Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trionos - Druid - Neprijatý

+14
Stejk
Storm
Lexius
Arranion
Belial
Ampo
Fearr
erroreKk
BadSector
BlackRider
Seraphim/Silverleaf
Amigo^
Yetty
trion
18 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Respekt

Příspěvek  Fearr Sat Oct 25, 2008 4:28 am

Toto je slovo chlapa, takové rozumné řešení. Jinak si myslím, že už by měl přijít čas vytvoření topicu, který by sestavili jednotliví classleadeři-TZN topic, kde bude napsáno př: Bukanyr CL wariorů, tanků dostatek, arms dostatek, šanci na přijtí má fury warior apod, zkrátka už sem popsat, které classy hledáme a kterých je dostatek (přebytek) těch pár řádků by usnadnilo hodně práce okolo..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Sat Oct 25, 2008 9:42 am

Fearr napsal:Taky si to myslím-navíc co vím, tak pokud trion hraje hlavně večer, tak naši noví druidi hrají spíše do večera, takže až taková "tragédie" by to být neměla!! Jak bylo zmíněno už výše.. na dovybavení toho příliš nepotřebuje do heroicků po večerech farmí spousty lidí a tím se dovybaví on i ostatní.. Kara se stejně chodí, kdy nás napadne a s jeho EQ, zkušenostmi, aktivitou se u nás v raidech neztratí.. Surprised
https://exalted.forumotion.net/raidy-a-uspechy-gildy-f4/novy-rozvrh-raidu-t185.htm
který z raidů je po 20:00? ani jeden...opravdu vyjímečně nejsem online hodinu před raidem..
navíc na dnešek na sobotu jsem se musel hodně snažit abych mohl být ve 14:00 na SSC online.....prostě mi přijde zbytečné 5 resto druidů do guildy.. viz včerejší kara (BlackDruid udělal jednu partu s kterou jsem šel já, a Blinderr udělal 2 partu kde byl jako tank Kane...a ten další druid by šel s kým?nehledě na to že bych chtěl naequipovat Storma)

ačkoliv na mě působí sympaticky, ale já sem proti (mé slovo nic neznamená, to si uvědomuju)
každopádně jestli tě naberou nemusíš ode mě čekat žadné antipatie Smile
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty sry za ot :)

Příspěvek  Storm Sat Oct 25, 2008 10:21 am

Yetty napsal:
nehledě na to že bych chtěl naequipovat Storma

no to je sice hezky Smile i kdyz problem bude v tom, ze ja posledni dobou nejsem nejak zrovna moc aktivni:( abych pravdu rekl, moji prioritou je ted ziskat t4 legy a ramena, ale nejak nemam stesti no Smile
ale to vcerejsi kara bylo dobre, kdyby pred princem nevim proc neodesel vyhulenec manhunt mohli sme dat i jeho Razz no aspon mam neck ze spite-a a konecne off hand za badge xD
Storm
Storm
Knight
Knight

Počet príspevkov : 62
Join date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Sat Oct 25, 2008 10:39 am

Storm napsal:
Yetty napsal:
nehledě na to že bych chtěl naequipovat Storma

no to je sice hezky Smile i kdyz problem bude v tom, ze ja posledni dobou nejsem nejak zrovna moc aktivni:( abych pravdu rekl, moji prioritou je ted ziskat t4 legy a ramena, ale nejak nemam stesti no Smile
ale to vcerejsi kara bylo dobre, kdyby pred princem nevim proc neodesel vyhulenec manhunt mohli sme dat i jeho Razz no aspon mam neck ze spite-a a konecne off hand za badge xD
nj kdyby si sel s nama padla healovaci mace a zbytecne jsem si ji vzal no.....ale to je jedno kara bude jeste tolikrat
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Je mi to líto

Příspěvek  Fearr Sun Oct 26, 2008 9:41 am

Ale musim zmenit nazor. Pri vcerejsim SSC bylo online 9 druidu a to jeste 5 z nich bylo resto. Kluci projevili tolik solidarity, ze si rozdelovali mista mezi sebou jedna parta sla dneska druha zitra. Takze pokud te naberou, tak na 25 to budes mit vice nez slozite. Bylo by to takove, ze bys na sobe musel jeste sam zamakat, aby ses dostal jeste vys.. pale Sad
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty .

Příspěvek  trion Sun Oct 26, 2008 3:28 pm

tak mne nejde oto kazdy den chodit raidy....hlavne chcem vecer heroicky chodi bez wipov, spoznat par fajn ludi na VT mozno Smile...a ked sa obcas podary raid tak budem len rad king


Naposledy upravil trion dne Mon Oct 27, 2008 12:11 am, celkově upraveno 1 krát
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Arranion Sun Oct 26, 2008 4:48 pm

v dobe raidu nas zacina byt 40, ako healer s 1600+ BH sa tiez nedostanem vsade, mame este brat novych ludi ? podla mna staci
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Fanatick Mon Oct 27, 2008 8:27 pm

No viem ze moje slovo nic moc nezavazi ale ja by som bol za prijatie lebo Trionosa poznam aj zo stareho servera a neni to nejaky de*il ale hrac ktory vie hrat wow dost dobre....viee co ma robit v dungoch a nerobi problemy a nevyvolava konflikty Smile a da sa na neho spolahnut a tiez sa netlaci do raidu za kazdu cenu

Fanatick
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Jenže problémem je:

Příspěvek  Fearr Wed Oct 29, 2008 12:49 am

Že máme naprostý přebytek druidů, teť by se u nás prosadil snad jen balance druid, jinak jsou ty raidy rozdělené a je třeba dořešit equip u hráčů jako je YETTY..., protože to jsou bez problémoví, aktivní, dobří druidi.. Druhá věc je ta, že Trions k nám chtěl, my mu řekli ať sežene heal equip-sehnal ho a my ho nepřijmeme, což mi přijde hrubé Mad Toto je dost specifický případ, pokud by Trionse vzali, tak by se musel spokojit s prozačátek těžkou rolí, často opomíjeného druida.. a zase odpovedět, ať na sobě ještě zamakáš je nevhodná, protože ti byla jednou řečena a tys ji splnil.. bounce toto je komplikovaný případ..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Storm Wed Oct 29, 2008 1:37 am

Nj jedinej balance (nepocitam Ampika pac skoro furt tankuje Razz) chodi online jen 10 minut pred raidem a kdyz se tam nedejboze nedostane,de off Smile, takze dalsi aktivni balance by se zjevne hodil Smile
Storm
Storm
Knight
Knight

Počet príspevkov : 62
Join date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Fearr Wed Oct 29, 2008 2:49 am

Taky si to myslím, když je Balance v raidu, tak mágové, kteří s ním jedou dmg myslím, že si mnou ruce, balance by se hodil. Trionsi když už máš feral a resto, jak jsi na tom s balance??? Začína z toho tady být neverending story
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Wed Oct 29, 2008 10:07 am

Fearr napsal:Taky si to myslím, když je Balance v raidu, tak mágové, kteří s ním jedou dmg myslím, že si mnou ruce, balance by se hodil. Trionsi když už máš feral a resto, jak jsi na tom s balance??? Začína z toho tady být neverending story
Jsem pro přijetí Trionose.A to z principu.Dovedu si to představit.Chci do vysněné guildy.Odmítnou mě s dodatkem "sežeň equip".Hraju jak blázen farmím.Přijdu znova a oni si vymyslí, že mají druidů dost.A teď bude o jednoho resta méně.V 25 manu prostě chybí balance, a když jsem se včera ptal Martyse na staty bylo mi do pláče.

Čiliže již dlouhou dobu jsem sbíral EQ na balance až jsem konečně respecnul.

One place is free.Just fill it.Smile

PS:Někde před tím jsem tam psal že jsem proti....ale doba se změnila
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty takto

Příspěvek  trion Wed Oct 29, 2008 12:45 pm

keby ste chceli, koly guilde si zmenim talenty..ale s eq sa da momentalne vyuzit asi len ten tribal set ....pretoze vsetko je na heal ..tak dmg by bol slabsi..kim by som si zohnal balance eq king


Naposledy upravil trion dne Wed Oct 29, 2008 12:52 pm, celkově upraveno 1 krát
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Wed Oct 29, 2008 12:46 pm

trion napsal:keby ste chceli, koly guilde si zmenim talenty..ale s eq sa da momentalne vyuzit asi len ten tribal set ....pretoze vsetko je na heal ..tak dmg by bol slapši..kim by som si zohnal balance eq king
vubec...buď resto...
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty a

Příspěvek  trion Wed Oct 29, 2008 12:53 pm

aha takze si uz balance okey king


Naposledy upravil trion dne Wed Oct 29, 2008 12:56 pm, celkově upraveno 1 krát
trion
trion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 318
Join date : 05. 10. 08
Age : 34
Bydlisko : Rožňava/Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  BlackRider Wed Oct 29, 2008 12:54 pm

Jelikož Yetty respecnul na balance, buď resto a je volné jedno místo pro resto druida.

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  blind3rr Thu Oct 30, 2008 2:11 am

ja jsem proti prijeti.
sice yetty respecnul na balance, ale zase na raidy zacal chodit storm misto yettyho ktery se driv na raidy prakticky nedostaval, takze zadne volne misto podle me neni

osobne proti tobe nic nemam, kdyz te vezmou tak se na tebe taky zlobiz nebudu nebo tak, ale bude to pro me a pro storma spomaleni v equipovani
blind3rr
blind3rr
Scout
Scout

Počet príspevkov : 23
Join date : 10. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Lednicka Thu Oct 30, 2008 5:13 pm

Ja myslim, že je ochoten udělat cokoli aby mohl být v exalted a je ochoten se smířit i s rolí nepříliž často obsazovaného hráče do raidů (do doby než ukáže co v něm je). Kdyby takto přispůsobiví a ochotní byli někteří často vykřikující členové guildy, bylo by vše bez sporů a v rize přátelském prostředí. podle mého (nepodstatného) názoru mají právě takoví hráči v naší gildě místo vždy.
Lednicka
Lednicka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 30
Join date : 23. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Kostelec nad Orlicí

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  BadSector Thu Oct 30, 2008 6:21 pm

blinderr. osobne dovody ako ze ty nebudes mat rychlejsie EQ koli novemu druidovy niesu prave dobre dovody. a vobecto nemusi byt horsi a menejskuseny druid ako ty. na raidy si pojdes tak isto ako doteraz. ale ked tu nebudes alebo sa pojde dung z ktoreho veci uz mas tak tam hadam moze ist ten ktoremu odtial nieco chyba. teda ja by som sa silou mocou nepchal niekam odkial nic nepotrebujem. a vobec to nie na ukor inych hracou ktorym sa dane itemy hodia. a podla mna by sa mohla guilda rozsirit na rovnu 100-vku hracou. obcas by bolo fajn dat dokopy rovno 2 raidy.

BadSector
Scout
Scout

Počet príspevkov : 44
Join date : 04. 10. 08
Age : 41
Bydlisko : Košice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Keeper Thu Oct 30, 2008 7:21 pm

Já to řeknu stroze...
Resto druidů je dost...PROTI
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Fearr Fri Oct 31, 2008 1:49 am

Lednicka napsal:Ja myslim, že je ochoten udělat cokoli aby mohl být v exalted a je ochoten se smířit i s rolí nepříliž často obsazovaného hráče do raidů (do doby než ukáže co v něm je). Kdyby takto přispůsobiví a ochotní byli někteří často vykřikující členové guildy, bylo by vše bez sporů a v rize přátelském prostředí. podle mého (nepodstatného) názoru mají právě takoví hráči v naší gildě místo vždy.

Neuvěřitelně rozumný a výstižný názor, tímto mě Lednicka hodně překvapil, souhlasím..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Už to prosím uzavřeme

Příspěvek  Lexius Fri Oct 31, 2008 7:32 am

Gilďata, Trion podal tuto přihlášku déle než před týdnem a dosud není uzavřena. Takové průtahy nám neslouží ke cti. Prosím Ampika nebo Stejka, aby to dnes rozhodli a lockli.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Fri Oct 31, 2008 8:37 pm

Po vášnivej diskusii, a po neprirodzene dlhom priebehu tvojej prihlášky, sa vedenie Guildy rozhodlo, že si NEPRIJATÝ. Ver mi, bude to tak lepšie aj pre teba. Wink Druidov máme fakt veľa. Možno niekedy nabudúce...
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Trionos - Druid - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Trionos - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru