Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

+7
shinnobi
JudgeDeath
fidget
-Jowan-
Vrabko
rytoska
Tracynkaa
11 posters

Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Tracynkaa Sun Sep 08, 2013 7:15 pm

[WoW]
Nick: Thradia
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): 100 % PVE (Ale občas si zájdem WG)
Class: Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 3 roky. 1 Rok na TBC a 2 roky na Wotlku

Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Thradia
Talenty: Assasination
Staty: Momentálne socketujem do žltých Haste a do Oranžových/Červených AP + Haste Hit a Expertise Cap mám.
Zkušenosti v dungoch: Naxx mám dole skoro celý cez UD som mal prestávku ToC 10/25 5/5 ToGC 10 5/5 + Mad Skill a ToGC 25 3/5 ICC 10 10/12(1 Boss na HC) ICC 25 9/12(1 Boss na HC) inak taktiky na HC bossov poznám všetky okrem LK na Normále poznám 12/12
Jak dlouho hraješ WoW: 6 rokov
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Eq mám full Epic úroveň ICC 25/10 akurát pár vecí z ToC 25
Počet altov: 1 R3 Pala 5,7 GS v Offu Holy 5,9 GS

Předcházejicí guilda/y: Mizerové
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nevyhovoval mi raid time som zatiaľ v skúšobnej dobe ale v poslednej dobe nemožem cez víkend moc hrať mám tam rodinné akcie atd  tak  som sa bavil z Rytoskou a hovorila mi že máte raid time piatok tak to je určite lepšie.

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?: Nie
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Volám sa Martin a pochádzam zo Žiliny hrávam futbal a občas hokej rád čítam knihy a trollím v BG :DDD Chodím do miestnej školy takže daleko nedochádzam. Ak budete mat niake otázky rád ich zodpoviem

Tracynkaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  rytoska Sun Sep 08, 2013 7:59 pm

hmmm ŽILINA palewc hore Very Happy ale nie rozhodnutie je na gorisovi.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Sep 08, 2013 8:16 pm

ee
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  -Jowan- Sun Sep 08, 2013 8:22 pm

Cau nazdar Ofhand 1.8 dagger ne (chapy nepadl lepsi ale f fosku hc mas 1.4 dager ) ten je stale lepsi.Tvuj gear neni stale na urovni toho ze gemujes haste takze sockety mas spatne.Overexpertised,skining,spatny ench na botty navrh pro Gorise pockat na lepsi prihlasku takze PROTI.
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Tracynkaa Sun Sep 08, 2013 8:27 pm

Čo sa týka tej daggerky tak tú farmím už asi mesiac z Valithrie lebo tá je bissková bavil som sa z viacej rogami na servery aj som si pozeral na internete guide atd. tak na moj eq už možem socketovat haste  a Exp Cap je 25/25 ja mám 30/30 áno je to moc ale spravila mi to setovka a nemám čo namiesto toho dat a čo sa týka toho enchantu tak tam sa neoplatí dávat Vitallitu kedže mám šprint a čo sa týka tej proffky tak Skining nechápem prečo by som nemal mat ked zvyšuje Crit

Tracynkaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  fidget Sun Sep 08, 2013 9:34 pm

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Sun Sep 08, 2013 10:26 pm

fidget napsal:proti
fidget plz

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  -Jowan- Sun Sep 08, 2013 10:39 pm

No gemuj si co hces Smile skining je shit o proti engeneringu lepsi ench na botty je hit crit takze tolik o tom Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  shinnobi Sun Sep 08, 2013 11:23 pm

No way bro

shinnobi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Mon Sep 09, 2013 11:46 am

JudgeDeath napsal:
fidget napsal:proti
fidget plz
/G

............./´Ż/)
............/....//
.........../....//
...../´Ż/..../´Ż\ -- U FAIL --
.././.../..../..../.| -- FEGET --
(.(....(....(..../.)..)
.\................\/.../
..\................. /
....\..............(
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Phage Mon Sep 09, 2013 1:48 pm

pro
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Tracynkaa Mon Sep 09, 2013 2:34 pm

-Jowan- napsal:No gemuj si co hces :)skining je shit o proti engeneringu lepsi ench na botty je hit crit takze tolik o tom Smile
Na čo si mám dávat Hit + Crit ked Hitu mám Dost ? Resp. mám Hit cap viac sa oplatí AP ale je to tvoj názor dakujem za vyjadrenie

Tracynkaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  -Jowan- Mon Sep 09, 2013 3:11 pm

Ok ted mi je to 100% jasne porad si Spheedshet a uvidis nejake zajimave veci co sem ti pisal v te prihlaske proc todle a ne todle.Tvuj gear proste neni tolik spatny ale proste neni pouzitelny na momentalny progres:/ takze este jednou PROTI !
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Mon Sep 09, 2013 4:34 pm

Jowan ma samozrejme pravdu, skinning bych ti odpustil, protoze sem ho taky dlouho mel i kdyz je horsi. Ale Rib Spreader v off-handu to nepochopim nikdy(mozna to nosis aby te s GS>9000 vzali do world raidu? Tech 700 dps ztraty proti prumernymu 1.4 daggeru uz nikdo neresi co). Stejne tak gemovat haste s tvym AP...ze srandy sem si dal do spreadsheetu tvuj gear, no i kdybys do vseho co jde nacpal AP tak se dostanes na EP haste 1,98.

Tracynkaa napsal:Na čo si mám dávat Hit + Crit ked Hitu mám Dost ? Resp. mám Hit cap viac sa oplatí AP ale je to tvoj názor dakujem za vyjadrenie
Jedna vec je nazor, druha vec je cistej fakt...kdyz je nerozlisis, pak mas asi nekde mezery. Proste je fakt, ze hit+crit se na boty vyplati vic.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Tracynkaa Mon Sep 09, 2013 7:12 pm

Ok máte pravdu enchant na botách zmením ale za tým socketovaním si stojím každopádne Ďakujem za vyjadrenie

Tracynkaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Dandelion Mon Sep 09, 2013 7:14 pm

Skôr proti.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  goris Wed Sep 11, 2013 2:02 pm

vacsina ludi proti, top balkan dps proti, nepojdem proti vlastnym...
okrem toho,to ze nemozes moc hravat cez vikend tiez nieje uplne idealne. my mame ten raid time nielen v piatok, ale aj v nedelu, a verim ze ako porastie ICC aura tak sa k tomu prida aj sobota. (donedavna sme raidovali len piatok sobota nedela)

bohuzial proti
vela stastia niekde inde
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý Empty Re: Thradia 80 lv Assa Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru