Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murtagh - combat rogue - neprijat

+8
shinnobi
Forestly
Hannele
Cobain
Stejk
Soulburn
Tiine
Murtagh
12 posters

Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Murtagh Fri Jul 11, 2014 7:16 pm

Nick postavy: Murtagh
Class Combat Rogue
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpena
Zkušenosti s progresem: Na Cata zatial iba normal a hc dungy, raid som nebol ziaden, nebolo s kym, a pred Cata som bol vsetko
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Tak co si pamatam tak od zaciatku twinu naplno len za rogunu, predtym som hral iba for fun
Stav tvého equipu: equip vyzera zatial takto nejak http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Murtagh ale chystam sa dokupit trinket a robim repky na veci
Talenty: talenty mam http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Murtagh&gn=Ashes+to+Ashes, zatial skusobne ale celkom dobre sa mi zatial s nimi hra
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://postimg.org/image/w45b4bxwj/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Hram za combat, uz od wotlku... Rotace: zacinam KS, potom na 5stack SS, SaD, 5stack SS, Rupture, 5stack SS, Evi, drzim cd na SaD a Rupture, ked nemam energy, zapnem Adrenaline, kym mam nabyte CD stackujem dookola SS a Evi, na zaciatku macro tricky na tanka, potom macro tricky na dps
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble hej, Mikrofon hej, Addony co treba viem doplnit.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Cakam slusne a caste raidy, chcem byt top roguna v guilde (po Gigovy Very Happy)
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Teraz som v Ashes to Ashes (spojenie guild DB a HHH) ale nic sa nedeje, furt som online ako jediny, predtym som ich vystriedal niekolko, vacsinou top guildy v pve
Znáš někoho z EXALTED? no, hraval som u vas za cias tbc Very Happy mozno si niektory na mna este spomenu Very Happy
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Nepamatam Very Happy ale bolo to uz hodne davno, len ste mi utiekli na druhy server Very Happy
Něco o sobě Tak uz mam 23 Very Happy na raidovanie si cas najdem (samozrejme ak nebudem na nocnej, v sanitke nemam ani pc ani net Very Happy) net mam na optike, pc mam teraz pol roka novy takze vsetko by malo byt ok Very Happy uz len dufam ze ma vezmete Very Happy

Murtagh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 12. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Tiine Fri Jul 11, 2014 11:44 pm

tak len stručne
1. vyhovuje ti náš raid time? tj teraz hlavne v piatok od 19:00 - 23:00, ked sa otvoria raidy tak aj nedela
2. ui pekne ale rád by som ta poprosil ak by si dodal nejaký z raidu/hc nech vidíme kde ti behaju timery, či sleduješ nejak proc trinketov,či debuffy
3. čo sa týka talentov,equipu to by som bol rad keby sa vyjadril niekto kto sa tomu viac rozumie ako ja:)
4. rogun máme v guilde hojne ale je uhorková sezona, nie vždy je čas na raid, ale otázka na teba nemáš problem s lavičkou alebo vyplnať miesto v alt raide. pokial by si predviedol vynimočný vykon verím že by sa ti našlo miesto v hlavnej parte
5. posledné slovo má melle leader tak sio som zvedavýSmile
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Murtagh Sat Jul 12, 2014 1:26 am

1. Raid time mi vyhovuje pokial nebudem mat sluzbu samozrejme, ale vacsinou mam piatky a vikend volny...
2. screen dodam zajtra ked sa mi podari dostat sa do nejakeho hc Very Happy teraz to je uz bieda... Very Happy
3. to som zvedavy dost aj ja :-)
4. nevadi mi ani alt raid, hlavne nech sa nieco deje v guilde a nech nie som jediny online Very Happy

Murtagh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 12. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Soulburn Sat Jul 12, 2014 1:30 am

Rogun mame pry hodne, ale zatim jsem videl v raidu max Jowana, kteremu to jde.
Trosku me prekvapilo, ze rotaci zacinas KS a vubec neberes v potaz Bandit's Guile.
Zapinat Adrenaline Rush jen kdyz nemas energy je trosku padle na hlavu.
Muzes o tom neco napsat? Polemizovat o tom, jestli ma ruptura ted nejaky boost, tu nebudeme.
Jaky stat je pro tebe nejvhodnejsi a jaky nejmene vyhodny? Co takhle reforge?
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Stejk Sat Jul 12, 2014 8:16 am

Vyskytl se tu spam - smazal jsem ho.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Cobain Sat Jul 12, 2014 1:57 pm

Podla UI sudim, ze nemas okrem cisel ziadne bindy (dufam, ze sa mylim) a nepaci sa mi myslienka, ze v pripade potreby Kicku, Evasion, CoS budes s mysou behat po obrazovke. Vyved ma prosim z omylu  Very Happy
S bidmi ZA, bez bidov PROTI.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Hannele Sat Jul 12, 2014 9:19 pm

Q: Povinné addony?
A: co treba viem doplnit.

Potřebné AddOny jsou vypsány.

"predtym som ich vystriedal niekolko, vacsinou top guildy v pve"

Jmenuj top guildy, ve kterých jsi byl, prosím.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Murtagh Sat Jul 12, 2014 10:36 pm

tu su screeny z dnesneho HC: http://postimg.org/image/iomlpthxr/ http://postimg.org/image/h3l69gwa7/
"Trosku me prekvapilo, ze rotaci zacinas KS a vubec neberes v potaz Bandit's Guile" - rotaciu pouzivam zatial taku istu ako na wotlku, kedze donedavna bola roguna este dost zabugovana a nefachala tak ako by mala
"Zapinat Adrenaline Rush jen kdyz nemas energy je trosku padle na hlavu." - to som sa trosku zle vyjadril, AR zapinam pocas fightu, nie hned na zaciatku, to sa podla mna neoplati, ale v priebehu ked mi procnu trinkety a enchanty, vtedy aby som mal max energy a mohol vytocit top dps.
"Jaky stat je pro tebe nejvhodnejsi a jaky nejmene vyhodny? Co takhle reforge?" ake staty myslis? som nejak nepochopil... myslis to co socketujem? reforge mam zatial iba na cheste, ked nazbieram vsetko co chcem, budem podla toho davat reforge, toto je zatial iba zakladny equip ktory nie je celkom hotovy kedze mam zatial iba paru veci z HC... vacsinu equipu budem menit

Co sa tyka Bidov, dorobim, zatial som to nemal za potreby Very Happy

povinne addony vasej guildy som tiez nestudoval, preto som odpisal ako som odpisal... tie budem studovat ak ma prijmete...

Guildy: TWoS, Exalted, SA, DB, HHH, FA, PoL, JS a podobne...

Murtagh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 12. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Hannele Sat Jul 12, 2014 10:55 pm

Pokud bych já osobně měl o guildu skutečně velký zájem, prvně bych si nastudoval její požadavky, mezi které u nás platí m.j. povinné AddOny. Být tebou, mrknul bych na to před podáním přihlášky a nepsal požadavky typu: "Udělám to, jen když mě přijmete." Troufám si napsat, že tvá pozice není ta, ze které se kladou podmínky. Nevypadá to hezky.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Murtagh Sat Jul 12, 2014 11:20 pm

ja si nekladiem podmienky... len nevidim dovod stahovat a nahadzovat addony ktore mam, pripadne mi ich nebude treba pokial to tu nevijde... take veci sa riesia az po prijati (moj nazor)

Murtagh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 12. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Forestly Sun Jul 13, 2014 11:35 am

Na jednu stranu bych ti dala pro, na druhou se mi nelíbí pár věcí... na nějaké bindy kašle pes, každej hrajem jak hrajem ale....

a) povinné addony, to je snad složka, kterou má zaplou i Worldovní hráč? na to snad nemusíš být v Guildě, aby si používal tyto addony běžně v praxi?
b) Byl už si nějaký raid od spuštění cata?
c) Ta rotace - že používáš stále Wotlk... neni snad lepší najet už dávno na Cata rotaci, aby si pak točil a měl to najeté?
d) Po jakých intervalech si opouštěl zmiňovaná dobré Guildy? slova "a podobně" se mi fakt moc nelíbila
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  shinnobi Sun Jul 13, 2014 12:23 pm

Nepametam zeby si bol niekedy u nas, kedy to podla teba bolo?

shinnobi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  -Jowan- Sun Jul 13, 2014 1:54 pm

Nazdar.Tu rotace co si tam napsal mas spatne.Gear taky spatny 2x sekirky speed 2.6 rly ? za justice mas ofhand dager 1.4 speed . Rupture nepouzivaj vubec je to strata dps skus to trochy upravit momentalne sem Proti.
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Murtagh Sun Jul 13, 2014 8:08 pm

"a) povinné addony, to je snad složka, kterou má zaplou i Worldovní hráč? na to snad nemusíš být v Guildě, aby si používal tyto addony běžně v praxi?!
vsak preto si myslim ze riesit addony v prihlaske nie je az take podstatne...

"b) Byl už si nějaký raid od spuštění cata?"
bol som jedine BH raz, nic ine som zatial nebol... kvoli tomu hladam guildu a chcel by som sa dostat k vam

"c) Ta rotace - že používáš stále Wotlk... neni snad lepší najet už dávno na Cata rotaci, aby si pak točil a měl to najeté?"
ano je to lepsie, nastudujem si novu rotaciu cim skor

"d) Po jakých intervalech si opouštěl zmiňovaná dobré Guildy? slova "a podobně" se mi fakt moc nelíbila"
a podobne som pouzil preto, lebo som nenasiel screen mena dalsej guildy v ktorych som bol, nepamatam si vsetky... v TWoS som bol najdlhsie, prijali ma ked uz bolo spustene BT a Hyjal a bol som u nich az kym nepresli ku horde, Exalted som bol po tom, ako sa PoL rozpadol a vacsina hracov nepresla ku Exalted (co si pamatam tak kakashi, gigant), SA som nebol dlho, prijali ma no prisli mi do toho rodinne problemy a bol som dost vo wowku neaktivny tak ma kickli, v DB som bol od vtedy co sa rozpadlo EfaE, taktiez vacsina hracov presla k horde, HHH tam som bol chvilu, tiez som mal v tom case problemy...

"Nepametam zeby si bol niekedy u nas, kedy to podla teba bolo?"
http://postimg.org/image/3tmt4mag1/ screen mojho alta, screen maina som nenasiel a bolo to screennute koncom roku 2010

"Nazdar.Tu rotace co si tam napsal mas spatne.Gear taky spatny 2x sekirky speed 2.6 rly ? za justice mas ofhand dager 1.4 speed . Rupture nepouzivaj vubec je to strata dps skus to trochy upravit momentalne sem Proti."
ok opravim si to, dik za rady

Hladam pve guildu kde su skuseny hraci co aj poradia, nie som typ co ide par krat na raid, equipne sa a leavne, som typ hraca ktory sa snazi, uci a necha si poradit... mozno to na prvy pohlad tak nevyznelo... a prave preto chcem ist ku vam... mate tam dobrych a skusenych hracov ktory by mi poradili, s ktorymi by som as mohol poradit a myslim ze by som mohol byt prinosom casom pre guildu, ale je to len na vas... dik za odpovede a cas...

Murtagh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 12. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  shinnobi Sun Jul 13, 2014 8:13 pm

To exalted bolo na twinstare? lebo ja som v exa asi pol roka od spustenia Twinstaru (koniec T4 a zaciatok T5) a pravdupovediac si ta vobec nepametam

shinnobi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Gigant Sun Jul 13, 2014 8:16 pm

Ja si Murtagha vzdalene pamatuji z dob TBC (a z jine gildy); pokud pro nej mate misto, jsem pro

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Murtagh Sun Jul 13, 2014 9:08 pm

ano, je to z twinstaru

Murtagh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 12. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Koty Mon Jul 14, 2014 1:47 am

Ten nick mi neco rika...
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  -Jowan- Mon Jul 14, 2014 11:16 am

Hraci ktery hrali TBC ho asi poznaju ja ho osobne poznam z TWOS hele na mna to neni ale jestli hces u nas sanci udelaj si ten gear reforgni staty udelaj gemu a enchy a budes mit jeden +
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Murtagh Thu Jul 17, 2014 4:28 pm

-Jowan- napsal:Hraci ktery hrali TBC ho asi poznaju ja ho osobne poznam z TWOS hele na mna to neni ale jestli hces u nas sanci udelaj si ten gear reforgni staty udelaj gemu a enchy a budes mit jeden +

equip hotovy, reforgnute staty, doplnene gemy, enchy vsade okrem backu a weaponiek... a s jowanom som prebral aj rotace

Murtagh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 12. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Sio Sun Jul 20, 2014 3:52 pm

Ahoj, ospravedlňujem sa, že sa táto prihláška tak ťahá, no pravdupovediac nevedel som čo s tebou. Mám totiž už dve roguny na teste, s ktorými sa musím vysporiadať. Ostatní sa nevyjadrili ani prevažne pozitívne ani negatívne, snaha o zlepšenie gearu a rotácie sa cení, no rogún je podľa mňa zatiaľ dostatok.  GL&HF v inej guilde. Neprijatý, prosím o lock.

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Murtagh - combat rogue - neprijat Empty Re: Murtagh - combat rogue - neprijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru