Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

+3
Hannele
Cobain
Arwey235
7 posters

Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Arwey235 Wed Jul 30, 2014 4:26 pm

Nick postavy: Arwey
Class Mage (Fire)
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Tady na Twinu mám za sebou zatím všechno BoT 4/4, BH samozřejmost. Very Happy  Jinak BoT, BwD a FL normal 7/7 jsem odchodil taky na ICE-WOWu, sice BoTko se nedá moc srovnávat s tím tady na Twinstaru Mad , ale tak jistej rozhled jsem získal.  Smile 
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: No na to sám nevim odpověď ale už to bude tak 5-6 let, z toho jsem pořádně hrál jen beloved Mage a Palu takže Mága hraju tak půlku ze svý WoW kariéry  Very Happy  Very Happy 
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Arwey
Talenty: http://freecode.hu/wowtal/eng/?MG#203.18-21233020112012121323103.17-!-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1 , doufám, že s tou stránkou nebudou problémy jinak klidně můžu ukázat ingame Smile.
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://tinypic.com/view.php?pic=29p5jzc&s=8#.U9jv1fl_v_U, + domino už na novém monitoru nepoužívám. A omlouvám se za auktuálnost, ale momentálně mám na všechny raidy ID  Crying or Very sad 
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: No Rotace u fire mage, Scorch kvůli 5% critu, pak držet living  bombu, fireball a když procne pyro tak samozřejmě pyro. Snažim se držet všechny dotky pak když do toho padne combustion tak je to mazec no Smile, když je víc targetu tak to samý akorát samozřejmě rostřelovat přes fireblast plus flamestrike.  Very Happy  Doufám že jsem něco nezapoměl. Ted si taky chci vyzkoušet jak je na tom Arcane mage. Smile EDIT : Už vím na co sem zapomněl profky mám Alchemy a Herb + Specializaci na Flasky obě na 525 skill Smile
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble jsem zrovna dneska při udržbě odinstaloval  cyclops , ale není žádný problém nainstalovat, s mikrofonem taky není problém Smile.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Jde mi hlavně o fajn kolektiv, ted jsem byl raid s jednou Guildou a tak si to fakt nepředstavuju i když jsme složili 25 BoT. Takže očekávám dobrý kolektiv, a samozřejmě nějaký výsledky v progressu, BTW s progressem nemám žádnej problém ani časovej Smile. (Většinou)
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Tady na twinstáru jsem byl v Černý Ruce, ale to už je z Wotlku pak jsem přestal chvilku hrát, a do ted jsem bez guildy Smile
Znáš někoho z EXALTED? Ne zatím neznám.  Very Happy 
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Na worldu, viděl jsem že exalted shání novou krev tak jsem to chtěl zkusit Smile
Něco o sobě Wowko už hraju dlouho, ale nebránim se žádnejm radám, protože si fakt nemyslim že bych po 6 letech znal celý WoW  Very Happy Takže každou radu beru jako zlato Very Happy  jinak je mi 20 studuju IT, ale to si vybárá svou daň na Češtině tak buďte hodní Very Happy, BTW WoWko hraju Cryptem z minulý přednášky Very Happy Very Happy

Arwey235
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Cobain Wed Jul 30, 2014 6:33 pm

Ahoj,
v prvom rade, nahraj novy screen, minimalne na dummy, idealne RDF (boss fight). Dolezite je vidiet pozicie addonov, kam ti vyskakuju DBM alerty, atd...
Dalsia vec, na arsenali u teba vidim arcane/frost a eq. pomiesany pvp/pve, s gemami/bez gemov, hrozne rozpacite to je. Predpokladam, ze je to len nazliepane z toho, co si mal k dispozicii. Uved preto nejake poradie statov, ktore na Fire Maga uvazujes.

Co by mna osobne zaujimalo, kedze na tom screene z ice-wow nejakeho paladina nevidim bindy, ako si na tom za maga so survivalitov? To znamena, ci su ti vlasne veci ako blind/kocka/magove snare a slow efekty/CS a kde ich mas nabindovane.

A este jedna vec, nerozumel som tej poslednej vete:
Arwey235 napsal:BTW WoWko hraju Cryptem z minulý přednášky  Very Happy  Very Happy 

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Hannele Wed Jul 30, 2014 7:16 pm

Vidím správně, že hraješ za mága a posíláš nám screen prot paladina?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Soulburn Wed Jul 30, 2014 8:24 pm

Rozved prosim theorycraft ohledne equipu a statu - reforge, priorita statu, soft capy. Idealni sance na odpal combustion? Pri plosneni jsi vynechal Blast wave.
Talenty mas spatne, zkus popremyslet a hod sem novej link jak bys to udelal + glyphy
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Arwey235 Wed Jul 30, 2014 11:05 pm

Takže obrázek s Addony, hodil jsem tam i místa z DBM :
http://postimg.org/image/6pan4vpbb/
Co se týče raidu tak používám defaultně co je ve Wowku s tím že tam mám classy podle barvy, vidět manu a debuffy. Armory moc dobře nefachá jak koukám, talenty mám zatím Fire/Frost, všechen EQ mám full ench krom shoulderu, dělám repku. Gemy mám taky všude a EQ čistě PVE.

Pořadí statů INTEL -> HIT (until capped) -> CRIT. Co se týče survivality tak věci jako blink atd mám nabindované takže s tím problém není. Ta věta nemá být přednáška ale přihláška ( ještě jsem zblblej ze školy). Reforge dělám jednoznačně do critu popřípadě hitu. Ideální na odpálení combustion IGNITE 10K+ , LIVING BOMB, PYRO na targetu, mám na to i addon.

Glyphy mám Molten Armor, Firebal, Pyroblast. Co se týče talentů tak nevím co by na nich mohlo být špatně. Maximálně snad z Arcane Concentration do Cauterize. Snad jsem odpověděl na vše

Arwey235
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Cobain Thu Jul 31, 2014 11:15 am

Spominas Intel>hit>crit, predpokladam teda, ze hit cap mas. Preco ale mas v eq. gemy int/mastery, mastery/hit. Tak isto nevidim full reforge na crit(pripadne hit) - napriklad trinket s mastery.

Nevidim bindy na niektore druhorade spelly, ktore sa ale bezne pri fighte pouzivaju a ktore by som u top maga ocakaval(Spellsteal, Evo, Healstone[ale aspon je na liste Smile]...).

Mam z celkoveho pohladu par vyhrad, ako som uz spominal vyssie. Su to ale viacmenej malickosti, ktore sa pri dobrom vykone mozu ukazat ako nepodstatne. Za mna ANO na test.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Soulburn Thu Jul 31, 2014 11:30 am

jak rikas, ty talenty bych videl nejak takto. pockam, až se updatnou armory.
ohledně tej survivability jsi prave zapomnel na ten cauterize a glyph evo. jak se toto zmeni, tak jsem pro.
e// http://freecode.hu/wowtal/eng/?MG#003.18-23233022110012121323103.17-!7,6,24,3,30,29,8,11,18


Naposledy upravil Soulburn dne Thu Jul 31, 2014 11:45 am, celkově upraveno 1 krát
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Arwey235 Thu Jul 31, 2014 11:38 am

Smozřejmě že glyph na Evo mám Smile

Arwey235
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Heyerdahl Thu Jul 31, 2014 11:41 am

Je pekné že hráš mága 6 rokov. Ako sa tak pozerám mám konečne parťáka, ale ak ty si začal pred 6 rokmi tak si začal hrať niekedy v prvej triede na základnej škole ....
Preboha, viac smajlíkov ako písmen ... -.-"

Talenty Pre niekoho s tvojimi skúsenosťami ako to opisuješ by som rozhodne čakal viac.
1. Cauterize - svojim spôsobom PVP talent, ale zachráni ťa pred istou smrťou ani nepočítam koľko krát sa dá zachrániť iného hráča a mage sa môže dohealovať po proce talentu v kocke
2. Improved scorch 2 talenty .... dáš ich za jeden pull minimalny počet, pretože keď sa hýbeš dávaš fire blast čo je dobré (veľká šanca na crit + 8 %) ak bežíš ďalej zacastiš dajme tomu ešte jeden scorch maximálne a to nepočítam že pri behu sa dá použiť mana gem, obnoviť living bomba, combusion atď. Dva absolútne zbytočne využité talenty kt. by si mohol dať práve do Cauterize
3. Talent do impact na reset CD u fire blast ? WTF ... to akože potrebuješ menši CD ako 8 sec ? Ak použivaš fireblast tak určite nie do rotácie, iba na mooving. Takže tomuto talentu naozaj nechápem. Áno je pravda že fireblast poskytne + 8 % šancu na crit ale fireball z glyphom 5 % čo je len o 3 % menej a dmgovo je to lepšie isť cez fireball. Takže ty si tým čo si písal o rotácii a o tom aké máš talenty protirečíš

EQ : Neviem či to twn twin ukazuje správne dúfam že nie ale ak máš 1400 hitu tak dúfam že je to len vtip a ide o chybu twinstaru
1 Head : Green : 20 intelect + 20 hit rating nie to čo tam máš, nehovoriac o tom že máš obyčajný gem ... kde je modrý gem ? zeleninu nechcem
2 Ramena ? ... + 40 crit a nie 15 mastery + 15 intelect - fail zase zelenina
3 Back zlý ench, treba hrotiť critical strike pretože nám ho ako vždy blizlike na začiatočných patchov neposkytuje veľa z vecí logicky. A to čo mam najradšej "Najelme si čistého vína" - Mage bez critu, oničom.
4 Chest - zelený gem zase to isté 15 hit 15 mastery -fail (takže už sa nedá ani náhodou hovoriť o tom že si sa pomýlil) a zase yellow miesto na šuter a ty tam dáš 15 mastery 15 haste, prišiel si práve o dalších 40 critical strike, nehovoriac o tom že máš tam zase zeleniny.
5 Ruky : Nie 40 intel ale 20 intel + 20 crit
6 Opasok - chýba socket zase ti bolo ľúto asi pár goldov alebo si to odlákol, zlý gem aj zelený aj červený viď ruky a head
7 Legy ( + že po tom všetkom na čo si sa vyprdol máš aspoň záplatu /clap ), zlý červený gem, chce to 20 intel 20 crit

Glyphy : Glyph of slow ? .... čo tak glyph of polymorph keď je potreba ovcu a mobka má nejakú dotku.

Rotiácia : V celku fajn, neni čo pokaziť akurát mi príde divné čo píšeš o scorchi, asi si si neprečítal talenty na Cata a riadíš sa wotlkom, + 5 % crit procuje už aj z Pyroblatu, takže ho vôbec netreba udržiavať cez scorch

Keby som nemal byť hnusný a zhodnotiť tvoju postavu kladne .... máš pekný transmog docela.

Zlý pocit z toho čo si napísal, nechápem ako niekto s takými skusenosťami môže robiť takéto chyby. Niesi schopný vynaložiť pár goldov na to aby si sa vôbec osocketoval a oenchantoval poriadne pred tým než podáš prihlášku čo mi príde docela ľahostajné. Zlé talenty, rotácia by šla ale chce si to poprečitovať spely. Hľadáme hráčov nie zeleninu

Rozhodne PROTI
Heyerdahl
Heyerdahl
Knight
Knight

Počet príspevkov : 73
Join date : 21. 11. 13
Age : 29
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Arwey235 Thu Jul 31, 2014 11:51 am

Tak o tom co píšeš se gemy tak sem rozhodně proti protože co se týče toho tak je to přesně naopak a všechny gemy (co se týče těch low tak mi bylo líto to tam dávat, ale zase nemám s tím problém přegemovat) a enchy mam, nevim kdy a kde si přišel na to, že nemám, s přehozením talentu nemám žádný problém.

Arwey235
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty .

Příspěvek  Heyerdahl Thu Jul 31, 2014 11:54 am

Ja nehovorím že gemy ani enchy nemáš, máš. Ale ako ich máš riešené je katastrofa, nebudem sa ďalej vyjadrovať máš to tam asi na 30 riadkov rozpísané tak si to čítaj dookola.
Heyerdahl
Heyerdahl
Knight
Knight

Počet príspevkov : 73
Join date : 21. 11. 13
Age : 29
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Arwey235 Thu Jul 31, 2014 12:24 pm

Rád si nechám poradit, takže jsem udělal změny v talentech i v gemech  Rolling Eyes 

Arwey235
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 30. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Hannele Thu Jul 31, 2014 5:29 pm

Přijde mi to jako závod, kdo napíše do přihlášky víc smajlů. Mě topic nijak zvlášť neoslnil.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Augik20 Thu Jul 31, 2014 8:14 pm

- za mě se vyjádřil Hujer, líp bych to neopsal

- proti
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Hannele Sun Aug 03, 2014 6:23 pm

Chtělo by to nějak rozhodnout, tak jesli prosím může Sedara napsat své stanovisko.. :-)
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Sedara Mon Aug 04, 2014 10:49 am

dal jsi mi zabrat, nakonec ale musim rict NEPRIJAT
preji hodne stesti jinde
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Arwey - Fire mage - NEPRIJAT Empty Re: Arwey - Fire mage - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru