Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

+5
Hannele
Cady
Enelia
Cobain
Thandriel
9 posters

Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Thandriel Fri Jan 23, 2015 2:26 am

Nick postavy: Thandriel
Class Restoration main, off Elemental
Koupená nebo vyexpená postava: Shamana sem doexpil, prodal a znovu koupil. (Koupená)
Zkušenosti s progresem: Za sebou mám ICC 12/12 10, 25 (11/12 HC na 10 manu), Ulduar až na Mimirona, kterého sem nikdy nedošel, Naxx. Nyní mám za sebou úspěšně BoT, BwD ovšem jen na 10-tce. ToFW sem zatím nezkoušel, ale mám nastudované taktiky.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Tento příběh se začal psát rokem 2008, kdy sem začal hrát na severu Molten, kde jsem hrál na pvp realmu přes dva roky. Jakmile tento server přesel na Cataclysm, začal sem na Twinstaru. Resto shamana hraju asi od roku 2010-11, kdy mě zaujal.
Stav tvého equipu: Item level 358, mám 4-set, potřebuje ještě doladit a chybí mi jeden prstýnek http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Thandriel
Talenty: Talenty až na Ancestral Swiftness, který sem zaměnil za Telluric Currents mám řekněme klasické http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Thandriel&gn=Knights+of+Czech&group=1
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Bohužel, žádný takový screen zatím nemám, nicméně mám stabilních 20-25 a při raidech okolo 50. A kdyby bylo nejhůř, což se mi ještě nestalo, můžu snížit detaily  afro  http://postimg.org/image/5oj3c82b7/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Earth Shield: Neustále na Tankovi
Riptide: na cool down (přednost mají tanci, poté co nejvíc targetů).
Tidal Waves: Po Riptide jedu ->chain heal, poté 2x Healing Wave nebo Great Healing Wave, dle potřeby a tohle je stále dokola. Když tank dostává velké pecky použiju i Unleash Elements 30% navíc se někdy hodí.
Když  je aoe dmg šoupnu tam Healing Rain a Chain heal přes někoho kdo má na sobě Riptide, když je potřeba někoho dohealuju healing wawe. Mana Tide dle potřeby.
Stats: Intelect > Spirit > Haste > Crit -> Mastery. Intelect je bezkonkurenčne nejdůležitější, poté jedu spirit aspoň teda na 2400, haste si držím nad 1000, abych měl aspoň jedno tiknutí navíc, crit si držím na 17,5, mastery mám 13.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Používám jak mumble tak ts, mikrofon mám, používám klasiku healbot, dbm, cd timer, omen, atd...
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od Vás očekávám, kvalitní vedení, zdokonalení v herním světě a pohodový kolektiv.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Na Twinstaru sem začínal v Hells Dogs, po rozpadu sem měl buď možnost přidat se k Mizerům, kam odešla většina, nebo zkusit něco nového. Vítr mě zavál k mé zatím stávající guildě Knights of Czech, je to skupinka dobrých lidí a mých přátel, nicméně po přechodu na Cata se z raidování skoro šešlo a proto zkouším štěstí tady. :-)
Znáš někoho z EXALTED? Snad jen od vidění. (Sabersoul, Exalted)
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? O Vás se člověk nemusí dozvědět, ste nepsanou legendou serveru.
Něco o sobě Nejdřív bych se představil, jsem Tonda, je mi 22 let, studuji vysokou školu Obchodně podnikatelskou v Karviné. Většinu volného času trávím s přítelkyní nebo na horách, ať už na sjezdovce nebo na přechodu. Rád chodím do kina, divadla a samozřejmě na jedno s kamarády.

Thandriel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 22. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri Jan 23, 2015 2:53 am

Som ZA. Na test.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Enelia Fri Jan 23, 2015 3:10 am

Vyhovuje ti patecni a nedelni raid time guildy? Popr. dela ti problem potahnout raid time i po 11?
Kdyz se nedostanes v patek na main raid,byl by problem jit v nedeli main/alt 10man?
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Thandriel Fri Jan 23, 2015 9:00 am

Enelia napsal:Vyhovuje ti patecni a nedelni raid time guildy? Popr. dela ti problem potahnout raid time i po 11?
Kdyz se nedostanes v patek na main raid,byl by problem jit v nedeli main/alt 10man?

Raid time mi nedělá problém Wink

Thandriel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 22. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Fri Jan 23, 2015 9:40 am

Zatiaľ neutrál mám pár otázok:

Nerozumiem tomu stabilných 20-25 FPS a na raide 50 ????
- písal si že chodíš 10 man, ako vieš že na 25 nebudeš mať pod 25 ?
( 25 man prirovnáš najlepšie v preplnenom SW aspoň trošku priblížiš situáciu v raide )

Pre čo práve Blade of the Witching Hour ?
- ( nepadla ti mace z BWD či BOT ) poprípade je to len časť ele eq ?

Myslíš že je vhodný do resta Lightning Flash Pendant ? Poprípade pre čo.

Tvrdíš že pomyselný Haste cap je 1000 pre čo máš o 77 viac ?
- pre čo si zvolil haste ( nad cap )

Mimochodom Haste cap je 915, ako druhý hlavný stat je Mastery, pre čo si zvolil crit?
( Int > Spirit > Haste to 915 > Mastery > extra Haste > Crit )

Aký stat by si zvolil na progres ?

Pre čo si zvolil Talent Telluric Currents???

Pre čo tak málo požívaš Unleash Elements ?
- nahadzuje dotku z enchu na zbrani čo je ďalšia hotka. Pre čo by si ho nemal používať na tanka rovnako ako Rip ? ( ak používaš Glyph of Earthliving Weapon )

Akú má podľa teba shaman úlohu na raide , aké je jeho miesto a priorita?

Pre čo si zvolil ako Rasu Dranei... , má to hlbší dôvod?

Pre čo práve Herb/alchem, máš z nich hlbší benefit ?

Aké addony používaš, cez čo healuješ?
( Viem že si ich pár spomenul no na screane ich nie je vidieť.... môžem poprosiť schopnejší screan poprípade FPS v plnom zaťažení a zapnutými addonami ? )

Kedy používaš Mana Tide ? ( v proce trinketu alebo nie ? )
- ak áno pre čo

V akom stave máš Off ele gear, poprípade si schopný si zastať miesto dmgera v prípade že je potreba?? ( adekvátne ho nahradiť )

Podľa TS webu guilda Knights of Czech pravidelne raidovala aký bol teda dôvod ?
( https://cata-twinhead.twinstar.cz/?guild=Knights+of%20Czech&realm=9#latest )
Dokonca aj Throne of the Four Winds
- pre čo si ho nikdy nebol
- pre čo si na posledné raidy prestal chodiť ?
- akú záruku nám dokážeš dať že si dostatočne pripravený na progres HC? ( a to v četne Throne of the Four Winds )

( dohľadám majiteľa Charu )
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Jan 23, 2015 10:38 am

Proč jsi postavu prodal a zase koupil? Zvláštní..

Stejně jako Cadyho i mě zajímá, přes co healuješ. Máš na to nějakej addon nebo v tom klasickým UI klikneš na hráče a pak castíš heal?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eir Fri Jan 23, 2015 11:47 am

Cady ma stihol predbehnúť vo všetkých otázkach Very Happy

myslím si, že  cez čo healuješ zaujíma úplne všetkých, pretože to rozloženie na baroch je nielenže úplne matúce, ale pre mňa doslova hrozné...tie bindy pale  preto by som rada videla aspoň nejaký screen kde healuješ, pre mňa za mňa aj z dungu...

základné healovacie spelly máš nabindované na čom? vôbec ich tam nevidím Smile
nenabindovaný riptide?  Shocked

haste máš over over over over.........over over over cap  Embarassed

ten Telluric currents prosím si dôvod prečo ho tam nechávaš už keď chodíš raidy...tam vačšinou nemáš čas dobíjať si manu dmgom do bossa... čo mi navodzuje druhú otázku...žalostne málo spiritu tam vidím.  sám píšeš že spirit aspoň na 2400, prečo máš len niečo cez 2000?  scratch

Pri opise healovania je to ok.

Kým neuvidím odpovede na všetky otázky čo tu Cady vypísal, som skôr proti
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Fri Jan 23, 2015 11:54 am

Prepáč Eir, nabudúce počkám a až po tebe budem reagovať Wink Laughing  Sad
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Jan 23, 2015 12:44 pm

5 bindů, na resto shamana, mi přijde taky málo :-D

Těch debat, jestli talentovat lepší haste nebo mana regen přes dmg je hodně. Podle mě (jak zmínila Eir) na tohle v raidu prostě čas neni a v hc už vůbec ne.

25 fps normálně, v raidu 50. Každej, kdo má 9 tříd základky a zná přímou úměru si asi teď rve vlasy.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Eir Fri Jan 23, 2015 12:59 pm

šak ja som rada Cady, aspoň si mi uľahčil robotu  I love you  cheers
ešte  taký malý postreh na screen prečo tak ďaleko healing rain a ešte ďalej Spiritwalker's grace? celkom dôležité spelly..ale možno to stíhaš s myškou cez celú obrazovku Smile

EDIT:
a Hanel, myslím že na tomto contente mi príde tlačiť haste viac ako to 916 úplne zbytočné a na úkor iných statov Smile a hlavne keď ďalší haste breakpoint je až veeľmi ďaleko (myslím že až 1280 o jeden tick naviac pri heroism).. a byť niekde v strede s 1077 mi príde úplne useless.
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Tiine Fri Jan 23, 2015 4:39 pm

neviem či som ešte pripity ale ja mu tam ten healbot vidím:D
tak len stručne
-fps mna na screene nikdy nezaujímalo, sám hravam s 10-15fps v 25man a marný niesom, čo ma zaujíma je ako sleduješ nejake debufy proc veci cd abilit pripáadne icd trinketov, dbm timer raid warning a tak
-prečo práve healbot, z vlastných skuseností viem že ten adon totálne naprd ukazuje incoming heal, aký máš v priemere overheal po encounteri
-bindy nejdem riešiť sám mam nabindove shackle fear fade a pod:D
-keby som sa na teba opýtal tvojich bývalich partákov čo by mi o tebe napísali
-tiež ma zaujíma prečo si predal postavu akupil ju znova, aku máme zaruku že to nespravíš znova
-k talentom a theory craftu ta už vyspovedali skušenejší
-ja počul že z karvinej po bakalárovi odchaddzali ludia do ostravi:D, anyway máš to naskok na zraz:D
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Astia Fri Jan 23, 2015 8:39 pm

Hmm, tak čo s tebou ... Konečne šaman čo má Telluric currents +1 Smile, koľkokrát zhruba missuješ, keďže nemáš telentyaj na spirit = hit? ale ... neviem ako si prišiel na 1000 haste (zbytočne moc, a kedže to máš maina máš mať naštudované haste break pointy, viac haste ako 916 je momentálne aj na 10 zbytočné, Tidal waves postačujú, namiesto toho by si mal viac zainvestovať do spiritu, ktorého máš žalostne málo na to aký máš equip. Nekapeš na manu? (síce s DMC by si nemal až tak). Rada by som ťa videla v jednom raide s iným resťákom ako sa budeš držať. na crit/mastery je kopa odlišných názorov, každé je vhodné na niečo iné. Bohužial armory mi neukáže reforgovanie (sprostý prehliadač) takže by som ťa rada niekde videla v hre ak sa ti bude dať ... crit dáva pekne manu (ale to by si mal vedieť) a mastery ti je useless keď v encounteri nikto nebude mať min 20-30% hp ubraté ... máš asi predstavu aké 2 rôzne equipy by si si mohol zložiť (nemusia byť celé, stačilo by pár itemov) aby si profitoval zo statov čo najlepsie na 10, 25, Chimaeronovi a Nefarianovi? Inak som PRE, často sa healeri ukážu až na raide čo vedia. Bindy si maj aké chceš, hlavne ak vieš kde čo máš. ALE asi najdôležitejšia otázka - ako to vidíš so svojou aktivitou v budúcich mesiacoch?
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Fri Jan 23, 2015 10:14 pm

NEPRIJATÝ - dôvod - alt. Bohužiaľ nie sme guilda pre altov. Nábor máš otvorený aj na jeho spec, nabudúce to môžeš skúsiť s ním.
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY Empty Re: Thandriel - restoration shaman - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru