Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

+5
Forestly
fidget
Tiine
Koty
Oakleys21
9 posters

Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  Oakleys21 Sun May 18, 2014 10:14 pm

Nick postavy: Oakleys
Class: Priest
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem:
Od Naxxu přes Ulduar, Toc, Togc, ICC. Ulduar 10/25 s hardmody a achievy. Tenkrat ještě u hordy ve Viva La Resistance. Cely progress jako shadow priest, občas když bylo potřeba tak jako disco, ale to bylo jen výjmečně. na 85tce uvidím co bude výhodnější pro pokračování jestli shadow nebo disco.
Jak dlouho hraješ wow/ svoji class:  s přestávkami přibližně 5 let. PVE stále jako shadow a PvP jako disco.
Stav tvého equipu (armory + důležité staty):
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Oakleys
Capy jsem mel všechny, jelikož jsem měl a ještě mám ICC a ToGC gear, ale postupně se to snažím měnit za rare 80+ takže tyhle staty budu finálně řešit až na 85tce s nějakým rýsujcím se gearem Smile
Talenty:
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Oakleys&gn=Friends+with+Benefits&group=2 - zatím dokud expím tak si zkouším co funguje nebo nefunguje a opět se musím opakovat, že na full lvlu budou talenty upraveny podle nějakého vzoru a poté ještě podle jejich funkčnosti, protože nepředpokládám, že v tomhle stadiu datadisku již fungují idealně ...
Screen ui (ideálně s FPS v raidu):
FPS mám kolem 50-60.
Addony mám zatím staré jelikož jsem vyepxim zatím necelou 82 a prozatím je nepotřebuji tak jsem neupgradoval, ale jinak používám klasiku xpearl jen pro upravu UI a přehled v Raidu, hlavně pokud jsem jako healer, jelikož mi vyhovují diseases a poisons indicators, takže pro dispell a monitoring hpček mě to stačí. plus nějaké úpravy cast bars a deadly boss mods.
Rotaci znám zatím jen z WoTLK, ale myslím si že bude stejná a akorát v ní bude zakomponovaný Mind Spike Smile
Zkušenosti s mumble. Funkční mikrofon. Povinné addony:
Mumble mám. Funkčí mic taky. Mumble používám už pár let, takže problém s ním nemám.
DBM.
Dále důležité addony k moji classe: DotTimer
Co čekáš od Exalted a čeho chceš dosáhnout:
Jelikož jsem kvůli situaci u hordy a rozpadu bývalé guildy odešel k allianci za svým známím z guildy, který taky tak udělal (Jituska), tak bych rád u alliance našel kvalitní, progressivní guildu, u které budu mít možnost využití potenciálu všech a dostat se mezi top guildy u frakce co se progressu, vybavenosti, vystupování a celkové úrovně týče. Jinak Jitun je jediný koho u Ali znám takže hlavně proto volím vás, abych se dostal trochu mezi své a také když si vás vybral on tak to něco znamená  lol! 
Předchozí guildy (důvod odchodu): Viva La Resitance - rozpadla se.
Znáš někoho z Exalted?
Exalted (Jituska)
Něco o sobě: Jsem Pavel, bydlím v Praze, bylo mi už 21, takže jsem i docela velkej kluk. Mám rád ženy, chlast a chlebíčky a pracuju s penězi. Jsem trošku militantní typ a občas když mam náladu tak umím udělat i nějakou tu srandu flower  Určitě mi dejte svůj hlas a já vás nezklamu. Použiju svojí shadow sílu k podpoře celého teamu a hlavně jsem kamarád s temnou stranou síly takže se tam za vás můžu přimluvit. Vlastním ty nejlepší brýle na světě značky Oakley a jakožto známka kvality je i můj nick, který značí velice kvalitního hráče. trololo


Naposledy upravil Sedara dne Fri Jun 20, 2014 1:00 pm, celkově upraveno 4 krát (Reason for editing : som zabudol)

Oakleys21
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Re: Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  Koty Sun May 18, 2014 10:28 pm

Zmen tu barvu. Na to se neda divat...
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Re: Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  Tiine Sun May 18, 2014 11:21 pm

keďže si jitušakov známi, tak ti poradím aby si si zistil čo u shadow/disco priesta funguje (napr na ptr) a ukázal nám aké talenty zvolíš a prečo si ich tak volil, trošku rozpísal rotáciu (bude tam mind spike je málo), píšeš že si len 82 lvl ale mohol by si nejak zbuchať screen z ui aby sme videli kde sa ti zobrazuje nejaký ten warning a nejaký ten timer na bosove ability a ešte ako sleduješ svoje buffy/debuffy. Píšeš že chceš do kvalitnej a progresívnej guildy kde môžeš ukázať svoj potenciál, ale ako pozerám prihlášku, tak si ma nijak neohúril svojim cata theorycraftom tak ak ta možem poprosiť dodaj to čo som vyššie napísal a ak aj niečo naviac pridaš bude len dobre.
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Re: Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  fidget Sun May 18, 2014 11:25 pm

Koty napsal:Zmen tu barvu. Na to se neda divat...

Tak se na to nedívej....


Pokud Sedič vidí místo, tak pro
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Re: Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  Forestly Mon May 19, 2014 11:55 am

Wow! ta kytka a sci-fi příběh v odstavci o Tobě je zajímavej Very Happy další Pražák koukám, no pokud budeš aktivní a vejdeš se nám do sestav, tak why not
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Re: Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  Nonysak Thu May 29, 2014 7:56 pm

Ale tak proc ne
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Re: Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  Smradoch Wed Jun 04, 2014 8:55 pm

Podle armory hráč Oakleys neexistuje...
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Re: Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  Hannele Fri Jun 20, 2014 12:25 am

Bude se tady něco dít?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Re: Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  Sedara Fri Jun 20, 2014 12:59 pm

taky jsem zapomel, ale snaha z druhe strany taky 0, neprijat
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT Empty Re: Oakleys - Shadow/Disco priest - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru