Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deadexe - ASSA rogue - Prijatá

+15
Phage
Matqa
Maselnik
shinnobi
Taria
-Jowan-
Daized
general
universe
Selindia
rytoska
Socrates
Hannele
JudgeDeath
Deadexe
19 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Deadexe - ASSA rogue - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Deadexe - ASSA rogue - Prijatá

Příspěvek  Daized Fri Oct 18, 2013 9:41 am

Deadexe napsal:Jestli mužu něco řict... Já chápu, že nejsem ta pravá, kterou jste si přáli... Tuhle přihlášku jsem zkusila, měli jste nábor pro rogunu otevřenej,  a mně to nevadi, když mě nevemete... Jen mě nemusíte urážet, že na tohle a tamto nemam a obviňovat, že jsem někomu vzala koně nebo co...zkusila jsem to, díky za ty názory a tím to asi končí.
Ono to trvá u melečiek vždy dosť dlho, Goris ako leader chce vidieť čo najviac reakcii nevešaj hlavu, tie niektoré reakcie čo sú tu sú trolling, ktorý tu nemá čo robiť...
...pokiaľ neuvidíš od Gorisa, že či áno alebo nie tak prihláška je otvorená a máš šancu presne 50/50, btw bolo tu viac prihlášok na roguna a vždy sa riešia postupne tak trošku trpezlivosti navyše keby si si prečítala reakcie v tej druhej ....

btw Rytula čo sa týka žien v guilde nemyslím si, že negatívne skúsenosti podľa mňa také isté ako s druhým osadenstvom

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Deadexe - ASSA rogue - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Deadexe - ASSA rogue - Prijatá

Příspěvek  Forestly Fri Oct 18, 2013 5:58 pm

Byla jsem s ní v 1 raidu  - ICC 25 - a tam se pohybovala v recountu v předních příčkách. Zároveň však chápu, že se chtějí dobírat lidi s patřičnym eq.. Myslim si, že ale psát věci typu: ukradla mi koně, nebo: je to holka za fotku ji bereme - do přihlášek nepatří. Nejlepší by bylo posoudit z hlediska charakteru a skillu Smile

Edit: stejně tak bych nesoudila jak dlouho nebyla main assa roguna v raidu viděna, myslim si že nábor class co byl vypsán nijak nehoří. Není problém přijmout na test / počkat na jinou.
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Deadexe - ASSA rogue - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Deadexe - ASSA rogue - Prijatá

Příspěvek  Daenerys Fri Oct 18, 2013 6:25 pm

Dmg solidní, človek v pohodě, loajální ke své guildě, dodržuje taktiky a snaží se. Dost aktivní.

Za mě spíše pro na test.
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Deadexe - ASSA rogue - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Deadexe - ASSA rogue - Prijatá

Příspěvek  goris Sun Oct 20, 2013 4:45 pm

prepac ze to tak trvalo (v poslednej dobe sa to stava pravidlom Sad )
Po tolkych kladnych reakciach som uz len potreboval definitivne vediet ci uzivime dalsieho hraca/rogunu a uz som si isty ze ano.

Prijatá, napis si v hre o invite, hocikomu z vedenia guildy.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Deadexe - ASSA rogue - Prijatá - Stránka 2 Empty Re: Deadexe - ASSA rogue - Prijatá

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru