Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

+4
Vrabko
rytoska
Muzko
Morrca
8 posters

Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Morrca Fri May 31, 2013 8:20 pm

[WoW]
Nick: Cavy
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Řekněme že dlouholeté. 2 roky hraní na Blizz@Thunderhorn (postava Morrca - resto druid)

Talenty: primary Resto, secundary Balance
Staty: Tuto koloknu se mi zdá zbytečné vyplňovat jelikož se mi den odedne zvyšují.
Zkušenosti v dungoch: Odraidované všechny WOTLK raidy zejména ICC, převážně 10man ale některé i 25. (Viz achievy na Morrca@Thunderhorn)
Jak dlouho hraješ WoW: 8 let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Zde se budu trošku stydět, hraji zde poměrně kratkou dobu a 80lv nemám příliš dlouho. Zatím se mi podařilo nashromáždit 3 kusy Malfurion setu (232iLvl) a nějaké drobnosti za triumphy a z dropu v HC a low raidech. Shrneme li to mám prozatím 7 epic věcí.

Předcházejicí guilda/y: Žádná. Nobo spíš v žádné jsem se dlouho nezdržela, jelikož jsem zvyklá na nějaký režim a disciplínu, tudíž se mi nad některými guildami obracel žaludek.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Myslím že jsem to dostatečně vystihla v předchozí otázce.

Ještě bych doplnila pár perliček kterými se můžu pochlubit co se týče guildy. Tááááákže, WOTLK jsem odprogresovala s casual guildou Lužánky, z které jsem nakonec odešla kvůli neshodě se spolužákem (syn Guildmasterky). Mím dalším krokem byla přeměna z Nelfa na Taurena a uvítání v guildě Skrytí zraku ve které jsem po sléze dělala officera, guild bankera, profmastera, a příležitostně raid leadera. (Touto dobou už se po nehostinných pláních Azerothu proháněl Deathwing. Z offi jsem odešla kvůli datadisku Pandária který je výsměchem celému wowku. (Doufam ze ted nevypadam jako no lifer Very Happy)

[Real Informace]
Věk: 19 ? mam ten pocit
Znáš někoho z Exalted?: Ne
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Letošní úspěšná absolventka brněnské školy v oboru IT s maturitou. Ráda jezdím na koni, vařím, rybařím (děda je porybnej ;-) ) a v aktuální době dělám autoškolu. To by asi stačilo, at toho zas o me nevíte moc.

Ještě bych ráda podotkla že mě nijak nepohorší vaše odmítnutí, ale v poslední době me mrzí že kvalitní guildy dávají přednost HC equipu před zkušenostmi.

S přáním pěkného dne Morrca alijas Cavy.

Morrca
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Re: Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Muzko Sat Jun 01, 2013 12:32 am

aby sme ten tvoj progress uviedli na pravu mieru, na WotLK mas odraidovane ICC10 normal aj to bez Lich Kinga a ICC 25 bez dokonceneho Frostwing Lair... vsetky tie killy az v dobe s max dmg boost aurou takze nieco co ak sa nemylim daval v tej dobe aj pug (na isto bude vediet asi Bored, ja som v tej dobe na offi nehral), vsetko to co by sa dalo povazovat za slusny progress si spravila az na cata a urcite chapes ze to tak trochu straca hodnotu, tiez si asi nebudem pisat ze mam ICC odchodene na offi ked som tam bol s ilvl 520+ gearom a vacsinu bossov som dal solo do minuty ze?

jak tak prechadzam tie achievy, na cata si uspesne presla aktualny content pred prichodom noveho patchu az vo FL a DS, aj ked bez jedineho heroic killu... hrala si v tej dobe tiez resto?

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Re: Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  rytoska Sat Jun 01, 2013 12:53 am

Mas hrozne slaby gear! Enchanty nemas, Reputacie, niektoré veci by si si mohla dat učiť, ak más zaujem musíš sa dogearovať.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Re: Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Vrabko Sat Jun 01, 2013 12:55 am

Ja moc priestor nevidím na to aby sme ta stihli dogearovať...
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Re: Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Dandelion Sat Jun 01, 2013 12:59 am

Proti. Veľmi slabý gear, čerstvo doexpená postava, chýbajúce repky, nepáčia sa mi ani talenty a ani glyphy.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Re: Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Daized Sat Jun 01, 2013 1:05 am

Proti
a to hneď z 3 dôvodov prvý je podľa môjho gear nevhodný ani do Tocka
druhý je podľa môjho nevhodná kombinácia talentov jak v resto tak balance strome čož podľa mňa svedčí otom čo otom vieš ...
tretia vec čo možno menej podstatná je kombinácia profiek na maina , tuná to moc ľuďom nevadí a nie je to podstata len vieš keď ti plno vecí chýba ako reputácie talenty aj glyphy ....
nepríde mi toto celé, ako že by si hrala 2 roky resto druida

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Re: Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  JudgeDeath Sat Jun 01, 2013 1:58 am

Talenty na balance totálně mimo.Pokud máš tak slabej gear že lootujes v podstatě 200 a min iLvL itemy z heroic protože potřebuješ dogearovat znamená že máš malej crit takže ti moonkin/im.moonkin nevraci dost many z critu a to znamená že máš malej regen což znamená že potřebuješ talenty na manu...jenže ty v intensity nemáš ani 1 bod a to nemluvím o OoC.

O tom že máš talenty v typhoonu+zvýšení dmg typhoonu a hurr kterej ti je ve většině případů na nic a jen stojí zbytečně moc many,kterou nemáš z výše uvedených důvodů.A máš tam body místo toho aby byly ve wrath of cenarius.
Chyb v balance buildu mas mnohem víc.Jestli s tím chceš poradit tak mužů ve hře/PM tu/PM na forku.

Restu nerozumím jak ten zalud yetty ale řekl bych že ten máš taky špatně Mad .

Já jsem proti.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Re: Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Daenerys Sat Jun 01, 2013 9:32 pm

proti..

vsechny duvody byly zmineny vyse
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Re: Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  rytoska Sun Jun 02, 2013 12:53 am

NEPRIJATÁ dôvody už vyššie uvedené. Prajem veľa štastia.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ Empty Re: Cavy [Resto druid] - NEPRIJATÁ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru