Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiki - feral druid - Neprijata

5 posters

Goto down

Kiki - feral druid - Neprijata Empty Kiki - feral druid - Neprijata

Příspěvek  Kikinka Thu Oct 18, 2012 2:13 pm

[WoW]
Nick: Kiki
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PVE
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?:
Druida jsem hrála před lety na oficiálních severech v dobách WotLKu, byla to moje hlavní postava, takže rozhodně za něj mám spoustu zkušeností, i když připouštím, že jsem mohla za ty roky trochu zrezivět. Smile

Talenty: 0/55/16 bez Improved Leader of the Pack, v druhých talentech je tank
Staty: unbuffed Agi 1695, AP 8786, Hit 280, Crit 57.45%, Exp 15, 254 passive ArPen
Zkušenosti v dungoch: Naxx a Ulduar na všechny způsoby i nezpůsoby. Smile ToC jsem si už odseděla na střídačce.
Jak dlouho hraješ WoW: hrála jsem ho něco přes rok
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Full Ulduar 25 + HM, Greatness, Dreambinder

Předcházejicí guilda/y: Není z Twinstaru, takže nejspíš není třeba ji zmiňovat. Smile (A je to už tolik let, že se mi to úplně vytratilo z hlavy Embarassed )
Důvod odchodu z předcházející guildy: Být na střídačce znamenalo, že se moje aktivita drasticky snížila a to vedlo k tomu, že jsem byla odejita. Very Happy

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Coca (Sisi) je moje dlouholetá kamarádka, která mě opět po dlouhé době přiměla si stáhnout WoW, sehnat postavu a přihlásit se k Vám do guildy. Taky jsem už stihla dobře poznat Andriho, slyšela jsem Yettyho a Matqu. A těm které jsem vynechala se omlouvám, ale určitě tam byl ještě někdo další. Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem z Brna a studuji tu vysokou školu. Po WoW jsem hrála hodně MOBA hry - Herores of Newerth, Dota 2 a v poslední době i LoL. Nedávno jsem betatestovala Guild Wars 2, které jsem si nakonec předobjednala a mám tam krásnou Asurskou engineerku 80 level. Krom hraní je mi koníčkem a zároveň budoucí prací programování, pak taky mám ráda motoristické sporty, ve volném čase běhám, lyžuji a příležitostně sednu na kolo nebo v poslední době jsem si hodně oblíbila Nordic walking.

Nedávám si moc šancí, když vidím ostatní přihlášky, ale slíbila jsem to Sisi. Wink

Kikinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 18. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Kiki - feral druid - Neprijata Empty Re: Kiki - feral druid - Neprijata

Příspěvek  fidget Thu Oct 18, 2012 2:23 pm

Myslím, že jeden nový feral druid stačí a tím je jasně Sio
Takže proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiki - feral druid - Neprijata Empty Re: Kiki - feral druid - Neprijata

Příspěvek  Vrabko Thu Oct 18, 2012 2:25 pm

Ak máš pár goldov do začiatku pre chudobného 20 lvl rangera a hráš na Aurora Glade tak som ZA Wink Ale aj keby ti moje mocné ZA čistou náhodou nepomohlo v prijatí do guildy tak tie goldy by sa hodili tak či tak Smile
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Kiki - feral druid - Neprijata Empty Re: Kiki - feral druid - Neprijata

Příspěvek  Coca Thu Oct 18, 2012 9:54 pm

Jednoznačne velke PRO. Kiki je užasny človek a určite by sa nam dalšia ženska do guildy zišla, navyše s takou super povahou aku ma Kiki. Za ferala to tiež vie, takže ju určite berte. cat
Coca
Coca
Knight
Knight

Počet príspevkov : 83
Join date : 19. 10. 11
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kiki - feral druid - Neprijata Empty Re: Kiki - feral druid - Neprijata

Příspěvek  goris Fri Oct 19, 2012 12:11 pm

bohuzial pre dalsieho ferala momentalne nemame na raidoch miesto. Nabrali sme kolegu z vedlajsej prihlasky, ktory ta "predbehol" a aj equipovo je na tom lepsie. Preto, aj napriek odporucaniu Cocacoly (Very Happy), musim napisat proti

edit: Neprijatá, aby to tu bolo "jasne"
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Kiki - feral druid - Neprijata Empty Re: Kiki - feral druid - Neprijata

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru