Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stanleyl - arcane mage - Neprijat

+4
Sedara
Hannele
Sabersoul
stanleyl
8 posters

Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  stanleyl Thu Aug 21, 2014 3:27 pm

Nick postavy: : Stanleyl
Class : MAge
Koupená nebo vyexpená postava: : Hodiny a hodiny expení- vyexpaná
Zkušenosti s progresem: : BOTKO FULL   jsme nováček na cata ale rychlo sa učím Smile
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: : Mága hraji od začátku cata Twinu  jináč na TBC jsem hrál huntera a na WOTLKU balance druida Smile
Stav tvého equipu: : Můj EQP mám item level 355 a docela dobrý EQP už mám skoro full setovku Smile (hedka, ruky a gatě ještě chybí )
Talenty: : arcane 33/5/3
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Stanleyl
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: : Moje rotace  arcane má docela lehků rotaci  vypustím mirrori poté dále  arcane power a frčím stále dokola arcane blast  a jak procne  arcane missiles tak počkám až to spadne do 10 sekund a poté zase arcane blast Smile
jako arcane mage preferuji staty hit crit haste a intelect protže mě to dává SP Smile
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: :MÁM TS a mikrofon ne ale mám to na notebooku zabudovaný ale kdyby ste mě vzali a dělalo mě moje TS nepechu budu jen slušně posclouhat Smile  a addony povinné mám a ty co by mě ještě chyběly v pohodě stáhnu Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: : Slyšel jsem od pár lidí že máte super vedení a já čekám že je to pravda a ještě očekávám super kolektiv kde bude sranda a pohoda Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): : No Remorse odchod protože jsem šle k hordě ale vrátil jsem se z5 Smile a ještě kvuli tomu že vedení se hádalo a prostě odešlo pár super lidí jako například váš člen Ezio Smile
Znáš někoho z EXALTED? : Ezio bývalý  člen No Remorse
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? : Ezio + world  chat Smile
Něco o sobě : Jmenuji se Stanisalv. Je mě 20 let a bydlím kousek od Hodonína( jih Moravy). Jináč nic nestuduji a hledám práci Smile

stanleyl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 21. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Sabersoul Thu Aug 21, 2014 4:48 pm

Stanley, Stanley, Stanley....  Prihláška stručná, k tej sa ani vyjadrovať nebudem.  
Máš u mňa hneď prvé PROTI.. A to z dôvodu tvojho charakteru a chovania na raidoch, ale rovnako aj v guilde a celkovo.
Nehovoriac o tom, že na world HC urážaš jedna radosť(a to tých pár pekných slov si adresoval aj na môj heal).


Naposledy upravil Sabersoul dne Thu Aug 21, 2014 7:10 pm, celkově upraveno 2 krát
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Hannele Thu Aug 21, 2014 5:29 pm

Něco mi bylo řečeno, něco jsem si zjistil, ale abych to shrnul: Prvně píšeš, pak myslíš. Nedokážeš udržet nervy a jsi schopen nadávat i spoluhráčům v guildě. Všichni se shodli, že s oblibou používáš shift nebo caps lock. Skill z tebe taky zrovna nesrší.
I v případě, že by jsi byl sebelepší mage, nemůžu ti dát své pro a to kvůli charakteru. Až přijdou časy těžkého progressu, potřebujeme lidi, kteří s námi budou (možná i hodiny) v beznaději trávit v raidu do pozdních hodin večerních. Potřebujeme člověka, který nás neopustí v momentě, kdy se guildě nezadaří jedno ID nebo neleavne po x hodinách nevydařeného progressu.

Z mého pohledu takovým hráčem v tuto chvíli nejsi.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Sedara Thu Aug 21, 2014 8:01 pm

Prozatim jsi me doopravdy nepresvedcil, ze by jsi pro nas byl prinosem. Dam ti vsak jeste sanci presvedcit me o opaku. Komenty na tebe nejsou nijak dobre, s prihlaskou jsi si taky mnoho prace nedal, prece jen se hlasis ty k nam a ne mi k tobe.

Jeste by me zajimal nick tveho huntera z TBC, treba si vzpomenu jeste :-)
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  stanleyl Thu Aug 21, 2014 8:09 pm

Sedara napsal:Prozatim jsi me doopravdy nepresvedcil, ze by jsi pro nas byl prinosem. Dam ti vsak jeste sanci presvedcit me o opaku. Komenty na tebe nejsou nijak dobre, s prihlaskou jsi si taky mnoho prace nedal, prece jen se hlasis ty k nam a ne mi k tobe.

Jeste by me zajimal nick tveho huntera z TBC, treba si vzpomenu jeste :-)
Já jsem huntra nehrál na TBC ale na jineém serveru který už neexistuje Sad

stanleyl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 21. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Hannele Thu Aug 21, 2014 8:12 pm

A nick druida + guilda, kde jsi byl?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  stanleyl Thu Aug 21, 2014 8:13 pm

Hannele napsal:A nick druida + guilda, kde jsi byl?

na hordě ganimetrixx nebo ganimetrix a byl jsme v ratchet yacht club Smile

stanleyl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 21. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Cobain Thu Aug 21, 2014 9:11 pm

Theorycraft si moc nepopisal (preferujem hit/crit/haste/intell to je snad za castera jasne nie? Nejake priority?).
Nenapadne si zmazal sekciu so screenshotom  Very Happy  .
Prihlaska teda nepresvecila vobec. K tomu spravy o tvojej povahe a spravani. Za mna urcite NIE

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Lukasek Thu Aug 21, 2014 11:08 pm

stanley1 napsal:Moje rotace arcane má docela lehků rotaci vypustím mirrori poté dále arcane power a frčím stále dokola arcane blast a jak procne arcane missiles tak počkám až to spadne do 10 sekund a poté zase arcane blast Stanleyl - arcane mage - Neprijat Icon_smile
Zvlastni rotace, to je asi nejakej navyk z wotlku...?
Mozna ze sem to vůbec nepochopil. Nebo to popisuješ burn fazi? Kazdopadne tragickej popis, podle toho si nejsem jist zda vůbec vis o co jde. Celkove je ta prihlaska dost slaba.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Augik20 Thu Aug 21, 2014 11:44 pm

Sabersoul napsal:Stanley, Stanley, Stanley....  Prihláška stručná, k tej sa ani vyjadrovať nebudem.  
Máš u mňa hneď prvé PROTI.. A to z dôvodu tvojho charakteru a chovania na raidoch, ale rovnako aj v guilde a celkovo.
Nehovoriac o tom, že na world HC urážaš jedna radosť(a to tých pár pekných slov si adresoval aj na môj heal).

<3

přihláška jak od prasete LOL
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Tiine Fri Aug 22, 2014 2:58 am

tak len stručne
1. nevidím screen ui, písal si mi az toho čo si písal som nejak vycucal že ho tu dáš
2. rotácia, ako naznačil aj lukášek aj mne sa to nezdá, s lepším equipom to vyzerá len arcane....kill bossa aleto nieje vše
3. na armory nejak nevidno reforge, priorita statov, čo na čo reforguješ, tak ako písal aj cobain
4. a velké Minus máš u mna podla toho čo som videl na čiernej listine, tu na fore od spoluhráčov a od whispov od tvojich bývalých partakov. Rád by som počul tvoju verziu na tieto ohlasi, a ak by sa vyjadril aj ezio nebolo by zlé
5. uprimne budeš musieť zmeniť poriadne prihlašku a dosť povysvetlovať aby sa sedič rozhodol na test raid
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Hannele Fri Aug 22, 2014 9:04 am

Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Sedara Fri Aug 22, 2014 9:17 am

konec, neprijat... mute na Cerne Listine to dorazilo
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Stanleyl - arcane mage - Neprijat Empty Re: Stanleyl - arcane mage - Neprijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru