Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

+10
Yetty
Daenerys
Fannys
Daized
Matqa
Pupi
rytoska
Vrabko
Socrates
rašedár
14 posters

Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  rašedár Sat Aug 03, 2013 5:10 pm

Nick: Rašedár- ingame Rashedar
Level: 80 lvl
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Warlock byla vždy classa, kterou jsem si vytvořila. Aktivně za ni hraju 3 roky (od 10lvl jako Demo). Myslím, že za warlocka hrát docela umím. Vyzkoušela jsem si i afflinu pvp/ pve, docela mě bavila, ale Demo je pro mě srdcová záležitost. Destro jsem neměla chuť moc zkoušet.  

Talenty: Primárně Demonology (0/ 54/ 17), sekundárně Affliction (55/ 0/ 16)
Staty: (vycházím z armory) SP: 3244, hit: 387, crit: 36,19%, haste: 1179, spirit: 549
Zkušenosti v dungoch: Všechny dungy, jenž nám jsou k dispozici, mám prošmejďěné křížem krážem. Co se raidů týká, pak je to následující: Naxx, OS, EoE, VoA, Ulduar (krom Mirka HM a Yogga- taktiky ale znám), ToC+ ToGC (+ Insanity 10/ 25) a ICC po Valithrii. Na Hero mám zabitý Gunship a Saurfanga. Vše 25tky.
Jak dlouho hraješ WoW: WoWko hraju cca 5 let. Nějak ustáleně jej hraju až tady na Twinu, předtím jsem "lítala" z jednoho serveru na druhý. Hrát jako takhle jsem začala někdy kolem TBC na patchi Fury of Sunwell. Ironii pro mě vždy bylo, že když jsem doexpila, nebo byla blízko k tomu, přešlo se někam jinam.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Tak mám 4/5 T10 set, už 2 Sanctifed-ky. Mou největší chloubou je Object a „Muradinka“, obě  doposud BiSové trinkety na Demo locka (na Sindru se s worldem nedostanu, takže pro mě zatím BiSky). Bohužel nemám ještě v equipu jasno zda pojedu na Rdps nebo Pdps demo locka. Tuhle otázku ale nejspíše vyřeším až s gildou, kde bude pevný raid s minimálním odchylkami, kterým se v equipu pochopitelně přizpůsobím.
Předcházejicí guilda/y: Prognosis Negative
Důvod odchodu z předcházející guildy: Chci se vrátit k vám. Gilda jako taková nebyla, nicméně Horda už není nic pro mě.

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Ano, Phage, Fannys, Espirit a možná se tam najde ještě někdo další, podle přihlášek je u vás  dost mě známých jmen:D
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Mnu, jsem Rašedár cat  (jen málo lidí- doufám- zná moje jméno, nechci, aby mě jím oslovovali). Pocházím z docela mírumilovného města na Moravě jménem Přerov. Studuji vysokou školu v Olomouci, obor Sociální pedagogika. Známí mě popisují jako šílenou osobu, já jsem však pro každou srandu a (téměř) každou špatnost Twisted Evil . Jsem celkem společenská, komunikativní, sama o sobě konflikty nevyhledávám, ale pokud mě někdo opravdu naštve nebo něco takového, tak mu nic nedaruju, Ráda čtu knížky, píšu povídky, nebo kreslím. Poslouchám víceméně všechno, ale nejraději mám metal a soundtracky z různých her nebo filmů. Jsem také velký fanoušek WarCraftu jako takového
(knížky, forka, videa, pravidelně sleduji BlizzCon apod. ).

PS: Přihlášku píšu po domluvě s Lukas(š)kem. Snad dneska seženu poslední hvězdy na přechod. Jedině jako malá gnomka s culíčky velkými jako její hlava =)

S pozdravem
Rašedár of the Shattered Sun
rašedár
rašedár
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Socrates Sat Aug 03, 2013 7:07 pm

morava+přerov+malý gnom = pro
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Vrabko Sat Aug 03, 2013 7:31 pm

mam dejavu alebo si u nas uz par dni bola?
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  rašedár Sat Aug 03, 2013 7:33 pm

Mno byla jsem.
rašedár
rašedár
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Vrabko Sat Aug 03, 2013 7:38 pm

Mno pretoze mne moc neni po chuti robit si tu z guildy kurnik.  Ale tak Lukasek hadam vysvetli....

edit: ked nemas problem v teste leavnut guildu, vobec to nedava ani najmensiu istotu, ze to nezopakujes pre inu prkotinu aj nabuduce... a taki hraci su nam na prd


Naposledy upravil Vrabko dne Sat Aug 03, 2013 7:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  rytoska Sat Aug 03, 2013 7:46 pm

neodovodneny leave ja som PROTI.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  rašedár Sat Aug 03, 2013 7:50 pm

Nechci si z vás dělat kurník nebo něco takového. Druhý leave bych si nedovolila.
rašedár
rašedár
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Pupi Sat Aug 03, 2013 9:06 pm

Upřímně se také obávám, že se jednoho dne špatně vyspíš a utečeš. Každopádně 5x lock v gildě pokud se nepletu.
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Matqa Sat Aug 03, 2013 9:08 pm

Dovod prveho leavu bol?

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  rašedár Sat Aug 03, 2013 9:25 pm

Zazmatkovala jsem kvůli lidem na Hordě... Fail. No 
rašedár
rašedár
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Daized Sun Aug 04, 2013 11:38 am

ja som proti full stav ... druhú šancu si človek zaslúži v rôznych prípadoch nemyslím ale, že toto je on ...

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Fannys Sun Aug 04, 2013 1:13 pm

Z pohledu na lidi jak jsou momentalne online sem PRO.. navic je jen jeden demo tak proc nemit alspon 2 a gearově je na tom taky dobře.. popripade dalsi clovek na 10man se hodi vzdy.. přece jen máme rank test :-)

Fannys
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 25. 03. 13
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Daenerys Sun Aug 04, 2013 1:23 pm

PRO... (A ne, nedávám to z důvodu, že je to holka!!!)
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Yetty Sun Aug 04, 2013 2:00 pm

naše guilda není holubník... proti
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Vrabko Sun Aug 04, 2013 2:57 pm

Fannys napsal:Z pohledu na lidi jak jsou momentalne online sem PRO.. navic je jen jeden demo tak proc nemit alspon 2 a gearově je na tom taky dobře.. popripade dalsi clovek na 10man se hodi vzdy.. přece jen máme rank test :-)
Áno máme rank test a presne cez ten rank neprešla.
Som toho názoru, že hráč si má hladať guildu, nie guilda hráča, guilda ponúka raidy, equip, kolektív. Všetko spomenuté sme jej ponúkli, aj napriek tomu leavla. V tomto prípade sa druhá šanca nedáva aneb pri prvom ženskom červenom dni som si na 100 per istý, že by sa to opakovalo. Vidím pod svojím nickom rank range leader, preto uzatváram ako neprijatá.

GL HF .
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Vrabko Mon Aug 05, 2013 9:07 am

Sú tu určité okolnolnosti, ktoré ma donútili prehodnotiť už vyriešenú prihlášku (hlavne Lukáškov dotaz)

Preto to tu nechávam otvorené:
Kto chce lobovať lobujte tu
Kto je ďalší proti vyjadrite názor....
Tákáto druhá šanca tu ešte nebola....


Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Lukasek Mon Aug 05, 2013 4:40 pm

Jakej muj dotaz? Tim myslis ze chces vysvetlit to co si psal na zacatku, jako proc napsala ze pise prihlasku po dohode se mnou?

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Vrabko Mon Aug 05, 2013 5:43 pm

Lukasek napsal:Jakej muj dotaz? Tim myslis ze chces vysvetlit to co si psal na zacatku, jako proc napsala ze pise prihlasku po dohode se mnou?
Ne. 2X Morgan Very Happy 
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock -po prehodnotení v riešení

Příspěvek  MattiQ Mon Aug 05, 2013 11:53 pm

Prázdniny za nějaké tři týdny skončí a lidí bude dost. Pročež nevidím důvod nabírat nikoho kdo panikaří a nestojí si za svým rozhodnutím (ani za prvním přijetím, ani za leavem kvůli přátelům a nakonec vlastně ani za zůstáním u přátel) a ačkoli je roztomilé sáhnout po sebekritice (a nedá se nesouhlasit s tím že to bez pochyby fail byl), nic to nemění. Ani demo.
Proti.

MattiQ
Knight
Knight

Počet príspevkov : 65
Join date : 09. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Dandelion Tue Aug 06, 2013 12:01 am

Kedže to tuna horí, tak sa vyjadrujem aj napriek tomu, že nie som veľmi v stave si to všetko prečítať(bohužel, je toto asi prvá prihláška, čo takto riešim) a ani nie som plne informovaný.
Nepoznám dôvody odchodu a veľmi ma prekvapili a zároveň mi to bolo aj ľúto. Ak máme miesto pre Locka(alebo všeobecné dobré ranged DPS), dal by som jej druhú šancu; ak ho nemáme tak by som to uzamkol.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  -Jowan- Tue Aug 06, 2013 12:08 am

Emo leave ? Myslim ze warlockov mame dost vyresi to Vrabko nejlip spis sem PROTI
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Yetty Tue Aug 06, 2013 12:11 am

MattiQ napsal:Prázdniny za nějaké tři týdny skončí a lidí bude dost. Pročež nevidím důvod nabírat nikoho kdo panikaří a nestojí si za svým rozhodnutím (ani za prvním přijetím, ani za leavem kvůli přátelům a nakonec vlastně ani za zůstáním u přátel) a ačkoli je roztomilé sáhnout po sebekritice (a nedá se nesouhlasit s tím že to bez pochyby fail byl), nic to nemění. Ani demo.
Proti.
Matti to pěkně vystihla. qft
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Vrabko Tue Aug 06, 2013 7:56 am

Tak vidíš co vidíš?
Nepôjdem proti vlastnej guilde, je to len hra, ale práve ti došli životy.
Je to škoda, pokašlala si si to sama.

Lock
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock  - NEPRIJATÁ Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru