Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

+5
Shayo
Phage
Nonysak
Vrabko
rašedár
9 posters

Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  rašedár Sun Jul 07, 2013 7:02 pm

Nick: Rašedár- ingame Rashedar
Level: 80 lvl
Zameranie (PvP/PvE): PvE,
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Warlock byla vždy classa, kterou jsem si vytvořila. Aktivně za ni hraju 3 roky (od 10lvl jako Demo). Myslím, že za warlocka hrát docela umím. Vyzkoušela jsem si i afflinu pvp/ pve, docela mě bavila, ale Demo je pro mě srdcová záležitost. Destro jsem neměla chuť moc zkoušet.  

Talenty: Primárně Demonology (0/ 54/ 17), sekundárně Affliction (55/ 0/ 16)
Staty: (vycházím z armory) SP: 3244, hit: 387, crit: 36,19%, haste: 1179, spirit: 549
Zkušenosti v dungoch: Všechny dungy, jenž nám jsou k dispozici, mám prošmejďěné křížem krážem. Co se raidů týká, pak je to následující: Naxx, OS, EoE, VoA, Ulduar (krom Mirka HM a Yogga- taktiky ale znám), ToC+ ToGC (+ Insanity 10/ 25) a ICC po Valithrii. Na Hero mám zabitý Gunship a Saurfanga. Vše 25tky.
Jak dlouho hraješ WoW: WoWko hraju cca 5 let. Nějak ustáleně jej hraju až tady na Twinu, předtím jsem "lítala" z jednoho serveru na druhý. Hrát jako takhle jsem začala někdy kolem TBC na patchi Fury of Sunwell. Ironii pro mě vždy bylo, že když jsem doexpila, nebo byla blízko k tomu, přešlo se někam jinam.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Tak mám 4/5 T10 set, ale jenom jednu Sanctifed-ku. Mou největší chloubou je Object a „Muradinka“, obě  doposud BiSové trinkety na Demo locka (na Sindru se s worldem nedostanu, takže pro mě zatím BiSky). Bohužel nemám ještě v equipu jasno zda pojedu na Rdps nebo Pdps demo locka. Tuhle otázku ale nejspíše vyřeším až s gildou, kde bude pevný raid s minimálním odchylkami, kterým se v equipu pochopitelně přizpůsobím.
Předcházejicí guilda/y: Poslední gilda byla Loading.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Osobní důvody:silent: 

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Ano, Phage, Fannys, Espirit a možná se tam najde ještě někdo další, podle přihlášek je u vás  dost mě známých jmen:D 
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Mnu, jsem Rašedár cat  (jen málo lidí- doufám- zná moje jméno, nechci, aby mě jím oslovovali). Pocházím z docela mírumilovného města na Moravě. Studuji vysokou školu. Známí mě popisují jako šílenou osobu, já jsem však pro každou srandu a (téměř) každou špatnost Twisted Evil . Jsem celkem společenská, komunikativní, sama o sobě konflikty nevyhledávám, ale pokud mě někdo opravdu naštve nebo něco takového, tak mu nic nedaruju, Ráda čtu knížky, píšu povídky, nebo kreslím. Poslouchám víceméně všechno, ale nejraději mám metal a soundtracky z různých her nebo filmů. Jsem také velký fanoušek WarCraftu jako takového (knížky, forka, videa, pravidelně sleduji BlizzCon apod. ).

PS: Dnes jsem si posílala hvězdy, takže za cca 3 dny, bych byla k dispozici jako malá gnomská warlockyně a rdy na test raid, budete-li mít zájem.Smile 

S pozdravem
Rašedár of the Shattered Sun
rašedár
rašedár
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  Vrabko Sun Jul 07, 2013 7:23 pm

Dúfam, že si neni z Duchcova, lebo jedného Duchcovana sme sa zbavili a 4 ďalší prišli Razz 
1 aktívny demo lock, ktorý to bude hrať primárne a ešte ho to baví a umí za to,  nám chýba, bol by som za test, ale počkám si na vyjadrenia ďalších...črtá sa nám pekný duel Rashedar vs Dangerouuss

Len pre info: hrá u nás hodne holek...
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  Nonysak Sun Jul 07, 2013 7:36 pm

Pro. Lets fight!
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  Phage Sun Jul 07, 2013 8:48 pm

Tuším, že z Duchcova není a když nepočítáš Fegeta, tak sme tu 2 Duchcováci Very Happy ale jinak teda přihláška je super a vypadá to, že Matti se bude moci věnovat tomu, co ji baví Very Happy takže já som ZA na test.
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  Shayo Sun Jul 07, 2013 11:27 pm

Nejak vela ludi z Loading... ale inak na test
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Rašedár- Demonology warlock

Příspěvek  MattiQ Mon Jul 08, 2013 10:48 am

Umí to. Demo je pro ni srdcová záležitost (!) Gnomka. Je snad potřeba něco víc?
Pro. Pro. Pro. Pro.

P.S.:Za mě máš už teď spostu malých, bezvýznamných plus za vysvobození mě z útrpné povinnosti zastávat na raidech pozici dema, což jsem dělala delší dobu než bylo slušné. Můžu ti jako vyslovení díků postavit chrám, jestli chceš Smile

MattiQ
Knight
Knight

Počet príspevkov : 65
Join date : 09. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  Dandelion Mon Jul 08, 2013 11:22 am

ZA
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  fidget Mon Jul 08, 2013 12:03 pm

Phage napsal:Tuším, že z Duchcova není a když nepočítáš Fegeta, tak sme tu 2 Duchcováci :Dale jinak teda přihláška je super a vypadá to, že Matti se bude moci věnovat tomu, co ji baví :Dtakže já som ZA na test.

Vrabkovi nikdy nešlo počítání.
PRO
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  Daized Mon Jul 08, 2013 1:11 pm

Je pravda že nám treba čistého demo locka ale nezdá sa vám že sa toho v poslednej dobe nabralo priveľa ?! v podstate sa tej prihláške nedá nič vytknúť len toľko odomňa

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  Vrabko Mon Jul 08, 2013 2:07 pm

PRIJATÁ na test

požiadaj o inv Sedaru alebo niekoho kto na to má rank.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Rašedár- Demonology warlock - Prijatá Empty Re: Rašedár- Demonology warlock - Prijatá

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru