem hned
2. na rank test by som ta vzal len kvoli tým trom + vyššie, pokial tvoja aktivita bude prínosom

a ešte
bude treba ti trošku ešte poradiť, trošku pomeniť pár veci, pomocť s rotaciou a pod.

Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Wed Oct 01, 2014 1:23 am

Jako první vemu to že mám syna .. O nej se starám a starat budu ale určite mi to nebrani v Raidování .. Tudiž bych toto nebral ani v potaz ..

Jako druhé poradit si nechám a bránit se nebudu .. dnes sem mluvil s Peanlol a mi podal jednu rotaci a tu ted skousim takže zatim dobré , jeste si ji musim trosku omačkat ale to vychytám v RDF/HC.
Jinak pozměnit též otom vím dělám vše proto aby to bylo co nejdřív a co v nejlepsí kvalitě.
K dalším věcem ohledně rotace ,eq či profkám se nebraním ničemu co by mohlo nápomoci k tomu byt dobrým pomocníkem at už v raidu ci jinde.

Jak říkám nebráním se změnit cokoliv když to bude nutné a pomuže to.



Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Tiine Wed Oct 01, 2014 1:25 am

šak spravíme ti eng headku, zmeníme ti ten glyph na bs, trošku poradíme o soketbonusoh, par enchov sa dá pozmeniť nech máš trošku capy a vytlačíš čo najviac statov

u mna máš PRO na test
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Wed Oct 01, 2014 1:31 am

Headku si vyrobím par orbu mam a neakej material najdu v bance co mi bude chybet si sezenu.

Jednu headku z Eng mam ale tu mam na tankovani Smile

Co se statu týče hit cap mam, expertise též, crit možno trošku pokulhava aještě musim vychytat pař mušek Smile a též používám cooking dobroty a neakej ten elixir. Smile


Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Fri Oct 03, 2014 1:16 am

Chci se zeptat Wakiyadva .. Jak si psal zdali hodlám měnit Minning chtěl bych vědět zaco bych to mohl vyměnit. Pokud mužeš dej vědet díky Smile

Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Wakiyadva Fri Oct 03, 2014 3:25 pm

V podstatě za jakýkoli, který ti dá lepší buff než staminu. V enchu máš 2x 40 STR myslím, v insu máš lepší ench na ramena než za repku s Therazane. Ale já sám mám zatím mining a nějak jsem se nedokopal ke změnění, takže co já vlastně radím:D

Wakiyadva
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 07. 14
Age : 27
Bydlisko : Rumburk

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele Fri Oct 03, 2014 3:53 pm

Na toho tanka mining ještě budiž. Ale na dps useless. Spíš máš nedostatky v reforgi, glyphech a trochu i rotaci. Navíc máš 19% hitu. Na co?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Diranda Fri Oct 03, 2014 4:03 pm

Hannele napsal: máš 19% hitu. Na co?

Armory ukazuje wotlk rating prepočet na %.

Wakiyadva napsal: Ale já sám mám zatím mining a nějak jsem se nedokopal ke změnění, takže co já vlastně radím:D
ty si tank, ty tú staminu aj využiješ.

Prot gear máš slabý pozliepaný 50%dmg 50% tank a to enchantovanie tiež nie je svetaborné, a vlastne ani to gemovanie. Talenty máš tiež diskutabilné, ale výraznejší kix tam nie je.
Repky nedokončené...
Arms...mining  zbytočný, pásek je pre dmgera aj lepší ench z engu.
Opäť gear...na weapone crusader?
Popíš mi porsím ešte raz poriadne tú rotáciu lebo ked to tak čítam aj s tým "zabudnutím" tak to celkom chápem tých 12-14k čo je nič moc.
+ ešte mi prosím ťa napíš aké staty uprednostnuješ alebo čo si myslíš že ti výde lepšie..ztoho reforgu sa to vyčítať nedá.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Fri Oct 03, 2014 6:49 pm

Zdravím

Kde začít a komu dřív odpovedet..

Vemu to jinak Very Happy Repky dokoncuju pokud míníš ty Cata ..(Wildhammer uz bude dneska Revered, Therazane mam v planu hned jak dokončím Clan. Baradin delam dene.)  Reforge už mam pozměnené pomohl Peanlol.. pokud aj tak tam bude neco jeste na zmenení stačí ríct a hned to předělám. Encha na Weapone Crusader mám páč kamoška jeste nemá lepší a při věčném sledováni worldu kde kdo koho podělal se mi moc nechce dávat nekomu surky :/ Pokud seš pro jinou volbu sem sní a hned to změním pokud mi doporučíš dobreho Enchantera.
Gemování se ti nezdá ? Co bys doporučil zmenit ?
Eq na tanka neber v potaz psal sem ze to mam pro Relax páč moc tanku na HC nelogovalo a na repku se mi hodí na normali do HoO a LC. Tudíž  toho prota prosím neřešit.

Tak dále k té druhe profce, no mining změním bez problému . Pokud víte ze Alchemku vyuziju pustim se hned zitra ráno do ni.

Těd k té rotaci :/ Vím že se ti zdá divná a ani se ti nedivím, avšak zatím sem se držel tak neako smíchaniny z netu. (těd opět radí Peanlol a změna jde znát) Abych pokračoval
Doposud sem jel Charge>Slam>MS> Rend> Colossus smash> Slam .. plus vlastní buffky jako Řev , DC, ..
pri vícero mobkách Cleave + Whirlwind.. (v normalech z nudy BS proto ten glyph nato)

Nic méně dostalo se mi dosti infa a rotaci ted jedu podle opět Smile Peanlol a ikdyz to jeste nemam tak vychytané jdou videt dosti velke až obrí zmeny.
Věřím že den co den to bude lepsi a lepší.

Pokud se opet neco nezdá řekněte budu jedine rád. Zde link ako to mam teraz http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Womsik

Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Wakiyadva Sat Oct 04, 2014 12:57 pm

Snaží se na sobě zamakat, přijímá jakoukoli kritiku a hned s tím něco dělá.
Pro na test.

Wakiyadva
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 07. 14
Age : 27
Bydlisko : Rumburk

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Elfusen Sun Oct 05, 2014 3:05 pm

dnes s nami byl rhc, je to kamarad franklose, rad bych ho videl dneska na raidu, ma v offu tanka, pro

Elfusen
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 06. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Oct 07, 2014 2:11 pm

Mě jsi moc na včerejším raidu nepřesvědčil. Převážně neznalostí taktik. Mimo to reforguješ crit na hit, proč? Proč ne mastery na hit? Jakou prio máš u sekundárních statů? Co ti dává mastery?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Tue Oct 07, 2014 3:12 pm

Cau .. Já už sem psal že sem na cata ještě zádněj raid nebyl .. a taktiky se učím. Na včerejším raidu sem znal pouze prvního moc sem se na další bosse nedíval, příznávám se šrotím repky ,a další veci. jako profku když už sem ji změnil. Takže sem tomu nevěnoval ješte moc času což se dá napravit net je toho plnej nějaké stránky už sem si našel, ted se jen nato pořadne podívat a nastudovat to. Navic na videu se to zdá lehčí než to je ve skutečnosti což sem si odskoušel a měl možnost poznat. (Má chyba že sem tě nepřesvědčil)

Co se Reforge týče nastavuju to tak jak mi ukazuje Reforgenator .. Takže ikdyž se ti to nelíbí mam tak přesně v % Hit cap, Expertise Cap,,, tudiž pokud se ti to nezdá tak asi ten addon neukazuje jak by měl když mi takto nabídnul že to mám spravit. Což není má chyba ale Cap mam.

Mastery hmm pokud myslim správne dáva mi možnost dalšího utoku.


Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele Tue Oct 07, 2014 3:46 pm

Tenhle addon nemám, takže těžko říct. Jen píšu, co vím z doslechu o warriorech. Pobav se o tom s Dirandou. Zajímá mě i jeho názor.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Isa_varec Tue Oct 07, 2014 3:52 pm

V pohodě je to addon Reforgenator-v1.3.19

Jinak stebou s nekterýma vecma musim souhlasit ohledne tech taktik, selhal sem vím ale vše se dá napravit. Jinak díky Smile

Isa_varec
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Elfusen Tue Oct 07, 2014 5:02 pm

No je fakt, že znalost taktik byla nulová. Damage byla dobrá. Ocenuji snahu a zápal pro hraní. Co ocení melee leader nevím Smile

Elfusen
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 06. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Sio Wed Oct 08, 2014 2:15 am

Prijatý na test. Napíš si o inv niekomu z vedenia - Sedara, Hannele, Diranda, Sio, ...

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele Wed Oct 08, 2014 8:01 pm

Omlouvám se, že zasahuji do uzamčeného topicu, nicméně mi dnes bylo oznámeno následující:
Dne 27. září si Womsík (Isawek) podal přihlášku do guildy Friends with Benefits. Přihláška byla uzamčena 1. října s verdiktem NEPŘIJAT.
(http://fwb.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=605)
Dne 29. září si Womsík (Isa_varec) podal přihlášu do guildy Exalted. Obě přihlášky byly podány s rozestupem dvou dnů, byť první nebyla dořešena.
(https://exalted.forumotion.net/t2913-womsik-warrior-arms-prot-prijaty)

Topic nechám uzamčený (kvůli spamu) a požádám o vysvětlení ve hře. Vědět tohle dřív, byl bych rovnou proti. Nepřijde mi to fér jednání a trochu mě mrzí, že jsi přihlášku podanou ve více guildách zároveň neuvedl.´

_____________________________

EDIT: Womsík leavnul guildu za účelom predaja postavy.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ Empty Re: Womsik - Warrior Arms/prot - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru