Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

+22
fidget
Sedara
shinnobi
-Jowan-
samity
Matqa
Daenerys
Shayo
Tekan
Forestly
JudgeDeath
Bonesharper
Yetty
Dandelion
general
Fryter
Daized
goris
Socrates
Vrabko
Diranda
Terrenas
26 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Terrenas

Příspěvek  Bonesharper Tue Aug 20, 2013 12:17 am

Nechci vypadat jako zaujatý člověk proti němu, je to samozřejmě jen můj názor. Neřešil bych čistý world raid, ale byl to raid spojený z kvalitních lidí. Minimálně za 10 z nich jsem se vždy mohl zaručit, co šli z KoD.
Každopádně Terrenas neumíš uznat chybu. Dokážeš se do krve pohádat s někým jen kvůli své doměnce. (Narážím na Beacon of Light a jeho glyph). Nechci, aby jsi na tohle už nijak reagoval - je to přihláška a ne flame warr space.
Jen jsem řekl, že za mě ne, důvody jsem už vypsal a stojím si za nimi, nehledě na velikosti tvé snahy zvyklat je svými důvody.

Bonesharper
Scout
Scout

Počet príspevkov : 27
Join date : 29. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  -Jowan- Tue Aug 20, 2013 3:47 am

Nazdarek.Tak nejak vyjadrim sa aj ja :)Nepoznam ta nemuzu rict nic o toba ale podla nazoru vic lidi mi to tu nejak neni vsetko v poriadku,Par lidi je sice PRO jen kvuli tomu ze mas dobry gear nemali su problem stebou nedelas im konkurence na misto v raidu a  na loot.Ostatni lidi co su bohuzel proti maji velmi jasne duvody,argumenty ktere ty nehces priznat a to mi sa nejak nelibi. Nevim kolik dlho sme mneli 3 velmi dobre retrine Kinx Deized Shayo vsehno fungovalo v poho.Ted sme nabrali Frytaka o kterem nemam napisat ani slovo proste hrac 1/1 na svum miste.
Nevim jak Goris vidi stav Re3 paladinov ale nekomu to nebude vyhovovat ci jak se to uz pise :)pre mna NEUTRAL

PS : Sry za spatny jazyk mej sa pekne Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Tue Aug 20, 2013 8:15 am

Ja neviem co tu riešite, ten test rank tam neni na okrasu...a vzhľadom na to, ako dlho ho má už vesmír, nie je problém to zopakovať aj tu u dotyčného...je síce pekné, že sa tu ďalší test snaží všetkým možným zabrániť v jeho neprijatiu, ale Goris už pár krát ukázal, že ma gule kikovať...

Ak to z môjho obrázku nebolo jasné tak aj slovne PRE, aj napriek "náročnosti" hrania pve za retri paladina....
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  shinnobi Tue Aug 20, 2013 9:17 am

naco nam milion retrin??

shinnobi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Yetty Tue Aug 20, 2013 11:02 am

shinnobi napsal:naco nam milion retrin??
místo rogun co nehrajou
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  shinnobi Tue Aug 20, 2013 12:37 pm

nevyslo teraz nejak a keby som sa dostaval do raidu tak by som aj logol, ale slackovat v piatok 3 hod nebudem

shinnobi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Tue Aug 20, 2013 1:09 pm

ja jsem PRO. V te jedne desitce co jsi s nama byl za Forestly jsi se ukazal v dobrem svetle. Rank test od neceho je a myslim, ze by byla skoda nechat si utect kvalitniho hrace
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  fidget Tue Aug 20, 2013 1:42 pm

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Gigant Tue Aug 20, 2013 3:51 pm

pro

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Fannys Tue Aug 20, 2013 9:10 pm

po dnešní debatě na mumble a po aktivitě našich retrin jsem PRO

Fannys
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 25. 03. 13
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  goris Wed Aug 21, 2013 2:30 am

Terrenasovi som uz (zmenenu) situaciu naznacil. Shayo nieje nezvestny, akurat sa info o nom nedostalo az ku mne. Tym padom som bohuzial nakloneny napisat za retrinu nie. To vsak ale neznamena ze som proti prijatiu. Prihlaska bola pisana v style "mozem hrat kazdy spec" a ja by som preto rad poprosil aj ostatnych leadrov aby zvazili ci sa u nich nahodou nenajde vacsi priestor ako u meleeciek. Co sa tyka terajsej a buducej aktivity. Ako pisal Sedara bola by skoda nechat si ujst kvalitneho hraca..

Matematika:
momentalne mame v guilde
5,5 retri paladinov (3 maini)
2,5 prot paladinov (2 maini)
2,5 holy paladinov (2 maini)
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Wed Aug 21, 2013 8:21 pm

Nejsem si zrovna jistý, že moje slovo tady něco udělá, protože jako ranged DPS mezi nás asi nezapadne, ale o jeho kvalitách bych určitě nepochyboval a byl bych PRO. Druhou věcí je, jestli se nacpe na střídací lavici..
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  rytoska Sat Aug 24, 2013 5:48 pm

bolo by dobre to tu doriesit.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Sat Aug 24, 2013 6:12 pm

rytoska napsal:bolo by dobre to tu doriesit.
Souhlasím s šéfkou přes heal Very Happy
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Sun Aug 25, 2013 1:03 pm

Podľa toho čo sme sa včera bavili s Gorisom, tak by tomu tak malo byť dnes. Ale on možno ešte vylehuje Smile
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Socrates Sun Aug 25, 2013 1:40 pm

Dandelion napsal:Ale on možno ešte vylehuje Smile
Chuligán ,je to rebel Twisted Evil
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Fannys Mon Aug 26, 2013 9:09 am

No kdyz to vemu z pohledu holy paladina tak main ja, annabeth a aj hop popripade dande muze zaskocit... dalsi holy by bylo uz opravdu moc....

Fannys
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 25. 03. 13
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Mon Aug 26, 2013 9:18 am

Dôležitá otázka: funguje ti na klávesnici 1?
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Fannys Mon Aug 26, 2013 9:40 am

Jj to je dost dobra pripominka :-D

Fannys
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 25. 03. 13
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Mon Aug 26, 2013 1:10 pm

Vrabko napsal:Dôležitá otázka: funguje ti na klávesnici 1?
áno xD
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Tue Aug 27, 2013 12:29 pm

Na požiadanie Gorisa ti tuna píšem, že si PRIJATÝ. Trošička sa to ešte natiahlo. Btw Goris odkazuje, že s tebou ešte neskôr hodí reč na Mumble.
Napíš si prosím v hre o inv a prosím taktiež o pridelenie práv na fóre + niekoho s právami o presun tohoto threadu do vyriešených prihlášok a patričnú zmenu názvu. Thx.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Tue Aug 27, 2013 4:45 pm

done
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  goris Tue Aug 27, 2013 8:50 pm

toz takto.. nebolo to lahke rozhodnutie a kedze mi to Volrine ani Rytoska neulahcili tak to ostalo na mne. Boli uz casy kedy sme mali 5 aktivnych rogun, boli aj casy kedy sme mali 5 DKciek, preto dufam ze to s moznym pretlakom retrin zvladnem(e). Okrem toho tak nejak aj myslim do buducnosti.

Dufam ze ta neodradilo dlhe cakanie a ze zapadnes:)
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru