Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

+4
Daized
Socrates
fidget
Difus
8 posters

Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Difus Sat Sep 07, 2013 12:24 pm

[WoW]
Nick: Difu
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Pouze PvE
Class: Restoration Shaman (Offspec Elemental)
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Několikaleté.

Odkaz na TS armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Difu
Talenty: Viz výše. Restoration, offspec Elemental ale se slabším equipem. Hraju hlavně healera.
Staty: V první řadě haste, zatím jen něco málo přes 1k takže mi do soft capu ještě nějaké dvě stovky chybí. SP unbuffed kolem 3k. Jinak vše je samozřejmě vidět na armory.
Zkušenosti v dungoch: Předpokládám, že i v raidech. To co vás zajímá je ICC. Desítku mám projitou. Dvacetpětku kromě 2 bosů také. Taktiky ovládám. To(G)C mám rovněž odchozené, povětšinou ale z jiných serverů.
Jak dlouho hraješ WoW: S pár přestávkami to už bude několik let.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Equip zhruba na úrovní ICC10/25. Jeden nebo dva itemy potřebují co nejdřívě vyměnit. A ano kalhoty mají být z craftu a ne setové ale padly ve VoA když jsem měl horší tak zatím slouží dokud nebudu mít dost saronitů. Epic gemy mám osazené všechno.

Předcházejicí guilda/y: Kingdom of Dragons
Důvod odchodu z předcházející guildy: Minimální PvE aktivita v gildě.

[Real Informace]
Věk: 23
Znáš někoho z Exalted?: Zřejmě ne.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem pohodovej kluk, v raidech spolehlivě odvádím svoji práci a RL se mnou nikdy nemívali problémy. Troufám si tvrdit, že šamana ovládám velmi dobře a získali by jste ve mě kvalitního healera. Kromě WoWka si rád přečtu dobrou knížku nebo poslouchám mainstreamovou hudbu. Jo já vím, je to se mnou špatný ale metal a hiphaphop pro mě zkrátka nejsou žánry. Wink

Difus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 07. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  fidget Sat Sep 07, 2013 7:06 pm

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Socrates Sat Sep 07, 2013 7:34 pm

prihlasku mas takovou nejakou neslanou nemastnou a taky mame jednoho dobreho a druheho restaka plus aktivni 3 alty restaky.Za me proti

Twisted Evil 
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Daized Sat Sep 07, 2013 8:53 pm

proti podľa mňa by sa možno jeden resto shaman uchytil ale nie tento ... nevypísal si viac menej ani jeden stat, gear na progres licha je low, prešla dosť dlhá doba nato aby si mal 4 časti T10 ... podľa achievov si ulduar ani nevidel a tocko tiež len tak z rýchlika, môže to byť kôli slabej aktivite v guilde čo sa PVE týka, ale skladá sa to aj cez world minimálne viem o 2-3 dobrých partách čo to chodia každé ID ... kôli tomuto proti a nepáči sa mi ench v sholdroch

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Difus Sun Sep 08, 2013 9:57 am

Jak jsem psal v přihlášce, tento šaman je kupovaný. Zkušenosti z ToC a UD mám z jiných serverů a jiných postav. Nepředpokládal jsem ale, že vás bude zajímat zrovna UD v ICC sezóně a proto jsem se o něm nezmiňoval. Rovněž proto, že je postava kupovaná nemám na ní 4 části T10 setu. Na tom však pracuji a je to priorita. To, že jsem tohoto šamana kupoval však neznamená, že za něj neumím hrát. Viz to co jsem psal v přihlášce.

Ohledně statů. Více méně jsem vypsal 2, než mi došlo, že všechy máte přehledně zobrazené na Armory a opisovat je do přihlášky je zbytečné. Stači si rozkliknout odkaz a podívat se na všechny.

A na závěr bych se rád zeptal co se ti nelíbí na enchantu v ramenou? Ty bys tam dal spíše SP/mp5 viď? U šamana se více vyplatí crit, ponevadž jedak zvyšuje healing a druhak také samotný mana regen přes talent ImpWS.

Difus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 07. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Sun Sep 08, 2013 6:00 pm

Proti

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kaicuslav Sun Sep 08, 2013 6:57 pm

u resto shaman ine staty ako haste a sp neriesis, takze podla mna to skor poukazuje na dobre skusenosti s classou....

Kaicuslav
Scout
Scout

Počet príspevkov : 44
Join date : 10. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Difus Sun Sep 08, 2013 9:17 pm

Děkuji za vaše názory. Docela by mě pomohlo kdyby jste psali i proč jste proti. Je to kvůli stop stavu nebo se vám třeba něco nezdá?

Difus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 07. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Phage Mon Sep 09, 2013 1:51 pm

rytoska napsal:Proti
Mylím, že momentálně je pro tebe rozhodující tento názor. Pokud si nejsi jistý proč je proti, doporučil bych ti /w rytula .
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Mon Sep 09, 2013 4:23 pm

Takze prihlaska odflaknuta mohol si sa trosku viac snazit aby viac vypovedala o tebe.
Co sa týka eq je dostacujúci. Doplniť set je viac menej otazka jedneho dvoch ID.
Ci más znalosti to by ukazal rank test.
Ano más pravdu všetky staty su na armoroch a mozme si ich rozklikat ale keby si to napisal do prihlasky mala by som menej prace.
Talenty no tam sa toho u shamana moc pokazit neda.
Ďalsia vec: enchant na ramenách: som zvedava ako to utočís na manu ked sa ide nejaky ten heroic napr. na 10 a nebudes mat všetok potrebný support.
V guilde dvoch aktivnych resto shamov, jedneho co sa vrati a dalsích niekolko altov.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Mon Sep 09, 2013 7:13 pm

Proti
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Tue Sep 10, 2013 10:41 pm

Tolko k tomu prečo som napisala proti. Lock.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Difu - Restoration Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru