Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

+10
Yetty
Nolf
Traicy
Vrabko
Nonysak
fidget
Shayo
-Jowan-
Sedara
Taria
14 posters

Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Taria Sun Jun 30, 2013 11:12 pm

[WoW]
Nick: Taria
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Holy
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Na tenhle classe pracuju už témět 6 rokem ale člověk se učí celej život.

Talenty:  13/58
Staty:  SP 3652, spirit 1364 . MR 850
Zkušenosti v dungoch: Ulduar clear , Toc clear , ICC 8/11 zatím 10/25
Jak dlouho hraješ WoW: Kolem 6 let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Neco mezi tockem 25 normal + ICC

Předcházejicí guilda/y: Když se nebudu bavit o těch horších tak je to tahle.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Hodně práce a menší pauza (přepařenost)

[Real Informace]
Věk: 23 let
Znáš někoho z Exalted?: Asi valnou většinu
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Připomenu odkud vlastně pochazím a kdo jsem.Mé křesní jméno je Jaroslav je mi 23 let a pocházím z Českého Krumlova.Pracuji jako číšník mám i zaměření na barmana i s kuchařinou mám jisté skušenosti věnuji si vyšší gastronomii.Jinak mezi mé zaliby Fitnes , Badminton a pivní bonga.Vím že si mě pár lidí pamatuje v jistých nervech ale veřte mi že jsem na tomhle posledních letech dosti pracoval už jenom kvůli mé profesionalitě k práci tak i kvůli sobě.Také vím že určitým lidem dlužím omluvu nedá se to vyjádřit ale i tak to skusím hlavně Vrabko: Vím že jsi vě mě od začátku věřil, a já tě sklamal mrzelo mě to už dřív mrzí mě to i ted ale jsme dospělí lidi a věřím že můžem najít i jinou cestu aby jsme mohly být zase přátelé..Yetty: Vím že jsem se už od začátku přel stím jak healuju taky mi došlo že jsi měl pravdu a že vůbec nebylo dobré jse s tebou dohadovat hold někdo potřebuje víc času aby si pár věcí uvědomil a i tohle mě mrzí a i tebe žádám o šanci to skusit znovu.Andri: to nevím kdo je. Jinak apeluji na zdraví rozum všech ostatních aby opravdu zvážily názor na odpověd já chci jen mít kvalitní progres s fajn lidma a už jsem si dřívě uvědomil že toho můžu docílit jen u vás. Jinak bych i rád přijel na nějaký sraz a dokázal vám že nejsem ten za koho mě pár lidí má La Viva Exalted I love you           



                                                                                                                                                                                 by Taria.

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Sun Jun 30, 2013 11:26 pm

ja jsem PRO, healovat rozhodne umis a treba uz nejsi tolik palicaty

btw pekna prihlaska Smile
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  -Jowan- Sun Jun 30, 2013 11:32 pm

Pick him ? Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Shayo Sun Jun 30, 2013 11:53 pm

Předcházejicí guilda/y: Když se nebudu bavit o těch horších tak je to tahle.

Wtf?
a zeby sme surne potrebovali prist heal?
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  fidget Mon Jul 01, 2013 12:12 am

Tim chtěl asi naznačit, že po nás byl v pár horších guildách ala Dragon Balls
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Nonysak Mon Jul 01, 2013 12:30 am

Pro na dlouhej test. Uvidime zda co pise mysli vazne.
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Mon Jul 01, 2013 7:56 am

Vzhľadom na to,že Pupi to quitnul a Smradoch musí healovať, aj keď vyžiera dmg equip som PRE
Hold, lepšie obdobie na invite si ani nemohol vystihnúť.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Traicy Mon Jul 01, 2013 8:50 am

S dovolením pár technických Smile
- Healing focus (1/2) ... a místo toho point v DP.. s conce aurou nemáš pushback což je v icc docela dost znát téměř všude a 2minutový self cd ti těch 35% asi nenahradí
- SoR no coment
- dále koukám že máš téměř všude sp+spir gemy, pokud kapeš na manu? tak prosím, i ten SoR, ale jinak můžeš cpát všude SP i do blue slotu, např tam kde máš socket bonus +4sp..to tě opravdu nevytrhne (samozřejmě kde je +7/9sp tak tam ano), navíc od UD ti stačí 900spiritu v základu na to, abys nekapal na mp + z itemů máš hrozný int/spir boost, takže tyhle 2 staty de-facto nemusíš ani gemovat, ale to je jen věc názoru, ale SP ->spirit :)nejsme na TBC
- a za poslední, hraješ resto druid style že máš glyph na renew? pokud dostaneš inv, tak tě pěkně poprosím aby sis tam dal glyph na guardian spirit místo toho Smile

Traicy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 13. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Taria Mon Jul 01, 2013 10:30 am

Traicy napsal:S dovolením pár technických Smile
- Healing focus (1/2) ... a místo toho point v DP.. s conce aurou nemáš pushback což je v icc docela dost znát téměř všude a 2minutový self cd ti těch 35% asi nenahradí
- SoR no coment
- dále koukám že máš téměř všude sp+spir gemy, pokud kapeš na manu? tak prosím, i ten SoR, ale jinak můžeš cpát všude SP i do blue slotu, např tam kde máš socket bonus +4sp..to tě opravdu nevytrhne (samozřejmě kde je +7/9sp tak tam ano), navíc od UD ti stačí 900spiritu v základu na to, abys nekapal na mp + z itemů máš hrozný int/spir boost, takže tyhle 2 staty de-facto nemusíš ani gemovat, ale to je jen věc názoru, ale SP ->spirit :)nejsme na TBC
- a za poslední, hraješ resto druid style že máš glyph na renew? pokud dostaneš inv, tak tě pěkně poprosím aby sis tam dal glyph na guardian spirit místo toho Smile






Talenty - předělané
Glyph - předělaný
SoR - co se jeho týče tak jsi ho ještě nechám zatím s tou manou problém je když se náhodou dostanu ke 2 soláskám tak není problém to změnit jinak přijmu další změnu (radu)

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Traicy Mon Jul 01, 2013 10:41 am

+1 Wink

Jinak ten mp management si budeš muset ošetřit trochu no, kapat bys neměl nehledně na solace Wink

Traicy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 13. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Nolf Mon Jul 01, 2013 2:39 pm

inv him

healovat umí
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Yetty Mon Jul 01, 2013 3:52 pm

když slibuje, tak asi pro

co raid time ? momentálně healy potřebujeme jako sůl, takže by to chtělo, aby ti ty časy sedly
Pátek - 19:00-23:00
Neděle - 19:00-23:00
Úterý - 20:00-23:00
Čtvrtek - 20:00-23:00
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Taria Mon Jul 01, 2013 3:54 pm

Yetty napsal:když slibuje, tak asi pro

co raid time ? momentálně healy potřebujeme jako sůl, takže by to chtělo, aby ti ty časy sedly
Pátek - 19:00-23:00
Neděle - 19:00-23:00
Úterý - 20:00-23:00
Čtvrtek - 20:00-23:00



Stále dělám krátkej dlouhej což bohůžel nezměním ale jak bude volno můžu non stop.

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Mon Jul 01, 2013 5:17 pm

Pro
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  samity Mon Jul 01, 2013 6:48 pm

Pro!

samity
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 10. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Phage Mon Jul 01, 2013 6:57 pm

Líbí se mi tvá přihláška a zdáš se být flexibilní navzdory práci ( něco jako já Very Happy ). Jsem pro aspoň na ten test Smile
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Mon Jul 01, 2013 8:01 pm

Tak potrebujeme holy priesta dufam ze prejdes testom. Kedže vieme s kým máme tu čsť nebudem to naťahovať.
LOCK,IVN,

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ Empty Re: Taria the Last Hope (Holy)- PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru