Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ

+9
Dandelion
Vrabko
Sedara
Shayo
JudgeDeath
fidget
Daenerys
rytoska
ashanti
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Wed Jun 12, 2013 7:37 am

Shayo napsal:ked dosiahnes to co spravil dande a na jakej urovni je, pak sa tak vyjadruj
WUT Shocked ?

Holy paladin je potrebný na každom raide, je málo ľudí, chce progresovať,equip má, talenty si obhajuje... za re3 to máš jedno na wotlk je to char pre dummies. Prosím nedaj sa znechutiť miestnymi theorycraftermi, niekedy sa za nich hambím aj ja.Radšej budem progresovať s niekým, kto má "zle"talenty ako s niekým kto pozná celé wowkiki a nelogne na progress.
(Fannys, Esprit ti určite s talentami poradia, čo preferujeme do raidu)
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ

Příspěvek  Lukasek Wed Jun 12, 2013 11:14 am

ashanti napsal:To som napisal pretoze moje znalosti za re3 su uplne a to s tym hitom vie snad kazdy. Za retri mam nahrane dost vela a az nechapem preco si mi oponoval. Fakt ale taketo podripavacie debaty nemusim zvlast ked ma nepoznas. Ak ma v guilde nechces napis to rovno ale drze reci si nechaj - este sme spolu husy nepasli.
Nic si z toho nedelej, tady uz spousta lidi zapomela na to co to je slusne chovani, ale jestli te rozhodi tohle, tak to si na raid potom vezmi nejakej hodne silnej oblbovak Smile

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ

Příspěvek  ashanti Wed Jun 12, 2013 1:00 pm

Shayo napsal:Add, takze co sa tyka re3, talenty enche sokety dobre, ze mas vela hitu, no stava sa kazdemu najme ked sa neposklada eq podla biss napr mas 4x turalyon ked pala isiel na 2x takze tam mas hit, a ten trinket na 130hit si proste zabil... Smile, radsej by som sa s dandem nehadal, mas viac hitu menej ineho statu stracas zbytocne dps, ked ti chyba nejaky hit vzdy sa spravit dranei v parte a ne 4% overhit Smile
Co sa tyka holy tam asi budes muset zmenit talenty na suport, holy eq nevidim ale podla statov co si napisal je urcite slusny a postacuju ci na ICC
K prihlaske, som tiez toho nazoru ze prihlaska je pre gildu a ma mat nejaku uroven a ashanti urcite neni podla naseho vzoru ked ti tam polka chyba asi si si necital ine prihlasky, aj ked si o prihlaske dopredu kecal s par ludmi, nelubi sa mi to ze si ju odflakol a napisal si ze si kecal s ludmi, a takties sa mi nelubi pristup rytuli ze ti to dovolila...
ci si slovak alebo ne to nic nemeni... si v stave riesienia takze sa tu bude chvalit/ ale aj kritizovat a dotierat tak jak napr oponoval dande, a urcite si to myslime viaceri, mas sa zachovat kludne a ne ci si s niekym pasol husy, ked dosiahnes to co spravil dande a na jakej urovni je, pak sa tak vyjadruj
Som zvedavy na rozhodnutie
Aby som to zhrnul o tom retri eq som pisal ze je to off spec, neviem preco si niekto mysli ze ten eq mam taky ako by som chcel, alebo ze neviem ze hit cap je 8% vseobecne... Preco vobec musi byt debata o off specu Very Happy Ok nevadi. Mam ho taky aky som kupil za emblemy, aby som nemusel mat UD eq tot cele a trinket iny nemam logicky, v ToC sezone ma vobec nezaujimalo ci top bis eq u retriny ide na 2 alebo 4 set bonus lebo som heal takze som to ani nesledoval ani neriesil. Kedze som bol dlhe roky hordak tak nerozmyslam nad draneiom Very Happy a ak by som ten trniket nemal bol by som tesne pod capom mam dojem, a to problem je(u hordy). O retrine a celkovo o palachovi viem dost vela a tak isto som skuseny hrac ako kazdy top hrac na tomto serveri cize rovnako ako ty, vasa guilda a dande - na rovnakej urovni. Pises, ze dande ma za sebou vela a na akej urovni je - ano ja som clovek co respektuje aj lowky nie len skill takze v tom problem nebude, ale problem bol ze dande zacal ako prvy ma zhadzovat a v podstate ma vykreslil ako nejaku lamku co ma na hovno talenty eq a este aj nevie opisat staty - tak prepac ale niesom ten tipek co ma 15r a je rad ze si mohol podat prihlasku do Exalted aby mu tu tipek co je top best player na servri rozpraval veci takymto stylom...A hlavne ani nevedel s kym si pise ani ma nevidel a nekecal so mnou a hlavne ani nevie co mam ja za sebou a na akej som urovni ja. Takisto som toho pre guildy spravil vela bol som ja offi aj raid leader aj neviem co este takze nebojte sa ze sa k vam hlasi nejaky holy palach co hraje pol roka a je rad ze je rad Wink Hlavne mam rad pohodu, klud a zabavu. Milych ludi fajn kolektiv pomoc bez zbytocnych blbych poznamok prosste zdrave a pohostinne prostredie - taky som, nekonfliktny a respektujuci a to aj vyzadujem. Jedine co nemam rad, ked niekto bez priciny zacne ripat to vtedy si idem za svojim razne.

Tak snad som doplnil aj tu chybajucu prihlasku - i ked neviem lebo som okopiroval to co som okopirovat mal a vyplnil kazde policko co tam bolo, ale jasne mohlo sa stat ze som tam zabudol precitat nejake dodatocne informacie. Bolo to narychlo a bral som to len ako rutinu, ktora by mala byt po formalnej stranke
ashanti
ashanti
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 11. 06. 13
Age : 39
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ

Příspěvek  ashanti Wed Jun 12, 2013 1:09 pm

A v ziadnom pripade som nechcel aby som vyznel ja nejak drzo alebo ze sa nastvem za kazdu blbost alebo ze nadavam ludom Very Happy to urcite nie. Znesiem kritiku, ak je na mieste a rad sa nieco nove aj naucim bez problemov. Ak este niekto nieco sa chce spytat kludne bez hanby cokolvek.
ashanti
ashanti
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 11. 06. 13
Age : 39
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Wed Jun 12, 2013 2:08 pm

pro, vazne se mi libi tvuj postoj
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Wed Jun 12, 2013 2:56 pm

Ja to poviem takto, za pol roka jediná prihláška čo by u mňa prešla aj keby sme nemali deficit ľudí je tvoja. Tak to tu už prosím locknite, zavrite a naberte ho lebo budem volať žene Very Happy
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Wed Jun 12, 2013 6:01 pm

Prosím logni prijmem ta Very Happy lock

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Ashanti - Holy paladin - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru