Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

+6
Daized
goris
Dandelion
Phage
Daenerys
Gnarkys
10 posters

Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Gnarkys Thu Aug 22, 2013 11:51 pm

[WoW]
Nick: Gnarkys
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Především PvE
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Warlocka hraju už od dob, kdy jsem začínal na TBC serveru. Za tu dobu jsem měl možnost vyzkoušet všechny spec, které nabízí. Nejvíce mě ale asi uchvátil především demo a také affli, jelikož mi přišli "zábavnější" a bavili mě více třeba než destro Very Happy 

Talenty: Primárně mam Demonology (0/54/17), v off talentech střídám mezi PvE Affli (54/0/17), pokud je potřeba nebo Pvp destro
Staty: (s aktivním Life Tap) SP: 3775, Hit: 352, Crit: 35,19%, Haste: 1215, Spirit: 495
Zkušenosti v dungoch: Měl jsem možnost projít všechny dungy, které Twinstar nabízí. Ohledně raidů jsem prošel všechny klasické jako např. Naxx, Os a jiné, také Ulduar a ToC a ICC  mam odchozené na 10 po Sindragosu a na 25 po Valithrii. Na Hc mam dole Gunship a Saurfanga.
Jak dlouho hraješ WoW: Wowku se věnuju už přibližně 5 let. Prvně jsem začínal na Mystiqu, kde jsem si po progressu BT řikal, že skončim, ale bohužel opak byl pravdou. Poté následoval přesun na Twin, kde jsem působil přbližně rok. Pak nastala menší pauza a přesun s kamarády na ofik. Zde jsem strávil něco málo přes rok a půl a po vydání GW2 následoval konec éry a přesun zpět na Twin, kde jsem si chtěl užít Wotlk Smile 
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Momentálně mam 4/5 T10 a z toho 2 Sancrifed. Za svou největší slabinu v eq považuju především trinket a off handu. Bohužel během té doby jsem měl tak trochu smůlu a nepodařilo se mi sehnat lepší. Také se snažím sestavit si a pomalu sbírám eq pro co nejlepší support raidu ze strany Demo locka.

Předcházejicí guilda/y: Guardians of Faith
Důvod odchodu z předcházející guildy: Musim říct, že zde byl skvělý kolektiv ze stálých člěnů. Bohužel jak už to bývá, tak přes prázdniny přišla neaktivita a někteří z těchto členů přešli jinam, takže už to neni jako dříve.

[Real Informace]
Věk: 23
Znáš někoho z Exalted?: Ano, Phage, potom také Fidgeta a Fannyse a zbytek většinou jen od vidění z Dalaranu nebo bg
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuju se Martin a bydlim v krásném a malebném městečku jménem Duchcov ( někteří znají Very Happy). Studuji na VŠE  v Praze, ale momentálně mam půlroční odklad kvůli státnicím, takže volného času mam více než dost Very Happy 
Jsem komunikativní a klidný člověk a raději předcházím konfliktům, protože když už na něco dojde, tak samozřejmě dokážu říct svůj názor a neberu si servítky :)Ve volném čase se věnuji především sportu, jelikož aktivně dělám atletiku, ale samozřejmě raději zajdu někam s kamarády posedět. Také mam v oblibě filmy a muziku.
Pokud by měl někdo zájem o doplnění nebo více informací neni problém doplnit.

Gnarkys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Fri Aug 23, 2013 12:09 am

Pro
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Fri Aug 23, 2013 1:54 am

No přihláška super! Obsáhlá a výstižná, k té bych neměl výtku. Za sebe bych byl PRO, abychom měli na střídačku demo locka a naši lockové se mohli věnovat svým specům a nemuseli respecovat, když tu Dangerouss není. Ještě si počkám na vyjádření více lidí a hlavně Matti, která to většinou odnese a musí hodit jí tak milované DEMO Very Happy

BTW Duchcov powa Very Happy Na to, jak je to malé městečko, ve kterém není ani metro je nás tu požehnaně Very Happy
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Fri Aug 23, 2013 11:17 am

Poslednú dobu sme nabrali dosť Lockov, ale i tak mávam pocit, že na ich početnosť v raide to nie vždy vidno. MS Demo na zahodenie nie je. V prípade, že aj Phage vidí miesto pre ďalšieho tak som ZA test.

Kdo je Feget?
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Fri Aug 23, 2013 2:00 pm

Jen pro upřesnění, máme 2 MS Demo locky. Kdy s Gorgosovou aktivitou to vidím špatně, neviděl jsem ho na raidu co pamatuji a jeho stav EP napovídá k tomu, že té aktivitě nedá ani na standby.. Dangerouss je více aktivní, ale neměl bych problém Vás prostřídat. Matqa a Matti by se pak mohli, jak už jsem psal předtím věnovat své MS. Zajímá mne proto, jak bys byl schopen být online a ready v raid time pátek, neděle 19- 23h a úterý, čtvrtek 20- 23h vzhledem k tvému cestování do Prahy a z Prahy, jakmile ti odpadne půlroční volno?
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Gnarkys Fri Aug 23, 2013 6:36 pm

Phage napsal:Jen pro upřesnění, máme 2 MS Demo locky. Kdy s Gorgosovou aktivitou to vidím špatně, neviděl jsem ho na raidu co pamatuji a jeho stav EP napovídá k tomu, že té aktivitě nedá ani na standby.. Dangerouss je více aktivní, ale neměl bych problém Vás prostřídat. Matqa a Matti by se pak mohli, jak už jsem psal předtím věnovat své MS. Zajímá mne proto, jak bys byl schopen být online a ready v raid time pátek, neděle 19- 23h a úterý, čtvrtek 20- 23h vzhledem k tvému cestování do Prahy a z Prahy, jakmile ti odpadne půlroční volno?
Neni to pro mě vůbec problém. Váš raid time mi uplně skvěle vyhovuje. Do prahy jezdim vždy v pondělí dopoledne a vracim se ve čtvrtek odpoledne, popřípadě zůstávám v Praze.

Gnarkys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Fri Aug 23, 2013 9:25 pm

Ok, to je dobře! Jsem stále nakloněn pro přijetí, ale uvítal bych i názory dalších lidí..


Naposledy upravil Phage dne Sat Aug 24, 2013 4:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  goris Fri Aug 23, 2013 11:58 pm

ja som za.

ak sa naberie rangedko, ktore pride nacas a neleavne pred koncom raidu tak je mi jedno aka bude classa. A ak sa ukaze ze dokaze oddialit kameru a namiesto recountu cumiet na strop a hladat Kinetic bomby tak to bude len pekny bonus a navrhnem mu u Yettyho nejaku tu funkciu Very Happy
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Daized Sat Aug 24, 2013 1:03 pm

viac menej ti nie je čo vytknúť talenty by som síce trochu upravil namiesto 2 bodov v Master summoner by som jeden dal do Mana Feed a možno ešte aj 2 body z demonic embrance do improved healthstone poprípade jeden bod z fel synergy aby si získal aj tie healthstone-y ... čo sa týka z prihlášky tak som vydedukoval, že ideš budeš chcieť ísť rdps demo to je velice super vec pretože naši (demoni) to chodia len kôli nutnému zlu ale aj tak si myslím, že o tomto sa nemá zmysel baviť pokiaľ nemáš bis equip, čo sa equipu týka viac menej normálny k tejto dobe progresu avšak niektoré kúsky by sa zišli vymeniť reign asi nemáš jak tak pozerám tiež málo spiritu a stým spojený aj SP ... ďalšia vec čo mi trošku udrela do očí je gem v botách haste+spirit ? inak nemám asi nič proti pokiaľ sa teda bude jednať o rdps demo ...

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  fidget Sat Aug 24, 2013 1:44 pm

Já jsem PRO.. Duchcováci tvoří elitu guildy, takže čim víc, tim líp Razz
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Gnarkys Sat Aug 24, 2013 1:52 pm

Daized napsal:viac menej ti nie je čo vytknúť talenty by som síce trochu upravil namiesto 2 bodov v Master summoner by som jeden dal do Mana Feed a možno ešte aj 2 body z demonic embrance do improved healthstone poprípade jeden bod z fel synergy aby si získal aj tie healthstone-y  ... čo sa týka z prihlášky tak som vydedukoval, že ideš budeš chcieť ísť rdps demo to je velice super vec pretože naši (demoni) to chodia len kôli nutnému zlu ale aj tak si myslím, že o tomto sa nemá zmysel baviť pokiaľ nemáš bis equip, čo sa equipu týka viac menej normálny k tejto dobe progresu avšak niektoré kúsky by sa zišli vymeniť reign asi nemáš jak tak pozerám tiež málo spiritu a stým spojený aj SP ... ďalšia vec čo mi trošku udrela do očí je gem v botách haste+spirit ? inak nemám asi nič proti pokiaľ sa teda bude jednať o rdps demo ...
Na ten gem jsem uplně zapomněl, díky za připomínku. Jinak co se talentů týče, tak bych určitě nepřesouval celé 2 body z Master Summoner, protože se může stát, ač ojediněle, tak Felguard umře např. u Sindry, když dostanu kostku. Takže než abych ho castil celou věčnost, tak si ho rychle vysummonim. Jinak k eq, jak jsem již psal, tak jsem zatím neměl přístup k lepšímu, ale snažim se to napravit.

Gnarkys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock

Příspěvek  MattiQ Sun Aug 25, 2013 8:03 pm

Souhlasím s Deizedem, taky bych se vykvajzla na Fel domination a Master Summonera a hodila ty talenty do dvojičky Healthstony-Mana Feed, to už ale asi závisí spíš na osobních preferencích Smile

A abych doplnila informace o svém momentálním specu: affli / destro. Příliš dlouho jsem si nechala srát na hlavu.

MattiQ
Knight
Knight

Počet príspevkov : 65
Join date : 09. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Nonysak Mon Aug 26, 2013 12:07 am

PRO - to jmeno mi zni v usich Very Happy
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Gnarkys Mon Aug 26, 2013 1:25 am

Tak talenty poupraveny, abych dosáhnul Healstonů a Mana Feedu a zároveň si aspon částečně udržel Master Summoner Very Happy

Gnarkys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 20. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Yetty Mon Aug 26, 2013 10:18 am

Nový talenty asi na armory ještě nevidim. Doporučuji http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Ammit&gn=Exalted&group=1
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Mon Aug 26, 2013 2:39 pm

Myslím, že už bych to mohl uzavřít - takže si napiš o inv.
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ Empty Re: Gnarkys - Demonology warlock - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru